BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 6 dni temu - 11 lata 6 dni temu #656681 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #656725 przez saiko
dzien dobry :)

chłopek - tak często wrzucasz na FB posty z profesorki.pl czy masz to samo co Kamyczka ostatnio?

Majóweczko - mam nadzieje, ze Lukas moze jesc rybki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #656861 przez Olga
Hej mamusie.

Przywitam się tylko,bo nie mam ostatnio siły na pisanie :( Czytam na bierząco,ale jakoś tak nie mam o czym pisać i dopadła mnie z powrotem alergia-odczulanie na nic się zdłało :( :( :( boli mnie glowa,katar leci bez przerwy-już mam dosyć :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #656868 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #656873 przez Olga
ME,ale ja w tamtym roku bez zadnych leków cały sezon wytrzymałam,myślałam,że te 3 lata odczulania pomogły,a tu lipa :( :( :( zawitałam dzisiaj do apteki i kupiłam leki które zawsze brałam,bo mój świetny alergolog zapisał mi jakieś nowości za 150zł.Chyba chory jest,że to wykupie,jak zawsze brałam tabletki,które mi pomagały i kosztują 12zł+spray do nosa za 30zł.Krople też jakieś tańsze do oczu,a nie wynalazki farmaceutyczne :ohmy: :ohmy: :ohmy:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu - 11 lata 6 dni temu #656875 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #656931 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #656934 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #656953 przez saiko
Kamyczka - to Ty chyba niedaleko mnie bo u mnie też przed chwilą lało ;)

ME - Emilka z przytupem :) i jak śpiewa :) kobieta orkiestra ;)

Olga - bo kumulacja pyłków teraz jest, moja mam aż na SORze wylądowała bo oddychać nie mogła :( ja na szczęście ze 2 tyg temu brałam tablety a teraz nie musze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #657024 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #657041 przez daners
heeej hoo :) rany nadrobic bedzie problem aczkolwiek podczytywalam :)

Mialam z mezem ta sama zmiane a że blok nam nadal robia to odrazu po pracy na polko do wieczora wiec malo czasu bylo na przyjemnosci te komputerkowe :)

Filip zaczol juz stawiac pierwsze kroczki,tzn przejdzie jakies 5/6 kroków i bęc :) wiec teraz sie zacznie...... :) łapanie równowagi ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #657053 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu - 11 lata 6 dni temu #657065 przez krecik
hej
u nas pracowity dzień- kuzynki jutro przyjeżdzają, tyle , ze udało mi się i nie musze przygotować obiadku, bo się z siostrą umówiłyśmy, ze zapraszamy je gdzieś, to mam z głowy

wogóle ten dzień jakiś pechowy był-nieudany, najpierw zamiast płynu do kąpieli kupilismy balsam dla malego, potem gówniarzowi zgubiliśmy buta( znalazł się, ale .. no to były te wyjściowe, więc był stresik), na koniec mąż założył źle małemu bimbera(pampers-prz.autora) i jak go nosił po galerii to go zmoczyl

jeszcze zostało mi szorowanie podłóg i tak siedzę i myśle jak by tu się do roboty zabrać

a mój poszedł na piwko-wypuściłam go, bo mi pomógł w sprzątaniu-ale musiałąm go odprowadzić na autobus, kupić mu bilet, wsadzić do autobusu ( nawet nie wie jaks ię przystanki nazywają)

daners, wow pierwsze krroczki , ja jak biore mojego do chodzenia, to podnosi nogi do siadania:D

me
-super!

kamykowa, oryginalne uczulenia:D

AiF, rozmarzyłam się, mnie byś nie zabrała?

EDYTUJE: co do sąsiadów, o 23 obudzili naszą trójkę, bylam tak wściekła, do tego są juwenalia, był koncert, niby daleko , ale tak niosło dzwięk, że nawet nie dało się okna otworzyć, mi to się nawet śniło, że pod nami byla imrezka i zeszłam i laski opieprz...dzisiaj też jest koncer;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #657081 przez krecik
widzę Bidola! jak nastrój kochana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #657102 przez Kamykowa84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl