BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 4 miesiąc temu #501233 przez daners
Kamyczka to dzieki synusiowi mama moze sie z rana zrelaksowac :) hehe moj po drzemce wiec dopiero za trzy godziny spacer;] no inaczej by niezasnol ;]

u nas tez sniegu niema...ale bezsens ale swieta :) a pewnie po nasypie po kolana hehee



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501236 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501277 przez bidol
witamy się :kiss:

Ania- widziałam zdjęcie- superaśne :lol: Matuś słodki - no i chyba do taty podobny?? A Ty ślicznie wyglądasz :kiss: :kiss: :kiss:
ooo i znowu widzę Matiego :laugh: piękny chłopczyk - Kamka też lubi chrupki :laugh:
My mamy swoje warzywa - mamy kawałeczek działki :lol: owocki też będziemy mieli swoje- Seba uwielbia ważywa i owoce i myśle że to dzięki temu że są na działce- bo w lato idzie i sobi w miseczkę zrywa :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Misiowa - krzesełko śliczniutkie :lol:

Saiko- u Nas na widok butelki z mlekiem jest wielka radość - machanie rękami i nogami i rączki wyciąga :lol:

Olga- śliczne zdjęcie - Ignaś duży chłopczyk- i te oczka :cheer: My też mamt tak miasto przystrojone - i fontanne :lol: A filmik booski - hahaha- mały akrobata :lol:

Nikusia- oddany :lol:

Daners- to malutko bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501284 przez Olga
Hej.

Ja tez się przywitam przy śniadanku.My z Ignasiem do 9.30 pospaliśmy-kochne moje,kocham go za to,że nie jest rannym ptaszkiem :lol:
U nas też już śniego nie ma wcale,wszystko się roztopiło :(

m m nam też się czasem zdarza,że przelecą,ale to chyba z nadmiaru siuśków,no bo przecież mają jakąś ograniczoną pojemność ha ha :lol: a moje dziewczyny mi przez przypadek kupiły Pampersy te pomarańczowe i używamy ich tylko na dzień,takie lipne są,że w nocy by raczej nigdy nie wytrzymały ;)

bidol my mamy to samo na widok butelki lub miseczki,on aż płacze z nerw jak się ociągam :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501293 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501308 przez bidol
mloda_mamuska napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a jakie to fioletowe??to te takie specjalnie dla chłopców??

proszę bardzo :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501316 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501324 przez chłopek
hej ja dzisiaj nie pojechalam na jazdy bo @ mnie dopadła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501364 przez mama89muminka
Hej mamusie.

Padnieta jestem dzisiaj, nie mam sily na nic, a przydaloby sie dzisiaj jechac zalatwic ten paszport dla Mirona. Moze jutro...

Wczoraj nie moglam wcale usnac. Maz siedzial cala noc w drugim pokoju, ogladal maraton The walking dead i zasnal, tv wlaczone cala noc bylo. Ja wzielam mlodego do siebie i spal obok mnie a ja nie moglam sie na niego napatrzec, tak slodko wygladal.

Teraz spal, ale przed chwila sie obudzil, a mialam sie polozyc i ja na chwilke, bo mnie glowa boli. To sobie odpoczelam, chyba go mezowi podrzuce.

Dziewczyny, te ktore maja snieg, bierzecie dzieciaki na sanki? My mielismy wziac Miro dzisiaj, tzn. ja bym z nim zjezdzala z malej gorki albo maz by ciagna sanki, a my na nich, ale snieg tak sypie, ze boje sie ze zamiast sie dobrze bawic to sie wszyscy przeziebimy i dzisiaj odpuszczam sobie.

Ide po cos przeciwolowego bo nie daje rady. Poczytam was moze pozniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501393 przez Olga
No ja raczej na sanki z małym w tym roku sie nie wybiorę,chyba,że może tylko jakąs fotkę mu cyknę,bo nie wydaje mi się,żeby on się dobrze bawił-chyba jeszcze nieświadomy jest z jazdy sankami,a bym nie chciała,żeby nabawił się choróbska na święta :) ale to tylko moje zdanie,my zostajemy przy wózku :)

Mały śpi,a ja wyjęłam małą choinkę do sypialni,może później ubiorę,ale najpier czekają mnie okna :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501540 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501615 przez Kamyczka
Hejka dziewuszki mój mały ssie stopy :lol:
My na sanki tez się nie wybieramy,pewnie w następnym roku :blink:
Mam pytanko:czy wasze dziciątka też tak plują?Mój nadyma policzki i pluje :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501616 przez Kamyczka
chłopek napisał:

hej ja dzisiaj nie pojechalam na jazdy bo @ mnie dopadła :(

biedna jesteś,ja nadal nie mam okresu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501617 przez Kamyczka
Bidol Kamilka jest mega fotogeniczna!!!!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501657 przez chłopek
kamyczka sebek tez tak robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl