BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu #384965 przez bidol
Olga - ja kupiłam kółka do wózka - takie podwujne i jeszcze nie doszły - coś ostatnio pwcha mam do zakupów internetowych :angry:

Saiko - ile energii w Tobie - zazdroszczę :cheer: a liście malin to w zielarskim chyba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #384967 przez chłopek
olga ja ugotowałam w wodzie,z odrobiną cukru i polałam bułeczką tak jak fasolke szparagową,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #384971 przez Olga
chlopek i długo się je gotuje? Teścciowa mi przyniosła i nie mogę się za nie zabrać :)

saiko u mnie też nie bylo,więc na allegro kupiłam i ja nie muszę ich gotować,tylko zalać łyżeczkę gorącą wodą.


Ja też byłam z Mariką na zakupach,ale takich bardziej z chemi i dostałam takie małe kosmetyki z Białego Jelenia-chyba bidol ty kiedyś wspominałaś,że sobie kupiłaś.Cieszę się,bo połowe miejsca zajeły mi te spakowane,a tak mam teraz trochę luzu i jestem ździwiona,bo one nawet ładnie pachną :laugh:
Kupiłam jeszcze nożyczki małemu,bo szukałam dobrych,ale nie tych typowych dla dzieci,bo tymi nie umiem obcinać,piochtaninę do pępuszka,bo będę jednak używała,to po tyg.będzie spokój i podklady na łóżko.I pomadkę ochronną,bo pewnie mi usta popękają.W sumie jeszcze takie duperelki,a poszło przeszło 150zł.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #384983 przez Anna77
Olga pomysł na "miniaturek" kosmetyków to akurat ode mnie wyszedł :) A szparagi to ja najchętniej i najprościej tak jak chłopek jak białe, to cienko obrać, najlepisze obieraczką (poza główkami oczywiście) - zielonych nie trzeba obierać. Odłamać końcówki. Gotować w wodzie - kiedyś jeden pan hodujący szparagi powiedział mi że do wody to dwie łyżeczki cukru, jedna soli. A jak długo? Jak podniesiesz jednego widelcem, to nie może być sztywny jak kij, tylko się wygiąć. A coś mi się wydaje, że mamy tu jedną specjalistkę od szparagów, czy ja dobrze pamiętam - Daria??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #384986 przez Olga
Dzięki dziewczynki.Nie pamiętalam od kogo wyszly te miniaturki,tylko coś mi kiedyś utkwiło w pamięci,że bidol je akurat kupiła :) Będę je jutro robiła,ale trochę się boję ha ha.Bardzo bym chciała doczekać czasów,że zamiast gotować np.obiad,połknie się jedną tableteczkę i problem z głowy ;) :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #384990 przez Anna77
Olga no ale wtedy, gdzie przyjemność jedzenie i smak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #384993 przez chłopek
olga musisz widelcem sprawdzic, czy są miekkie

tu przepis np na szparagi w naleśniku
Ugotowane szparagi zawinąć w nalesnik na ktorym wcesniej położyc plaster szynki i plaster sera np.gouda .Zrolowane nalesniki polać sosem beszamelowym i posypane tartym serem.Calosc zapiekac w nagrzanym piekarniku 180°C na zlocisty kolor.
> > Smacznego!!!!

a co do oleju rycynowego na czerwcówkach jedna dziewczyna wczoraj wzieła i jak narazie nic opróćz biegunki, wiec maluszki same wiedza kiedy wyjść
ja sie ide umyć, i czekam na mężulka, zdał egzaminy na koparko ładowarki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385001 przez saiko
Chłopek - gratulacje dla męża i dobrze, ze już wraca

ja też mam miniaturki - szampon, odżywkę do włosów i pastę do zębów, żelu do twarzy i balsamu do ciała mam resztki w opakowaniach więc też od razu spakowałam. Gorzej z żelem do higieny intymnej - muszę w Rossmannie kupić takie małe plastikowe buteleczki żeby sobie przelać, całkiem o tym zapomniałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385011 przez Anna77
A ja jestem dość zestresowana, bo coś mocno mi się brzuch napina i zaczyna mnie to mocno denerwować. Chyba zamiast jutro po południu, to pojadę wcześniej do tego szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #385016 przez chłopek
a to zdjecia wkoncu z sesji brzuszkowej
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385023 przez Anna77
chłopek cudnie. Dobrze że zdążyłaś umieścić jeszcze w dwupaku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385042 przez chłopek
Ksawciu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385045 przez Daria23
Anna - dobrze pamiętasz to my mamy te 3 ha szparagów:) my mamy zielone i ja je zawsze obieram bo i na zielonych tworzy się łyko...i ja najbardziej lubie ugotowane w bułce tartej lub zupke z nich mmmmmmm :)

Chłopek- ale ty fajna babka jesteś:) a Ksawcio uroczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385052 przez Daria23
a mi zaczęła siara lecieć z cycuchów i skurcz mam akurat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #385060 przez maksiu
Hejka mmusie kochane ja bylam na spacerku ale myslama ze nie ubiore adidasow takie mam nogi napuchniete a niestety musialam bo u nas mokro i bym cale nogi miala mokre,spacerek trwal moze z pol godzinki bo na wiecej ostatnio sily nie mam mecze sie jak niewiem glowke coraz nizej czuje No i sie dowiedzialam ze kolezanka ktora miala termin na 8 czerwca zis urodzila synka(z jej tata rozmawialam ale nie qiem co i jak )na dworzu fajnie chlodno ale mokro w domu duszno zaraz maksa w pizamke przebiore m lozko zrobi i sie klade bo krzyz mnie boli okropnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl