BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu #606055 przez krecik
anyszka, to Wojtuś rządzi, aż 8!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



wróciłam z zakupów i spaceru, myślałam, że się nie odrobie z czytaniem a tu taka cisza, pewnie przygotowania do Swiąt pełną parą, tylko ja leniuchuje, ale spokojnie, pewnie mnie w sobote Mama jeszcze pogoni:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606119 przez bidol
hej dziewczynki - przepraszam ale ja na razie nie mam czasu poczytać co u Was :(
myje okna - już połowa za mną tj 3 drzwi balkonowe i 3 okna :) reszta mam nadzieję jutro - jak będzie słonko :)

Ja robię
barszcz biały , jajka z majonezem, jajka nadziewane, ze 3 sałatki, wędlina, kapusta młoda, i ciasto :)

no i muszę Wam się pochwalić

KAMILKA PEŁZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dopiero zaczyna ale dobrze jej idzie :lol: :lol: :lol: :lol: jestem strasznie dumna i przeszczęśliwa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606138 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606181 przez maksiu
Hejka kochane u nas oki malemu chyba wyjdzie w koncu zabek ale nie wiem nie mam pojecia moze to tylko moe urojenia ale za to jest strasznui mamusiowy tylko na rece i nic wiecej a no i zeby go pod paszki trzymac i spacerowac to u pasuje i w to mu graj
No a ja wczoraj bylam u fryzjera z maksem i ze soba sobie koncowki scielam a maksowi ladnie jak widac na fb:)
no i dzis pomalowalam wlosy na braz :)
Od wczoraj jest u nas szwagierek aj normalnie noz w kieszeni mi sie otwiera jak go widze a dzis na dodatek szwagerka m i sie snila no i ze strasznie sie poklocilysmy i ze ta dla mnie zrobila potem na przeprosiny zapiekani:)
\No a ja dzis dostalam super prezent na swieta od pana listonosza przyniosl mi pieniadze ze skarbowki normalnie bylam w szoku bo sie nie spodziewalam h ihi

Olga moj maly juz dano pije 270:)
Bidol gratki dla mojej synowej
Anszka woow 8 zabkow my chyba dalej jako jedyni bezzebni:(

A ostatnio m ojej szwagierce nie pasowalo ze mam dlugie paznokcie to dzis na jej zlosc przykleilam sobie tipsy ha ha ha a co
Ja juz bigos ugotowalam Jutro zrobie oszukane golabki mhh i nie wiem co jeszcze
\a ma moze ktoras przepis na salatke z kurczakiem i ananasem ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606182 przez maksiu
Hejka kochane u nas oki malemu chyba wyjdzie w koncu zabek ale nie wiem nie mam pojecia moze to tylko moe urojenia ale za to jest strasznui mamusiowy tylko na rece i nic wiecej a no i zeby go pod paszki trzymac i spacerowac to u pasuje i w to mu graj
No a ja wczoraj bylam u fryzjera z maksem i ze soba sobie koncowki scielam a maksowi ladnie jak widac na fb:)
no i dzis pomalowalam wlosy na braz :)
Od wczoraj jest u nas szwagierek aj normalnie noz w kieszeni mi sie otwiera jak go widze a dzis na dodatek szwagerka m i sie snila no i ze strasznie sie poklocilysmy i ze ta dla mnie zrobila potem na przeprosiny zapiekani:)
\No a ja dzis dostalam super prezent na swieta od pana listonosza przyniosl mi pieniadze ze skarbowki normalnie bylam w szoku bo sie nie spodziewalam h ihi

Olga moj maly juz dano pije 270:)
Bidol gratki dla mojej synowej
Anszka woow 8 zabkow my chyba dalej jako jedyni bezzebni:(

A ostatnio m ojej szwagierce nie pasowalo ze mam dlugie paznokcie to dzis na jej zlosc przykleilam sobie tipsy ha ha ha a co
Ja juz bigos ugotowalam Jutro zrobie oszukane golabki mhh i nie wiem co jeszcze
\a ma moze ktoras przepis na salatke z kurczakiem i ananasem ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606355 przez Misiowa
Hej dziewczyny. Nie pisalam ostatnio bo sie podlamalam troche i jakos nie mialam sily sie odezwac. Pisalam wam kiedys ze po ciazy borykam sie z roznymi problmami zdrowotnymi i wsrod roznych zleconych badan mialam tez usg tarczycy...no i wyszlo ze mam guzka:( dzis mialam robiona biopsje i mam czekac 3-4 tyg na wyniki. Jestem totalnie zalamana i nie wiem jak mam sobie z tym poradzic:(Przepraszam ze wam tu smece przed swietami ale musialam sie wyzalic:(:(:(:(:(:(

Co do malutkiej to cale szczecie zdrowiutka jest i zaczela raczkowac:)

Buziaki dla wszystkich dzieciaczkow:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606389 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606422 przez Olga
Witam się wieczorkiem.Jakoś czasu nie miałam,byłyśmy z Olgą jeszcze na zakupach i u pediatry po zaświadczenie,że mały jest zdrowy i może uczestniczyć w zajęciach na basenie.U Ignasia była już chrzestna z prezencikiem na zająca-mały jest udany,poszedł do niej od razu na ręce,ona mówi daj buziaka,a on od razu i tak mu się spodobało,że nie mogła się opędzić od buziaczków :silly:
I nauczył się Ignaś jak go tatuś trzyma i ja powiem "ugryź tatę w nos",to on od razu buzia otwarta i chce go ugryźć :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606431 przez Misiowa
Kamykowa, Olga dziekuje Wam bardzo! Wszyscy mowia zeby sie nie stresowac ale ja nie potrafie:( Ciagle o tym mysle i strasznie mnie to przygnebia:( naprawde sie podlamalam:( ehh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606444 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606479 przez bidol
Misiowa - kochana tule mocno i jak dziewczyny oponuje o spokój :kiss: wspominalam ze moja tesciowa wlasnie tydzien temu miala operacje na tarczyce. Miala ok 8 cm guza. Teraz czuje sie dobrze a juz 7.04 wraca di pracy :)
Z kolei moja siostra kilka lat temu miala operacje na tarczyce 10 cm guz - mocno przyrosniety do strun glosowych. Zostala jej jedynie malenka blizna dlugosci ok 3-4 cm.
Zobaczysz bedzie dobrze. Wiem ze teraz wszystkie mysli zwlaszcza te zle przychodza Ci do glowy ale zobaczysz bedzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

Olga - to super :)

Ania - i jak kolacja ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606563 przez Olga
Kurcze po świętach muszę iść do lekarza,po jakieś tabletki,mam chyba wrzody na żołądku.Znów mam boleści codziennie jak tylko coś zjem,ostatnio tak miałam jesienią :( Już mnie to wkurza :angry: :angry: :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606572 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606576 przez Olga

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl