BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #71099 przez basba
różyczka jak dla mnie składa się mega lekko i naprawdę bardzo szybko. W dodatku stelaż jak na wózek jest bardzo lekki. A jeśli chodzi o możliwości jazdy gondola jak i spacerówka i nosidło wpina się klipsami do 2 szyn przy stelażu. Tak więc mozesz jeździć z dzieckiem zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Fajna jest jeszcze regulacja wysokości rączki. Ja nie należę do najwyższych osób (164cm) więc nie wygodnie byłoby mi na normalnej jej wysokości a mężowi natomiast tak jak mi :) Aha... w komplecie są dwa rodzaje budek ... tzw. letnia i zimowa.
Ja jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona... Ale tak jak juz wcześniej pisałam trzeba wypróbować kilka i dopiero zdecydować co ci odpowiada najbardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #71101 przez różyczka
Hej dziewczyny :)
Hoborr my też sie staralismy 1,5 roku i przerabiałam dokładnie to samo...ciągłe pytania i płacz na końcu nosa na widok malutkich dzieciaczków koleżanek. I też rozważalismy już zrobienie badań, poddałam się jesli chodzi o ciagłe liczenie kiedy dni płodne, kiedy @ itd. aż tu nagle...:lol: :lol: zasnęłam będąc z uczniami w kinie na Harrym Poterze :lol:
Wszyscy się dziwili jak mogłam zasnąć tak głębokim snem na głosnym filmie i to mając pod opieką mlodzież hehe :lol: To dało mi do myślenia, zobiłam teścik no i były 2 upragnione kreseczki! :woohoo:

Przejrzałam listy imion i zostaję przy swoich wybranych Borys i Bianka :)

A co do płci to straaaasznie dłuży mi sie czekanie do 4 marca na usg, choć ja upieram sie, ze to będzie chłopak, ale to takie chciejstwo bardziej bo lekarz nic nie sugerował jeszcze :)
Chciałbym żeby chociaz mi sie przyśniło tak jak Wam :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71102 przez różyczka
Basba dziękuję Ci bardzo za te info :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71104 przez basba
różyczka cała przyjemność po mojej stronie. Skoro już wiem co nieco, to dlaczego miałabym nie przekazać dalej :silly:

Kamilka24, sandraczekolada, green też bardzo fajny sobie wózeczek wybrałyście. W sumie jak tak się przypatrzeć to prawie wszystkie mają ze sobą coś wpólnego.
Jak dla mnie ważne było zeby fotelik w stelaż wpiąć - na szybki wypad np z samochodu do sklepu żeby dzidzi nie trzeba było przekładać do wózka.

masuska z tego co się orientuję to wózki zobracanymi kołami mają je blokowane a i takie bez obrotowych też oczywiście są :laugh:

Dziewczynki dzisiaj dzwoniła do mnie koleżanka... była u lekarza- z jej dzidzią jednak wszystko OK (naszczęście!!!). Wokół łożyska tworzą się jakieś krwiaki i jeden pękł- stad obfite krwawienie. Bierze 4 razy dziennie duphaston i jest OK... Tak się cieszę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71107 przez hoborr
Cześć wszystkim!

Jak już pisałam wcześniej ja już mam wózek od kuzynki i nie muszę aż tak wgłębiać tego tematu.

Ale dwie moje koleżanki narzekały na pojemność wózka. dzieciaczki po 3-4 miesiącach nie mieściły się i musiały kupić nowe większe wózki. Także może i na to warto zwrócić uwagę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71110 przez hoborr
różyczka fajny miałaś objaw ciąży:) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71134 przez masuska
Dzień dobry wszystkim mamuśkom:)

Mam świetny humor:) Męża mi wywiało do pracy a ja sprzątam:) Wlazłam dziś na wagę i jestem mile zaskoczona:), waga w miejscu, teraz to dostanę opiernicz że nic nie przytyłam.

Wózek mam też już wybrany i imiona również, ale problem męża przekonać:) W sumie to żaden problem;)

Sen z tym USG to bardziej przez to że ja chcę chłopczyka, ale co będzie to będzie:) Mam i śliczne sukieneczki i świetne bluzy i dżinsy:) A i słodkie skarpetki z Bobem budowniczym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71164 przez Groszek
Witajcie Kobitki :)
Widzę że humorki dopisują, trochę Was podglądam bo miło jest poczytać o ciążowych humorkach, problemach :lol: Oczywiście za każdą z osobna trzymamy kciuki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71194 przez Kamilka24
Hej, no ja dziś jestem załamana. Wczoraj jak wstałam do pracy tak mnie rozbolał kręgosłup na dole jakby kość ogonowa i promieniuje na pośladki jak byłam w pracy to bardzo bolało, ale jakoś przetrwałam do tej 14. Jak wróciłam do domu i się położyłam to już był koniec... :( nie mogłam w ogóle się podnieść ani przekręcić- i trwa to do dziś- zadzwoniłam już wczoraj, że dziś nie przyjdę- nic nie mogę zrobić, jak jakoś uda już mi się podnieść i pójść do łazienki do ze łzami w oczach okropny bóóóóllll :ohmy: Nie wiem co mam zrobić. Nigdy takiego czegoś nie miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71199 przez Groszek
Dzidzia pewnie uciska na nerw i dlatego tak boli... ja również przechodziłam męki z bólami w tyłku ale na szczęście było to chwilowe na czas ciąży a teraz jest ok :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #71217 przez masuska
Mam podobnie jak leżę na plecach, ale ostatnio to nie mam żadnych dolegliwości i strasznie żałuję że pogoda jest paskudna, bo bym sobie spacerkiem na zakupy poszła, a tak to tylko samochodem i z Mężem, bo mi nie pozwala samej, bo ślisko.

Chciałam wam pokazać zdjęcie z dzisiaj, przeraziłam się boczkami, ale wielkość bębenka, już mnie nie przeraża:)

A Groszku, miałam napisać że widuję Cię na Lutówkach:) Podglądam ich zmagania:)

22tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71246 przez Groszek
Jaki śliczny :) ja też taki chcę :) szczerze to mogłabym być w ciąży cały czas... to taki cudowny stan :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71277 przez basba
Kamilka wpsółczuje,wiem jak to boli. Mnie też tak dopadło ale między łopatkami. Dzwoniłam dolekarza czy mogę czymś posmarować - kategorycznie zabronił. Mężu jedynie masował zwykłą oliwką. Doktor pozwolił max 3 apapy wziąć dziennie (wzięłam jeden jak juz naprawdę było masakrycznie), no ale przeszło - co prawda po tygodniu ale leżałam na ciepłym (nie gorącym) termoforze. Naprawdę 2 dni i jak ręką odjął... Spróbuj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71300 przez różyczka
Masuska jaki piekny brzuszek! :laugh: Widac, ze Twoja dzidzia mości sobie niezłe gniazdko :laugh: I to słodkie serduszko :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71321 przez Rika
A ja wiem czy ciąża to AZ taki piękny stan zeby być w niej ciągle? :) nieee
Mnie plecy bolały w pierwszej ciąży a teraz to już w ogóle masakra, nie dość że brzuch rośnie,wszystko uciska to jeszcze małą muszę nosić, wykąpać, uśpić itd...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl