BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 dzień temu #655868 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655908 przez krecik
majówka jakbym miała taką figurę jak Ty i taką pogodę na codzień to chodziłabym w długich, bardzo mi się podobają:)

kamyczka ja zacznę coś szukać po wakacjach, do starej pracy nie mam co wracać, już kiedys pisałam, lagodnie mówiąć obraźili się na mnie, że odważyłam się zajść w ciąze

daria, no to aplikujemy sobie garstę leków;) i czekamy na nowe ząbki, u nas narazie cisza:)

saiko, a co Ty na to, że wstalismy dwie godziny wcześniej niż Wy? dobrze, że mi przypomniałaś zrobie sobię kawkę

km trzymam kciuki za pogodę, rozumiem Cię doskonale, my jedziemy w czerwcu i nie mogę się już doczekać!

jejku jak ja niecierpie pogody, jest gorąco,a takie wiatrzysko, że ledwo uciągnęłam wózek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #655920 przez Majowka
o kurcze KM, mowisz ze az 3 lata!!! :(
zalamalas mnie....juz powolutku mu znika, ale mocno go wysypalo na karku i brzuszku :(

AiF, to na pewno zoltko, bo specjalnie uwazalam co daje i to byla jedyna nowos od dluzszego czasu....

a tak chcialam mu robic jajeczniczki :(

Saiko, nie musisz usuwac znajomych, mozna to inaczej zrobic...ja mam ponad 300 (ludzie z pracy, imprez, szkoly...nie ze wszystkimi mam kontakt :laugh: ) wiec zeby nie usuwac ich, bo to takie dosc niefajne wymyslilam inny sposob. W ustawieniach na privat setting masz "restricted list" to moja czarna lista, tam wrzucam tych ktorych nie znam juz tak dobrze ...mam tam mase ludzi...jak to dziala:
friendsi, ktorzy sa na restrited list moga widziec tylko to co ustawilam "public" czyli moje albumy z ciastami, fotka profilowa i ogolne info. Nie widza zadnych albumow, zdjec lucaska, check-inow, zdjec z komorki, nic... to jest super sprawa!

dzieki za komplementy, figura..ja wiem, chuda jak anorektyczka nic wiecej...oddalabym duzo by miec ksztalty Nigelli Lawson...

Kamyczka, ja wiem ze u Was rewelacja, bo monituruje juz pogode, ta 16dniowa....oby mi sie udalo trafic na taka jak jest teraz!

aaa, zapomniala, mamy 3 zabka na wierzchu!! to ta gorna dwojka ;) ..to nasz trzeci zabek :laugh:
czekalismy dokladnie 3 miesiace i 3dni na kolejnego zeba!
zapisuje w albumie :laugh:

Saiko, Lucasek je biszkopty juz od dawna.......hmmmmmmmmmmmm...dziwne...sprobuje z tym zoltkiem jeszcze raz za 2 tyg...moze polskie jajo od polskiej kury mu podejdzie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655942 przez chłopek
krecik u nas nie za ciekawie mój ma niby isc do pracy ale jeszcze umowy nie podpisał, dopiero w poniedz podobno nie wiaomo kiedy pojedzie, pieniedzy nie ma nie ma kto nam pomóc i tak lipnie ja próbuje suknie slubna sprzedac zeby chociaz na kredyt bylo ale ciezko,
chłopcy łobuzuja ksawery sebkowi nic nie zrobi ale sebek zaraz płącze i ksawery dostaje ochrzan a tak naprawde nic nie zrobil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655943 przez chłopek
jeszcze jak by było mało problemów to odprysneła mi szybka w tel na aparacie i zdjecia mia strasznie zamazane wychodza pewnie za naprawe troche zapłące :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 22 godzin temu #656095 przez bidol
Hej dziewczyny.

Przez jakis czas troche pomilcze. Mam jakis stan depresyjny.
Babcia nadal w szpitalu. Jelitw znowu nie pracuja.
Kamila niby zdrowa. Zastrzyki pomogly. Ale jest strasznie marudna. Caly czas placze i marudzi.
Dziekuje za wsparcie ale cala sytuacja i atmosfera rodzinna mnie przerasta. Wybaczcie.
Odezwe sie pa ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 21 godzin temu - 11 lata 21 godzin temu #656168 przez km
bidol- tylko wracaj prędko , trzymaj się :kiss:

Dziewczyny mAM do Was pytanko, właśnie gotuję małemu zupkę, do tej pory dodawałam do każdej porcji oliwe z oliwek, ale dzisiaj kupiłam masło. Ile dajecie tego masła ? Bo oliwy dawałam do podzielonej już zupki, porcje mniej więcej robie po 240 ml tak z 1 łyżeczkę, nie wiem czy tyle samo masła się daje.??? To masło to najpierw mam rozpuścić ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 21 godzin temu #656208 przez krecik
chlopek, powolutku się ułozy, trzeba być dobrej myśli:)

bidol
, będziemy czekać, bez Ciebie to nie to samo<przytul>

km, dałabym tyle samo, ja zawsze daje na oko


dzisiaj w trójeczkę mieliśmy popołudniową drzemkę,a sąsiad z góry sobie zrobil impreze ( niestety ma bardzo dobry sprzęt), Stasia obudził i niewytrzymałam i poleciałam do niego, chyba wiedział co się święci bo dzwonek wyłączył, czułam się jak idiotke waląc do drzwi...ni eotworzyli. Teraz jest trochę ciszej....może ktoś się do nich dobil...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 21 godzin temu #656229 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 19 godzin temu #656428 przez saiko
bidolku - trzymaj sie kochana :*

chłopek - bedzie dobrze

krecik - bardzo wspolczuje sąsiadów

km - ja nie pomogę - masła dawac nie mogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 19 godzin temu #656455 przez km
saiko- no właśnie dopiero teraz pomyślałam że też raczej nie powinna, bo Kacper też ma chyba uczulenie na mleko, tylko że w niewielkim stopniu i normalnie pije mm. Ale już jogurty go uczulają. 2 porcje zrobiłam z oliwa, a dwie z masłem zobaczymy czy nic mu nie będzie. Saiko a jak sobie radziecie z AZS? bo z tego co pamiętam twoja mała ma chyba AZS?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 18 godzin temu #656468 przez Majowka
Bidolku, trzymaj sie! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 18 godzin temu #656469 przez saiko
Km - no mały ma AZS, nie daje mu innych mięs poza królikiem, zadnego białka , mlecznych produktów a mm to bebilon Pepti
Unikam owocow jak maliny truskawki brxoskwinie bo czesto uczulaja, o czekoladzie tez moge zapomniec

Chociaz nie powiem - czasem daje mu sprobowac np czerolady ale okruszek na czubek jezyka, bi on tak patrzy ;)
Ciekawe kuedy mu przejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #656627 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #656639 przez Majowka
czesc,

zeszlo mu juz prawie wszystko, wiec podalam wczoraj fladre na kolacje. Na razie jest ok! Dzis podam reszte na obiad!
szkoda by bylo gdyby mial uczulenie na ryby....rybki takie zdrowe...

My mamy dzis nauki w kosciele na temat chrztu, idziemy z Lukim na 15h00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl