BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711107 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #711271 przez marta_szh
Witam Serdecznie, mój mąż jest fotografemspecjalizuję się głównie w sesjach rodzinnych, dziecięcych, ciążowych. Zachęcam wszystkich z W-wy i okolic.Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam, wspaniała pamiątka. Szczegóły na stronie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711461 przez bidol
Doberek :)

Kamila właśnie usypia - w nocy płakała - nie wiem co jej jest - kupek nadal kilka dziennie - podejrzane są nadal zęby :dry:

Daria - uu Tymuś w swoim pokoiku :) super :) i co ciężko było ??

AF - ja bym tylko ze 2 sałatki zrobiła, wędlinka - aa i ja często robię takie babeczki na kruchym cieście na ostro. :lol:

no i muszę pochwalić Kamile - wczoraj przed kąpaniem podeszła do sedesu chciała podnieść deskę i jak zapytałam czy chce siii to złapała się za pampersa jakby chciała żeby jej zdjąć - posadziłam ją i zrobiła siku :ohmy: - wiem że to pewnie jednorazowe ale ona już wie co to siusiu i gdzie powinna to robić :lol: tyle że często gęsto łatwiej w pampersa :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711596 przez Majowka
czesc dziewczyny!

Pozdrawiamy wszystkich!

AiF, fotki wstawiam na fb, moze po powrocie zmniejsze i wstawie cos tutaj...tyle zachodu z tym zmniejszaniem :(

jesli chodzi o impreze to Moze zrob jakies proste tarty slone w piekarniku, kurczak z grila (kupiony grilowany i czekajacy na gosci w piekarniku) np. lub cos zamowic z jakiejs restauracji.
Zreszta wszystko zalezy od zwyczajow panujacych u Was... to jak was goszcza goscie ktorych zapraszasz etc...trudno powiedziec
U nas zawsze sa kanapki, duzo slodyczy, ale jest kilka rzeczy na cieplo, kurczak, tarty, cieple paluszki miesne, rybne etc..

Bidolku, gratuluje postepow Kamilki!!! Niesamowite!!!! Przezdolna dziewczynka! :kiss:

Daria, gratuluje postepow Tymka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711610 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711640 przez Anna77
Hej, odezwę się żeby znowu nie było krzyku :ohmy: Kompletnie nie mam czasu. W czwartek wczesnym popołudniem wyjeżdżamy na weekend i muszę coś upiec na piątek.

Kamil ma dzisiaj 15 urodziny. Kurcze 15 lat temu leżałam na porodówce, po odejściu wód i czekałam na jakikolwiek postęp porodu, który o 16 i tak skończył się cc.

Potem urlop za 1,5 tygodnia.

A odnośnie plastrów anty. Miałam i byłam bardzo zadowolona. Do czasu kiedy nie dopadłam do medycznego periodyku dla lekarzy ginekologów, w którym przeczytałam o tym jak bardzo niszcząco wpływają one na wątrobę. Są w tym zakresie kilka razy gorsze od pigułek, choć wydaje się to niemożliwe. Niestety nikt w komercyjnym obrocie o tym nie wspomina :( Reasumując - używanie super, bardzo wygodnie, chyba nawet bez jakiś dyskomfortów, ale wpływ na zdrowie fatalny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711922 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712031 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712177 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja:) U nas codziennien tak fajnie gorąco że wciąż nas nie ma w domu - trzeba korzystać ze słońca bo potem znowu pół roku zimy:(

Tymusia chyba męczą znowu ząbki bo jest jakiś nie swój:(

Miesiąc temu kupiliśmy rowery i taki fajny fotelik mały na przód że Tymi sobie trzyma kierownice razem z tatą-jest zachwycony jazdą na rowerze normalnie mógłby cały dzień tak jeździć:)

Bidol-nie było żadnego problemu praktycznie bo usypiam go tak jak zawsze na naszym łóżku leżymy a ja udaje że śpie po czym Tymi zasypia też i przenosze go do pokoju jego a w nocy się już nie budzi także do tej 6 sobie śpi:)W dzień bez problemu zasypia u siebie więc jestem zadowolona...O ale twoja córeczka mądra widać że rozumie o co biega z sedesikiem:)Tymi też wciąż robi na nocnik ale tylko na moje oko on strasznie dużo sika w pampersa ale kupy już dawno nie zrobił w pampersa zawsze jakoś go wyczuje:)

Anszka-no to super że idziesz za ciosem jeszcze troszke dzieci urosną i będzie jeszcze lżej:)Podziwiam twój zapał do nauki:)

Majówka-jak tam nasza mała fasolka się miewa?:)

Anna-Wszystkiego naj naj dla Kamila..szok że czas tak szybko leci nie wyobrazam sobie tego że Tymek b edzie kiedyś taki duży-bo on taki malutki jest:)Ale niestety dzieci dorosną... Co do plastrów szkoda że te plastry tak niszczą wątrobe a tak chciałam ich spróbować bo tabletki raz ze wciąż ich zapominam itp to też mi zbytnio nie służą nie mam ochoty na seks i wogóle taka bez życia nic mi się nie chce a ostatnio mialam miesiąc przerwy w tabl.to różnica diametralna naprawde więc sama nie wiem czy nie odstawie tego dziadostwa....

Kamyczka-jak tam tęsknisz za karmieniem cycusiowym?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712185 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712212 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712317 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712341 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712363 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712375 przez bidol
Doberek


Anna - wszystkiego nalepszego dla Kamila :kiss: :kiss: :kiss:

Majówka - czekamy na Twój powrót :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kamyczka - no to super - Czyli Dominiś już nie wielki cylol :) :lol: :lol:

Anszka- jeju ale masz zacięcie :) zazdroszczę :) a co ze zdjęcie Wojtusia?? doczekamy się??

Daria - no to Tymuś super postępy robi - i co to nocnikowanie nie takie straszne jak się wydaje?? prawda :lol: a co do przeniesienia do pokoiku - to super że tak łatwo poszło :laugh: im mniejsze dzieci tym łatwiej i dla dziecka i dla mamy :lol:

ME - Kama kuma kuma bo jak tylko ją wysadzam to stęka :) jak chcesz to spróbuj po spaniu :) wtedy zawsze dzieci siusiają :)

Anszka, Kamyczka - spoko - przecież to nie zawody :silly: Wasi chłopcy rozwijają się intelektualnie- czytałam że jak rozwój ruchowy stopuje rozwija się intelekt :) :lol:

Misiowa, Słoneczk, KM, Olga - gdzie się podziewacie??


kurcze dziewczyny u Was tak gorąco?? u Nas 17 stopni :( pochmurno i wietrzysko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl