BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu #713293 przez krecik
hoho jaki dziś ruch, przeczytałam co tam u was na szybko, przy porannej kawie, i teraz doczytuje przy drugiej:)


Kamyczka, no i dla Ciebie najlepszego! to Twoja ostatnia dwudziecha, więc korzystaj ile się da!

Buziaki dla WSZYSTKICH nowych roczniaków!


Bidol,
nie masz czasem więcej linków do takich fajowych ciuchów? jakby był rozmiar już bym kupowałą!Jędrula chory...męska grypa jest najgorsza!
Bardzo mi przykro z powodu śmierci Cioci, trzymaj się kochana:)


no i kończe, bo mały się obudził

aaaaa ząbków to już tyle mamy, że nawet policzyć nie umiem:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713338 przez Majowka
czesc dziewczyny,

Lucasek zasnal, wiec pisze!

Anszka, tak to prawda!!! Nowa dzidzia w drodze!!!! :laugh:
Wojtus cudowny!!!!!!!!!!!!!!! Sliczny jest!

Saiko, ale jak linkujesz, to wtedy musisz miec album widoczny dla wszystkich, prawda?

Kamyczka, super fryzurka Dominiczka!

Bidolku, przykro mi strasznie!!!

Daria, Saiko, dzieki ze pytacie. Fasolka chyba ma sie dobrze, brzuch mnie nie boli. Z objawow to delikatne mdlosci jak jestem glodna rano i nic wiecej...a brzuszek juz jest!!!!! :laugh: jak sie najem to jest naprawde duzy!!!
Nie mam uczulenia zadnego na zapachyn, nic a nic i piersi nie rosna ani nie bola, to jedyna roznica jak bylam w ciazy z lukim.
Siku mi sie chce normalnie, pije tez normalnie... czasem zapominam ze jestem w ciazy, naprawde!
Nastepna wizyte mam 13 sierpnia, wiec troszke sie jeszcze naczekam :)

Wakacje udane, dzis nie jedziemy na plaze, siedziemy przy basenie, cudownie tu jest!

Odnosnie Lucaska i jego postepow, bo dawno juz nie pisalam, to z jedzeniem sam sie zaczal wyrywac do naszych kanapek, wiec chlebek czesto przegryza, ale proby dawania mu pomidorka, sera, szynki, banana, koncza sie fiaskiem, bo bierze zaciekawiony do buzi, ale smakowo mu nie podchodzi wiec nie chce.
Strachliwy jest bardzo. Teraz juz drugi tydz mija wiec troche sie do chlopakow przyzwyczail, ale mimo wszystko jak wbiegaja do salonu, a on tam siedzi, to wstaje i biegnie do mnie zeby go wziasc na rece.
Mam nadzieje, ze braciszek/siostrzyczka go z tego wyleczy :)
Zreszta w nastepnym roku we wrzesniu idzie do przedszkola :)
Co tu jeszcze, nic nie mowi jeszcze, takie tam swoje mama, tatatatat, baba, ale nic konkretnego, tak jak Szymek Saiko "daj" etc
Uwielbia taplanie sie w wodzie, basenie, mimo, ze woda zimna, nic mu nie przeszkadza, to samo w piasku, tuli sie do niego jak do poduszki :) i zajada ze smakiem.
Spi duzo, bo 2-3 drzemki dziennie, zasypia teraz wozony w wozku.

Tutejsze chlopaki to tez ananasy, 4latek jeszcze spi z pielucha na noc, smoczkiem i pije mleczko z butelki ze smoczkiem. Ogolnie ich schemat zywieniowy prosi o pomste do nieba...caly czas czekolada, od rana do wieczora, nutella to jedyne z czym jedza chleb, cali umorusani po uszy. Wogole postanowilam, ze Lukcaskowi nigdy nutelii nie kupie, bo tak jak oni, nigdy szynki i sera jesc nie bedzie. Mleko pija z kakao, i same slodkie soczki, etc. Ani razu nie widzialam, zeby jedli warzywa. Wogole ich obiadki to cos na styl zupki lucaska, tylko kurczak w wiekszych kawalkach...a ja myslalam, ze sie czegos naucze heheheheheh
Wogole to istne diabelki z nich....az strach sie bac..

za to najmlodszy 3miesieczny to aniol, cale dnie lezy w lezaczku i spi lub sie usmiecha do wszystkich, niesamowite! nigdy nie widzialam tak grzecznego dziecka.


Sto lat wszystkim roczniakom!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713351 przez bronchilda85
Hej! Chciałabym Was prosić o głosy! Będę naprawdę wdzięczna! www.miastokobiet.pl/konkurs-szpilki-na-g...id=8363&ngg-pid=8363

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713371 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713417 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713433 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713487 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713558 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713702 przez anszka
Anny, Anusie, Anki, Aneczki, Andzie... - wszystkiego najlepszego :kiss: :kiss: :kiss:
Filipku, wszystkiego najlepszego, zdrówka i uśmiechu! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713864 przez Olga
Buziaczki dla naszych Aneczek i dzisiejszego solenizanta Filipka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713941 przez krecik
hej
ja tylko na chwilke, Stas daje popalić,wogóle gówniarz nie chce spać! jeść zresztą też, ale tym się nie martwie, bo na głodnego nie wygląda;)

staś od [paru dni ma wysypke pojechalismy do dermatologa-dermatolog na urlopie, podeszlismy do pediatry, a pediatra na to, że to alergia i powinnam stosować ścisłą diete, bo karmie i to z mojego pokarmu coś napewno mu wyszło... dermatolog będzie w poniedziałek, podjedziemy znowu

Anna77, Bidol, Anyszka, Majówka, AIF najlepszego! ( jeśli kogoś pominęłam odrazu przepraszam!), dzisiaj sobie wypije mohijto bez alkoholu za wasze zdrówko:)

dla Filipka również buziaki urodzinowe!


a no i nie pisałam Wam, księżna Kate zwinęła imie dl adzieciaczka od mojej siostry:D moi zdecydowali w niedziele, że będzie Jerzyk, zresztą ja już pare miesięcy temu mówiłam, żeby tak ochrzcili:P

Miłego!

EDYTUJE: ME, gdzieś mi umknęłaś, dla Ciebie najlepsze zyczonka również:D a Emilka na zdjęciach słodka, właściwie to boska:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714002 przez słoneczko
czesc dziewczyny niepisalam bo bylam na wakacjach i niebylo tam zasiegu :(

spoznione zyczonka urodzinowe dla solenizantow:*

M89m sliczny torcik,pewnie smaczny :*

Bidol przykro mi z powodu smierci cioci , trzymam kciuki za udana operacji taty:*

ME fajnie ze Emilka chodzi na dworzu moj to jeszcze sie chwieje na dworzu;)

Krecik oj wysypka,moze to trzydniowka?

mm Ty to jestes niemozliwa:* spalas z Oliwierkiem w lozeczku jak Ty tam sie zmiescilas? jak tam Olinus?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714007 przez słoneczko
ME Emilka sliczna jest :*

Daria jak po wakacjach?jak cwiczenia? Tymus cudny

Majowka super ze wakacje udane :* jak ja sie ciesze ze bedziesz miala dzidziusia;)

Kamyczka oj usmialam sie ;) Ty to agentka jestes;) Dominis jak urosl wyglada na 2 latka ;)

Anszka a Wojtusia to dawno niewidzialam :| duzy i sliczny chlopczyk z niego :*

Olga jak Ignas ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714038 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714182 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl