BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu #708605 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708623 przez lusiamamanikosia
w każdym supermarkecie są :) i w rosmanie sa i w biedronce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708683 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708855 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708882 przez Anna77
Olga pamiętam, że bardzo lubiłam te wieczory z Kubą. Najpierw obowiązkowe czytanie, czasem śpiewanie piosenek, a na koniec... mój autorski pomysł. Bawiliśmy się w wyścigi - kto pierwszy zaśnie! Rewelacyjne! Dziecko samo chce zasnąć, he he U nas na żaden basen takiego dzieciaczka małego bez pampersa "basenowego" nie wpuszczą.

Słoneczko Muszę spróbować tej Mel B. A u Mateuszka, tak jak pisałam wcześniej, wszystko ok. W sumie je ładnie, więc nie narzekam. Sam jeszcze nie chodzi. Za palec chętnie, czy pod paszki, ale sam nie chce się puścić jeszcze. Przyjdzie w końcu i na niego czas :) Aaa i pisałam kiedyś już - olać ich!!!

Kamyczka no właśnie nie mam czasu. W kółko do zrobienia coś innego, niż bym chciałą czy musiała :angry:

Bidol eeee, jak nigdy nie wiadomo, to może jednak się uda.

AiF u nas smoczek od początku był dawany tylko i wyłącznie do spania. Na palcach jednej ręki mogłabym policzyć sytuacje, kiedy dałam mu smoczka poza spaniem - przy badaniu u lekarza może, ale to i tak tylko na chwilkę. Fajnie że Filip lubi sam jeść gotowane warzywka.

MM no faktycznie niezły numerant z Oliwierka. Będzie pewnie coraz weselej :lol: My mamy zwykłe, drewniane łóżeczko i pogryzione nie jest. Ma taką plastikową osłonkę z jednej strony na małe gryzonie.

Saiko pampersy basenowe są w marketach (huggiesy na przykład). Ostatnio widziałam też że biedronkowe Dady są już też w wersji na basen. He he, oj Ty wyrodna Matko, żeby tak brutalnie przerywać dziecku zabawę :silly:

A my dzisiaj byliśmy u koleżanki na kawce, no i oczywiście Kuba mnie namówił i został na nockę. Wyjechaliśmy przed 13, a w domku byliśmy dopiero ok. 18.30. Tam mi zawsze czas przyjemnie upływa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708885 przez Olga
Hej ja się pomyliłam,bo była mowa o jeziorku,a pampersach basenowych-już poprawiłam.Chodziło mi,że nad jeziorkiem niech lata w samych majteczkach,wezmę kilka par i będę zmieniać :blink: dzisiaj byliśmy na próbę nad jeziorkiem i tak jak przeczuwałam,nie chciał wyjść z wody,więc w niedzielę jedziemy na dłużej i nad ładniejsze jeziorko,bo tu woda była brzydka :angry:

saiko my właśnie te Huggiesa z Nemo przeważnie kupujemy-w aptece płacę 2,50zł,te z Rosmana też mamy,nie są złe,tylko wizualnie brzydsze,ale my i tak kąpielówki na nie zakładamy :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708915 przez Anna77
Olga he he, no pewnie że nad jeziorem czy nad morzem to w samych majtkach!!! A jakże by inaczej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708932 przez Olga
Na basen to by nas też nie wpuścili :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708947 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708979 przez mama89muminka
Hej

Nie wiem czy jeszcze o nas pamietacie :P

Ja tak na szybko zanim moj kaleka maz wroci od lekarza.

Wszystkim roczniakom, zalegle 100 latek i tym, co jeszcze roczek koncza w najblizszych dniach rowniez wszystkiego naj :kiss:

Tak w skrocie co u nas:
Miro zaczyna powolutku chodzic, ostatnio zrobil 7 kroczkow za jednym razem, wiec jestem z niego bardzo dumna :) Rozrabia ile sie da, wyrzuca wszystko przez okno (dobrze ze na balkon), bardzo gadatliwy jest teraz mowi Maciek (dziwne bo nie wspominalam mu ostatnio o wujku). Ostatnimi dniami budzi sie w nocy, a ja juz sie zaczelam cieszyc, ze wreszcie sie wysypiam. Te dolne dwojki cos mu wychodza i wyjsc nie moga :dry:
Maz dalej bez reki, szwy ma juz zdjete, cwiczy 10 razy dziennie, ale co z tego jak i tak musze prawie wszystko za niego robic, wiec pracy w domu mam podwojnie wiecej. Ja jakos zyje, ale latwo nie jest. Teraz mu sie umyslalo zeby jechac do dziadka domku letniskowego zeby sobie odpoczac, ciekawa jestem tylko kto tak naprawde sobie odpocznie, bo na pewno nie ja. O moim wyjezdzie do Polski zrobila sie nagle cisza, nic nie wspomina, wiec chyba nigdzie sie nie wybieram. Z drugiej strony to nawet nie wiem czy bym tego nieboraka zostawila samego :P Umarl by z glodu i brudu hehe.

To tyle ode mnie, zmykam brac sie do roboty...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709027 przez Olga
Hej.

Przywitam się tylko na szybko przy śniadanku i zmykamy z małym na działkę do mojej mamy.Upał od rana dzisiaj straszny.Odezwę się,jak mały pójdzie spać :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709109 przez słoneczko
hejka i ja sie przywitam dzisiaj tak wieje ze zaraz mi glowe oderwie:D

dziewczyny napiszcie mi jak ubieracie dzieciaczki nad jeziorko i jak dlugo sa na sloneczku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709150 przez Olga
słoneczko u nas też tak strasznie dzisiaj wieje :angry:

Ignaś nad samą wodą był w kąpielówkach,a później w spodenkach i koszulce na ramiączka.Nie smaruję go niczym,bo ma ciemną karnację,a w samo południe nie wychodzimy,tylko rano tak do 11 i później dopiero 16-17.
a po kąpieli w ręczniczku :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709170 przez bidol
Doberek :)

M_M
- co do tego łóżeczka to przypomniałam sobie że szwagier kupował takie ochraniacze na łóżeczko w ikei - taki plastik na ranty :lol:
Zazdroszczę utraty wagi - choć i ja się w miarę trzymam - no ale do Ciebie to mi baaaaaaaardzo daleko - Ty połowa mnie chyba :lol: :lol: :lol:

Saiko
- ooo ale fajnie że macie taką miejską plażę :) super :) a Szymuś powala - i faktycznie na łobuza wygląda :)

Anna - no to Matuś tylko patrzeć jak będzie chodził sam :lol: :lol:

U Nas na ulicy jest Kubuś starszy od Kamki o 2 miesięce i już id 4 chodzi - ale za palec tylko :ohmy: Wszystkim już plecy wysiadają przy nim. I jeszcze w południe z babcią chodził za palec - a wieczorem był z tatą i tata powiedział dość :blink: i nie dawał mu palca i sam zaczął chodzić a nawet biegać :ohmy: on tak śmiesznie chodzi na baardzo ugiętych nogach- tak że rączką prawie ulicy dotyka :lol: jak małpka :lol: :lol: :lol: ale śmiga pięknie :lol: :lol: Ciekawe co dzisiaj będzie robił jak babcia będzie?? :S

Olga - ale śliczne zdjęcia - ohh jak fajnie macie z tym jeziorkiem :)Ignaś jaki szczęśliwy :)

M89M - ja pamiętam - nawet kiedyś już Cię wzywa łam do meldunku :lol: No nawet nie umiem opisać słowami jak Ci współczuję męża w domu :dry: :dry: :dry: to musi być straszne :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: A co do Mironka - ojjj to teraz da Ci popalić :lol: :lol: :lol: gratulacje pierwszych kroczków :lol: :lol: :lol:

Słoneczko - Ja Kamcię smaruję kremem z filtrem bo już pewnie czarna jak murzyn była :woohoo: choć i tak się opala :lol: :lol: :lol: co do jeziorka - nie pomogę - w zeszłym roku byliśmy jak Niunia miała 3 tygodnie :lol: ale w cieniu była non stop :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709244 przez lusiamamanikosia
hej Mamusie :)
u nas jakoś leci Mały teraz łapie drugą drzemkę :) dziś wstał o 10 i po 12 stwierdził że trzeba iść na drzemke :) jak się obudzi to mykamy na plac zabaw żeby się wybawił i wymęczył hehe bo wczoraj miał jakaś fazę na bąki i poszedł o 22 spać :P
zazdroszczę Wam że macie jeziorka blisko siebie że możecie z Maluchami iść u nas niestety nie ma :( a na basen by iść to za drogo w Warszawie a u nas strasznie krucho z kasą :( i nawet nie wiem czy gdzieś wyjedziemy odpocząć :( a ja mam już tak dość Warszawy chciałabym bardzo gdzieś pojechać chociaż na 4-5 dni odpocząć od miasta :(
i super że Wasze Maluszki tak już same chodzą , Niko narazie zaczął za raczki a za jedna jak chodzi to jak jakaś pokraka śmiesznie to wygląda :P i wczoraj przez chwilkę stał nie trzymając się niczego więc może mój leniuszek w końcu zacznie coś robić w tym kierunku bo on najbardziej to lubi na czworaka ganiać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl