BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712541 przez Olga
Hej kochane.

Odhaczę się,żebym lania nie dostała :blink: Czytałam was,ale czasu nie starczyło na odpisanie.Uśmiałam się z Dominisia jak czytałam. Niezły aparat z niego :lol: Pochwalę się,że kupiłam małemu wózek parasolkę,używaną,bo chodzi mi tylko ,żeby była do samochodu.Ciekawe jaka będzie :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712591 przez mama89muminka
Hej dziewczyny

Ja znowu tak na szybko, poki mlody spi, a maz poza domem.

My, pewnie tak jak Kamyczka szykujemy sie do urodzinowej imprezki, gosci nie za wiele, ale ci co przyjda to przynajmniej wiem ze ich obchodzi co sie z Mironkiem dzieje.
Tort upieczony, zwykly biszkopt przelozony dzemem truskawkowym i kremem waniliowym (zabarwionym na zielono zeby bylo smiesznie). Tu macie fotke moich wysilkow i siodmych potow, bo jest tak upalnie ze nawet tort sie zaczal topic...


Dominiczku na jutro dla ciebie ogromne buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Poza tym u nas nic ciekawego, Miro juz sobie ladnie chodzi, wlazi dalej na regaly, wozek czy lozko i pozniej ma problemy z zejsciem, czyli nic sie nie zmienilo. Maz na zwolnieniu zrobil sie nie do wytrzymania, ale juz powoli daje sobie rade sam, bo widzi ze padam na twarz, wiec chce mi oszczedzic ile moze. No coz, po urodzinach mam zamiar nic nie robic, zupelnie nic! :P

Mam nadzieje, ze wszystkie urodzinki sie udaly, dzieciaczki dostaly duzo prezentow i rodzice sa zadowoleni :) Odezwe sie znow w wolnej chwili, teraz zmykam sprzatac na jutro :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712865 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712965 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712994 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713040 przez Olga
Hej.

Wielkie buziaczki dla Dominiczka,Miro i Julka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

U nas gorąco,a na weekend to już takie upały zapowiadają,że przesiedzimy chyba tylko nad wodą.Lecę zrobić kawusie. :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713055 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713064 przez bidol
Doberek

Kamyczka - 100 lat 100 lat dla Dominisia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

M89M - 100 lat 100 lat dla Miro :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Martadam - 100 lat 100 lat dla dla Julka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Ojj u Nas ciężka noc. I to bynajmniej nie przez Kamilkę :huh: Jędrula się rozchorował :( miał prawie 40 stopni gorączki raz zimno że pod 2 kocami i kołdrą był i się telepał raz groąco i cały spocony. i brzuch go bolał - masakra :( mam nadzieje że dzieciaczków nie zarazi. Ale już rano musiał jechać do pracy :(


Saiko, Anszka - tak kubeczek fajny - i faktycznie jak się nim uderzy lub rzuci to cieknie ale jak tylko dać dziecku do rączki to jest ok.

Saiko - sposób przetestowany na Kamili :lol: bo ostatnio się non stop siniaczy - już jak biedronka by wyglądała gdyby nie to :lol: :lol: :lol:

M89M - ale śliczny tort :lol: - super Ci wyszedł :ohmy: :ohmy:


Olga - poważnie - u Nas od 3 dni zimnica że szok :( :( :(

AF - Kamila też zawsz ok 22 chodzi spać, ale wczoraj że z mężem było więcej roboty niż z dzieckiem :silly: to położyłam ją spać godzinę wcześniej i ładnie caaaałą noc przespała :lol: :lol: :lol:
Super że Filipek grzecznieje :lol: :lol: :lol:


Anszka - upał :ohmy: :unsure: kurcze - czy my w tym samym kraju mieszkamy :dry:
zimnica żę aż przykro :( :( :( Tata -ojjj boi się i to bardzo - już widzę żę jest zestresowany podenerwowany - ojjj oby się operacja udała B)
Biedny Wojtuś - ale dużo ma ząbków - podobno im większe - chodzi o np trzonowe tym gorzej wychodzą :( :( :(

ROZPAKOWANE MAMUSIE LIPCOWE
DŻASTA - MAJA - 21.06.2012 o godz 12.47
ANNA77 - MATEUSZ- 26.06.2012 o godz 8.16
CHŁOPEK - SEBASTIAN- 28.06.2012 o godz. 13.20
MAKSIU - BŁAŻEJ - 01.07.2012 o godz 2.55
KRECIK - STANISŁAW - 04.07.2012 o godz. 23.00
DARIA23 - TYMOTEUSZ - 07.07.2012
BIDOL - KAMILA - 08.07.2012 o godz. 6.55
KM - KACPER 08.07.2012. o godz. 19:25
ANSZKA - WOJTEK - 09.07.2012 o godz. 9:05
DANERS - FILIP - 09.07.2012 o godz 15.57
MŁODA_MAMUŚKA - OLIWIER - 09.07.2012 o godz. 15:38
MISIOWA - HANNA - 09.07.2012 o godz ...
SŁONECZKO - PAWEŁ - 10.07.2012 o godz. 1:10
MPEARL - IZABELA - 10.07.2012 o godz. 9:07
OLGA - IGNAŚ - 11.07.2012 o godz. 10:37
SAIKO - SZYMON - 13.07.2012 o godz 9.05
KEJTIN - JULIA - 21.07.2012 o godz 16.10
Mama89muminka - MIRO - 25.07.2012 o godz 4.23
KAMYCZKA - DOMINIK - 25.07.2012 o godz 10.00
MARTADAM - JULIAN - 25.07.2012 o godz ???
ANIAIFILIP - FILIP - 26.07.2012 o godz 21.39
MamaEmilki - EMILKA - 27.07.2012 godz 10.50
MAJÓWKA - LUCAS - 04.08.2012
AGNESSSA - MAKSYMILIAN - 30.09.2012 godz 20.27
LUSIAMAMANIKOSIA - NIKODEM - 14.08.2012 o godz 17.47

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713069 przez Daria23
Hej Kochane i ja się witam z ranka. U nas dziś ciepło ale bez słońca-nawet fajnie bo przyda się taki jedno dniowy odpoczynek od tego skwaru.

Kamyczka- buziaki i sto lat dla Dominisia :*

M89M- wszystkiego naj naj dla Miro :*

Martadam- Buziaki i sto latek dla Julka :* -swoją drogą zaniedbujesz nas!!!

M89M-piękny torcik podziwiam bo ja lubie piec itp ale za torta nigdy się nie wziełam jakoś:)

Anszka-my mamy taki fotelik był niedrogi ale naprawde jest super Tymek siedzi stabilnie i strasznie mu się podoba taka jazda-on właśnie jest na przód
allegro.pl/fotelik-rowerowy-rabbit-na-pr...chy-i3343316373.html

Bidol- Kubek super a na czym on polega?bo widze że dziurke ma zakrytą są takie na allegro?

Kamyczka
-ale się uśmiałam z Dominiczka.Powiem ci że Tymi ostatnio zaczął świrować z ubieraniem ale na wieczór piżamy jeny co ja się z nim na poce. W ciągu dnia też nie chce czasem pampersa sobie ubrać buntuje się Łobuz :)

A my dziś jak codzień wybieramy się na rowerki uwielbiam tak jeździć w trójke:)


Laski mojego męża ciocia wyprawia huczne 60-te urodziny na sali....Co takiej na prezent dać???????


I fotki Tymcia

i z jeziorka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713081 przez anszka
Daria - a on pasuje na męski i damski rower? Masz jakąś fotkę z Tymkiem na tym foteliku? Macie górale czy raczej takie miejskie rowerki? Tymek jeździ tylko z tatą czy z Tobą też? Zastanawiam się, czy nie jestem za niska i będę widziała drogę ;) Sorry za lawinę pytań.
A tu linki do kubeczków:
allegro.pl/listing/listing.php?string=lo...scope=category-99333
Tymuś jak zwykle powala :kiss:

Bidol - nie wiedziałam, że tata będzie miał operację. Kiedy?
U nas upalnie od kilku dni, dziś, tak jak pisała Daria, niebo trochę zachmurzone, ale już jest 25 stopni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713090 przez Daria23
Anszka- ja mam damke a mój mąż taki męski ale nie góral bardziej taki miejski-rozumiesz?:) Podobno fotelik pasuje do jednego i drugiego roweru.Tymek akurat jeździ z tatą ale ja nie miałabym problemu z nim jechać a mam 160cm wzrostu.

Fotki nie mam ale postaram się dzisiaj zrobić jak pojedziemy gdzieś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713091 przez bidol
Daria - nie pije się tym gdzie zakryte tylko brzegami - tam jest taki silikon i leci tylko jak się pociągnie :)

Tymcio cudowny - ale on ma piękne te oczka :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: a to może zdjęcie w jego pokoiku?? śliczny kolorek na ścianach :lol: :lol:


Anszka - tak - okazało się że nie dość że ma białaczkę to jeszcze raka prostaty - złośliwego :( :( :( 12 sierpnia ma mieć operację :(

ojj dziewczyny - rodzina się sypie teraz jeszcze ciocia moja zmarła :( to już 4 pogrzeb w ciągu 3 miesięcy :(
A pamiętacie jak pisałam że siostry ciotecznej mąż się utopił - jednak ktoś mu to zrobił - wyszło na obdukcji :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713093 przez Daria23
Anszka-my założyliśmy do męża roweru bo i tak tylko razem jeździmy sama nie jeżdże bo się boje bo tu same lasy itp różnie bywa ale w instrukcji widziałam że do damek też pasuje on

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713096 przez Daria23
Bidol -tak w jego pokoiku:)
Przykro mi z powodu taty i rodziny widzisz czasem tak bywa w tym naszym kruchym życiu:(
Co ty gadasz ktoś go zamordował?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713101 przez bidol
Daria - tak - policja prowadzi dochodzenie :dry: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl