BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu #710312 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710324 przez Olga
kamyczka to spróbuj z tą szałwią,nie zaszkodzi Ci,a te tabletki to były straszne-gin mnie ostrzegał,że po nich się bardzo w głowie kręci i tak było.Jak mały będzie się domagał,to może czymś sobie piersi posmaruj,żeby go zniechęcić.U mnie amol działał ha ha.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710339 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710442 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710471 przez krecik
kamyczka, gratulujemy sukcesu!

saiko, polecam ogórka, mój wcina aż mu się uszy trzęsą

Bidol
, jak Kamilka?

Tez już mamy pierwsze samodzielne kroki za sobą, powolutku, powolutku i niedlugo go nie dogonie. Dzisiaj mieliśmy leniową niedziele, mąż, że tak powiem wczorajszy,a ja nie wyspana, znowu ci biedni studenci zrobili impreze pod blokiem i spiewali sobie, aż musiała okno zamykać, bo małego by obudzili ( męża oczywiście nawet nie ruszyło)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710482 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710525 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710595 przez Misiowa
Dziendobry mamusie:)
Ja od tygodnia jestem przeziebiona:( i konca nie widac...a jestem nad jeziorkiem z rodzicami i Haniula. Upaly a ja nawet wykapac sie nie moge buuu:( Za to mam pelen relaks. Dziadkowie szaleja za mala a ja...czytam ksiazke! Pierwsza od roku;)

Haniulka jeszcze nie chodzi ale mysle ze juz nie dlugo:) po powrocie do domu w koncu powstawiam troche zdjec bo juz pewnie zapomnialyscie jak mala wyglada;) I ida nam 4 zeby gorne na raz. Widac jak biedulka sie meczy:(

Olga ale masz super z taka opiekunka:)) Ja sie martwilam ze cos nie tak z moja piersia bo z jednej czasem mi jeszcze kropelka wycieknie-ale mnie uspokoilas:)

Majowka super ze urlop mija wam tak przyjemnie:) Przy okazji mozecie poobserwowac jak to bedzie z dwujka maluszkow:)

Daners udanych wakacji!!

Sloneczko a wy kiedy sie wybieracie nad morze? Super ze masz takie pozytywne nastawienie!Dzielna babka z Ciebie:) Gratulacje dla Pawelka za jego postepy:))

Kamyczka no to super ze Dominik jakos daje rade bez cycusia:) Mam nadzieje ze piwko smakowalo;) ja tak jak Olga niczym nie zasuszalam. Jak juz mialam przeplnione piersi to odociagalam pokarm ale tylko do uczucia ulgi. U mnie szybko poszlo bo mialam bardzo malo pokarmu.

Bidol wcale sie nie dziwie tacie ze sie martwi i boi:( Tobie tez napewno nie jest latwo. Sciskam mocno:* Szkoda ze nie wyszlo z urlopem:(

Krecik no to gratulacje dla Stasia za pierwsze kroczki:)Napewno juz niedlugo bedzie biegal!

Dziewczyny net mam tu tak slaby ze zdjecia mi sie nie laduja:( Ale napewno wszystkie dzieciaczki przepiekne:))

Milego dnia mamusie:)) U nas dzis zapowiada sie piekna pogoda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710690 przez Daria23
Hej Kochane witam się po urlopie:):):)

Oj dlaczego to co dobre szybko się kończy:( Mężuś pojechał do pracy i znowu z Tymkiem zostaliśmy sami.
Ogólnie wypad nad morze średnio sie nam udał ze względu na pogode bo tylko mieliśmy 1,5 dnia słońce:)a tak to wiatr głowe urywał i zimno...Ale mimo to było fajnie się wyrwać:)
Tymek był zachwycony morzem.Jej jak przypływała woda to aż kwiczał z radości:)
Lubił zanurzac nózki w tym ciepłym piachu ogólnie był bardzo radosny nad morzem.
Z tej radości aż mu wyszedł siódmy ząbek:):):)
Ja w ostatni dzień miałam małą wywrotke nie zauważyłam stopnia i poszłam jak długa po kolanach-stąd te kolana poodzierane na zdjęciach:):)

Niestety nie dam rady was nadrobić bo moje dziecko chce wciąż chodzić i nie mam na nic czasu...

A no właśnie najważniejsze Tymi chodzi sam):):) Sposób Bidolka byl genialny:). Tylko jest jedno ale Tymi chodzi sam ale musi mieć asekuracje jak widzi że nikogo nie ma z tyłu to kroczka nie zrobi:)

U nas teraz taka śliczna pogoda że wciaż jeździmy na plaże Tymi poprostu kocha wode:)

No ale się rozpisałam:P

Całuski dla wszystkich solenizantów spóźnione ale szczere:)


A teraz pytanko z innej beczki- używała któraś z was plastrów antykoncepcyjnych?jeśli tak to co o nich myślicie?i jak się sprawdzają?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710696 przez Daria23
Troszke morza na forum wniose :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710704 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710741 przez Olga
Hej.Ja tak szybciutko,póki mam wolnwe od syna.Marike odtransportowałam na autobus-jedzie na Węgry na tydzień-więc o 4.30 miałam pobudkę,ale to nic,bo i tak całą noc nie spałam.Mam tak zawsze,jak muszę gdzieś wcześnie wstać. :angry:

Daria moja przyjaciółka od kilku miesięcy ma plastry i jak na razie jej służą.Nie mogła niektórych tabletek,bo w przerwie siedmiodniowej ją głowa bolał(niestety mam to samo,po kilku opakowaniach chyba muszę zmienić,bo problem powraca).Ona jest bardzo zadowolona.

słoneczka z tym obijaniem nie pomogę,bo Ignaś śpi bardzo spokojnie w nocy.Jedyne co,to nie lubi być przykryty i już przestałąm na to zwracać uwagę :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710744 przez bidol
Doberek :)


ojj u Nas już chyba lepiej. Tj Kamilka nadal bardzo marudzi ale kupek już mniej - :) i dobrze bo pupka cała odparzona :(

Saiko - oooooooooo Ale Szymek zasuwa - jajku ale biega - Kamlika to tak powolutku - co by się nie przewrócić :lol: szok - jestem pod wrażeniem :ohmy: :ohmy: :ohmy: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

M_M - no to fajnie że upałt - od tego jest lato :lol: no i u Nas też mają być :lol: :lol: :lol:
Trzymam kciuki za Olinka :kiss:

Słoneczko - nie mam pojęcia :( Ale Kamila też bardzo się wierci - tyle że się nie obija - bo mamy turystyczne łóżeczko - więc powierci się i zasypia, ale gdyby się pewnie mojniej stuknęła to też obudziła by się z płaczem :(

Majóweczka - zazdroszczę urlopu - wypoczywaj na zapas :kiss: :kiss: :kiss: i wracaj do Nas :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kamyczka - i co Dominiś daje rade bez cyca??

Olga - i jak byliście nad jeziorkiem??

Krecik
- ale Staś jest słodki - uwielbiam go - jest taki śliczny i łobuzowaty :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Misiowa - wracaj do zdrówka i do Nas - bo mało tu Nas ostatnio :( no i udanego wypoczynku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: co do Hani - to tylko patrzeć jak ruszy na spacerki :)

AF - z Kamką było identycznie - miała takie fazy - raz chciała chodzić a na drugi dzień na nóżki bała się stanąć - to chyba normalne na początku :)

Daria - super zdjęcia- tacy szczęśliwi na nich jesteście - ohhh jak ja bym chciała :S :S :S :S super że Tymuś już chodzi - gratulacje - i cieszę się że mój sposób się przydał :lol: :lol: :lol: Bardzo tęskniliśmy :)

Anszka - wszelki duch .... :silly: No nareszcie - super że wakacje udane :lol: w polsce czy za granicą?? może zdjęcie jakieś wstaw ?? no i co u Was - co u Wojtusia?? jak jedo postępy no i czy roczek się udał :)
U Nas stara bida. Coraz mniej piszemy :( aż się boję...
Kamilka od jakiegoś czasu drepta :)

o tu widać :)


a i ja się pytam gdzie KM i Dżasta??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710826 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710933 przez Daria23
Słoneczko- Tymek to samo wciąż się wiercił i obijał aż zmieniłam łóżeczko na turystyczne i jest wszystko oki :) radze zmienić tak jak ja:)

Bidol-ach jak mi to miło słyszeć że ktoś za mną tęsknił:P A twoja panna jest przesłodka ehhh kusi mnie ta twoja córka-wywołuje u mnie chęć posiadania takiej księżniczki :P:P

Anszka-fajnie że jesteś:) jak tam Wojtul się ma?Jak godzisz prace z opieką nad małym i obowiązkami domowymi?pewnie nie jest lekko co?Ale ja już bym też chciała troszke popracować

A nie mówiłam Tymi śpi już w swoim pokoiku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl