BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu #385062 przez maksiu
Daria23 napisał:

a mi zaczęła siara lecieć z cycuchów i skurcz mam akurat

Daria mi leci od kilku miesiecy tylko troszke malo z maksem wiecej lecialo niewiem od czego t zalezy

Chlopek zgadzam sie z dziewczynami super wygladasz ja m zaraz poprosze zeby mi pstryknal albo sama zrobie sobie fotke i wam wrzuce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385063 przez chłopek
mi wogóle nie leci siara.
dziekuje dziewczyny, za komplementy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385066 przez saiko
Daria23 napisał:

a mi zaczęła siara lecieć z cycuchów i skurcz mam akurat


oddaj Chłopkowi ten skurcz ;)

Chłopek, fajna sesja, super wyglądasz
rozpakowałaś się już?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385070 przez chłopek
no własnie Daria dawaj jeszcze ci nie potrzebny :)
saiko jeszcze nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385072 przez Daria23
Ja już uciekam laseczki dzisiaj jakiś senny dzionek mam...dobranoc Kochane miłego wieczorku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385085 przez bidol
Olga - fakt Ania pisała wcześniej o tych próbkach a Ja całkiem niedawno i pewnie dlatego Ci utwiło w pamięci :)

Ania - wiesz co właśnie uświadomiłam Sobie że będę tęsknić ;) wiem że to tylko kilka dni ale wiem też z doświadczenia że po rozpakowaniu każda z Nas będzie miała mało czasu na forum i pewnie będziemy się pojawiać - hmmmm mało kiedy :(

Chłopek - super sesja - barrrdzo fajna :cheer: :cheer: :cheer: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385088 przez chłopek
no mam wiecej zdjec ale juz wam nie pokaze:P żartuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385089 przez maksiu

a to ka i moj brzusio kochany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385092 przez Olga
Koleżanka mnie niespodziewanie odwiedziła z synusiem swoim :laugh:

Pojadłam trochę pizzy,nie przepadam za nią,ale męzuś zamówił taką mocno pikantną i mialam straszną ochotę :lol:

saiko ja właśnie płyn do higieny intymnej też kupiłam z białego jelenia-taką miniaturkę i żel i mydło,szamponu nie brałam tylko.

chlopek śliczniutkie fotki,fajna z was par,a Ksawcio uroczy brzdąc :) :) :)

anna no właśnie ta przyjemność z jedzenia jest super,ale gotować nie lubię :angry:

maksiu też masz dorodny brzuszek-śliczny :) :) :)


Mi siara sie pojawiła jakiś czas temu,ale tylko przy wyciśnięciu,a teraz nie naciskam,żeby nie ryzykować,a sama nie leci.Ignaś się przyssa,to pójdzie fontanna ha ha ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385106 przez maksiu
Olga napisał:

Koleżanka mnie niespodziewanie odwiedziła z synusiem swoim :laugh:

Pojadłam trochę pizzy,nie przepadam za nią,ale męzuś zamówił taką mocno pikantną i mialam straszną ochotę :lol:

saiko ja właśnie płyn do higieny intymnej też kupiłam z białego jelenia-taką miniaturkę i żel i mydło,szamponu nie brałam tylko.

chlopek śliczniutkie fotki,fajna z was par,a Ksawcio uroczy brzdąc :) :) :)

anna no właśnie ta przyjemność z jedzenia jest super,ale gotować nie lubię :angry:

maksiu też masz dorodny brzuszek-śliczny :) :) :)


Mi siara sie pojawiła jakiś czas temu,ale tylko przy wyciśnięciu,a teraz nie naciskam,żeby nie ryzykować,a sama nie leci.Ignaś się przyssa,to pójdzie fontanna ha ha ;)



Olga dziekuje slicznie tak jakos mi sie zrobilo bo chcialam wam pokazac jak jest nisko ale sie nie udalo jutro podladuje baterie od aparatu to zrobie. Co do brzuszkow ta mopja kolezanka miala polowe mojego ale ona wysoka bardzo wiec moze dlatego

OLGA ja wrecz przeciwnie uwielbiam gotowac jesc mniej owszem jak mi cos zasmakuje to zjem ale to juz musi byc a tak to uwielbiam wymyslac najczesciej to z piersi od kurczaka wymyslam mowie wam m to ma ze mna dobrze hii a ciocia to tylko do kuchni wchodzi i sie pyta z czego to i jak sie robi za pare dnie patrze a ona to samo robi:)

Ok kochane ja uciekam spac lece sie polozy moze zasne ale napewno kosci rozprostuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385113 przez Olga
maksiu ja w porównaniu z niektórymi koleżankami,to mam ogromny.Niektóre to mają takie do porodu,jak ja w 5 mies.109 cm mam w brzuszku :laugh: :laugh: :laugh:
Ja to uwielbiam sprzątac,ze ścierką bym mogła ciągle chodzić,okna myć lubię i prasować.a chyba najbardziej wieszać pranie,zawsze musi być równiutko i dokładnie.Gotuję w domku,bo wiadomo,że muszę,ale nie znoszę tego,to jest dla mnie jak kara :( :( :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385115 przez chłopek
olga ja w 33 tyg miałam 105cm w brzuszku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385121 przez Olga
Mi długo brzusio stał w miejscu ze 103 cm,a niedawno się ruszył o kilka cm.Dzisiaj na mieście przejsć nie mogłam,bo co kogoś znajomego spotkałam,to mi mówił,że mam tak nisko brzuch.Ja sama to czuję,bo mi cały brzuch spod koszulek wystaje i nie mogę go przykryć ha ha. :laugh:

Wypiłam juz z litr pepsi,strasznie miałam ochotę na pepsi i na cos pikantnego.Może to już ostatnie takie zachcianki :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385138 przez mloda_mamuska
maksiu jaki duzii piękniusii brzusio :kiss:

chłopek no w koncu widzimy zdjęcia :lol:
super sesja ! bardzo mi sie podobaja :kiss:
a Ksawciu to cukiereczek ! :lol:
Olga no juz po porodzie chyba nie bedziesz mogła wcinac ani pić takich ''frykasów''
ja też czasem mam ochote na pepsi ,to nie pije kilka łyków,bo wiem ,ze jak urodze to szybko sie nie napije..a pikantne-mocno pikantne jem codziennie..inne mi nie smakuje...i nie wiem jak bede jadla jak urodze :(

Dziewczyny chyba muszę zawiesić moją działalność seksualną (z mężem) :(
kilka dni się nie kochalismy ,zeby zobaczyc różnicę jak bede sie czuła.iii dzisiaj po sexiku normalnie brzuch mnie rozbolał... i krocze mnie kłuło ....i mały cały sie tam obracał,że ledwo po sklepie chodziłam..i jakieś małe skurcze miałam..juz sie bałam,że na środku tesco zacznę rodzić...... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385142 przez Olga
m m na tym etapie ciąży,to raczej normalne,żebyś sobie nie wywołała za szybko-no chyba,że chcesz już :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl