BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 10 miesiąc temu #145259 przez Lucy
Witam! Melduję sie w dwupaku :blink:
    Naskrobałyście że nie idzie nadążyć :silly:
Ja wychodowałam jakiegoś grzyba :ohmy: ale to już dość długo trwa,ciągle się leczę i ciągle wraca :ohmy: najgorsze te uporczywe swędzenie :angry: [/ul]
    Też miałam kota ale musiałam go oddać sąsiadce,najważniejsze że jest mu tam dobrze
Green współczuję sąsiadów[/ul][/ul]
Masuska fajny pomysł z tą foto książką [/ul]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145260 przez Oposek
kaska191919 ja też nie cierpię takich sytuacji. niby człowiek wie, że szansa na to, że urodzi akurat w takiej sytuacji jest nikła, ale zawsze to stres. Mój mąż też ostatnio pojechał za miasto z moją torbą i wszystkimi dokumentami;) Pocieszałam się, że jakby co to dowiezie:)

happymamma możesz:) A w każdym razie ja zwalam, bo nie mogę się od kilku dni skupić i też nerwowa jestem, więc doskonale Cię rozumiem:)

Green mnie też by szlag trafił i tak jak piszą dziewczyny słowo honoru że bym sąsiadowi te kupy na trawnik wywaiła, a co!

Ja też lubię zwierzęta, przed przeprowadzką mieliśmy koty i królika, teraz kotami zaopiekował się teść. Strasznie chciałabym mieć znowu psa, ale wiem, że trudno byłoby nam o niego zadbać. Może kiedyś, jak młody trochę podrośnie...

A co do Riki i Ani to u nas na porodówce wypisy o 12:00 :P
Ja też mam nadzieję, że dziewczyny nam się niebawem objawią! no i oczywiście pokażą maleństwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145267 przez Viszka11
hejka;)

wróciłam z Mini Wakacji!! ale fajnie bylo.... :lol: A teraz juz w domku bedziemy czekac na Kasie:)

Wyjazd sie udał pogoda troszke zimno i wietrznie...ale wsumie to az tak nie przeszkadzalo Nam...

wiec ide nadrabiac stronki:)

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145269 przez Lucy
Kurczę też jestem ciekawa co tam u naszych świeżo upieczonych mam :blink:
    Ale
HOBORRKA to już dawno nie było no...[/ul]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145273 przez kaska191919
Opaseku mnie to nie mógł by dowieźć bo go nie wypuszczą na poród jak jest na służbie :angry: i nawet nie mam jak się z nim skontaktować, bo on od kolegi kome porzyczył i kartę na chwilę przełożył, ja co to zostaje jechać taxi do niego po klucze jak coś albo tłuc szybę w aucie, heheh
Mnie też ciekawi jak dziewczyny będą pisać o porodzie i jak ich maluszki wyglądają:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145274 przez Green
Na poprawienie humorku ubiore juz lozeczko dla malutkiej :kiss: :woohoo: Moze wstawie pozniej zdj? Zobacze moj kacik dla malutkiej niestety niejest tak efektowny jak wasze :S

Detektor oddechu jak juz ktoras z dziewczyn napisala wydaje sie mi fajna sprawa ale dla dzidzi ktora ma jakies problemy zdrowotne np. A tak wydaje sie mi rzecza zbyteczna,ja mam tylko nianie elekt.
Wczoraj bylam u znajomych i kolezanka mnie probowala przekonac ze najlepszy na swiecie jest lezaczek do kapieli,a jej tesciowka ... rozwalila mnie kobita , dziecko nalezy kapac 2-3 razy dziennie :ohmy: Smarowac kremami,oliwkami najlepiej jakby moze nalozyc 5cm warstwe kremu ? Masakra! Juz sie nawet niechcialam odzywac ze ja mam zamiar kapac dziecko raz na 2 dni bo z tego co czytam to jest racjonalny odstep? Naszczescie znajoma wdala sie w zaciekla walke racji swojego slowa i szybko rozmowa zeszla ze mnie i zaczely miedzy soba swoje racje wyciagac :P Gdyby tak sie niestalo musialabym natychmiastowo sie ewakuowac z tamtad bo nieznioslabym tych wszytskich RAD :P

Co do Ani i Riki to mysle ze beda miec w sobie natyle zrozumienia i odrazu zajrza do nas po powrocie ;) Tak mi sie przynajmniej marzy ale wiem ze to malo prawdopodobne :dry:

Rozyczko HALLO, HALLO, HALLO ! Wstajemy ile Pani ma zamiar dzis spac? toz to juz u was po 11 :lol:

Kamilka
opowiadaj jak bylo na tym szkoleniu porodowkowym? Bo tak jak pisalam mnie pominieto/niewzieto wogole po uwage i olano i ze szkoly dooopa :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145285 przez natimp1
kaska ja farbowałam włosy 3 razy z Maksiorem tez i urodził się czarny jak smoła- na głowie oczywiście :)
happy mama - pewnie ze mozna nerwy na ciąże zwalic - mnie tez czasem chwyta

wlasnie poraz kolejny dostałam od męża zakaz rodzenia do poniedziałku bo jedzie do gdyni na opener festiwal.. ha ha kusi mnie zeby po złosci w czwartek urodzić :)
kurcze głowa mnie dzis boli, a koles dywany mi czysci i mega chałas jest, do tego mam ciśnienie 90)60 wiec chyba kawke trzeba,


pozdrawiam i czekam na jakieś wiesci

p.s znacie jakieś rozwiązanie na cellulitis powstałe w ciąży???/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145289 przez Green
Lucy, Hoborek tez sie zapakowal na porodowke ,jak niczego niepokrecilam to chyba cos z cisnienieniem miala i ze rodzic juz tez mogla w kazdej chwili? Masuska jestes oblatana we wszytskich dziewczynach,jak to bylo z Hoborkiem? :S :unsure: Cos mi w glowie swita ze tez moze juz dzidzie tulic :woohoo:

natimp1
niemam pojecia jak skutecznie pozbyc sie ciazowego cellul. ale przed ciaza jak sie odchudzalam to nieziemsko mi pomogla silownia+basen+sauna+ dieta, cell niebylo prawie widac :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145302 przez Lucy
Green ja jeszcze w dwupaku heh to Hoborr na porodówce

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145304 przez kaska191919
dobra ja jadę na miasto kupię te kremy dla dzidzi i jedzenie dla mojego to od razu zabiorę kluczę jak się z nim skontaktuje a to cud będzie... miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145306 przez dorotas29
Wróciłam od lekarza,szyjka trzyma mocno. Zwolnienie mam na 4 tygodnie, dopiero mam sie udać do gin, jak zacznę 40-ty tydzień. Chyba,że coś się zacznie wcześniej dziać.
Kubuś dalej nogami w dół ;)
Ciekawe co tam u naszych rozpakowanych dziewczyn???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145311 przez Oposek
Green no coś Ty, wstawiaj fotkę! wszystkie kąciki dla maluszków są śliczne, szczególnie jak już leżą w nich dzidzie;)

natimp1 ja też mam takie ciśnienie i od połowy ciąży piję jedną słabą kawę dziennie. Pomaga przetrwać, a lekarz pozwala :lol:

kaska191919 to faktycznie trochę zonc, jakby co. Ale przecież kobiety rodzą w różnych sytuacjach i na pewno są też przygotowani na taką możliwość, że ktoś rodzi i nie ma nic. Koszuka szpitalna by się znalazła, a zanim byśmy trzymały dzidzię w ramionach już pewnie mężowie i torby by się znaleźli;)
Ale oczywiście życzę, żeby to nie było dziś.

różyczko no właśnie, gdzie Ty? i Kamilki nie ma... Ech;)

Ja dziś też idę do lekarza. Nie wiecie może, czy dam radę zrobić badanie na HIV i kiłę (wymagają u mnie na porodówce) nie będąc na czczo? miałabym już z głowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145316 przez aska27
hej Dziewczyny! Jak ju się rozpiszecie..to nadrabiania z czytaniem mase :) ale piszcie, piszcie...


Czekam niecierpliwie na Anię i Rikę :laugh: ciekawa jestem bardzo co i jak!

Dzisiaj znowu kupiłam ciuszki dla Mikołaja..co zrobić..skoro te ciuszki są takie śliczne?!!! :blink:

Green co do pisaka Twoich sąsiadów to też bym się wkurzyła ...uwielbiam zwierzęta...ale to nie one są tutaj winne tylko własciciele.. masakra co to muszą być za ldzie,którzy na takie coś pozwalają, ja na miejscu tych właścicieli spaliłabym się ze wstydu!!!


dorotas super,ze wszystko u Ciebie i maluszka ok! Szkoda tylko,ze Kubuś nie zechciał odwrócić się główką w dół.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145317 przez Green
Oposek napisał:
Ja dziś też idę do lekarza. Nie wiecie może, czy dam radę zrobić badanie na HIV i kiłę (wymagają u mnie na porodówce) nie będąc na czczo? miałabym już z głowy...[/quote]

Dzisasss HIV !? :ohmy:

Aska wiem ze to wlasciciele powinni bardziej pilnowac ,ale jak im sie niechce ? Pies pusczony w samopas robi co chce a ja zeby miec pozadek przed domem musialabym caly bozy dzien siedziec w oknie i pilnowac i nic innego nierobic, bo to chwila moment !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145322 przez masuska
Oposku najlepiej zapytać w laboratorium.

Kaśka dopiero zobaczyłam, masz dziś nie rodzić:) Ja chciałam też wrzucić torby do samkochodu, ale stwierdziłam że lepiej pod ręką, pojade sobie w razie W taksówką, tylko kiedy to będzie.

Wiecie nawet dziś położna do mnie dzwoniła i pytała czy może już urodziłam.

RÓŻYCZKA meldować się, jak urodziłaś przede mną to się gniewam:P

Kamilka, ponawiam apel skrobnij coś. Czekamy na Ciebie.

Green z Hoborr to było tak że miała coś z ciśnieniem i wzięli ją do szpitala żeby unormować, jak by się nie udało to cesarka. Czyli może być jeszcze w dwupaku. Na pewno sama nie wyjdzie ze szpitala.

Wiecie co zjadłam dopiero śniadanie, po 76 godzinach od przebudzenia. Jakoś mi się jeść nie chce.

Cellulit częściowo zniknie, bo nasze ciałka nagromadziły wodę i tłuszczyk potrzebny na poród i początek opieki nad maluszkiem. A czytałam ostatnio: żeby wyprodukować pokarm dla dzieciaczka organizm zużywa 500-1000 kcal dziennie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl