BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #775186 przez daners
doberek ;]

Bidol niezla Kamcia - gratki za postepy nie tylko dla niej :)

u nas Fifek jak zrobi kupe to tak jakby robi tfu tfu a ja pytam zrobiles kupe on sie odwraca do mmnioe tylem i wypina pupe zebym wąchła...normalnie padam ze smiechu wtedy hehehe i nie tylko ze smiechu ;-p hyhy.

Kamykowa/ BasiaOlek lubie horrory ;] ale jednak Pila mnie nie urzekla ;]
Kamykowa jednak to nie horror hyhy bylam chyba mlodsza jak widzialam wczesniejsze czesci i wtedy...a teraz jakis taki dziwny w sumie ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775245 przez bidol
Hej a

Ja horrorów nie lubię. Tj oglądam z Jędrulą ale sama za nic w świecie bym nie chciała oglądać. A ogladam podobnie jak MM czyli spod koca :)

Lubie kryminały i komedie :) np Dextera - a propo ostatni odcinek bardzo dobijajacy :( tydzień go trawilam :(

Co do kupek - brrr tak jej się spodobało ze co 10 min wołała ;) no i za 100 razem zignorowalam no i to byl mój blad :(

Danvers - hahaha no widzisz jaki madrala :) dobrze wie co zrobił łobuz ;)

Krecik - a ja Cie podziwiam :) serio :)

Ojj muszę kończyć bo Jedrula mi nowe oprogramowanie do tel ma wygrać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775424 przez słoneczko
czesc dziewczynki przywitam sie z wami :)

wiec tak nic nowego nie napisze jak umnie nadal bezdnajdziejnie , Pawcio nadal mega marudny nie spi, i jest bardzo placzliwy, dzis pobudka juz o 4 :( juz padam normalnie, brak mi sil, budzi sie w nocy czesto nawet niemoge go odlozyc do lozeczka bo krzyk i pisk, nawet do naszego lozka niecce isc.Dodatkowo musze pakowac rzeczy a Pawcio mi w tym mega przeszkadza, chodzi zamna i placze bo sie z nim niebawie, w czwartek sie pzreprowadzamy a ja mam dopiero polowe spakowana, maz tam caly czas remontuje i go w domu praktycznie niema wiec jestem z tym wszytskim sama :( ale jakos dam rade :)

i musze konczyc bo Pawcio juz placze :(
jak bede miala chwile to sie odezwe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775829 przez bidol
Nie no jakies zarty to sa?? Jeden post !!!!!!!!!

Szok :(

No nic ja wczoraj jako osratnia pisalam i czekalam az sie uzbiera wiecej posstow do poodpisywani a tu.....

No nic odpisze Słoneczko Tobie :)

Mowisz ze Pawcio taki nieznosny ?? Moze to taki skok rozwojowy bo je w domu tez mam piekło :(
Dzisiaj moje ancymony przeszly same siebie :( juz mam dosc. Plakac mi sie chcialo :(
Kamila caly dzien wolala mamasii czyli siku :) co 5 min musialam ja wysadzac :( i zeby bylo jasne - nie bylo si za kazdym razem :( buuuu
Z pakowaniem mam dla Ciebie dobra rade. Wywalaj ile sie da :) chodzi mi o to czego sie nie uzywa a trzyma na czarna godzine :P
A przeprowadzki zazdroszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775867 przez słoneczko
Bidol wywalilam ile sie da ;) i odrazu luzniej sie zrobilo ;) dobrze ze maz niewidzi bo mu to zawsze sie wszystko przyda ;)
to Kamilka tez daje Ci w kosc oj ja tez mam chwile ze placze bo Pawelek doprowadza mnie do takiego stanu:|
Pawelek siadal mi ladnie na nocnik a teraz juz wogole niechce niemam pojecia czemu :/

a Sebek juz zdrowy? Kamka sie niezarazila?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775933 przez krecik
Bidol, a bo tak do pisania nastroju brak;/ może to na pogode

Słoneczko,a ja wręcz przeciwnie, nienawidze przeprowadzek, więc żeby Ci szybko poleciało:)


dziewczyny, może to ząbki? u nas trójki dawały o sobie dawały znać całe trzy tygodnie i nic nie pomagało, nawet leki;/ nop ale teraz mamy już komplecik


a ja jestem troche poturbowana, żle stanęłam na schodach i tak " troche się zsunęłam" jakiego mam siniaka na du... i do tego łokieć poobijany i plecy mnie bolą;;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775952 przez słoneczko
Krecik umnie to napewno zabki bo Pawelek ostatnio by smoczka calego zjadl tak go mecza zabki :> nawet nurofen niedziala:> dobrze ze oprocz siniakow nic sie Tobie niestalo :)

Misiowa jak tam Haniulka sie czuje?

Olga jak tam Ignas bo pisalas ze dziwnie sie zachowywal?

Majowka powiedz nadal Lucasek je papki czy juz zaczyna jesc kawalki ?

Dziewczyny mam problem Pawelek dluzszy czas jadl kawalki a teraz jest masakra wszystkim sie dlawi i krztusi :( kilka razy musialam mu wyciagac z buzi bo juz siny sie robil boje sie mu cokolwiek dawac:( doradzcie cos:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776050 przez daners
...rany dziewczyny ja juz zasypiam ;] ja niewiem ost brak mi sil na cokolwiek..

Fifi zaczol dziwnie ukladac ustka i slini sie baaaardzo wiec chyba cos na rzeczy...

słoneczko moze go dziaselka bola jak ma "gryz"te mietttkie kawaleczki hmmm bo czyzby powrót do papek mu sie zachcialo :):):):):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776180 przez Majowka
słoneczko napisał:

Majowka powiedz nadal Lucasek je papki czy juz zaczyna jesc kawalki ?


Sloneczko, jakis postep jest, bo juz jabluszko zjada, a jeszcze 2 tyg temu cale w kawaleczkach wypluwal na bluzeczke, ale zupki robie dalej tylko dla niego, rosol z koguta z warzywami i miele na papke bezgrudkowa.
Jak dla mnie nie jest jeszcze gotowy, niech mu wiecej zebow wyrosnie, to moze sie odwaze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776284 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja.Wczoraj mnie nie było bo miałam koszmarny dzień;/ Najpierw poniedziałkek-o godz 18 wyłączyli nam prąd9tu tylko lekko zawieje w tym lesie i już nie mamy prądu)także Tymka kąpaliśmy przy świecach-biedak jak wszystko zgasło tak płakał uspokoić go nie mogłam:(.W nocy potem obudził się o 24, potem o 1 ale zasnął i potem przeszedł samego siebie ;/ Obudził się o 2;30 zaczął świrować po łóżku wkońcu po godziie zrobiłam mu mleko i chwila ciszy a po 4 pobudka i wyobraźcie sobie,że do 12 nie spał potem.Ja myślałam że na głowe dostane jeszcze do tego wszystkiego rano wyłączyli prąd do 15!!!!!! Moje wkurzenie osięgneło maksimum.Dlatego mnie wczoraj nie było bo już potem pochłoneły mnie obowiązki.
Dziś już lepiej pobudka o 5 na mleko i potem sen do 8 także luz.

Słoneczko-ja cię najbardziej rozumiem widzisz co ja mam to samo z moim tylko u mnie to już naprawde dłuo trwa:(.Biedna jesteś naprawde i współczuje ci tak samo jak sobie-podsumowując niech moc będzie z nami:):):):)Co do kawałeczków hmm może twój bąbel kiedyś się zaksztusił i teraz ma jakiś uraz-strach do kawałków?Ja bym nie ponaglała go rób mu papki,potem papki z grudkami itp zacznijcie od początku najlepiej

Krecik-oj biedna ty poturbowana-jak tam dzisiaj coś lepiej?

Bidol-oja to ale ci się teraz narobiło:)Kama sobie wymyśliła zabawe o nazwie siku i kupa:) ale i tak jestem pełna podziwu dla niej za jej mądrość:)

U nas dziś pięky poranek ale zimny:/ 5 stopi to mało ale potem napewno się rozkręci.

Jak tam przed wszystkimi świętymi?Ja mam stracha iść z Tymkiem na groby-jeny jak on zobaczy te świecidełka ,kwiatki-może być nie do opanowania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776305 przez Misiowa
Hej dziewczyny:)
Nie odzywam się bo znów cierpię na brak zorganizowania...obiad nie zrobiony, w domu ogarnięte z grubsza. Ehh daleko mi do perfekcyjnej pani domu :laugh:
Dzięki dziewczyny za pamięć o Haniulce :) Wczoraj byłyśmy na kontroli i wszystko już jest dobrze. Antybiotyk szybko się rozprawił z choróbskiem a w nagrodę pozostawił nam PLEŚNIAWKI! I teraz walczymy z nimi :angry:
Pogoda u nas jak zwykle nie rozpieszcza więc poszłyśmy wczoraj kupić butki dla małej na zimę. Zdecydowałam się w końcu na Bartka:
www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/21186/w-114160gp.html
Najważniejsze dla mnie jest to że łatwo się wkładają i są cieplutkie i wygodne(przynajmniej tak mi się wydaje ;) ).

Słoneczko może to od zębów? Bolą go dziąsełka więc nie chce gryźć, próbuje połknąć w całości i się krztusi. Myślę, że z czasem przejdzie :) Ale rozumiem jak bardzo musisz się stresować...Hania czasem pije tak łapczywie, że się krztusi a mi serce staje bo boję się, że się udusi...

Krecik dobrze, że na siniakach się skończyło :)

Mm no to ranny z Ciebie ptaszek ;) Po zmianie czasu Hania przestawiła się na 6 rano! I teraz już w ogóle chodzę nieprzytomna :laugh:

Daria straszne te nocki macie :( wcale Ci się nie dziwie, że nie miałaś wczoraj humoru. Co do grobów to nie wiem co mam robić bo u nas nie można samochodem się dostać na cmentarz 1 listopada. Wyłączają drogi z ruchu bo tak to był jeden wielki korek. Więc jestem w kropce.

Nic mi się nie chcę przez tą szarówę za oknami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776310 przez słoneczko
Daria widze ze nocka u Ciebie podobna domojej z tym ze ja juz od 5 na nogach :( glowa mi peka z niewyspania,niedosc ze tak wczesniej wstaje to jeszcze kilka pobudek w ciagu nocy :( ech niech to pzrejdzie im bo na glowe dostaniemy ;) oj daja nam chlopaki w kosc ;) ale mam nadzieje ze pozniej beda grzeczniejsi ;) co do kawalkow to masz racje Pawelek kiedys mi sie zakrztusil i niechce juz jesc kawalków :( :unsure: Zycze Ci wytrwalosci :)

Majowka no to jakis postep jest :) a jak brzusio ?

Daners jak tam ciacho marchewkowe? pewnie zabki Fifiemu wychodza :)

Dobra lce bo musze reszte mebelek porozkrecac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776312 przez słoneczko
Misiowa super ze juz z Hanulka dobrze bo juz sie martwilam bo sie nieodzywalas :( a buciki fajne :) a na zime kupilas kombinezon czy kurteczke ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776334 przez bidol
Doberek

ojjjj ja też mam w domu sajgon :( fakt w nocy mała ładnie śpi - więc tego się nie czepiam :blush: ale w dzień nadrabia piskiem marudzeniem i płaczem :dry: :dry: :dry:

nauczyła się mówić moje - bardziej to brzmi - mujee - Wszystko wina Seby - strasznie się z nią droczy - wszystko jej zabiera a to automatycznie piszczy - później biegnie za nim i drze się dajjj bebuś (sebuś)- :dry: :dry: :dry: później zabiera coś Sebie i jak on chce jej to odebrać ona drze się mujeee :dry: :dry: :dry: :dry: i tak cały dzień B) B) B) B) B) Naprawdę mam dość :( :( :( :( no i non stop mamoooo :( :( :(
no nic może być gorzej :blink: no i chyba jest - bo zauważyłam u Kamki kilka krostek - hmmmm - chyba wiatrówka się zaczyna - a już miałam nadzieje że ją to na razie ominie :( :( :( :( :(

Misiowa - śliczne buciki - wyglądają na bardzo wygodne i cieplutkie :) ale cena :ohmy:

Słoneczko, Daria- ojj biedulki - ale skąd wy tyle cierpliwości macie?? ja już bym chyba ze skóry wyszła :dry: a właściwie to już bym nie reagowała na te płacze - :huh: Kamka nieraz budzi się w nocy i płacze - czekam pod drzwiami i patrzę co będzie dalej - za jakiś czas usypia :) a Wasze chłopaki ssą smoki?? możę je gubią i o to cała afera a później już są rozbudzeni??

Majóweczka
- super że mama jest u Was - zawsze to troszkę odpoczynku - Kamili jak ostatnio coś troszkę zmieliłam to za chiny jeść nie chciała - co dziecko to inne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776363 przez Misiowa
Słoneczko :kiss: :kiss: Na zimę mam kurteczkę i spodenki a dodatkowo kupiłam kombinezon z lidla za 45 zł :laugh: I powiem szczerze, że bardzo mi się podoba :) Jedyny jego minus to, że jest dość intensywnie różowy. A wy co kupiliście na zimę dla Pawełka?

Bidol ja bym chyba zwariowała od tych krzyków :laugh: Dzielna z Ciebie kobietka ;) Co do ceny bucików to naprawdę nie wiem czemu oni tak strasznie zawyżają ceny dla maluchów :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl