BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778429 przez Olga
HEj.

Jestem daners,tylko tak jakoś wzięłam się za wstawianie ciuszków po dziewczynach na szafkę.pl :blink: zawsze jakiś grosz wpadnie :blink: wczoraj mi poszedł kombinezon po Ignasiu :lol: Pytałaś o kombinezon na zimę,my mamy z H&M na 86 i jest dość duży :)

Ja już o 10 byłam z mamą i małym na cmentarzu,spacerek zaliczony i dobrze,bo teraz pada :(

m89m oj,że Ty możesz wytrzymać z takimi tajemnicami,ja bym na głowę dostała :blink:

bidolek jak nasza chorowitka dzisiaj się miewa :unsure:

Ja na plecy już nie daję rady,idę do lekarza w tyg.niech mi da na prześwietlenie i na jakiś rezonans,na który sobie poczekam z pół roku,bo już nie funkcjonuję normalnie :( jest dzień,że wszystko dobrze,a jest tak jak dzisiaj,że chodzić nie mogę,o schyleniu się nawet nie wspomnę :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778488 przez km
hej dziewczyny ja też tylko na chwilę bo mały zaraz wstanie, my już od 7 na nogach najpierw o 9 pojechaliśmy na mszę, bo moja siostrzennica śpiewała, Kacper był atrakcją w kościele, biegał szalał, nawet do komuni poszedł i ksiądz go pobłogosławił :) . Później jak wróciliśmy do po zupce mały padł, a ja pojechałam na cotygodniowe zakupy, po zakupach szybko zagniotłam ciasto, zrobiłam sałatkę gyros, no i teraz czekam aż mąż z kacprem wstanie i pojedzie po pizze na obiad, miałam sama robić, bo jakoś wole własnej roboty, ale w piizahut jets teraz promocja, więc nawet mi się nie opłaca :) . No a popołudniu wpadną goście, a wieczorem jedziemy zobaczyć pokaz sztucznych ogni z okazji halloween :lol: .

m&m- oj dziwną masz sytuacje z mężem, ale jeśli kase z pracy przynosi to chyba jest ok. a co do domku to super, nie ma co komuś płacić, my niestety musimy najpierw uzbierać 5 % wkładu własnego :( a na koncie oszczędnościowym zamiast przybywać to ciągle ubywa :angry: , mam za drogiego męża :lol: .

BO-miejmy nadzieje że choroba szybko minie i raz dwa wrócisz do pracy :)

Chłopaki śpią ja głodna jak wilk :angry: , miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778559 przez Olga
Ja właśnie wróciłam z samotnego spacerku po cmentarzu :blink: lekko kropi,ale musiałam uciec na trochę z domu :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778664 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778674 przez Olga
anszka moja siostra zawsze gdzieś jeździ do jakiegoś gospodarstwa agroturystycznego ze swoimi znajomymi,w Stefanowie bodajże,jeżeli dobrze pamiętam,to jest nad jeziorem chyba Głuszyńskim :) ona bardzo polecała,ale czy tam są zwierzaczki,to nie wiem i to bardzo blisko ode mnie jest :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778687 przez daners
nie spicie jeszcze heheh :)

Olga mowisz ze ten h&m 86 kombinezon to duzy jest W sumie Ignas jest wiekszy wiec niewiem czy faktycznie taki szukac czy brac jeszczae na 80 hmmm bo nie ukrywam ze poszukuje z necika ;]
a H&m fajne sa :) szczegolnie w krateczke :)

Anszka ty nigdy nie masz ;p hahaha

Dziewczyny ale....dzis szlam na spacer do babci a ze mialam wracac wieczorem to ubralam Fifkowi cieplejsze butki jesienne z cocoddrilo i co sie okazalo? ze sa przeokropne... Fifi zakladajac je normalnie ryczy jak opetany a jak zaloze mu to trzyma sie za bucik ;/ łeeeeee jutro musze kupic nowe ;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778694 przez Olga
Daners ja mam właśnie w krateczkę,jak chcesz to Ci go jutro zmierzę od ramienia do końca nogawki.Właściwie,to muszę go przymierzyć małemu,bo jak przyszedł,to wyprałam i schowałam ha ha. Co do bucików,to pewnie go gdzieś uwierają,skoro się trzyma za nie-biedny.Ja jestem zadowolona z tych jesiennych,co mamy,będziemy w nich chodzić jak najdłużej,nawet skarpetkę dodatkową założę malemu.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778739 przez mama89muminka
Hejka

Odpisze tak szybko i ide robic sobie sniadanie

Daners co robisz, ze Fifi padl? :D Jak ja biore Miro na dwor, zeby pobiegal to w domu i tak ma jeszcze pelno energii. Co do meza to juz sama nie wiem, wczoraj wyszedl niby do kumpla, mial wrocic przed 23 a o polnocy jeszcze go widac nie bylo... Eh, bede cos probowac z niego wyciagnac :dry:

Kamyczka oj tam przytylas, moze wczesniej nie dostrzegala twojej kobiecosci ;)

Olga co do plecow to doskonale cie rozumiem, ja juz bylam i dostalam recepte na barddzo silny lek i mam cwiczyc (zamiast rehabilitacji bo to drogie).

KM to w kosciele zamiast twojej siostrzenicy to Kacper byl atrakcja, haha dobre :D Maz kase do domu przynosi, ale jakos mniej niz zwykle, tlumaczy sie ze tyle rachunkow musimy placic. Wy tez macie domek w planach?

Anszka co tam u was? Jak Wojtus?

Dalam rade tym razem, moze uda mi sie dzisiaj z wami troche posiedziec, o ile Miro nie bedzie nieznosny znowu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778827 przez bidol
Doberek :(

dziewczyny jestem załamana - Kamila jest strasznie zsypana krostami :( jest bardzo marudna :( drapie się jak może :(

oto zdjęcie małej
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778830 przez mama89muminka
Biedna Kamcia, zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia :kiss: A mamusi wytrwalosci..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778904 przez Olga
Dobrze,że poszłam z Ignacym po 10 na spacerek i placyk,bo teraz leje :( a tak się wyszalał trochę :blink:

bidolek biedna ta nasza Kamilka,starsze dziecko jakoś tam zawsze się podrapie,chociaż wiadomo,że na dobre to nie wychodzi,ale zawsze sobie ulży,a takie maleństwo wszędzie nie da rady :( już coraz bliżej końca z każdym dniem-wytrwacie,jesteście obie dzielne :blink:

Plecy dziś troszkę lepiej,ale bolą nadal,oczywiście znając mnie,jak miną do jura,to znow wizytę przełożę na następny ból ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779017 przez Anna77
Mimo wszelkich starań, nie daję rady być codziennie, codziennie pisać i odpowiadać. Będę więc co jakiś czas się pojawiać po prostu.

Krecikzazdroszczę tej selekcji zdjęć. Ja od kilku lat się do tego zbieram i nie mogę skończyć :( No i super że nocka przespana, jak już zacumujecie w domku na dłużej, to pewnie będzie przesypiał już wszystkie. A co do karmienia, to moim zdaniem super!!! Karm ile dacie radę :)

Kamyczka W LN pracuje się całkiem fajnie. Produkty są cenione i lubiane, a że na rynku jest razem tylko trzech konkurentów, więc czasem bywa zabawnie.

Olga dobrze że wreszcie masz swojego lapka. Ja kupiłam śniegowce dla Kuby w Lidlu właśnie. Matiemu muszę też w końcu jakieś butki na zimę znaleźć. Kurcze, z tym kręgosłupem to niewesoło. Faktycznie trzeba coś z tym zrobić, bo to piekielnie męczące.

Maksiu ale się uśmiałam z tych Twoich chłopaków. Dobrze że dodałaś adres www fundacji.

M89M może to dobrze że Twój M sam zadecydował o "podrzuceniu" Miro. Samej czasem trudniej się zdecydować, a tak mieliście czas dla siebie. Fajny plan z tym zakupem domku i mieszkania, tylko upewnij się że Twój M faktycznie ma stałą pracę.

Bidol Mati pokazuje na pieluchę i mówi "be" - wtedy wiem, że zrobił kupę lub siusiu. Zresztą jak się go zapyta, to odpowiada, ale Kama to już super postępy z tym mówieniem robi. Muszę w końcu zacząć tego Dextera. Teraz zaczęłam Homeland. No i ja też tak robię, jak słyszę że Mati zapłacze czy piszczy podczas snu (w dzień, czy w nocy), to tylko nasłuchuję. Z reguły sam zasypia. Nie zazdroszczę tej ospy :( Faktycznie bardzo ją obsypało, ale i tak uśmiech ma prześliczny :kiss:

BO fajnie że myślicie o drugim dzidziusiu :) Będzie towarzystwo do zabawy. Gratulacje ze zdobycia pracy. Kurcze mam nadzieję, że Oli szybko wyzdrowieje :kiss:

Daria wow, to się obkupiłaś. Super. Niestety ja nie pamiętam, kiedy byłam na zakupach dla siebie :( I jak spacerek po cmentarzach? Hmm, spotkania z koleżankami z pracy często skutkują tęsknotą za pracą... oj coś o tym wiem. My nadal używamy gumowej szczoteczki z ogranicznikiem - takiej allegro.pl/canpol-szczoteczka-do-zebow-z...nio-i3605436400.html

Daners te szmerki zazwyczaj mijają same.

Majówka bardzo mi się podoba Twoje myślenie. Pamiętam jak kiedyś napisałaś, że skoro mamy czas na forum, to znaczy że na kolejne dziecko ten czas się znajdzie. Bardzo mi to zapadło w pamięć. No i ta pogoda w Portugalii..... Chyba bym próbowałam do końca nie blendować. Dzieci rozduszają przecież dziąsełkami na początku, a nie ząbkami. Może się uda.

Słoneczko ja lubię rozgardiasz z pakowaniem, a jak bym do tego miała perspektywę przeprowadzki, to byłoby super.

Misiowa uff to dobrze, że ze zdrówkiem już dobrze.

AiF my bez wózka, to też raczej tylko "dookoła" bloku, albo na plac zabaw. Na wyjście a przykład po Kubę do przedszkola bez wózka raczej nie dałabym się namówić.

Anszka no właśnie tego najbardziej się obawiam - czyli bezlitosnego zasuwania czasu po powrocie do pracy.

A teraz co u nas. Mati ma 10 ząbków - jedynki i dwójki, górne i dolne i po jednej czwórce u góry i na dole z lewej stronie. Przebijają się dwie kolejne czwórki. Kombinezon mam jeszcze po Kubie, więc nie będę kupować kolejnego. Mam dwie, czy trzy nawet kurtki, więc dokupię jeszcze spodnie. W poniedziałek byłam z B w W-wie. On miał jakieś spotkania, a ja chciałam wpaść do firmy. Fajny dzień, spotkałam się z koleżanką na kawce, potem pojechałyśmy do biura. No sama jestem ciekawa kiedy wrócę. B ma wciąż jakieś rozmowy o pracę, więc dopóki u niego się sprawa nie rozwiążę, ja nie mogę podjąć żadnej decyzji.

Mateusz i Kuba wciąż niestety kończą infekcję, a raczej ona wykańcza mnie :( W kółko i na okrągło. Mam nadzieję że ten tydzień zakończy ten chorowity czas. Mateusz mało mówi, ale można się z nim świetnie porozumieć. Ostatnio często pokazuje swoje fochy, co pod koniec tygodnia działa na mnie jak płachta na byka :angry: Teraz jak wychodzi z przeziębienia jest już ciut lepiej. Jak Kuba wróci do przedszkola, to będzie pewnie niewesoło. Teraz przynajmniej bawią się razem.

Wczoraj mieliśmy w domu imprezkę. Wszystkie dzieci wywieźliśmy, a my do 3 nad ranem bardzo dobrze się bawiliśmy. Oj duuużo wódeczki się polało. Ekipa w bojach sprawdzona (jeszcze od liceum), więc naprawdę było miło. Tylko dzisiaj troszkę śpiąca jestem :(

Kochane, tak jak napisałam na początku, nie jestem raczej w stanie codziennie pisać, ale będę się pojawiać, podczytywać i czasem napiszę. Nie gniewajcie się proszę, ale po prostu nie daję rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779025 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #779074 przez Olga
kamyczk boli,ale dzisiaj to już o niebo lepiej :blink: oj biedny Dominiś,ciekawe od czego ta gorączka :unsure: oby to tylko chwilowe było :(

Anna odzywaj się,jak tylko będziesz mogła :blink: ja czuję,że z tym moim kręgoslupem nie będzie za wesoło i tak odkładam tą wizytę,bo teraz na koniec roku to i tak nigdzie się nie załapię,limity już wykorzystane na nfz :blink:

Zaraz Czas honoru-uwielbiam :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779076 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl