BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709805 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709807 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709813 przez Anna77
Hej, tylko się szybciutko przywitam i uciekam na działkę. B zabrał chłopaków do teściów na działkę, więc do wieczora będę sama. Ufff. Wrócimy pewnie jutro, więc już się usprawiedliwiam.

Miłego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709868 przez bidol
Hej dziewczyny.

Ja tak na szybko.

Kamila ma begunkę i strasznie marudzi. Ma sten podgoraczkowy i nie wiem czy to jelitowka czy zabki.
Nigdy tak przy zabkach nie miala ale zawsze moze byc pierwszy raz :(
Pupka juz odpieczona :( biedna jest.
I strasznie sie slini i gryzie. Pcha pieluszke do buzi lalki i wszystko co sie da i tak mocno zagryza :( tak nerwowo :(

No i mam wrazenie ze ma cale dziasla napuchniete - nie daj boze wszystkie na raz jej ida. A dopiero co 2 dolne jej wyszly. A teraz juz trzonowce :(
Oj to bedzie cięzki week :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709874 przez krecik
hej, widze ze dzisiaj wszystcy ekspresowo:)

Staś też bardzo marudny (ząbki), jeść wogóle nie chce, już zaczęłam mku przygotowywać dwudaniowe obiadki, jeste, twarda i mu nie blenderuje, ale pluje strasznie i nie chce ( a jak nie zje, to nic nie dostanie, wiem jestem podłaa i przebiegła:D)


Bidol, pewnie ząbki, mam nadzieje, że szybko wyjdą i będzie spokój:)

anna77 i ME, udanego wypoczynku!

saiko, ale szymuś zasuwa:D

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709915 przez słoneczko
Bidol biedna Kamilka oby jej szybko przeszlo :( buziaki

Krecik Stas bedzie glodny to zje wszystko pozniej;)

ME milego wypoczynku;)

m_m proszezdjecie Olinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709927 przez słoneczko
dziewczyny powiedzcie co to moze byc bo jestem juz na wyczerpaniu,maly od jakiegos czasu w nocy wiecznie sie kreci w lozeczku,z prawej na lewa,obija sie glowa o szczebelki i sie budzi pozniej ciezko go mi uspic, strasznie sie wierci w czasie snu i wybudza :( boze juz niedaje rady tyle razy wstawac , co to moze byc? u lekarza bylam jest zdrowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709932 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709943 przez krecik
słoneczko, mój od paru dni tak miał, dzisiaj w nocy dostał czopka i spal ładnie do 8 rano! może ząbki mu doskwierają a jeszcze ich nie widać

saiko, Szymon zasługuje na miano prawdziwego mężczyzny za tą przespaną noc:D

mój ma właśnie drugą drzemkę, potem do znajomych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709953 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710102 przez krecik

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



jesteśmy już w domku, Staś dostał spóźniony prezent urodzinowy: stolik edukacyjny, mamy już jeden ale tamten jest spadkowy i zawiozę go do rodziców, aby mały miał na wsi, trochę nam głupio było bo mówiliśmy, żeby najwyżej jakies bodziaki symbpolicznie kupili, bo teraz maja poważniejsze wydatki

mały odrazu padł, zrobilismy mu tylko szybki prysznic i był zachwycony:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710195 przez Majowka
czesc dziewczyny!

widze ze super udane imprezy roczkowe u Was! swietnie! nie moge sie juz naszej doczekac :)

u nas mija juz polowa urlopu, super jest! Dzieciakow pelna chata! Znajomi maja wlasnie dwoch chlopakow w takim samym odstepie jak my bedziemy miec. Dzis jeden z nich mial urodzinowa impreze 2 latka :kiss:
Lukaszek jakos akceptuje ten tlum, ale widac, ze jeszcze bobas, bo halasu sie boji, etc Ciesze sie ze szybko mu przejdzie ta odosobnosc wraz z nadejsciem braciszka lub siostrzyczki :)
po tym co tu widze, to duzo sie zmieni w naszym domku :laugh: :laugh: :laugh:

Pozdrawiam goraco! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710266 przez krecik
hej dziewczyny,
chcemy wyskoczyć w któryś weekend do kotliny kłodzkiej, znacie te tereny? chodzi mi o taką miejscowość, gdzie z maluchem będzie wygodnie( np. jakiś łatwy szlak, żeby wóżkiem przejechać, etc_

miłej niedzieli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710296 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710309 przez Olga
Hej dziewczynki.

Przywitam się szybko i dopiero doczytam :blink:

kamyczka ja teraz niczym nie zasuszałam,mam go do teraz (5 mies.nie karmię),ale tylko gdy nacisnę brodawkę.Natomiast przy Oldze miałam strasznie dużo pokarmu po odstawieniu i pamiętam,że brałam jakieś tabletki zapisane od gina na zasuszenie i trochę obwiązywałam piersi,żeby to przyspieszyć i żeby tak nie bolały i tak po tyg.uporałam się z nawałem i bólem,ale pokarm miałam jeszcze z rok :blink: a czy ty masz zastój pokarmu,masz mega duże teraz piersi? bo jeśli nie,to nic nie rób-samo minie :silly:
Co do mojej opiekunki,to boję się tak samo,jak idzie mały z Mariką,ale przy kolejnym dziecku człowiek wykorzystuje każdą okazję do odpoczynku :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl