BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 5 miesiąc temu #803351 przez krecik
k.. strajkuje! napisałam tyle i zamknęłam sobie strone!
to nie na moje sily!
odezwe się potem:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803379 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803382 przez Majowka
AiF, o mega bloks juz pisalam! Tez uwazam swietna zabawke dla naszych maluchow. Lucas pieknie ukladal u znajomych!

A o umiejetnosc mowienia to sie nie martwie. U nas bedzie pozno mowil! Taki urok dwujezycznych dzieci.

AiF, Krecik, a teraz pytam o to jak karcicie dzieci, dzieki z gory za odpowiedz w tym temacie :laugh:

A wiecie, Ze tutaj nie ma swieta Sw Mikolaja. To polska piekna tradycja! Szkoda Bo latwiej by bylo tlumaczyc, a tak chyba bede mowic Ze Mikolaj tylko do Polskich dzieci przychodzi....jak Lucas sie bedzie w przedszkolu pytal :laugh: :laugh: :laugh:

Olga, wozek to ten co ostatnio pokazywalam.
www.google.com/search?q=jogger+city+sele...%7Ci-2ydbkHa6fqOM%3A

Mam teraz zlozony w ta siodma wesrsje, czyli fotelik I siedzisko przodem do kierunku jazdy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803394 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803398 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803407 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803423 przez krecik
hej może teraz mi się uda:)

Majówka,a ja chyba nie pisałam, jak się Staś bawi?:> ale też dostaje po łapach, w ekstremalnych sytuacjach np. próba wyrwania gniazdka:) pozatym jak dorwie się do półki pod kuchenką, gdzie są niebezpieczne skarby typu młotek, żarówki to ja trzymam nogą, żeby nie otworzyl, a Staś sie denerwuje, piszcze, drze się, próbuję otworzyć na siłe i po jakimś czasie rezygnuje, następnego dnia powtarzamy ten sam schemat.
Ogólnie ja jestem zdania, że dziecko nie może robić/mieć wszystkiego co mu się podoba i u nas często są takie sytuacje, że ten zaczna piszczeć, tłupać nogą, a jak zaczyna w coś uderzać, to oprócz słowa nie wolno, przytrzymuje go za rękę

AiF, imponująca lista rzeczy do zrobienia;) pierożki się udały, a jakże, były przejścia, pożyczanie mąki od sąsiadki- za mało wzięłam, ale wstydziłam się iść po jeszcze, to rozwałkowywałam ciasto za pomocą papieru do pieczenia;)
A Mama będzie z Wami mieszkać?

Bidolku,musze zrezygnować z dużego łoża, bo poprostu nie mamy miejsca, w salonie pasuje mieć kanapę i do tego marzy nam się stół, wszystkiego napchać na kupe, żeby nie było jak prześć to nie sztuka:(

Anyszka, znam wielu Wojciechów i zadem nie ejst spokojny;)

Olga, powodzenia z zamalowaniem, my czerwień meksykańską malowaliśmy 4 razy;/ a Ignąś to podporzątkował sobie wszystkich;) Marika pięknie wygląda:)

u nas 2 drzewa pod blokiem złamało i czekam aż Staś uśnie, bo chce spokojnie umyć włosy:)

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803431 przez lusiamamanikosia
Hej Mamcie czytałam Was na bieżąco ale nie jestem wstanie odpisać na wcześniejsze posty ponieważ od kilku dni strasznie się czuje ból głowy mam taki mega duży że ledwo żyje i funkcjonuje :( Niki poszedł spać więc troszkę mogę odpocząć bo dziś z domu się nie ruszamy :( bo masakrycznie wieje a nie mamy takiej ciepłej czapki przylegającej do uszek :( muszę jakaś kupić taką fajną ciepłą :) a w nocy dziś myślałam że zawału dostane po 2 w nocy obudziłam się z mężem z przerażeniem bo zagrzmiało dwa razy i to tak porządnie patrzymy za okno a tam zawierucha śnieg pada wieje że myślałam że drzewa nam zaraz na mieszkanie spadną a najgorsza była latarnia którą mam za oknem bo przestała ostatnio działać a tu zaczęła migać jak szalona ...

Olga - no Marika nieźle się prezentuje na zdjęciu :)

u nas Niko dostał od Taty bluzę :) a od babci dostaliśmy kasę żeby iść coś kupić jakiś drobiazg albo czekoladę i myślałam właśnie by kupić czapkę ale nie damy rady dziś wyjść przez tą pogodę pewnie :(

Majówka - wow super ten wózeczek :) no właśnie a jaki kolor macie bo chyba nie zauważyłam być pisała ?? co do kar u nas też nie wiem co już robić jak Maks daje delikatnie po rączkach Nikiemu żeby nie otwierał szafek i nie wyjmował mu pędzli to jest krzyk albo śmiech :/ jak krzyknę na niego to on zaczyna piszczeć by mnie przekrzyczeć albo też się śmieje ... czasem jak mu czegoś zabronię to jest płacz i przychodzi do mnie i się przytula i wtedy mi jest z tym źle i nie wiem co ja mam robić ... ale odróżniam już jego płacz jak coś mu jest albo boli od takiego płaczu wymuszania ... u nas Maks zrobił taka jak by bramkę żeby Niki do kuchni nie wchodził bo pierwsze co to leciał do psiego jedzenia i wody ... u nas mamy kuchnię na prąd i ją wyłączamy więc z tym by nie było problemów ale jak gdzieś jesteśmy to też od razu za kurki bierze najgorzej u babci bo do kuchni nie ma drzwi ale mam nadzieje że szybko minie mu to ....

AiF - to Filipkowi tak ząbki dokuczają ?? też się boje tego jak Niki zacznie się rzucać na podłogę najbardziej boje się tego jak zareagować jak gdzieś na mieście tak nie daj boże się stanie :P a co do mówienia Niki narazie się nie garnie tylko po swojemu gada non stop

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803435 przez bidol
Doberek :)

my już po Mikołajkach :)

Kamcia szczęśliwa choć dostała prezenty pochowane do których dopiero dorosła :) i badziewnego motylka na kiju do pchania :) bo uwielbia takie rzeczy pare książek i słodkości :) chciałam jej kupić kaczkę taką kłapiącą łapami ale nie było :(

Seba mnie z rana rozzłościł - kupiliśmy mu takie coś :) www.google.pl/search?q=zabawka+zoom&espv...abawki-p%3B549%3B600
moim zdaniem super zabawka - rozwija wyobraźnię - a ten się obraził - bo chciał lego dino jakieś tam - a takiego już nie sprzedają :dry: i weź wytłumacz dziecku :angry: :angry:

ale nic.. ja go prosić nie będę - nie pasuje - to nie schowa sie na strych i za 2 lata Kama będzie miała jak znalazł :lol:

zamęczę Was zdjęciami - Kama tak się cieszyła :) a najbardziej z opakowania :)

Majówka - hmmm- mam podobnie - ostatnio kręciła kurkami od kuchenki u Mojego barta - zawsze się peszyła jak ktoś na nią nakrzyczał a tym razem/nic....
klepałam ją po łapkach to tylko zabawę z tego miała - :dry:
Teraz stosuję metodę - odwracam ją od danej rzeczy (czynności) tłumaczę - mówię że niewolno - i zabieram rączkę np z kurków o d gazu - robię to do tąd aż daje sobie spokuj - lub idzie się wypłakać :)
Wózek jest cudowny - a jaki kolor?

Olga - ale Marika super wygląda :)

Anszka - służę pomocą :kiss:

Krecik - ojjj- nie denerwuj się - wypij kawkę i pisz pisz pisz :woohoo: Jak pączki :unsure:

Mi Seba wczoraj kazał piec dla Mikołaja - hmm - zrobiłam oponki - ale coś mi nie wyrosły - a najgorsze było to że w nocy musiałam po cichaczu to zjeść - że niby Mikołaj zjadł :) na szczęście było też mleko - bo bym się chyba zamęczyła :lol: :lol: :lol: :lol:

AF - to spore mieszkanko macie - ojj - wiem jaka półka - lubie takie rzeczy - ale ciężko mi jest Tobie dorADZIĆ - MUSIAŁA BYM MIEĆ ROZRYSOWANE POMIESZCZENIE :)

a oto kama dziś :)
...

....

....

...

....

...

...

Lusia - ojj strasznie i u Nas wieje a co dopiero nad morzem :O
ból głowy to i ja mam od kilku dni :( :( :(

Edit.

Krecik - Już jesteś :)

aaa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803478 przez krecik
Bidol, nowy awatorek super:D mi to się tak zawsze podobają te Twoje dzieciaczki i zdjęcie na fb cudne:P pewnie doczytałaś pierożki nie pączki, bo ja preferuje na słono niż na słodko, a te oponki to może faktycznie mikołaj zjadł, a Tobei się tylko przyśniło, że byłaś w kuchni?
A co prezentu do S. idealny pomysł, Kamilka za dwa lata doceni:D
My dzisiaj jedziemy na Mikołaja ( może dojedziemy, jeszcze czekam na opinie Tomka jak wróci z pracy, czy faktycznie nas nie zwieje), w każdym bądź razie gdyby ta impreza mikołjkowa, Staś by nie wiedział co to mikołaj, każdy kupuje coś dla swojego dzieciaczka, ale my z siostrą sie zamieniłyśmy ( ona dla S., my dla Jerzyka), to nie będzie dublowania :P
do tego moi rodzice kazali kupić stasiowi sanki, na buty mu dali, od Tomka też mu nakupowali i tak jakoś aż mi głupio...

Lusia, u nas w nocy też się działo, pisałam, ze dwa drzewa koło naszego okna sie złamało ( tyle, ze wiało w drugą strone)

AiF, u nas nurofen nie pomagał, przynosiło ulge jedynie darcie po 3 godziny po nocach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803494 przez Majowka
dzieki dziewczyny,

dobrze wiedziec, ze to nie tylko u nas takie harce i wymuszania....
Taka faza pewnie... Mamy regal w salonie na ksiazki, to juz kiedys Lucas grzebal, wyciagal, pozniej przestal i od miesiecy do niego nie podchodzil, a teraz pierwsze co to biegnie z szelmowskim usmieszkiem do niego, patrzy na mnie z mega usmiechem i wyrzuca ksiazki na podloge. Jak mowie cos w stylu "nie wolno", to jeszcze wieksza radosc i jeszcze szybciej wyrzuca, az ksiazki fruwaja...
no coz, tak to juz widac jest...trzba byc jednak konsekwentnym...jakos to przetrwamy

a wozek, czarny jest. Bude ma fioletowa,
to zdjecie tego wozka z siedziskami
algueirao.olx.pt/vendo-carrinho-de-g-meo...i-cosi-iid-445921309 a fotelik od samochodu tez czarny, z zielonym podbiciem...mam teraz 3 foteliki dla noworodkow w domu. Nasz po Lucasku i te 2 uzywane! :laugh:

Bidol, Kamila jest cudna! Piekna dziewczynka! Cudne fotki!

Lucaskowi teraz trojki ida, tez nie spie po nocach...dobrze ze teraz, a nie w Swieta BN! :laugh:

Lucas juz na drzemce, a po jego obiadku ide do fryzjera i zostawiam go z dziadkami :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803514 przez km
hej dziewczyny, u nas tez juz był mikolaj :) , nawet do mnie przyszedl :) obudzilam sie a tu na poduszce lezy male pudeleczko a w srodku pierscionek podobno z diamenetem :) , az mi glupio bo ja nic dla meza nie mam jak wroci z pracy. Kacprowi tez nic nie kupowalam dostal tylko drobiazgi od mojej mamy, glownie slodycze, tylko ze on slodyczy nie lubi, wiec tylko je przeklada z pudelka do pudelka :) . My juz po zajeciach w bibliotece jak byliscmy na spacerze to bylo 0 stopni, ale jakos te 2 godz. wytrzymalismy, teraz swieci pieke slonko.

majowka pytalas o ukladanie ksztaltow, wczoraj kupilam kacprowi pudelko do wkladania ksztaltow i wogole go to nie interesuje, nie zwraca nawet uwagi na to jaki ksztakt ma w rece, probuje cos kombinowac, ale zaraz sie wkurza i otwiera to pudelko wrzuca wszystkie ksztalty do srodka i zamyka :) taki maly spryciarz z niego.

My tam zadnych kar nie stosujemy, i tak nie zrozumie, a co do bicia , nawet klepania po rekach to ja jestem przeciwniczka, staram sie tlumaczyc i tyle.

Ide pakowac prezenty , bo popoludniu przychodzi moja siorka z dziewczynami , wiadomo po co. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803524 przez słoneczko
hej dziewczyny ja tak na szybko bo pisze z tel

Pawelek to taki diabel ze szok najpierw zepsul lodowke musielismy kupic nowa, pozniej lampe stojaca w salonie a dzis zepsul laptopa walil myszka w monitor az pekl i cos strzelilo tak wiec jestem bez lampy i laptopa.lobuz jeden niemozna go na minute zostawic samego :(

niedam rady odp bo z kom ciezko pisac :(

buziaki dla wszystkich mamusiek i dzieciaczkow na Mikolaja:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803539 przez Majowka
km, ale masz kochanego meza!!!!!!! pierscionek z diamentem na Mikolaja!!!!!!!!! :cheer: :cheer: :cheer: suuuuper!

no, Antonio zwolniony, bo nie wie nawet, ze dzis Mikolaj ;) :dry:

Sloneczko, to pochowaj drogocenne rzeczy! u nas telefony, laptopy, ipad nie sa wogole w zasiegu dziecka
a z lodowka, mamy szczescie! bo zamrazalnik jest na dole i potrzeba duzej sily zeby otworzyc, wiec nie daje rady :laugh: tez by pewnie zepsul!
do mikrofali juz siega :ohmy:

a lampka nocna juz spadla Lucaskowi na glowe, nawet na to patrzylam, bo wlaczal i wylaczal i lampke przesuwal (stala na wysokiej komodzie), a ze lekka to nic mu sie nie stalo tylko sie przestraszyl...chcialam zeby poznal to prawo fizyki :laugh:

to psotniki, te nasze pociechy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803560 przez słoneczko
Bidol Kamka przecudna :* widac ze najbardziej podobala jej sie kolorowa torba:*

Km naprawde masz kochanego meza tylko pozazdroscic :* domnie Mikolaj nieprzyszedl:/

Majowka niestety laptopa niemam jak schowac bo niemam internetu bezprzewodowego tylko normalny :(

AniaFilip Filipek widze ze tez diabelek;) jak sprzatanko ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl