- Posty: 648
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Lipiec 2011 nalezy do Nas
Lipiec 2011 nalezy do Nas
- przyszla_mama
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
znowu mialam sporo do narabiania
co do historii z kolezankami, ktore stracily swoje dzidzie to smutna sprawa.. chyba nic nie pozostaje innego jak cierpliwosc i zrozumienie tej osoby,mysle ze taka osoba moze czasami nie kontrolowac swoich emocji... czuc zal, zlosc a nie kontrolowac tego.. ale ciezka sprawa, wy kochane postepujecie najlepiej jak mozecie, jak druga strona bedzie gotowa to wtedy sie odezwie..
Aniu my tez musimy samochod dodatkowo jeszcze zrobic i tez czesci kosztuja kosmicznie, wiec rowniez chcemy z allegro zamowic, jeszcze zebysmy tylko sie znali to w ogole by bylo cudnie, bo kurcze jak dojdzie i sie okaze ze zonk to dopiero, zrob cos z takim wahaczem
Rika 3mamy mocno za Ciebie kciuki, a maz niech juz grzecznie siedzi w domu i oczekuje na rozwoh sytuacji
ja mam jeszcze jedna mysl, dziewczyny, ktore macie juz dzieciaczki, naprawde skladam wam wielki poklon i slowa uznania, ja juz taka czasami chodze wymemlana i zmeczona ze cos strasznego. Wczoraj bylam na zakupach, posprzatalam zrobilam obiad i calkowicie opadlam z sil.. a jak sobie pomyslalam ze wy macie jeszcze dzieciaczki i tyle rzeczy musicie przy nich zrobic.. nie wyobrazam sobie tego.. wiem, ze to wszystko samo przyjdzie i czlowiek nie ma wyjscia, ale naprawde skladam wam wyrazy uznania, ze tyle rzeczy macie na glowie i tak smigacie jeszcze, a Rika jak czasami pisze swoj przebieg dnia to jak wyscigowka mala
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Green
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 550
- Otrzymane podziękowania: 0
Trafilam przypadkiem na fajne bikini ,na ten rok raczej sie nieprzyda ,ale moze w przyszlym ?
moda.allegro.pl/victoria-s-secret-stroj-...6020931.html#gallery
Jak dlamnie jest boski
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- różyczka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mamita swoich córek :)
- Posty: 4525
- Otrzymane podziękowania: 0
Green biedulko no to ja polazłam o tej ...nie wiem....1.00 i spałam do 6.40 elegancko
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Green
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 550
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- różyczka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mamita swoich córek :)
- Posty: 4525
- Otrzymane podziękowania: 0
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- masuska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 4315
- Otrzymane podziękowania: 11
Patrzę że spać dziewczyny nie mogą. Ja za to spalam 9 godzin z paroma wyjściami na siku. Ale się wyspalam:)
Widziałam że Rika bzykac chce. Ja już nie pamiętam co to sex:( a dziś to się czuje jakbym z faceta ze 2 dni nie schodziła. Wszystko w środku czuje. Ech Męża nie namówie na przytulanie:( chyba że jutro, to mu powiem że na weekend może by się udało rozpakowac wtedy by się ucieszył
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lucy
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- masuska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 4315
- Otrzymane podziękowania: 11
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- dorotas29
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 819
- Otrzymane podziękowania: 0
Lucy-pewnie, że przyjmiemy,witaj na ostatniej prostej!!!
Ledwo co się z targu doczłapałam, teraz zajadam poziomeczki
Nie odzywałam się wczoraj wieczorem,bo nie miałam siły..nie wiem,czy to po seksiku,czy jak...w trakcie s.. czułam Kubusia strasznie nisko, jakby mi wypadał ,dziwne,bo szyjka dwa tygodnie temu miała 5cm
Wieczorem bardzo bolał mnie brzuch ,strasznie twardniał, w nocy to samo, z trudem odprowadziłam córę do przedszkola,a potem poszłam na zakupy,w drodze powrotnej każda ławeczka była moja...
Dzisiaj śniło mi się, że zatrudniłam się w salonie masażu erotycznego we Włoszech
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- masuska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 4315
- Otrzymane podziękowania: 11
A ja mam ochotę na arbuza. Ciekawe czy mama mi kupi, nic nie mówiłam.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Wczoraj mnie tą postraszyłyście tą pełnią, że całą noc sie tylko męczyłam
Zmogło mnie już koło 21 jak nigdy, ale budziłam się tak często, jak nigdy. Miałam takie nieregularne skurcze i dosyć silne, że myślałam, że pojedziemy już do szpitala
Mój facet tak jak u Riki był po 2 piwkach, więc dupa, ale przytomny, więc stresa miał
Jakoś udało mi się nawet nie wiem kiedy nad ranem zasnąć głębokim snem i nawet nie słyszam jak Szymcio płakał
Mój Men przyniósł mi go nad ranem do łóżka i dalej spaliśmy a M. poszedł do pracy.
Teraz jestem sama z Szymciem i wielkim bałaganem w domu a ma mnie odwiedzić koleżanka z byłej pracy a tak mi się nic nie chce, że szok
Ale na szczęście lepiej się czuje
Green kostium genialny, ale ja o takim to mogę tylko pomarzyć
Rika a Ty trzymaj się i nie stresuj dodatkowo. Wymaz przecież może też zrobić Tobie inny lekarz.
Chociaż ja też wolę chodzić tylko do jednego lekarza a w poniedziałek się dowiedziałam, że mój w ostatnim tyg czerwca ma już urlop i będzie kiszka
Lucy witaj witaj
Zapraszamy do pozostania z nami
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lucy
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
masuska ale pomyśl jak już dopadniesz swojego męża to jak go zamęczysz
dorotas29 kurcze Ty to masz sny
A kiedyś to mogłam co rano opowiadać o moich sennych przygodach
A czasem mam tak, że śniąc wiem, że to tylko sen i wtedy mogę robić rzeczy, o których zawsze marzyłam
Ale ja to zawsze dziwna byłam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Green świetne bikini!!! Chętnie bym takie sobie fundnęła ale po co? Żeby w szafie leżało??? Ehh
Masuska po seksie może się coś ruszyć
Lucy witaj
Dorotas29 ha ha ha jakie sny
Aniaw no tu gdzie chodzę do przychodni jest mój lekarz i jeszcze taka baba, a do żadnej baby ginekologa nawet końmi mnie nikt nie zaciągnie
A co do snów to mam tak jak Ty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- masuska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 4315
- Otrzymane podziękowania: 11
Ania, Tak dopadnę go:) ale 6 tygodni po porodzie:P Co do snów, to dziś mi się śniło że mam być samotną matką, nie wiem gdzie się podział mój Małżon. A świadome sny są extra:) Czasem mi się zdarzy, ale kiedyś dużo o tym czytałam i myślałam że bez treningu to się nie udaje, a jednak:)
Dziewczyny muszę się z wami podzielić fajnym filmikiem. Cholera przez ta ciąże to wrażliwa jestem i ryczę jak głupia.
http://www.youtube.com/watch?v=eJWlavnM6b0&feature=player_embedded
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











