BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 11 miesiąc temu #673959 przez lusiamamanikosia
Olga - tak mieszkamy u teściowej - ale ja mam już dość - chodzi mi o kasę bo Maks daje kasę Mamie do rachunków do tego ma kredyt do spłacenia :/ ja mam rentę ale tylko do września i opłacam swoje mieszkanie, uczelnie i do babci dokładam za pobyt w domu opieki i nic nie mam już. A moje mieszkanie jest teraz w remoncie został nam przedpokój do zrobienia łazienka kuchnia do odmalowania bo są zacieki po przeciekającym dachu ... i podłączenie kuchenki elektrycznej i już urządzenie pokoju dla Małego ... a Maks to od czasu do czasu jedzie i coś tam robi bo tak to w pracy jest. A on nie ma stałej pensji. :(
a już bardzo chciałabym mieszkać u siebie ale może już w sierpniu się uda tam wprowadzić!!!

a obrączka nie jest za mała ?? ja w sumie mam lekki ślad po swojej ale uczulenia nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673967 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674000 przez Olga
lusia tak pytałam,bo z teściową,czy mamą jak się mieszka,to wiesz,chociaż wam na jedzenie nie brakuje czy na prąd.Zawsze to jest pewne,a jak się jest samemu,to o wszystkim się myśli,a ile razy i na to brakuje :( Mam dużo znajomych w podobnej sytuacji,ale żadne z nich nie powie,że na chleb nie mają,czy na prąd :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674014 przez lusiamamanikosia
no w sumie to powiem że jest tak że i zaczynam mieć teściową trochę dosyć bo czasem coś powie a ja lepiej wiem i mnie to wkurza ... a i tak teraz w sumie z małym nie chętnie chce zostać bo nie ma siły już tak żeby za nim ganiać ja już jej nie mam a co dopiero ona i jak wróci z pracy to idzie spać albo siedzi w necie i gra w jakąś durną grę na necie :/ a do domu to w sumie ona rzadko kupuje jedzenie bo Mało je obiadów nie je a zjada w sumie to co babcia da od siebie jakaś wałuwę wiec i tak sami musimy sobie kupować jedzenie a wolałabym już mieszkać na swoim bo byśmy byli do przodu o 600zł a tak to ja płace za swoje meiszkanie maks tyle doklada mamie do rachunkow a za 600zl to bylo nam o wiele lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674032 przez Olga
Ja chyba bym nie mogła z rodzicami lub teściami mieszkać.Wytrzymałam 2 lata jak Marika była mała i nigdy więcej,ale napewno było dużo lżej,niż mieszkać samemu :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674035 przez lusiamamanikosia
ale jednak na swoim to jest ta swoboda czego mi brakuje bardzo a tak to jakoś sztywno się czuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674160 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674175 przez Misiowa
Hej dziewczyny! Jeszcze tylko tydzien nam zostal urlopu a jest tak przyjemnie:) Pogoda dopisuje, widoczki piekne az sie nie chce wracac. Hania troche marudna ale ida jej 4 zeby na raz wiec nie ma co sie dziwic:(
Czytalam o pomysle spotkanka i az sie podekscytowalam na noc i cos czuje ze bede miala problemy z zasnieciem;)hehe. Ja jestem jak najbardziej na tak! Tylko mam madzieje ze nie bedzie to Zakopane bo nie wiem jak z Hania dam rade tak daleko dojechac;) Za to okolice lodzi mi akurat bardzo pasuja:)
Takze Anna mozesz nas smialo dopisac:)

Zdrowka dla wszystkich chorych maluszkow:*

Bidolku z czasem na pewno bedzie Ci latwiej. Smutne ze rodzinka tak kiepsko sie zachowuje...Podziwiam Cie za sile jaka w sobie masz:*

Krecik buziaki dla Stasia:*

Mm szkoda ze wyjazd do Pl sie nie udal:( Dobrze ze sie pogodziliscie z mezulkiem!W wolnej chwili wklej jakies foteczki Olinka w odwietnym ubranku:) Spodnie nie byly za male?

Lusia przykro mi ze masz takiego dola:( Mam nadzieje ze jak sie przeprowadzicie na swoje to odrazu sie humorek poprawi:*

Kamyczka a co to za dolek?? Tak sie przejmujesz ze pracy nie mozesz znalezc? Sciskam Cie mocno:*

Olga super rowerek dostal Ignas:)Ogladalam filmiki jak chodzi i jestem pod wrazeniem:)

ME super ze operacja mamy sie udala!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nie pamietam juz co chcialam wiecej napisac:( Wszystkie was mocno sciskam i caluje :* i buziaki dla wszystkich maluchow:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674209 przez Anna77
tak na szybko, bo zasypiam.

UWAGA :ohmy: :ohmy: :ohmy: ZLOT LIPCÓWEK

No to zbieram wpisy chętnych. Info na priv poproszę razem z kwotą, jaką każda może uiścić za ewentualny nocleg i będę na bieżąco pokazywać listę osób.

1. Olga - bez dzieci
2. Bidol
3. Anna77 - bez dzieci
4. Daners
5. Krecik
6. Misiowa
7. Agnessa
8. Saiko
9. Daria - bez dzieci

Poinformujcie mnie na priv proszę, która chce z dziećmi, która bez. W postach mogę wszystkiego nie wyłapać. Zobaczymy jak wyjdzie. Do niedzieli zbieram listę chętnych, potem zacznę czegoś szukać i przedstawię Wam propozycje. Bez dzieci będzie łatwiej coś znaleźć chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674244 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674343 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674418 przez Daria23
Hej Kochane witam sie i ja.Co za koszmarna noc Tymek obudził się o 3 i nie chciał spać:(zasnął po 5 a o 6 go M obudził budzikiem:/. Nie wiem czy ten mój Łobuz przechodzi jakiś skokrozwojowy ale ostanio się strasznie zachowuje wystarczy że mu smoczek wypadnie w nocy to jest tski wrzask krzyk jakby conajmniej mu skóre zdzierali wogóle jak się budzi to zaraz krzyczy a kiedyś normalnie sobie leżał gaworzył.Wasze dzieci też tak krzyczą i szybko w furie wpadają?

M_M-najważniejsze ze pogodzeni wróciliście razem do domku:)A powiedz mi jak cie odparzała to cały czas ją nosiłaś czy czekałaś aż sie wygoi i wtedy?

Co do obrączki to nie jest za mała jest idealna właśnie ładnie się ją zakłada i ładnie zdejmuje zawsze mogłam nosić złoto pierścionek też mnie nie odparzał tylko obraczka,a może dlatego że jest taka szeroka bo ma 7mm

Anna-obraziłąś się na mnie?:( bo wczoraj prosiłam o info na priv i nic nie dostałam:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674433 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674440 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674460 przez bidol
Doberek

u Nas znowu pada :dry: już mi bokiem ten deszcz wychodzi. Truskawki nam pogniją na bank - jestem wściekła - bo takie piękne porosły :angry: :angry: :angry: :angry: czereśnie smaku nie mają - tylko woda :angry: :angry: :angry: :angry:

i takie ma być całe lato :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Misiowa- ojjj to co dobre szybko się kończy - ale super że wypoczywacie i pogoda dopisuje - przywieźcie i nam trochą :woohoo: :cheer:

AF - oby Filipek był zdrowy - no i udanego wyjazdu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: oooj super było by gdybyś mogła wpaść - ciekawa jestem jak wyglądasz- Filipek jest taki śliczny to i mamusia pewnie też :)

Saiko - jakoś dacie radę - a że już dach w remoncie to super informacja - ale pamiętaj dom - to studnia bez dna :blush:

Lusia- super że Nikoś już zdrowieje - no wiesz teściowa to teściowa - bóg ją stwożył żeby uprzykrzać życie innym :silly:

Daria - nie wiem czemu ale ja chyba też tak mam z obrączką - od niedawna :( leży na półce :( a Andrzeja od początku piekł palec - nawet mu napuchł - bo się uparłam że ma nosić :silly: no a teraz dałam już spokój :silly:

Krecik - świetnie że Staś już lepiej się miewa :lol: zuch chłopak :lol:

Kamyczka- no co Ty - głowa do góry - nie wierzę żę osoba z takim wykształceniem i prezencją długo będzie szukać pracy :lol: :lol: :lol: Popatrz na to z tej strony - dłużej pobędziesz z Dominisiem - zobaczysz że jeszcze zatęsknisz za tymi chwilami :kiss:

KM - no to masz kochana sajgon w domu - współczuję strasznie - choć mam dość podobnie - Kamila non stop marudzi - chce żeby być przy niej :huh: straszne to ;) a Ty jeszcze do tego praca - ojjj - nie zastanawiaj się dziewczyno tylko myśl o drugim bejbiku :) :lol: :lol: :lol:

Maksiu
- ojj wiem - twójemu mężowi do ideału daleko ale nie myśl że tylko ty tak masz. Mój Jędrula jaki jest to jest ma mnóstwo wad - np lenistwo do2 ale ma też zalety i na nich staram się skupić. Wiem że czasem rozmowy nie pomagają - wręcz przeciwnie.
Oto mój sposób - to co do mnie należy - moje obowiązki i takie tam staram się wykonywać sumiennie i naprawiam to co we mnie jest złe - staram się pokazać to Anię w której się zakochał :) :) a rozwiązanie o jakim mówisz - hmmm - choćby nie wiem jak mnie wnerwił - nigdy przez myśl mi nie przeszło żeby go zdradzić. To by oznaczało że ze mną jest oś nie tak a nie z nim :blink:


no i nie wiem która tu wyskoczyła z tym że ona nie jest z nami od początku więc na zjazd nie przyjedzie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Tak od samego początku to jest tylko Saiko i Ja :lol: później chyba doszła Anna i Olga i Anszka - było też bardzo dużo dziewczyn które po prostu przestały pisać - ale kij im w oko :silly: hahahaha - Nie ważne kiedy kto doszedł - ważne że jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Ja staremu mojemu jeszcze nie mówiłam - ojjj znarwi się pewnie :ohmy: ale mam nadzieję żę mnie puści :woohoo:



Święci Pańscy - Agnesssa - widzę Cię :) :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl