BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 9 miesiąc temu #156906 przez angellika1
Masuska ta sierpniówka to Nasza Anetka na szczęście jeszcze nie urodziła lekarze starają się powstrzymać poród, dostała kroplówkę na rozwinięcie płucek synka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156914 przez sylka
Na rozwój płucek chyba zastrzyki ja dostałam serię w 32 tc i powstrzymywali poród i później przed 36tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156928 przez masuska
sylka ja też dostałam 2 zastrzyki na płucka w 35 tygodniu, a tak nas powstrzymali że urodziłam w 41:)

angellika1 jak coś to przekaż że 3mamy mocno kciuki żeby maleństwo poczekało jeszcze troszkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156953 przez Rika
Masuska mi szwy zaczęły wypływać po 3 tygodniach! Aż w końcu wsadziłam se palucha i sama wyjęłam :blush: jednego rozpuszczalnego miałam na zewnątrz i go wyjęłam jak zmiękł po 2 tygodniach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156955 przez masuska
Dodałam zdjęcia pod tabelką lipcówek:) Brakuje mi 3 dzieciaczków Hoborrka, Agito i Natimp1, napisałam na pw, więc jak coś może nie długo będą:)

Dziś może wyjdzie Kaśka ze szpitala:) Bo Basba jeszcze ze 2 dni poleży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156981 przez Oposek
Dziewczyny, ja też nie wiem, gdzie te Wasze dzieci żółte?

Ja dziś byłam u lekarza... i przesunęli mi datę porodu o 10 dni. Nic się nie dzieje, ktg prawidłowe, choć rozwarcie na palec. Niech mi któraś doświadczona napisze, czy śluz z krwią po badaniu ginekologicznym to powód do niepokoju? powinnam się denerwować, iść do lekarza, czy raczej nie? krew ciemna, ale raczej właśnie krew ze śluzem niż śluz zabarwiony krwią...Denerwuję się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156988 przez happymamma
Oposku ja po badaniu w piątek miałam taki śluz wlaśnie do niedzieli-dzwonilam wtedy do gin, powiedziała, że przy rozwarciu to normalne i, że jeżeli nie ma skurczy lub krew nie jest żywa to nie ma sie czym martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157001 przez masuska
Oposek napisał:

Dziewczyny, ja też nie wiem, gdzie te Wasze dzieci żółte?

Ja dziś byłam u lekarza... i przesunęli mi datę porodu o 10 dni. Nic się nie dzieje, ktg prawidłowe, choć rozwarcie na palec. Niech mi któraś doświadczona napisze, czy śluz z krwią po badaniu ginekologicznym to powód do niepokoju? powinnam się denerwować, iść do lekarza, czy raczej nie? krew ciemna, ale raczej właśnie krew ze śluzem niż śluz zabarwiony krwią...Denerwuję się.


To znaczy że szyjka jest podatna na dotyk i się rozwiera, teraz jak chcesz coś podziałać, to bzykanko:) Może ruszy. Ja przy porodzie strasznie plamiłam, cały czas na podpaskach tych wielkich, przez rozwieranie szyi i z tym też poszłam rodzić. Po badaniu ginekologicznym.

Oposku, jeśli jednak jest to taka żywa krew czerwona i jest jej dużo to biegiem do szpitala, bo może się łożysko odklejać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157003 przez sylka
Plamienie po badaniu ginekologicznym jest normalne jesli to żywa krew która leci cały czas to lepiej iść na IP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157044 przez luz_de_luna
dziewczyny, przedstawiam Wam mojego Synka Maćka. Urodził się 4 lipca. Trochę zabawiliśmy w szpitalu bo miał żóltaczkę. Jest przerozkoszny!!! Poród był koszmarem, długi, bardzo bolesny i skończony próżnociągiem... ale jestem i już mam to za sobą a efekt jest najważniejszy i ten Efekt leży teraz słodko w swoim łóżeczku!

Wszystkiego dobrego dla wszystkich lipcówek które też już urodziły i powodzenia dla oczekujących!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157054 przez luz_de_luna
dziewczyny, przedstawiam Wam mojego Synka Maćka. Urodził się 4 lipca. Trochę zabawiliśmy w szpitalu bo miał żóltaczkę. Jest przerozkoszny!!! Poród był koszmarem, długi, bardzo bolesny i skończony próżnociągiem... ale jestem i już mam to za sobą a efekt jest najważniejszy i ten Efekt leży teraz słodko w swoim łóżeczku!

Wszystkiego dobrego dla wszystkich lipcówek które też już urodziły i powodzenia dla oczekujących!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157058 przez Dorciaition
Luz_de_Luna gratuluję! Maciek jest cudowny!


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157066 przez Rika
Luz_de_Luna gratuluję! Śliczny maluszek! Nas przez żółtaczkę chcieli trzymać w szpitalu ale zabrałam Olę na żądanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157148 przez różyczka
Jejku poszłam pokimac troszkę, wracam a tu takis śliczny bejbiś!! :)

Luz_de_luna Maciuś przesłodki :) GRATULACJE!!!

Kurde wszystkie bejbiki coś z tą żółtaczką mają :unsure:
moze Piernikarczyk tez z Nikosiem się nie odzywa bo z powodu żółtaczki siedza jeszcze w szpitalu?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157154 przez różyczka
masuska napisał:


Któraś z doświadczonych mam powie mi dlaczego są zalecenia żeby niektóre dzieci kąpać w kaliku?

ja nie rozumiem pytania :unsure: :unsure:


Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl