BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 4 miesiąc temu #502239 przez chłopek
Hej ja już nie śpię chłopaki też Sebek leży i pluje i łapie mnie rączkami za buzię też nie wiem co bym zrobiła jak by chłopaka coś było.
Moja szwagierka dzielna jest i ja podziwiam urodziła zdrowe dziecko a jak mała miała 2 latka to wiadomość że ma raka po 5 latach dopiero następne dziecko bo się bała mały jest w brzuchu i narazie wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #502242 przez daners
czesc my tez nie spimy;] tzn, ja a mały ma drzemke :) bo wstal dzis wczesnie o swicie hehe
a u nas taka mgla ze nic nie widac..

chyba nasze szkraby podobnie sie rozwijaja moj tez ma etap plucia ;p

chlopek nie spij ;p

złapałam sie na tym że siedze na all z mysla ze poszukam sobie moze jakiegos ciucha a okazuje sie ze kisze na dzieciecych ;]

dziewczyny macie jakis problem z kupieniem odziezy po ciazy? na mnie niema staników;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #502255 przez anszka
Witam Was mamuśki,
czasu przed świętami jak na lekarstwo, niby nie miałam sprzątać, ale jakoś się wkręciłam i gdy malec śpi albo tata wraca z pracy, to jadę na szmacie :lol: :lol: :lol:

Mamy pierwszego ząbka - dolna jedynka :) Mąż wczoraj zauważył (kiecka przeszła mi więc koło nosa :silly: ). Obeszło się bez jakiś scen, więc straciłam czujność, a tu niespodzianka :)

Jejciu, straszna ta historia z majówek, nie czytałam, ale z tego, co piszecie, to dramat :( Zawsze podkreślam, że najważniejsze jest zdrowie.
Chłopek - a córka twojej szwagierki wyzdrowiała?

Buziakuję Wasze maleństwa i ściskam Was mocno, miłego dnia!

PS Daners - a co takie balooony masz? :silly:
Ja na razie jeszcze jestem w dziale "bielizna dla matek karmiących" (szału nie ma) :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502258 przez daners
Anszka ale sie usmiałam jaaa balony chyba obwisle ;p eheh
mam malo pod biustem a wieksza micha ;p i ciekzo mi znalezc ;]

Gratki z powodu ząbka Anszka w rece aparat i foto strzelaj Wojtusiowi jak bedze sie usmeichal pokaz to cudo :)
u nas narazie same marudy zabków brak... ;]

Anszka wpadłas w wir pracy..odpocznij troche no ;p pieczesz cos tam pysznego jakies ciacha ;]

wigilie spedzacie sami czy np. do tesciów;] my dostalimy zaproszenie do tesciow i sama niewiem.... :) :laugh:



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #502266 przez anszka
Daners - na razie jest jeszcze malutki, więc trzeba się przyjrzeć, ale jak tylko troszkę podrośnie, to upoluję, chyba, że na fotce znajdzie się tylko jęzor, bo się nim bardziej chwali niż tym zębem :)
Pakuję prezenty i sprzątam zakamarki,nie piekę, bo strzeliłam focha na piekarnik i poza muffiny i jakieś tam babeczki nie wychodzę. No chyba, ze mi się jeszcze do świąt odmieni :laugh:
Ja w necie staników nie kupuję, bo wolę przymierzyć. Ciekawe jaki będę miała rozmiar po karmieniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502274 przez chłopek
Daners nie śpię
Anszka guz się zmniejszył ale okazało się że ma torbiel na mozdzku narazie mała mają nadzieję że się wchlonie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502275 przez chłopek
My na wigilię do moich rodziców a w drugi dzień u teściów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502289 przez bidol
doberek :kiss:

Dziękujemy za miłe słowo :kiss: :kiss:

Straszna ta historia dziewczyny z majówek :( nie do opisania :(

Kamcia usneła sama w łóżeczku :lol: jestem w szoku :lol: wiem że to tylko pewnie 15 minut spania, ale zawsze coś :lol:

Daners- hmmm- to chyba dobrze że mało pod biustem i duża micha :lol: czy wolisz na odwrót??

u Nas też multum śliny a ząbki... no gdzieś tam są :blink:


Anszka- oddaj mi śwojego zapału :lol:

My Święta mamy tak zaplanowane że chwili odpoczynku nie będzie :lol: - wszystko podwujnie :lol:
Wigilia u brata obok i cd u teściów
Boże Narodzenie i parapetówka u drógiego brata
Szczepan i chrzciny u Nas

:side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Słoneczko - ooo bezdech :( :unsure: jejku - ale miał już jakieś na to badania?? sama to zauważyłaś??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502304 przez anszka
Bidol - no właśnie już Ci oddałam albo mi się w nocy ulotnił (nawet nie chce mi się go szukać) ;)
a o co chodzi z tym Szczepanem (macie w rodzinie imieniny czy to chodzi o jakąś tradycję?)

Słoneczko
- no właśnie, ten nieszczęsny bezdech, w jakich okolicznościach to się dzieje? (płacz, sen?), macie już wyniki kardiologiczne, bo kiedyś pisałaś, że idziecie?
współczuję, bo to masa stresu :(

A święta? u mnie też na pewno rodzinnie, ale trwają jeszcze ustalenia dot. szczegółów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502308 przez bidol
anszka napisał:

Bidol - no właśnie już Ci oddałam albo mi się w nocy ulotnił (nawet nie chce mi się go szukać) ;)
a o co chodzi z tym Szczepanem (macie w rodzinie imieniny czy to chodzi o jakąś tradycję?)

Słoneczko
- no właśnie, ten nieszczęsny bezdech, w jakich okolicznościach to się dzieje? (płacz, sen?), macie już wyniki kardiologiczne, bo kiedyś pisałaś, że idziecie?
współczuję, bo to masa stresu :(

A święta? u mnie też na pewno rodzinnie, ale trwają jeszcze ustalenia dot. szczegółów :)


Anszka- w św Szczepana- czyli 2 dzień świąt mam chrzciny :lol: A wy nie obchodzicie św Szczepana??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502311 przez anszka
Bidol - chodzi po prostu o to, że drugi dzień świąt to dzień św. Szczepana, tak? B) Myślałam, że macie w związku z tym jakieś lokalne tradycje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502312 przez bidol
anszka napisał:

Bidol - chodzi po prostu o to, że drugi dzień świąt to dzień św. Szczepana, tak? B) Myślałam, że macie w związku z tym jakieś lokalne tradycje ;)


nie nie. U Nas na 2 dzień świąt mówi się Szczepana. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502313 przez anszka
Bidol - mam coś dla Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502321 przez bidol
anszka napisał:

Bidol - mam coś dla Ciebie :)


???
worek zapału??? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502326 przez anszka
Bidol - buuu =>> zła odpowiedź :ohmy:

(zresztą pisałam już wcześniej, że zapałem już nie dysponuję)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl