BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 10 miesiąc temu #145612 przez kaska191919
Rikajuż sobie wyobrażam jak Zuzia się fascynuje siotrą :) śliczną masz córeczkę, normalnie Cię podziwiam za wytrwałość, że musisz się jeszcze Zuzią zająć i ogarnąć dom, skąd Ty bierzesz na to siły :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145616 przez kaska191919
Masuskahheh no to różyczkę ciekawość zeżre, ja też bym nie wytrzymała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145631 przez Lucy
Ale zazdroszczę RICE,fajnie że ma Oleńkę przy sobie i poród za sobą :)
Piernikarczyk ja też bardzo się boję ;)[/ul]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145640 przez piernikarczyk07
Jeśli chodzi o mnie to ja jakoś nie mogę uwierzyć w to że tam no wiecie "dołem" może wyjść malutki człowieczek :silly: :blush: Nie wyobrażam sobie jak to musi bolec :cheer:
Noo ale nie myślę o tym, nastawiam się na straszny ból WIĘC CZEKAM hehe :silly:

Damy radę (tak mi się wydaje :lol: :blink: )

A ciasto mi tak pyszne wyszło, że chyba sama wsunę całą tą blaszkę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145646 przez olka1730
Rika moje serdeczne gratulacje :laugh:

Aż Tobie zazdroszczę ze jesteś po,dzielna z Ciebie dziewczyna.....ogarniasz wszystko ;) a teraz rodzinkę do pionu i niech Tobie pomogą.Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145683 przez masuska
A ja się nie boję, wiem że będzie bolało, że pewnie będzie ciężko i będę przeklinać tą chwilę, ale dzięki temu będzie mój kochany synek z nami:) No nie mogę się doczekać, szczególnie jak wyobrażę sobie taką kruszynkę już nie w brzuchu tylko na:) Oj, marzę o tej chwili:)

Pienikarczyk:) Też zrobiłam ciasto, właśnie się piecze, za 45 min będzie gotowe. Dodałam mniej cukru, bo te ilości mnie przerażały. Mama nadzieje że będzie pycha. Mojej mamie jakoś tak nie bardzo się podobało to wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145724 przez asia26
Aniaw Rika serdeczne gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145747 przez Green
Gdybym byla na miejscu rozyczki teraz to bym chyba jajo zniosla jakbym niemiala dostepu do neta :woohoo:

AniW wciaz brak ... ciekawe kiedy sie odezwie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145750 przez piernikarczyk07
Ale mi jakoś pusto jak nie ma różyczki na forum...

Green posłuchałam Cię w temacie polewy do ciasta marchewkowego, zrobiłam z mniejszej porcji a i tak jest tego tak dużo i słodko że nie umiem tego jeść :S
Mogłam w ogóle nie robić tej polewy, bez niej było sto razy lepsze ciacho :dry:

AniaW pewnie też się odezwie jak tylko będzie miała chwilkę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145761 przez aniaw
Cześć dziewczyny :laugh:
Ale się już za Wami stęskniłam :)

Dziś późnym popołudniem dopiero wróciłam do domku i właśnie ogarnęłam mój "zwierzyniec" i postanowiłam się przywitać :)

RIKA GRATULUJĘ ŚLICZNOTKI :lol:

Zerknęłam tylko na dwie ostatnie stronki, bo maaaasę mam Was do nadrobienia :laugh:
A co tam w skrócie się działo??? :silly:

I czemu nie ma Różyczki, bo jam nie w temacie...

A Ty masuska jeszcze 2in1? :) Ale na pewno już niedługo też będziesz miała swoją Kruszynkę :)

A jaka jest kolejność obstawiania kto następny? :lol:
A co z hoborr? :)

A wiecie, że jak wróciłam do domku to mój Szymuś wydał mi się TAKAAAI OGROMNY :lol:
Napatrzyłam się na te wszystkie maluszki to mam teraz i maluszka i olbrzyma w domku :)

Jak na razie Dominiś jest taki grzeczniutki jakby go nie było :) Zaraz zasypia mały słodziaczek :)

Ale jak fajnie wrócić do domu....
Szpitali jednak nie cierpię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145767 przez piernikarczyk07
Nooo wreszcie i Ty Aniu jestes :) ale fajnie, teraz zdjęcia hihi żartuję jak będziesz miała czas to wstaw z jedna dla nas :blink:

I GRATULACJE dla Ciebie kochana, bo narzeczonemu już gratulowałyśmy :blink:

różyczka ma coś z lapkiem i nie ma jak wejść na neta :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145778 przez różyczka
DZIĘKUJE WAM MOJE KOCHANE ZA PAMIEĆ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Córa wylała cole na kompa jak juz wiecie od Masuski i musiał pojechać do "lekarza" - niewiadmo czy i kiedy bedzie w domu :S Myślałam, ze ją zamorduję :angry: Teraz dzień bez Was to dzień stracony :ohmy: Tyle się dzieje a ja tylko wieczorami bede miala dostęp jak mój małz z pracy ze swoim słuzbowym lapkiem wróci :( A tak czekalam żeby obejrzec fotki i Was poczytac, że pazury obbgryzłam całkowicie i nie ma już co malowac nawet :silly:

Nie sądziłam, ze az takie poruszenie wywołam swoim zniknięciem ale przyznam, ze bylo mi baaardzo fajnie i milo, ze tak dopytywalyscie o mnie a już w ogóle jak Masuska napisala eska to sie poryczalam normalnie :blush:
Jestescie niesamowite :) naskrobałyście tyle stron, ze sie balam, że nie zdąże doczytać do porodu:blink:

Oj się dzialo, sie dzialo widzę :ohmy: Piękny Okruszek Oleńka nareszcie nam się objawila na forum :lol: Cud, miód i orzeszki normalnie :lol: Rika gratulejszyn jeszcze raz i czekamy na relację z poorodu w wolnej chwili :)

Aniaw buziaki dla okruszka i olbrzyma i dawaj fote :lol: superr, ze już w domku, mam nadzieje, ze znajdziesz chwilke żeby podzielić sie z nami wrażeniami z porodówki :)

Co do ciacha to ja robiłam bez tej polewy białej tylko sypnelam cukrem pudrem, zamiast orzechów rodzynki, cukier biały a nie brązowy, brzoskwinka zamist ananasa wiec spoko mozna modyfikowqa ten przepis, tak mi smaka narobiłyście, że jutro znowu piekę.

Ja cały czas w 2w1 ale do mojego terminu m-c wiec sie nie spodziewam zadnych atrakcji zbytnio wczesniej.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145780 przez różyczka
Green napisał:

Gdybym byla na miejscu rozyczki teraz to bym chyba jajo zniosla jakbym niemiala dostepu do neta :woohoo:


No przyznam szczerze Green, ze prawie zniosłam hhehe :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145785 przez różyczka
masuska napisał:
[quote/]RÓŻYCZKA meldować się, jak urodziłaś przede mną to się gniewam:P
Kamilka, ponawiam apel skrobnij coś. Czekamy na Ciebie.
Green z Hoborr to było tak że miała coś z ciśnieniem i wzięli ją do szpitala żeby unormować, jak by się nie udało to cesarka. Czyli może być jeszcze w dwupaku. Na pewno sama nie wyjdzie ze szpitala.[/quote]

Pani kochana ja bym w zyciu nie poszla rodzić pierwsza, nie mogłabym Ci tego zrobić :blink: ja będę nogi zaciskac jakby co :silly:

Gdzie Kamilka :unsure: I z Hobborr tez już by mogło sie wyjaśnić :huh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145791 przez masuska
O i jest nasza zguba:)
Szczerze wzruszyłam się jak się pojawiłaś:) Mam tak cudowny humor że kolejne szczęścia mnie poruszają dogłębnie:)

Serio od razu raźniej jak Różyczka wróciła na łono forum:)

AniuW tak krótko z nami esteś i już się rozpakowałaś, ale jak widać synek już jest na tyle duży że czas na niego:) Supee:) Cieszymy się i GRATULUJEMY:) Ja jeszcze muszę troszkę poczłapać i popuchnąć trochę (dziś nawet obrączki nie mogłam ściągnąć). ALe jak by nie patrzył to na 100% za 3 tygodnie będzie Piotruś z nami:)

Piernik, Green i Różyczka, zrobiłam to ciacho, jadłam, Mąż aż dziwne, bo się krzywił strasznie jak mówiłam marchew i ananas (bo nie lubi) a zjadł 3 kawałki. Co do polewy to tragedia, robiłam z mniejszej ilości cukru, tak jak i ciasto, ale powiem wam że ciacho byłoby 100x lepsze bez polewy. Też robiłam z białym cukrem i nie dodałam sody, bo się skończyła, a zamiast tego więcej proszku o pieczenia:) Orzechy dużo dają w tym cieście, bynajmniej mi, bo bardzo lubię:) Na koniec dodam tylko że to było moje pierwsze pieczone ciasto:) I wyszło ekstra, dla mnie bomba i Mąż też mi gratulował:) Teraz myślę o tym czekoladowym z cukinią (Mąż lubi to warzywo).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl