BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317473 przez Kamyczka
mloda_mamuska napisał:

Witaj Kamyczka ;)

Może juz bedzie coraz cieplej ;)

a jak tam Twój brzusio ? rośnie czy dalej malutki ? :))
mój tak troszeczkę podrósł.a mały tak kopiee;)) mąż mu już kołysanki śpiewa jak wieczorkiem kopie ..ale nie słucha się go hehe ;)


Młoda mamuśka,minimalnie rośnie, ale nadal nie wygląda na ciążowy, jestem jakaś inna :( Ale masz fajnego męża-choć i ja nie narzekam na swojego, gotuje i sprząta nawet jak wróci z pracy, robi zakupy :) jest kochany :blink:
Ale mam dziś ochotę na kebaba :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317479 przez Olga
Nie mam pojęcia,niby do spacerówki można już włożyć 5-6 mies.maluszka,ale czy do każdej,no mi to tylko żal takich małych dzieci jak matka wkłada do parasolki i nogi mu tak wiszą,a czy to jest kubełkowa spacerówka,bo tak mi się wydaje?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317490 przez chłopek
ja ksawcia do wózka spacerowego dawalam dopiero w 7 miesiacu, miescil mi sie w gondoli zreszta ja mam taka gondole ze jest w niej oparcie takie delikate

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317496 przez Olga
Ja myślę,że nie ma co za wcześnie zmieniać gondoli na spacerówkę,tak 6-7 mies.właśnie to chyba dobry czas.

Ale mi od wczoraj brzuszek wysadził,teraz to mam taki,jak w pierwszej ciąży w 7-8 mies.,nie wiem co to będzie na koniec ciązy,ale o dziwo spodnie noszę cały czas sprzed ciązy,tylko pod brzuchem zapinam,ale chyba juz niedługo w nie nie wejdę.3,5 kg.juz przytyłam.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317500 przez chłopek
ja wolałam młodego wozic w gondoli bo spaceróka była na niego za duza po co męczyc dziecko, teraz bede tez nosidełka używała ale dopiero jak dzidiza bedzie miec troszeczke wiecej bo takie malenstwo to w gondoli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317501 przez anszka
Cześć mamcie,
ja przespałam program i nie bardzo wiem, o czym mówicie ;) były jakieś testy :unsure:

Ja nadal jestem za mutsy 4 rider z pompowanymi wszystkimi kołami i skórzaną rączką.
X-lander jest fajny, jeździłam po sklepie, ale nie można przestawiać spacerówki w stronę mamy. Chyba już nawet o tym pisałam :)

M_M- kup sobie syrop dla ciężarnych Prenalen - podobno jest skuteczny i trzymaj się zdrowo
Kamyczka - mojej mamie brzusio wyskoczył dopiero w 6. miesiącu, więc nie martw się.Mały brzusio jest wygodniejszy podczas codziennych spraw.
A z tego co piszesz to chyba też już czujesz ruchy, tak podobnie opisywał mi to lekarz i mama, więc się teraz wsłuchuję i wczoraj wieczorem chyba się przemieszczał, ale rano już tego nie czułam B)
Daners, Kamyczka, Saiko, Chłopek, Necik - a Wy macie już jakiś wózek na oku?
Olga, M_M- do spacerówki podobno wkłada się już takie półroczne maluchy, dlatego ważna jest budowa spacerówki, podnóżek i śpiworek w naszym przypadku.
Bidol - jak Twoje skurcze? minęły? i dlaczego trzeba być ostrożnym z głaskaniem brzucha przy skurczach? nasilają się wtedy?

Ja się szykuję i jadę do pracy zawieźć zwolnienie, do miłego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317508 przez chłopek
anszka ja mam wózek mikado oxford, jest przkładana spacerówka w strone mamy. ja mam go po Ksawciu i nie rozgladam sie za innym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317516 przez bidol
mloda_mamuska napisał:

dziewczyny ja slyszalam,ze te na 3 kółkach są bardzo niestabilne.. i źle się nimi jeździ a Wy jak myślicie -doswiadczone mamuśki. ;))


Doberek :kiss: :kiss:

Dziewczyny - jak już wcześniej pisałam ja mam Quinny buzz
tylko starszy typ siedziska - ale mam zamiar kupić dla dzidzi ten nowy model(siedziska)
wózek jest STABILNY - Seba jeździł w nim do 3 roku życia
Wcześniej miałam Quinny Speedy - ale sprzedałam i kupiłam Buzz - co nie znaczy że speedy jest mało stabilny- po prostu był za duży i spacerówka mi mniej odpowiadała - ja wole kubełkowe a tamta była rozkładana na płasko i nie dało się jej zrobić cołkowicie w pozycji pionowej - tylko półleżącej
tu macie opinie o buzz
www.bangla.pl/opinie/p748/quinny-wozek-buzz-3
ja też kiedyś myślałam że 3- kołówki są mało stabilne - ale to nie prawda - wózek nigdy mi się nie przewrócił. Nie zamieniła bym na żaden inny :laugh:

a i tu macie fajny test wózków
www.jakkupowac.pl/artykul/116/jak-kupowa...zek-dla-dziecka.html

M_M - zdrówka polecam syrop - PRENALEN
i zazdroszczę męża - i braku węchu - ja mam strasznie wyostrzony odkąd jestem w ciąży :dry:

i nie widziałam testu - który wygrał???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317524 przez mloda_mamuska
tak w tym stokke jest chyba kubełkowa.

Dziewczyny w znacie się na tych fotelikach?
bo ceny są naprawdę zróżnicowane od 150 do 1,5tys .. mi zależy na tym aby nie był za ciężki ,zebym udźwignęła..a dosyc szczupła jestem i nie mam tak dużo siły jak mój mąż ;P
a czasem będe musiala wyskoczyc gdzies i bd brala małego w fotelik tylko. ale nie mam żadnego typu jeszcze ..jest ich za dużo :(

anszka poproszę męża ,żeby kupił.. juz mnie męczy to przeziębienie ..cały nosek mam czerwony od ciągłego smarkania.. mały dzisiaj o dziwo od rana ciągle kopie.. zazwyczaj kopal tylko rano i wieczorem ;)

Wy tez tak macie,ze zastanawiacie się do kogo bedzie podobne Wasze maleństwo?
jakie bd miało oczka, buźke.. i w ogóle?? :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317542 przez Olga
m m to fotelik z kompletu od wózka nie bedzie się nadawał do samochodu,trzeba miec inny,ja to juz się pogubiłam,bo do dziewczyn nie miałam fotelika samochodowego.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317553 przez mloda_mamuska
Olga a jak w aucie mamy kubełkowe siedzenia to m wplyw na fotelik ?
bo rodzice maja nowe auto i maja kubełkowe siedzenia a w Naszym nie ma kubełkowych. wiec juz nie wiem.

a ten fotelik od stokke kosztuje ponad tysiąc. plus baza . i wydaje się być ciężki więc myslałam o jakims troszkę tańszym i lżejszym ;)


Co tam na obiad robicie dziewczyny ? :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317554 przez bidol
Dziewczyny -ja w mojej spaserówce chyba będę wozić dzidzie dużo wcześniej - bo jest przeznaczona już dla noworodków do 18 m a później zmienia się na większą do 3 lat
jest wykonan z bardzo fajnego materjału - takiej gąbki sztywnej i jest kubełkowa więc dzidzia na 100% nie wypadnie - w sumi podobna jest do gondoli w pozycji leżącej

M_M - ja miałam fotelik Maxi Cosi i teraz też kupię taki tylko tą nowszą wersję PEBBLE
nie są bardzo ciężki ale większe od niektórych - szwagierka miała jakiś przy wózku i mała ma teraz 5 miesięcy i nogi już jej wystają :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317567 przez mloda_mamuska
bidol to jest quinny buzz? podoba mi się właśnie ten model ;) A od którego miesiąca bedziesz woziła w tej spacerowce dzidziusia? :)



fajny ten fotelik ;) a jak cenowo on wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317568 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Ale tu ciekawe tematy! Szkoda, ze nie mam polskiej tv, tez bym ogladala...

Odnosnie tego co powiedzialam wczesniej o 3 kolkach, to sie tyczy najbardziej podloza (u nas jest wszedzie bruk, na szpilkach nie ma mowy, bo obcas sie zdziera w jeden wieczor). Wszystkie tutejsze mamusie ktore mialy 3 kolkowe odradzaja....ale u was sa normalne chodniki, wiec spoko.

Ja mam jeszcze jeden problem, bo mam mala winde, wiec wozek musi byc niewielki, zeby go nie skladac za kazdym razem. Pojde na zakupy z wymiarami windy :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317585 przez bidol
M_M - pojęcia nie mam jak na razie kupię właśnie takie siedzisko i zobaczę czę żeczywiście nadaje się dla noworodka - czytałam instrukcje do niego i - jest napisane że od urodzenia - ale wole to jeszcze sprawdzić sama - zastanawiam się czy gondola będzie mi potrzebna :dry:
co do ceny tych fotelików to są trzy typy
allegro.pl/maxi-cosi-citi-4-adac-w-wa-fi...eki-i2148192222.html

allegro.pl/maxi-cosi-cabrio-fix-0-13kg-8...-wa-i2121249737.html

allegro.pl/fotelik-maxi-cosi-pebble-2011...daz-i2118582253.html

ceny różnią się w zależności od modelu i rosznika - jak samochody :woohoo:
mi w tym ostatnim ochraniacz na główkę pasuje - bo te dwa pierwsze - w lato się nie zabardzo sprawdzą - z Sebą miałam ten środkowy i główka bardzo mu się pociła :dry:

Majóweczka - to proszę - masz już polskie DDTVN - tylko uwarzaj na Jolę bo dziewczyny się skarżą że dzidki na jej "widok" kopią :silly: dziendobry.tvn.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl