BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #71327 przez Groszek
Dla mnie jest wyjątkowy :) i co z tego że czasami bolało?? Ale ile radości dawały kopniaczki, czkawka itp :) dla mnie cudowny stan :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71335 przez masuska
Dzięki:) Nie widzę że rośnie póki zdjęć nie porównam. A tu już taaaki balonik. Tęsknię strasznie za swoją figurą i to chyba jedyne moje ale co do ciąży, a tak to oddam wszystko za każdy kopniaczek, obrót i każde USG:)

Hehe, jeszcze tylko tydzień i zobaczę Maluszka:)

Kamilka24, basba ma rację na ciepło ten ból i chłopa do masażu zatrudnić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71347 przez basba
No i chyba dla tego bym tak szybko nie zdecydowała sięna kolejną... Nasz maluch ma 2,5 roku i też domaga się uwagi,ale przynajmniej sam prawie wszędzie wejdzie i rozumie że mama nie moze go podnosić. Dopiero jak siedze to wskrobje się na kolana...
Rika przed tobą jeszcze okres schylania się nad uczącym się chodzić maluchem no i ganiania za nim gdy już opanuje tą sztukę do perfekcji...Naprawdę nie zazdroszczę.
No ale wszystko ma swoje plusy i minusy :) Tak więc życzę ci zebyś znalazła jak najwięcej tych pierwszych :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71507 przez Rika
Niestety masaż na taki ból nie pomaga :/

Basba spokojnie dam radę :) Twarda baba ze mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #71547 przez masuska
Jeszcze się jednym pochwalę, kupiłam sobie pas ciążowy i dziś przyszedł, nawet podoba mi się, ale i tak gruba jestem i żeby się ubrać, całą szafę przewalę, ale jakoś ten strój przełknęłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71566 przez aska27
masuska piękny brzuszek :) no i pas super!!! :blink: Zdradz gdzie go kupiłaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #71567 przez Kamilka24
Green a wiesz, że w UK za zwolnienie płacą tylko 70 funtów na tydzień? Masakra ja myślałam, że 100% tak jak w PL i zdziwiłam się jak przyszła wypłata :( a zwolnienie dostałam od p. ginekolog w polskiej przychodni :silly:

Masuska pas i brzuszek świetny też jestem ciekawa gdzie taki można kupić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71634 przez Green

kamilka wiem ze zwolnienie niejest 'oplacalne' ale co mam zrobic ? Niedaje poprostu rady, kilka razy dziennie latanie po schodach w pracy w te i spowrotem , ciagly halas , non-stop na nogach, eh... mozna by wymieniac :dry: wiem ze wiele kobiet jest w ciazy i pracuje i daje jako rade ,ale ja chyba sie do tych kobiet nienaleze :huh: Maz niema mi za zle ze chce przejsc na zwolnienie , rozumie ze jest mi ciezko i niewymaga odemnie w tej chwili gwaiadki nieba :silly:

masuska slicne zdjecia to pierwsze z serduszkiem wyglada jak po jakiejs przerubce , takie kolorki . Co do tych pasow skoro jestes jego posiadaczka to pewnie wiesz czy taki pas wystarczy na cala ciaze czy tylko na jakis okres ? tez myslalam o tym no ale niewiem bo jak sa jakies romiarowki tych pasow to ja niewiem jaki powinnam miec .
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71653 przez Kamilka24
Wróciłam właśnie od lekarza, mówiłam, że mnie bardzo boli kręgosłup i na dodatek zaczyna pobolewać brzuch, a on na to PARACETAMOL i jak nie pomoże to mam przyjść za tydzień, śmieszne zero badań ani nic, wkurza mnie ta opieka tu. Lekarze jakby nie mieli pojęcia co robią :cheer: trudno jakoś może minie... jutro też nie idę do pracy.

Green ja mam też tak w pracy ciągłe latanie po schodach, dźwiganie, schylanie się itp., ale od 9 marca do 22 mam urlop i sobie odpocznę (w Polsce) a później tylko miesiąc i na zwolnienie macierzyńskie, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki :woohoo:

Znalazłam te pasy na allegro- są różne między innymi ten co ma masuska :lol:
allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=pas+ci%C4%85%C5%BCowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71655 przez Green
kamilka mnie z urlopu zawiele nie zostalo bo gdy zle sie czuje i niemam mnie w pracy w tedy daja mi dzien urlopu czyli mam zawsze 100% platne bez wzgledu na to czyjestem czy mnie niemam w pracy .A luty jest dlamnie nadzwyczaj okrotny i srednio 2-3 dni w tygodniu siedze w domu :dry:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71675 przez Kamilka24
No masz dobrze, że biorą Ci z urlopu, bo mi wpisują sick'a i znowu niepłatne :( ale już też Ci powiem, że nie daję rady, tak szybko się męczę i w ogóle wolałabym już siedzieć w domku i wiedzieć, że nic nie grozi dzidzi, a tak każdego dnia jesteśmy na coś narażone.
Przed chwilka wysłałam mojego misia po pizze z podwójnym serem i pieczarkami mniammm, bo głodna jestem jak smoook :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71683 przez masuska
http://allegro.pl/pentelka-pas-ciazowy-top-lato-tanio-i1470658707.html

Ja tak na sekundkę, dokładnie ten pas kupiłam, rozciąga się bardzo, ale myślę że do końca nie starczy, tak na ostatnie wymiary:) Na razie jest spoko:) No to 3majcie się ciepło:) Do jutra:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71686 przez Green

Wiesz staraja sie mi isc w jakis sposob na reke bo niesa wstanie mi apewnic takich 100% warunkow do pracy bedac teraz w ciazy, z takich wstepnych 'gdyban' z menagerem wyszlo ze jak niedostane zwolnienia to moze na urlop mnie wysla taki musowy ze wzgledu na bezpieczenstwo , ale jakos w to niewierze bo poprzednie 2 kolezanki jakbyly w ciazy to mialy do wyboru :prace ,zwolnienie lekarsie lub odejsc z pracy :dry: wiec podejrzewam ze jak zwolnienia nie dostane bede musiala sie przemecyc do konca jakos w tej pracy ale na sama mysl chce mi sie plakac :huh:

A odkad jestem w ciazy fast foody mi niesmakuja sa dlamnie bezpluciowe :( strasznie lubilam chipsy ,kebaby , frytki a teraz sa mi obojetne :)
[/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71749 przez Groszek
Green współczuję... wiem że możesz nie dawać rady, ciąża niby nie choroba, ale jest ciężko... Mnie w PL lekarz sam wysłał na zwolnienie, choć mogłam dalej pracować, bo to co robiłam do ciężkiej robotki nie należało :) w 20 tc powiedział że wg niego powinnam odpocząć i tak do końca ciąży :lol: no i plusem jest to że zwolnienie jest płatne 100% :)

Trzymajcie się cieplutko i jedzcie na co macie ochotę :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71770 przez martus0707
Witam was dziewczyny :laugh:
kurcze, aż sama jestem w szoku ale dziś pierwszy raz od początku ciąży piję cappuccinko :laugh: Mój szkrab mi się wierci w brzuchu, słońce pięknie świeci, zapowiada się cudowny dzień :) dziś idę na pierwsze zakupy dla malucha ;)
aaa i tak w formie pytania, u was w szpitalach sami ubierają dziedziaczki po porodzie czy same musicie się troszczyć o ubranka? Bo nie wiem czy oni naprawdę dają te ciuszki na pobyt w szpitalu czy lepiej zaopatrzyć się w swoje :unsure:
a i te pasy to świetna sprawa, ja sobie też kupiłam ale brzuch mam jeszcze za mały i chyba dlatego jest mi w nim póki co strasznie niewygodnie.
Miłego dnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl