BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 11 miesiąc temu #672731 przez Olga
Wtorkowy basen zaliczony :silly: dzisiaj był z Mariką na zajęciach,bo ja wywiadówkę miałam,ale doszłam do nich później :blink:
O 19 mój synuś już śpi-tak jest zawsze po basenie :lol:
Buziaczki dla Stasia :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672774 przez chłopek
hej ja tez chetnie bym si ena taki zlot wybrała ale u mnie brak funduszy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672910 przez bidol
Ja juz po raz ostatni wrocilam z domu Babci :( spłakałam sie strasznie. Swiadomosc ze juz nigdy jej tam nie zobacze jest dla mnie nie do pomyslenia i nie umiem sie z tym pogodzic. Te wszystkie wspomnienia... To mnie przerasta :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672914 przez Olga
U mnie też krucho z kasą,ale w wakacje pójdę dorobić,a Marika z małym zostanie :silly: na zlot muszę zarobić :lol: :lol: :lol:

bidolek,a co teraz z mieszkaniem babci? Ona w tej samej miejscowości mieszkała,co Ty?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672922 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672949 przez bidol
Olga - nie calkiem gdzie indziej ze 20 km ode mnie i calkiem nie po drodze. Przy niej mieszkal wujo. Ale ze my odcinamy sie od nich gruba krecha to juz tam nie bedziemy nigdy wiecej. Z reszta oni sa takimi sobkami ze jak nawet przyjezdzalismy do babaci to nikt z tamtad nosa nie wychylal. Ojj przykre to bardzo. Zabralam tylko kilka pamiatek. Rozaniec i stara papierosnice po dziadziu i zdjecie. Koniec prawie 100 letniej historii..... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672963 przez Olga
bidolek przykre to,ale nie będziecie się na siłe tam wpraszać :( Trzymaj sie kochana :kiss: Jak się czuje Kamilka?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673041 przez daners
witam w srodowy brzydki poranek;/bleee Kiedy to lato nadejdzie hmmmm

Bidol przykre to co piszesz.... bo w sumie na rodzine powino sie zawsze liczyc móc liczyc a tu taka d.... - trzymaj sie mocniasto.

dziewczyny jak czytam o tym spotkaniu -to az mnie ogarnela ekscytacja na taki wypad :D
Super bybyło :lol: Anna wstępnie zapisac mnie prosze na liste :)
aczkolwiek narazie mam (albo juz :silly: ) obawy o podróz :) hihihih

w sumie nieudzielam sie tu za bardzo grr ale chyba wpasc na zlot czarownic mogłabym ;p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673112 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673135 przez mama89muminka
Hej

Kercik, Anna ciesze sie, ze chlopaki juz lepiej, oby szybko wrocily do zdrowka i zowu dokuczaly mamusiom :silly: :kiss:

AF milego wypoczynku, korzystaj z pomocy :) I zdrowka dla was rowniez

Olga traktor super :) Ignas pewnie ma nezla frajde

Bidolek nie przejmuj sie rodzina, babcia na pewno docenila, ze ty i twoja siostra bylyscie przy niej, sciskam mocno :kiss:

Krecik Buziaki dla Stasia :kiss: :kiss:

Ze spotkaniem lipcowek to ze mna bylby problem, chociaz moze, moze... Tu wielki znak zapytania. I nie wiem jak dziewczyny, ktore mieszkaja za granica, tudziez pracuja :unsure:
Jak Anna zaproponowala na Lysej Gorze to dla mnie bylo by blisko gdybym przyjechala do rodzicow :D :P

Kamyczka a dlaczego zdenerwowana? Nie smutaj, bedzie dobrze :kiss:

Daners jak chcesz lato to przyjezdzaj do nas, tu mamy 30 stopni od jakiegos tygodnia :side: No i dzisiaj sie ochlodzilo ale jutro pewnie znowu duchota.

AF nie wiem jak u was, ale ja uodparniam mlodego, wiec jak byl chory to i tak zabieralam go na dwor (moze nie codziennie, ale z godzine co dwa dni). My mieszkamy nad morzem, wiec ci nie doradze, wiem tyle, ze jak sie jody nawdycha to raczej nie powinno zaszkodzic. Moze reszta dziewczyn ci pomoze.


U nas jakas masakra, juz od dluzszego czasu nie usypialam Mirona metoda "poloz-wyjdz-wroc za piec minut-przytul-wyjdz" i przez ostatnie 3 nocki wrocilam do tego triku. Normalnie spazmow dostaje jak go tylko do lozeczka wkladam na chwile :dry: A nie daj Boze, zebym wyszla wyrzucic pieluche do kosza i zostawic go samego na kilka sekund. Po tych 3 dniach juz padnieta jestem. Godzina placzu i spi, ale nerwowo juz wysiadam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673152 przez Anna77
UWAGA :ohmy: :ohmy: :ohmy: ZLOT LIPCÓWEK

No to zbieram wpisy chętnych. Info na priv poproszę razem z kwotą, jaką każda może uiścić za ewentualny nocleg i będę na bieżąco pokazywać listę osób.

1. Olga
2. Bidol
3. Anna77
4. Daners

Jedziemy z dziećmi oczywiście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673156 przez Anna77
No a teraz się przywitam. Listę uaktualniłam. U nas wietrznie i zimno paskudnie niestety :( Chociaż chyba wolę tak, niż 30 stopniowe upały.

Poza tym wszystko w normie. Sorki że tak lakonicznie, ale coś nie mam weny dzisiaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673166 przez mama89muminka
Anna a jest juz jakis konkretny termin ustalony?
Ja bardzo chetnie, ale zobaczymy jak bedziemy finansowo stali i zalezy tezkiedy ten zlot.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673230 przez lusiamamanikosia
hej :)
u nas pogoda beznadziejna :/ zimno i wieje :/
Właśnie wróciłam z Nikim od lekarza i jest już lepiej ... kaszel trochę mniejszy ale Mały ładnie odkasłuje , odrywa się ładnie i katar spływa ... inhalacje pomogły w piątek mamy jeszcze zgłosić na osłuchanie :)
U nas to jakaś tragedia się z kasą stało :( a nawet nie mam jak iść do pracy bo nie mam z kim Małego zostawić :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673255 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl