BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #72133 przez Oposek
Kamilka- dobre określenie "jak niedźwiadki:) Podobno dobre są wszystkie pozycje boczne (przodem i tyłem), na jeźdźca i na pieska :D

Obiecuję poprawę w pisaniu, czasu faktycznie trochę wiecej, choć powiem Wam w sekrecie, że zamierzam wziąć się za magisterkę. Rodzina już przestała wierzyć, że się obronię, a ja mam wielką nadzieję, że teraz chociaż pracę napisać się uda.

Czy któraś z Was brała/bierzę nospę w ciąży? Mam brać, jak boli, tylko nie wiem, czy 3 razy dziennie po jednej tabletce to nie za często? jedną wzięłam rano, drugą koło 14, jak wezmę jedną wieczorem, to nie zaszkodzi? kurcze, z tego wszystkiego nie zapytałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72136 przez MagdaM
Jeszcze raz Wam wszystkim dziekuje!!
Oposek ja mysle, ze skoro gin przepisal to znaczy, ze wiedzial co robi i bedzie dobrze :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72137 przez Oposek
Witaj, patka22o2 :)

Green, jak zawsze czekamy na newsy po usg:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72139 przez Oposek
A oto i my;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72144 przez hoborr
Jejku dziewczyny ale wam zazdroszcze!!!!

Ja ostatnio kochałam się 13 października!!! Tak strasznie się baliśmy na początku żeby krzywdy dzidzi nie zrobić, potem w sumie też. A teraz to mąż się boi, nawet brzuszka boi się dotykać! Muszę coś z tym zrobić! Chyba każę mu przeczytać forum niech wie że inni kochają się jak króliki a my co????????? ojoj a co do pozycji to mi lekarz od razu mówił że tylko po bożemu! Choć tematu nie rozwijał... co to znaczy po bożemu! Ale mam plan: jutro ide do lekarza i wieczorkiem jak wszystko będzie to wykorzystam męża!!

patka22o2 witamy, pisz często bo musimy to nasze forum rozruszać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72155 przez monique
Ja chciałam powiedzieć, że forum czytuję regularnie, podpatruję dyskusje... Generalnie sprzęt dla Dzidka mam w spadku, więc nie wybieram łóżeczek, wózeczków itp. ;) Nie odważyłam się kupić jeszcze żadnego ubranka - nic a nic. Jutro jedziemy na USG połówkowe. Myślę, że to będzie przełom w moim życiu i w końcu uwierzę w macierzyństwo :D

Hm.... jeśli chodzi o przytulanie... ja nie miałam oporów żadnych. Problem leżał po drugiej stronie. Na szczęście od dwóch miesięcy wszystko wróciło do normy. Dnia pewnego odmieniło Mu się, nabrał odwagi i zrozumiał, że samopoczucie mamy ma wpływ na dziecko... no i że bynajmniej nam krzywdy nie robi ;)

Mam pytanie do Was pytanie dziewczyny - wybieracie się do szkoły rodzenia? Jeśli tak, to od którego momentu ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72159 przez MagdaM
Oposek na bol brzucha?? Czy na rozluznienie??
Ja na rozluznienie macicy dostalam magnez - asmag forte i mam brac 3 razy dziennie. Ale nie wiem czy cos daje bo jak siedze to ciagle czuje ucisk w dole brzucha i musze spodnie rozpiac... :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72162 przez różyczka
Witaj na forum Patka! :laugh: Mamy ten sam termin :laugh:

Oposek dawno Cię nie było :) Monique fajnie Was widzieć po tak długim czasie :)
Oposek nie widac fotki...może trzeba by ją zmniejszyć...chyba, że tylko ja niewidzę :angry:

Hoborr ja mam dokładnie tak samo z moim, nawet przed dotykaniem brzuszka ma opory...tak jakby sie bał albo krępował jakoś...a ja i dzidziu tak bardzo tego potrzebujemy :(

Aleście się dziś rozpisały dziołchy! :lol: Az ciężko nadążyć z czytaniem :)
Mam do Was pytanko...czy jest jakiś sposób na to by nie musiać sie logowac za każdym razem jak wchodze na forum? Bo samo kliknięcie "zapamiętaj" po wpisaniu loginu i hasła nic nie daje...

Green czekamy na fotkę :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72170 przez piernikarczyk07
Mi lekarz powiedział, że podczas przytulania dzidziuś czuję kołysanie i po prostu zasypia :laugh: Nie sprawia mi to bólu, ani nie czuję się przy tym niekomfortowo więc chyba dzidzi też nic nie jest...przecież nie jesteśmy pierwsze inne mamusie pewnie też to robią :silly:

Ja czuję się dobrze w pozycji od tyłu na boku ( łyżeczka chyba :lol: ), czuję się pod czas niej na prawdę bezpiecznie ;)

Oposek ja brałam na samym początku 3 razy dziennie nospę, później nawet brałam jej tyle samo aż pewnego razu jak poprosiłam lekarza o receptę na nią on zapytał mnie czy coś mi jest że ją w ogóle biorę he

Przepisali mi ja jak trafiłam pierwszy raz do szpitala i myślałam że mam ją brać cały czas, okazało się jednak inaczej :lol: Nic mi nie było więc jeśli lekarz Ci ją przepisał po prostu ją bierz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72194 przez Green

a wiec wrocilam wizyta trwala jkaies 20 minut ale to tutaj chyba taki standard.Chcialam wiedziec ile moje malenstwo juz ma (cm i wagi) ale polozna powiedziala mi tylko wielkosc glowki okolo 4 cm i nozka okolo 3cm plci niepowiedziala bo rzekomo niemoze i ze jest jeszcze zawczesnie :dry: Na dzien dzisiejszy z malenstwem jest wszytsko OK ,co bardzo nas cieszy i bylo widac jak maluszek sie wierci caly czas , sama polozna stwierdzila ze to jest bardzo ruchliwe malenstwo :woohoo: Ja twierdze ze to akurat po tatusiu :woohoo: Jak polozna pokazywala nam buzie niuni to akurat buzke otworzylo i machnelo raczka jak to SLODKO wygladalo :kiss: Maz rowniez zadowolony bo przynajmniej mogl popatrzec jak niunia sie rusza , bo niema szczecia by poczuc ruchy :( Dodaje zdjatko otwartej buzki mojej niuni i boczek :cheer:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72195 przez Green
z boku
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72196 przez Rika
Nie wiem czy wędrujecie po wszystkich wątkach na tej stronie więc wklejam tutaj jeszcze raz link do pewnej strony gdzie możecie zobaczyć sobie jak będzie wyglądać Wasze dziecko :D

www.makemebabies.com/

A tutaj jak możecie wklejcie zdjęcia jakie Wam wyszły :)

www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...ze-dzieci.html#72168

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #72197 przez Green
i moja slodziutka buzka :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72200 przez Rika
Green dziecko już jest za duże w tym tygodniu ciąży i lekarze nie podają długości :)

Oblicz sama. Oznaczenie z USG FL- dł kości udowej

FL x 7= długość dziecka od główki do piętki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72239 przez masuska
piernikarczyk07 - muszę przyznać że przed ciążą to raczej bardziej eksperymentowaliśmy z pozycjami bo jakoś ten brzuszek teraz trochę przeszkadza. Wszystkie pozycje boczne są korzystne, ale na jeźdźca też jest super, chociaż bałam się tej pozycji, ale nie czuję żadnego dyskomfortu.

Leki to sprawdzam na tej stronce, ale z tego co słyszałam nospa nie przenika przez łożysko.
http://www.mamazone.pl/baza-interakcji-lekow.aspx

Green śliczna dzidzia, dawno już swojej nie widziałam:( Mąż za to się napatrzył i nic mi nie chciał później powiedzieć:(

Rika już się bawiłam na tej stronce i wyszedł mi dzieciaczek z rudymi włoskami, nie wiem po kim:P Chyba po sąsiedzie:P

Oposku, życzę wytrwałości, mnie się na razie nie chce, skończyłam na licencjacie i nie wiem kiedy się zabiorę za magistra.

hoborr - do pracy bo to i nawet na pochwę działa dobrze i mięśnie Kegla, a jak już Mąż ma opory to dziś Pan w DDtvn mówił że można oralnie.

monique - ciągle zapominam że mam zadzwonić, a chcę już teraz zacząć kurs w szkole rodzenia, bo nie wiem jak Mąż będzie pracował jak będzie pogoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl