BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 4 miesiąc temu #502327 przez bidol
anszka napisał:

Bidol - buuu =>> zła odpowiedź :ohmy:

(zresztą pisałam już wcześniej, że zapałem już nie dysponuję)


no to co?? co co?? daj mi daj ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502328 przez anszka
Bidol - eee, nie ma tak, musisz zgadnąć, podpowiedź - to nie jest trudna zagadka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #502332 przez Anna77
Dzień Ddoberek. Tak na szybko, bo kompletnie nie mam czasu :) Wczoraj miałam miła niespodziankę, bo kurier przywiózł mi kopertą z mojej firmy z .... bonami na święta. No i parę stówek wpadło. Baaaardzo się cieszę, tym bardziej że się nie spodziewałam w tym roku :lol: :lol: :lol: :lol:

U nas ząbków brak, to znaczy jak pisze Bidol, gdzieś są. Ślinotok za to non stop.

Bidol na temat uroku Kamki się już nie będę rozpisywać bo po prostu brak słów. Ma piękny brzusiek :blush: i pięknie obrabiasz te fotki.

Słoneczko dzięki za troskę :) Zdrówko powoli wraca, choć kaszlu pozbyć się nie mogę.
A okresu nie mam nadal.

Polecam bieliznę Alles Mama - rewelacyjne, piękne, a już modele z sylikonowymi fiszbinami są po prostu niesamowite!!!! www.alles.pl/#/Kolekcje/mama , sklep.alles.pl/kolekcja,mama,1,1.html

Tylko ja też raczej jestem z tych, co wolą zmierzyć w sklepie niż kupować przez net.

U nas paskudna mgła dzisiaj.

W święta najpierw jedziemy na chwilkę do moich rodziców, potem na Wigilię do teściów, a po niej na kawkę i słodkie do szwagra na Gwiazdora, który co roku przychodzi do dzieci. W pierwszy dzień świąt do moich rodziców, a w drugi - do szwagra na kawkę z rodzinką B.

Muszę zaraz skompletować strój pasterza na jutrzejsze jasełka dla Kuby do przedszkola.

Miłego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502344 przez bidol
anszka napisał:

Bidol - eee, nie ma tak, musisz zgadnąć, podpowiedź - to nie jest trudna zagadka :)


osz Ty- Anszka- czy to od Ciebie ten ból zęba :angry: takiego prezętu to ja nie chciałam :(

Anna- fajnie że szef o Tobie myśli - musisz być cennym pracownikiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502345 przez anszka
Anna - rzeczywiście, ta bielizna jest piękna, ale u mnie jej nie ma, z tego, co kojarzę, to gdzieś na Piątkowie jest sklep, prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502356 przez anszka
Bidol - buuu, zła odpowiedź =>> pozostała Ci jeszcze jedna szansa
(i powinnam się obrazić, że mnie o takie rzeczy podejrzewasz, ale w ramach łaski przedświątecznej Ci wybaczam :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502359 przez bidol
anszka napisał:

Bidol - buuu, zła odpowiedź =>> pozostała Ci jeszcze jedna szansa
(i powinnam się obrazić, że mnie o takie rzeczy podejrzewasz, ale w ramach łaski przedświątecznej Ci wybaczam :))


ok - pomyślmy :unsure:

wiem :ohmy: :lol:

zdjęcie Wojtusia :lol: :lol: :lol: tak?? doczekała się ciotka na stare lata :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #502362 przez anszka
Bidol - :) Gratuluję - wygrała Pani!

Jest też bonus - musisz otworzyć jeden z tych prezentów - tam ukryłam odrobinę zapału zdobytego po zjedzeniu czekolady, stwierdzam, że Tobie bardziej się przyda przed chrzcinami :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #502371 przez bidol
anszka napisał:

Bidol - :) Gratuluję - wygrała Pani!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


oooo - spłynełam - ale słodziak :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: przepiękny :kiss: :kiss: :kiss: więcej proszę :lol: :lol: a te niebieskie oczka :cheer: :cheer: :cheer: wiesz jak rozczulić ciotkę :lol:

największy poproszę - chytra jestem :lol: i dorzuć jeszcze znieczulenie miejscowe na zęba :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502383 przez Misiowa
Dziendobry wszystkim:) my dzis wstalysmy po 8 a w nocy tylko jedna pobudka o 5 wiec jestem w pelni sil:)

Anszka gratulacje zabka! Moj maz ma urlop od jutra i tez planuje zabrac sie za pozadki:)

Chlopek okropna ta historia:( nie rozumiem dlaczego to wyszlo tak pozno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502398 przez Anna77
oj Kochane, ale poszalałyście z tymi zgadywankami:

Anszka po prostu śliczności :kiss: A jeśli chodzi o sklep stacjonarny, to Ci nie podpowiem. Kupiłam w sklepie w Kołobrzegu dwie sztuki. Mały sklep z bielizną, prowadzony przez super babeczkę, która świetnie dobiera rozmiar. Może u nich na stronie będzie info.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502399 przez Olga
hej dziewczynki.

My z Ignasiem wstaliśmy o 10.10,ale to pewnie mały odsypiał nocna pobudkę od 4 do 5.30.Nie chciało mu się spać ;) Wczoraj zjadł śliwkę w słoiczku i po godz.tak go przeczyściło,że aż zabrudził cały pokrowiec na przewijaku,już dawno tak nie robił.Nie miał żadnych poleści,tylko mega wielką zrobił i rano powtórka przy przewijaniu :) Śliwki na mojego działają ;)

anszka gratulujemy pierwszego ząbka :lol: a zdjęcie super i te jego piękne niebieskie oczka tak się wyróżniają :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502403 przez Misiowa
Andzka cudne to zdjecie! Jak na kartke swiateczna:)

Anna ale Ci fajnie z tymi bonami:) w mojej firmie w tym roku posucha, a szkoda bo by sie przydalo przed swietami:)

Bidolku lacze sie z Toba w bolu zeba:) ja niestety rowniez od tygodnia sie z tym problemem borykam i boje sie do dentysty isc:D

My wigilie spedzamy u rodzicow moich, pierwszy dzien swiat u dziadka w elblagu, a drugi u tesciowej w leborku wiec sobie nie odpoczne specjalnie...
Uciekamy na spacerek:)milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502438 przez anunia
Witam

Dzisiaj sobie pospałam ,spałam do 10.00 :laugh:

Tatuś przejoł opiękę :) Teraz jak jest w domu to 1dzien ja wstaje do małej drugi on ,czyli co drugi dzien śpię dłużej troszeczkę .. ;)

Ta historia z tym dzidziusiem o matko! brak słów :(

Anszak-gratuluję ząbka , synuś kochaniutki i te niebieskie oczka :blink: ja dziennie wypatruję,ale nic nie widać :laugh: może przestane to szybciej się pojawi.

Mała coś ostatnio nie chce smoczka ,wyplówa i ssie palca :angry: ,ale tak głośno ! Nie podoba mi się to !

Wcześniej usypiała tylko w leżaczku,a od kilku dni kładę ją do łózeczka odwraca się na boczek i zasypia:)

Mądra dziewczynka :lol:

Zbieram się na spacerko-zakupy :)

Miłego dzionka mamusie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502448 przez słoneczko
bidol,anszka to jest 2 taki przypadek, 1 raz mial jakis czas temu spal i nagle zaczal ruszac nogami i raczkami z mezem odratowalismy go w ostatnim momencie bo juz byl sztywny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl