BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #773862 przez bidol
łoj łoj łoj
to se dziołchy popisały

my też wpadkę oglądamy :) :lol: :lol: :lol:

Daners - nie martw się - Seba też ma szmery - ma niedomykalność zastawki - ale jest ok . Może kiedyś :lol: wyrośnie :)
a mogą to być jeszcze truny głosowe - często lekarze mylą to :huh: :kiss:

Krecik - ojj to długo pracuje mężuś :ohmy:

Kamyczka- co tam słychać?? jak w pracy?? a Dominiś jak sobie radzi w przedszkolu :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773899 przez krecik
Bidol, oj długo pracuje, długo, ale dzięki temu nie ma takiego ciśnienia, że musze iść do pracy- coś za coś:(

Kamyczka
, no właśnie nie pochwaliłaś się jak tam powrót do społeczeństwa?

a ja mam CUUUUUUUUDOOOOOOOWWWWWWWWWWWNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAA informację, mamy pierwszą przespaną nocke! choć przyznam się , że rano sie zastanawiałąm czy go karmiłam:D aaa to jednocześnie koniec z piersią:P


BO, nie pisałam wcześniej, ale to zdjęcie Olusia z misiem przeurocze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773952 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774042 przez Olga
Witam się w niedzielę. U nas wiosny ciąg dalszy :) mały po zmianie czasu już o 11 spi,fajnie by było,gdyby tak chodził,to może wcześniej by kładł się spać na noc.Marzy mi się,żeby chodził tak jak jeszcze kilka miesięcy temu-po 20 :) Koleżanki mąż naprawił mi laptopa i przy okazji sformatował go. I tylko 50zł wziął.Tak się cieszę,bo nie używałam go od czerwca,leżał w sklepie gdzie go kupiłam i czekał,bo części nie mogli dostać ha ha,a chłopak w jeden wieczór zrobił i można było :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774093 przez maksiumama
Holerka napisalam tak duzo i sie skasowalo...
To tak w skrocie... Maly juz super chodzi ma 5 zabkow 6 mu wychodzi
A maks jest bezbledny wczoraj mu z ciocia kupowalysmy kurtki no i mielismy odchodzic juz a ciocia mowi chodz zobaczymy spodnie a maks na caly sklep mowi A CO MALO JESZCZE MACIE;.. a dzis w kosciele na koniec jak sa zdrowaski maly nie umie jeszcze zdrowas mario mowic wiec mowie do niego powiedz chociaz aniele boze za babcie ule a ten do mnie ja niemoge a ja dlaczego a ten bo ja mam ucho zapchane:) :lol: :lol:
chacialam wam wstawic film ale nie umiem wiec zapraszam na fb:)
A moze ktoras jest z wawy i moglaby pozyczyc mi na 3 dni lezak taki do opalania :(najepiej jak by mieszkala kolo centru zdrowia dziecka :) bo 11 listopada jade z malym na badania i musze miec swoje lozko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774157 przez mama89muminka
Znowu was nie doczytam :dry: Ja zwykle zaganiana, do tego cisnienie mi spada, chodze niedospana, glowa peka... Eh

Dwa dni temu mielismy rocznice slubu i maz bez mojej zgody czy wczesniejszego uprzedzenia postanowil ze mlodego damy pod opieke tesciowi. Osobiscie nie za bardzo podoba mi sie pomysl z tesciem, bo ma glupie pomysly jakby nidgy dzieci nie mial i do tego nie myje rak po toalecie :dry: No ale na razie mlodemu nic nie jest to J. chyba dal tesciowi do zrozumienia zeby te rece myl...

Miro maruda dzisiaj okropny, juz nie mam sil do niego, sam nie wie czego chce.

Dziewczyny nie wiem czy wam mowilam, nasza dentystka mowila zeby dzieciakom nie dawac mleka w nocy tylko wode, bo z tego sie prochnica robi! U nas z ta zmiana ciezko, maly sie tak przyzwyczail, ze nie idzie go oduczyc :dry:

No i sie rozpisalam, Miro zaczal mi ryczec znowu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774569 przez bidol
Doberek :)

U Nas wczoraj była piękna pogoda - wręcz upał :) o 17.00 byłam w cienkim sweterku z podwiniętym rękawem :)
dziś już ciutke chłodniej ;) wiaterek jest :)


UWAGA - Kamcia dzisiaj zawołała PUPA - czyli kupa :) i zrobiła na nocniczek - małą - co prawda i czuję że resztę za jakiś czas dorobi w pampersa - ale zawsze coś :) - pokazuje palcem na pampersa i mówi - o tuta - pupa :)

poza tym jest mega słodka i mega upierdliwa - strasznie piszczy - ale to strasznie - jak coś jej się nie podoba - jak Seba jej coś zabierze albo czegoś nie daje - ma taki piskliwy głos - że w uchu aż drży :( :( straszne to B)

odmienia już - mówi Mamooo dziadzidu - tatuś - ogólnie dużo plecie - bez problemu się komunikuje - oć, daj, pić, amm, bebuś-(sebuś), puba-(kuba), ania, ola, cicia-(kot), oddaj, aa i śpiewa 100 lat 100 lat :lol:
brzmi to mniej więcej tak
olat oat e zie mam :) uwielbia książeczki i rysować :)


Krecik - to Ty nadal piersią karmisz?? wow - nie wiedziałam :ohmy: gratulacje - oby tak zostało :)

Maksiu - no to widzę że ciocia nie jest taka zła jednak??

M_M - ojj Ty to się masz z tym Olinkiem - mądrala :) co do ząbków to też nam dwie 3-jki już wyszły i dwie tylko patrzeć kiedy wyjdą :)

Olga - Kamka różnie chodzi spać - w sumie mogła by już o 20 iść ale ja lubie jeszcze się z nią powygłupiać przed snem i schodzi się co 21 :silly:

M89M - ojjj - nie myje rąk :ohmy: :ohmy: :ohmy: przeciwieństwo mojego teścia :blush: mój jest za bardzo pedantyczny pod tym względem - B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774603 przez Olga
Hej mamusie.

Pogoda nas normalnie rozpieszcza.Mój synek strasznie marudny od paru dni,piszczy cały czas,ciągle chce się bujać i bajki ogląda na bujawce :blink: Nie wiem,czy to jakiś skok rozwojowy,bo nie poznaję synka i taki jakiś senny jest-oby to nie początek jakiejś choroby :(

m89m na szczęście nie mam tego problemu,bo nie pamiętam,kiedy Ignaś jadł w nocy-on nawet nie pije :blink:

bidolek Kamka to mała mądrala.Ignaś też bardzo komunikatywny jest i każde słowo powtórzy,jedno wyraźnie,inne mniej.Ciekawe jak by się razem dogadywali,bo ten Ignasia kolega wcale nie mówi,tylko takie śmieszne odgłosy wydaje,więc Ignaś nie ma z kim pogadać :blink: Najlepiej to mu wychodzi Olga,ona ma przerąbane odkąd wróciła,cały dzień słyszę na zmianę Olga i tata i też takim fajnym piskliwym głosem :blink:

maksiu to z ciocią już dobrze widzę :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774640 przez Majowka
Czesc dziewczyny, my juz w Lizbonie! Babcie zabralismy, na tydz zostanie! :)

Przedwczoraj znalazlam u Lucaska zabka trzonowego jak sie smial :laugh: to nasz 9-ty zabek, do tej pory mielismy tylko jedynki I dwojki, a ten to nie wiem jaki numerek :dry:

Odnosnie mowienia, to lucasek mowi tylko: mama, nie, nie ma (powtarza tylko za mna, nie Sam z siebie)
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774658 przez maksiumama
Witam sie poniedzialkowo u nas nocka super... ja sie nie moge przyzwyczaic do zmiany czasu ale maly oki dzis o normanej porze wstal
My puki co mamy te 5 zabkow maly zasuwa czasem sie przewroci ale juz coraz mniej dzis juz dworek zaliczyl i koty ganial... ja wlosy wysusze to mykamy dalej na podworko
no i wszedzie sie wspina brak miec oczy wokol glowy
codo cioci wiecie raz jest do`brze a raz zle poki co jest oki aE u mnie nie mozemy sie dlugo na sb gniewac ja z nia to jak z matka nie raz gadam `czasem mnie wnerwi ale.. niewiem co bym zrobila jak by jej zabraklo
chce malemu wozek kupic jak dostane kase na niego zastanawiam sie nadd tym
allegro.pl/spacerowka-bertoni-foxy-okryc...tis-i3628074620.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774722 przez krecik
hej dziewczyny:)

Maksiu, niezle agenty z tych Twoich chłopaków ( Kościół:P)

Bidol
, ano karmie...choć zdarza mi się tak po cichutku do tego przyznać, bo ludzie dziwnie patrzą...
A Kamilka to niedługo będzie cały słownik znała, my nadal pozostajemy na etapie tatatatatta i czasem mama , ale tylko wtedy jak mu żle
hmmm pupa, to kochana zaoszczędzisz na pampersach, Staś tylko chwyta się za pampka gdy zapytam gdzie jest kupa ( bezwzględu na to czy jest czy jej nie ma:)

dzisiejsza nocka nie byla już przespana, ale to pewnie zmiana miejsca, a bo my znowu na wyjeżdzie, do czwartku u teściów, potem na Wszystkich świętych do mnie i potem w sobote do teściów..., tyle, że mąż dostał nowy samochód w pracy ( 5-cio osobowy:D), to nas podrodze może wziąść ze sobą, aaaa no i jest to kombi, ale niestety wózek nam się już nie zmieścił

M89M, dobrze, że mąż pamiętał o rocznicy, miał gest:D. Ja na rocznice ślubu " dostałam " stasia- on jest z 4-tego, a braliśmy ślub 2-giego:P a o mleku wiedziałam, ja dawałam Stasiowi herbatke w nocy, ale za często się na nią budził, i zaczęłam dawać mu wode ( S. uważa, że to specyficzny rodzaj trucizny, który mu w najlepszym wypadku daje po to, żeby byl grzeczniejszy w ciągu dnia i więcej spał), więc nawet kubka nie chcee przyłożyć do ust:D

a bo my już nie pijemy ze smoka;D

M-M
, pasuje coś wymyśleć z tym łóżkiem, a może poprostu książka z samego rana:D

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774734 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774759 przez Daria23
Hej Kobity witam się po weekendzie.Dziękuje wszystkim za życzonka:*
U nas weekend zakupowo w niedziele wkońcu mogłam pochodzić po sklepach-co prawda nie po Poznaniu ale i tak się cieszyłam bo kupiłam sobie kurtke na zimę,bluzke,spodnie i torebke:)
Co do nocek to w sobote znowu przespaliśmy całą-obudził się o 7;30 w swoim łóżeczku ale już dziś kiepsko było dwie pobudki w tym druga już z przeprowadzką do nas;/.
Zmiana czasu narazie jest kiepska dla nas bo Tymi budzi się wcześniej.

BasiaOlek-Olek przepiękny,duży i jak dumnie sobie siedzi ze swoim misiem:)śliczny:)

Słoneczko-współczuje nocek i kto jak kto wiem jak to jest ciężko u nas to już tak długo trwa,że jak np Tymi przesypa całą noc o ja i tak się w nocy budzę już z przyzwyczajenia.Co do kurtek sobie kupiłam a Tymusiowi jeszcze nie....chciałam tą zH&M z allegro ale już ich nie ma:(

Daners-ciasto marchewkowe?mmmmmmmmmm a dasz przepis?:) Co do horrorów uwielbiam:):):)mój mąż znowu się boi hihi:) Co do szmerów słuchaj Bidolka:)będzie dobrze.

M_M-ale masz zdolnego synka widzisz ile już potrafi:)ale on od początku wyprzedzał nasze dzieciaczki:)Co do ząbków górne mamy ale doolnych jeszcze nie ale wydaje mi się że idą dużymi krokami bo dziąsełka sie od dołu jakieś białe robią i nabrzmiałe-już się boje kolejnej tragedi z ich powodu i nie przespanych nocy;/

Bidol-ale Kama zdolna jej to Tymkowi jak daleko do twojej niuni.Tymi też coś tam mówi ale napewno nie tak mądrze jak Kama-i jescze kupe woła-no szok:)

Majówka-o już w domu-ale zleciał ten urlop wam:)Jak tam fasolek?myśleliście już o imieniu????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774776 przez Majowka
BasiaOlek, tak to prawda, na pewno drugie dziecko jest BARDZO wazne dla pierwszego, tworzysz rodzine, to, ze kiedys jak my rodzice umrzemy :dry: nie bedzie sam i bedzie mial na kogo liczyc...to normalne myslenie, nie widze nic zlego
Drugie tez jest dla rodzicow, podwojna milosc ktora dajesz i dostajesz, te buziaki, te zachwyty.... ja tam moglabym cale zycie dzieci rodzic :laugh:

U nas pogoda iscie wakacyjna wczoraj, krotki rekawek, mocne slonce, dzis juz gorzej, deszczowo i bardzo wilgotno, ale duzo cieplej niz w Polsce

myslisz, ze czworka? pewnie tak, trudno mi policzyc, bo przerwa jest miedzy dwojkami i ciezko dojrzec...

Daria, imiona mamy poniekad wybrane, maz ma zdecydowac, albo Mateus albo Salvador :)

a fasolka, chyba dobrze! kopie mocno! :laugh: mam isc do kardiologa, zeby posluchal jego serduszka, wiec zobaczymy czy wszystko dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774835 przez krecik
Daria. i ja dołączam do zyczeń:)a my właśnie kupiliśmy tą kurtke z h&m dla S. ( zieloną) i dobrze wygląda, jednakże nie jest jakoś tak super ciepła

BO, hiihi już teraz unika mycia zębów? to nie wróży dobrze na przyszłość;) a tak na serio, lepej żeby mył, ale też go nie zmusisz


my już po spacerku, wyjątkowo mnie dziś zdenerwował, bo znowu kamyki do buzi pchał;/ pozatym myslalam, że nas już przegonią, bo np.pod jednym domem ( ogrodzeniem) staliśmy 15 min i staś musiał kamyki na murek powkladać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl