BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu #708214 przez słoneczko
Olga nieprzyszli a mieszkaja 15 min drogi od nas,ale mam ich gdzies, chrzesna tez olala ,byl tylko chrzestny przykre to ale co zrobic:(

Bidol trzymam kciuki za Twojego tate,jkak moje samopoczucie? niejest zle nienarzekam i wzielam sie w garsc niema co uzalac sie nad soba , musze walczyc;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708223 przez słoneczko
m_m oj Olinus daje popalic ale to dobrze przynajmniej cos sie dzieje,super ze zajada owocki i papryke;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708232 przez Olga
Hej mamcie.

Piję kawkę,mam super opiekunkę do dziecka i co rano go bierze na spacerek i na plac zabaw.Ja się cieszę,bo wtedy nie jest jeszcze tak gorąco,a jak wracają to Ignaś akurat spać idzie i te upały przesypia,a po południu też go często bierze :silly: Pamiętam,że też tak niańka byłam i to nie miałąm wtedy jeszcze 10 lat,a Paulinka ma 12 i będzie z niej kiedyś superowa mamusia :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


słoneczko przykre to,ale musicie się z tym pogodzić i nie zwracać uwagi,bo widocznie normalni to oni nie są :angry: Pawełek wam wyrośnie na super mężczyznę i dopiero będą żałować,że wnuka nie znają,a prezentu to ja bym od takich ludzi żadnego nie przyjęła :(

Dzisiaj już się lepiej czuję,chociaż jeszcze nie do końca-jeszcze pobolewa mnie kark :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708278 przez bidol
doberek :kiss:

Kamyczka - wiem wiem - ale tak fajnie się dogadywałyście :silly: Daners o morzu a tu nagla Zamość - hahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Olga
- to dobrze że już lepiej :lol: no i zazdroszczę nianiek :) ja właśnie taka byłam dzieci siostrze wychowywałam (jest między nami 13 lat różnicy). A brat obok mieszka i ma córki 8 letnią i 16 letnią i nigdy nawet 10 min się małą nie zajęły :dry: One dzieci nie lubią :dry: Jak można dzieci nie lubić :huh: :unsure:

M_M - ale się macie z Olinkiem. Co do łóżeczka to pojęcia nie mam bo mamy turystyczne- więc problem z obijaniem mamy z głowy - Seba miał takie zwykłe łóżeczko i strasznie właśnie się tłukł i obiecałam sobie że już Kamilce takiego nie kupię :) Co do gryzienia - hahahhahha - ale jazda - Kamka też pewnie by tak robiła bo ona wszystko gryzie ale materiału nie da się pogryźć :silly:
Co do jedzonka to jemy podobnie - wszystko :lol: a owocki - ojjj bardzo bardzo lubimy :blink:

Słoneczko - olej dziadów - rodzina nie musi być rodziną - rodzinę można sobie znaleźć i stworzyć. Nie jedna obca osoba będzie bliższa sercu niż ktoś z więzami krwi :blush: A i cieszę się że pozytywnie nastawiłaś się :) mam nadzieje że wakacje jeszcze więcej dodadzą Ci optymizmu i chęci do walki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Myślę o Tobie często i trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

AF - no to się masz z małym agentem :blink: Kamilka też tak uwielbia jeść - :lol: a jak tam z chodzeniem??


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708313 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708314 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708354 przez słoneczko
saiko wzielismy znajomych bo z rodziny niema co liczyc, chrzestny spisal sie na medal a chrzestna ostatni raz byla na chrzcinach a cala moja ciaze przychodzila i prosila zebym ja wziela jako chrzestna :> Pawcio tez chce tylko smoka do spania;) no to mamy niezle klocki do noszenia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708368 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708376 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708403 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708493 przez mloda_mamuska
saiko a mialas te pampersy basenowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708518 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

saiko a mialas te pampersy basenowe?


Nie, zwykle. A gdzie w PL mozna kupic basenowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708519 przez Olga
Właśnie saiko,nad jeziorko to te basenowe,a my będziemy w samych majtusiach nad jeziorkiem,niech sobie siusia,a co tam :silly:

Co do łóżeczka,to moje ma 17 lat,a wygląda jak nowe.Dziweczyny nie spały,brata córka do roku,później jeszcze kilka dzieciaczków chyba w miarę spokojnych i teraz Ignaś-którego wcale nie interesuje gryzienie łóżeczka.Właśnie sama się dziwię,bo on wszystko do buzi bierze,a jeszcze nigdy go nie złapałam na tym,żeby gryzł łóżeczko :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708550 przez saiko
U nas na poreczy od wewnatrz juz prawie lakieru nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708604 przez słoneczko
saiko te pampersy basenowe sa w kauflandzie,widzialam ostatnio i nie sa takie drogie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl