BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #776566 przez Daria23
Misiowa-mnie też rozwaliła ta cena tych bucikówWyobraź sobie że ja dokładnie za tyle samo kupiłam buty dla siebie ze skórki od Lasockiego i zobacz teraz moje 37 a takie 23-24 rozmiar to chore!
Ja też kupiłam kombinezoik z Lidla ten w kolorową kratke:)Fajny jest choć myślałam,że będzie troszke grubszy

Bidol-ja już nie mam cierpliwości w dzień jest oki nie narzekam naprawde na Tymka ale w nocy doprowadza mnie do białej gorączki jestem zła jak osa i aż zasnąć z tego nie moge.Często sobie mówie-jutro jade kupić sobie jakieś fajki (mimo że nigdy nie paliłam) ale zawsze znajomi mówili,że od nich się uspokajają:)oczywiście zawsze gadam ale nigdy nie kupiłam:)
Smoka Tymi ciągnie często jest tak że jeszcze leży i już buczy z zamknietymi oczami to szybko mu smoka daje głaskam i zaśnie-ale przeważnie już stoi w łóżeczku i strugi łez leją się więc wtedy nie ma już zmiłuj się trzeba go zabrać;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776658 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776785 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776806 przez maksiumama
Hej witam sie i ja U nas oki chlopaki odpukac zdrowe jak rybki
Blazej coraz wiecej gada po swojemu,,, do waszych maluchow nie stety duzo mu jeszcze brak np dp kamy ale jestesmy na dobrej drodze..
Błazej zasuwa juz coraz lepiej dzis kury ganial a radocha nie z tej ziemi :) :lol: :lol:
JA PONAWIAM PYTANKO CZY JEST KTORAS Z WAWY:)
nO I NIE WIEM BO CHCIALAM WAM WSTAWIC LINK Z FUNDACJI ALE NIE WIEM CZY MOGE... ALE JESLI KTORAS CHCIALABY POMOC TO W GOOGLE WPISAC MOZNA ZDAZYC Z POMOCA I WYSKOCZY KILKA TO JEST FUNDACJA DZIECIOM... I POTEM WPISAC WYSZUKAC PODOPIECZNEGO I WPISAC BLAZEJ MALCZUK LUB ODWROTNIE I TAM WSZYSTKO JEST
dzieciom.pl/podopieczni/22055
Kolezanka mowi ze moge smialo wstawic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776994 przez daners
hej mamulki :)

chcialam was podczytac w busie jadac do domu z pracy - podczytalam ale odpisac sie nie dalo... wiec dopiero mam chwile :)


Bidol faktycznie chyle czola ze wytrzymujesz wrzaski krzyki okrzyki :) moze wybyic z myslenia . YYY co to wiatrówka hmmm ? ;/

Daria/ Ania Filip trzymajcie sie dzielnie...chyba dołacze do Was ;/ wykrakałam sobie chyba te ząbkowanie ;] noc koszmar.co godzine pobudka placze itd ja do pracy i na nogach juz jestem przez ten tydzien od 3;15 ;/ wiec ciezko mi sie zyje hehehehe :)
ciekaqwe co przyniesie ta noc....

Misiowa butki fajne.

Ania Filip rany to Fifek tez niezly agencik ;] pokazuje swoj charakterek :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777126 przez Olga
Hej dziewczyny. Ja tak na szybko,odezwę się chociaż,bo jakoś nie mam o czym pisać. Słoneczko Ignasiowi już minęło,miał kilka gorszych dni,ale dzisiaj już był ok :) współczuję wam tego marudzenia :( Bidol to jednak Kamkę ospa dopadła-będziesz już miała to z głowy :)wycałuj krosteczki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777170 przez daners
Haaaa chyba bede dzis pierwsza lol :-)
Pije kawe i zaraz do pracki. Nocka ok wyspalam sie dzis bez zadnych marudow:-)
Ajak wasze noc
Daria Tymi dal pospac dzis hmm

Bidol juz wiem co to wiayrowka hyhy. No to powtorke masz-biedna ciekawe jak to zniesie

Dobrs ide sie ogarniac bo czas ucieka... spijcie ile mozecie a potem to juz smacznego sniadanka i milego dnil



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777209 przez Daria23
Hej Kochane witam się po Daners.Boże co to była za paskudna noc!!!!!!!!!!! Tymi obudzi się przed 3 cały zesikany:/ Musiaam go przebrać zrobić mleko zanim zasnął zrobiła się 5 rano!!!Za pół godz obudził mnie już budzik męża!Jak już się wygrzebał i wyjechał do pracy była godz 6:15 a o 6:30 Tymi się obudził-jestem tak wnerwiona od rana że nie pytajcie.

Ale muszę się wam pochwalić!!!!!Stał sie cud:) Tak zazdrościłam Bidolowi tego wołania Kamki że wziełam się za Tymka i już dwa razy zawołał kupe:):):)Normalnie woła e e e e biore go na nocnik i robi:)Jestem przeszczęśliwa:):)

Ja wczoraj miałam wychodne.Spotkałam się z koleżankami z pracy ale było super tak sobie pogadać itp-aż zatęskniłam za tą moją nędzną robotą:).I chyba będe wcielać mój plan w życie tzn-że od września-października wróce do pracy....

AniaFilip-to widzę,że ty też nie masz wesoło-ech za jakie grzechy mamy tak przegiglane:).O widze że Filipek też już pokazał młodzieńczy but-Tymi jak się wnerwi to jest to samo:)

BasiaOlek-gratki z powodu pracy.Ciekawe jak Oli będzie się aklimatyzował w żłobku.Najgorsza ta rozłąka z tymi dziećmi;/

Daners-oj tak dziś dał pospać-całe 3 odziny;/ gdybym wiedziała że tak będzie nie poszłabym spać o 24;/
\
U nas dzis piękne słonko od rana i -2 brrrrrrrrrr....zimno

Laski mam pytanko jakich szczoteczek używają wasze maluchy??/Bo mój mąż ostatnio kupił Tymkowi taką normalną małą szczoteczke ale zauważyłam że było napisane na opakowaniu od lat 6 i nie wiem czy mogę mu szczotkować taką?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777458 przez bidol
hejka :(

ojj nie dobrze - Kamcia cała zsypana i ma takie ogromne pęcherze :( tylko patrzeć jak będą pękać :( Ma gorączkę i strasznie marudzi - drapie się - ohhh mam już dość a to dopiero początek :( :( dużo ma na pupce głowie i buzi - ale już widać gdzie się pojawią następne bo są maleńkie plamki na całym ciele - a jak będę ją brała na ręce lub ona będzie się gdzieś gramoliła i mocniej się otrze to to zaraz pęka i się śliwi - taka ranka :( :( :(


Daria - współczuję Ci bardzo nocy. Ja jestem uparta i jak widzę że dziecku nic nie dolega to stawiam na swoim. Przebrała bym go położyła do łóżeczka i poszła spać.
a może przenieście łóżeczko do pokoju gdzie macie to drugie łóżko i tam śpij na jakiś czas.
W tym wieku dzieci są bardzo świadome i już tak łatwo z przyzwyczajeniem do spanie w swoim łóźeczku nie jest. najlepiej właśnie dzieciaczki uczyć takich rzeczy do roku czasu.
Co temu Waszemu Tymciowi się poprzestawiało??
No i gratulacje postępów - ale zdolny chłopak :kiss: :kiss: :kiss:

Daners - super że nocka udana :) miłego dnia w pracy :)

Olga - co jest?? doła masz jakiegoś ??

AF - no to się masz z Filipkiem - nie martw się mam to samo z Kamą :dry: on to ze skrajności w skrajność - albo jest maga kochana - tuli się ślicznie bawi - albo rzuca kładzie gdzie popadnie i piszczy :dry: :dry: - Takie 2 w 1 mam :lol:

BO
- on smutno - i to właśnie tak :( choć ostatnio już nudno zaczynało się robić :P
WOW - gratulacje pracy - super - i tam gdzie chciałaś czy już brałaś co było?? widzisz a tak się martwiłaś :) No a żłobka bardzo współczuję :kiss: :kiss: :kiss:

Maksiu - ok - postaram się wspomóc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777493 przez Daria23
Bidol-super że jesteś myślałam że już nikt tu nie zajrzy choć może mi się ten dzień jakoś dłuży przez te wstawanie wczesne.
Oj biedna Kamcia już widzę jaka jest rozdrażniona biedna ,bo przecież skąd może wiedzieć dlaczego ją tak brzydko swędzi.Żal mi jej;( Ale plus taki że to minie i nie wróci więcej:)
Co do spania oj Bidol nie wiesz o czym mówisz-wiesz jak Tymek by się darł;/ Obudził by wszystkich nawet teścia na dole-on tak potrafi się drzeć ze szok.Już kiedyś pisałam,że chciałam go przytrzymać to był ryk z dwie godziny i zero zmęczenia.Musze znowu chyba powrócić do tematu łóżka tylko nie bardzo teraz mamy kase......
Bidol a możesz odpisać mi co do szczoteczki?Jaką używacie?

Ja teraz oglądam jakieś kompleciki na zimę-czapa szal i rękawiczki-szukam czegoś ładnego i w przestępnej cenie-jakby się wam rzuciło w oczka to dajcie znać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777518 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777547 przez bidol
AF - mocna kawa i lać na dwór jak Filipek wstanie - nie ma to jak troszkę słonka - od razu człowiek na nogi staje :)
strasznie współczuję spania z małym w łóżku :ohmy: Jak Kama spała z nami - może ze 4 razy to było to wstawałam gorsza niż się kładłam :dry: ja tak mam że mnie wszystkie gnaty bolą - więc muszę się często przekręcać ;) a z dzieckiem w łóżku - nie wyobrażam sobie tego :(

Daria - ja mam taką na palec - pełna porażka - bo Kama gryzie i ma taki ścisk szczęki jak doberman :( więc palce mam pogryzione. Myślę że szczoteczkę masz ok :) sama wiesz jakie ostrzeżenia potrafią być na wszystkim. Kamie połowę zabawek powinnam zabrać bo prawie na wszystkim pisze od 3 roku życia :silly:

No i niestety myślę że łóżeczko nic nie zmieni- będziesz się tylko bardziej martwiła że spadnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777611 przez Olga
Hej mamusie.

Mam już swojego laptopa,ale jakoś przyzwyczaiłam się do stacjonarnego i mnie nie ciągnie do niego :( U nas bez zmian,więc tylko się odezwę,nie mam doła , po prostu nie wiem o czym pisać :blink: sałatki zrobione,Marika zabrała się za 3bita i jeszcze czekoladowe zrobi i koniec :blink: Ignacy śpi już 3 godz,więc można wszystko zrobić :blink:

daria ja mam taką malutką szczoteczkę od chyba 6 mies,ale czeka już nas wymiana,bo Ignaś szoruje ( gryzie ) nieźle,ale podpatruje jak my myjemy i też podobnie już robi.No i nie oszuka się go,bez pasty nie ma mowy :silly:

bidolek biedna Kamcia,ale minie jej to szybko i już będziecie mieli jedną chorobę zakaźną za sobą :blink:

Jak traficie na jakieś fajne komplety czapka,szalik i rękawiczki to dajcie namiar,mam kombinezon szary w drobną krateczkę z turkusem i nie mam pojęcia jaki mu kupić komplet :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777776 przez daners
Olga a co Ty myslalas Maluszki sa nasze mądralinskie;] chcialabys myc bez pasty hahaha
Moj tez sie nie oszuka i zawsze jak on sobie myej to i mnie kaze ;];]wiec to nasz wspolny poranny obowiazek/przyjemnosc :)

Olga a jak tam poprane okna pomyte hahaha bo Ty to taka obrotna zawsze ;-p
jak ksiazka wciagla i na forum juz niema co pisac haha zartuje

Bidol ale sie rylam....uscisk jak doberman haha Tyś jest dobra...

Daria my mamy od 0=2 taka jak zwykla i sobie dorze radzi. moze te co Ty masz to jakas twardsza wieksza ze dla wiekszego bejbika i co bedziecie szorowac czy jednak kupisz mniejsza


BO chwal sie co to za praca bo niewiem czy mnie nie ominelo ;];]

AniaFilip i jak przezylas dzien :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777793 przez Olga
daners zaskoczę Cię,nie myłam teraz okien,bo jakieś dwa tyg temu pomyłam :lol: ale poza tym mamy wszystko zrobione,tzn Marika mi dużo w kuchni pomogła,więc ładnie poszło :silly:
Co do książki,to wydawała się fajna na początku,a lipna jak dla mnie,ale muszę skończyć,bo jak zaczęłam czytać tą Welman-Młynarska,to też w połowie przestałam.Jakoś sie przemęczę,ale zaraz w poniedziałek zmykam do biblioteki :blink:

Dzisiaj w biedronce widziałam śniegowce na maluszków po 35zł,nawet fajne,ale ja już wcześniej kupiłam :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl