BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 5 miesiąc temu #805817 przez krecik
Bidol a tam odrazu malo rozrywkowa poprostu spodziewalam sie lozeczka i poprostu sie niezorietowalam, wspominalam ze mam refleks szachisty? :d A panowie mi cisnienia nie podniesli, na mnie dziala tyloo kawa albo maz, gdy mnie nie slucha;)
A to maz na mikolaja sobie tv kupuje? Moj juz od dwoch lat meczy mnie o blueraya, ale nie pozwalam, mu kupic bopewnie by tylko stal albo stas by mial nowa zabawke za cztery stowy...

M89m, a to najwyzej jak bedziecie mieli jakas ekstra kase to ten sprzedacie i kupicie jakis lepszy:)

Obiad ugotowany, maly spi sadze ze jeszcze z 15 min to skorzystam i pojde sie wymalowac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805886 przez maksiumama
Witajcie kochane moje... u nas ok maluchy zdrowe jak narazie. Kurde decyzji nie dostalam jeszcze ale dzwonilam i o ile sie nie przeslysalam to mam ten 7 punkt na tak wiec dostane te 620 zl ale zobacze jak dostane decyzje
Bidol skarbie jestes wielka ta bluza z misia brazowa jest akurat. A blazeja na drugi rok dostanie go moja siostrzenica :-) ale ty i tak wielka jestes

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805942 przez Majowka
Bidol, to lozeczko piekne jest wlasnie biale. Chodze czesto po ikea i widuje je w wielu odslonach (dekoracjach) i biale mi sie bardzo podoba. Ja zreszta wogole mam wszystkie meble biale w pokoju Lucaska, od razu jasniej i jakos tak anielsko :laugh:
Super wybor!

a z mamusiami lutowi, chcialam i pisalam, ale jest ich tyle, ze po powrocie z PL nikogo juz nie pamietalam, nie rozeznawalam, musialam sobie odpuscic :( ...na dwoch forach nie da rady, a Was nie zamierzam opuszczac, bo bardzo sie przywiazalam, bardzo!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no dobrze ze nie Jarka, widzisz szczescie w nieszczesciu! hahahahahahahahah :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ja dzis fotografowalam ciasteczka, och to pierwsze zdjecie kulinarne od momentu gdy sie dowiedzialm ze jestem w cizy z Lucaskiem! Moze wytrwam! ....przynajmniej przez Swieta!
Wlasnie co pieczecie? mi sie marzy piernik, makowiec, sernik...i moze jeszcze cos!
Ciekawe ile z tego mi sie uda zrobic! :laugh:


M89M, fotelik ze steropianu to najlepsze co moze byc! Nie ma lepszych!

Maksiu, super ze kaske dostaniesz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806284 przez bidol
DOBEREK :kiss:

M89M - praca sie znajdzie- nawet znajdzie Ciebie a nie Ty ją - ale musisz na nią nie czekać :silly: :lol:

Krecik - Mówisz - za mało hardkorowi ?? :silly: liczyłaś na cos więcej B) :silly: Taa na mikołaja :dry:

Majówka- oo tyle lutówek?? a ze staraczek ktoś jest na lutówkach??
Piękne robisz zdjęcia - i życzę Ci aby blog wypalił :lol:

Maksiu - mam nadzieje że wszystko się przyda :lol: no i trzymam kciuki :kiss:

kupiliśmy ten telewizor :dry: :dry:

poleciałam wczoraj na zakupy do outletu zara-next i nic nie kupiłam :ohmy: :ohmy: :( :( :( :( :( a cały tydzien to planowałam :( :(

Daners, BO, Anna - widziałam Was wczoraj w nocy - odzywać się :ohmy: :kiss:

Olga - zawiało Was czy co?? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806296 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806348 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806470 przez bidol
AF - alllle Ci zazdroszczę - jak ja uwielbiam remonty :) kocham - :lol: :lol: :lol: :lol: mam nadzieje że pokażesz nam efekty :)

ME - Wiesz z tym spaniem to i ja mam problem - ale nad ranem - od 4 juz spać nie mogę :( i chodzę cały dzień niewyspana :( :(
W tym sklepie nic nie było czego bym oczekiwała ;) ja juz bardzo rozważnie podchodzę do zakupów - dorosłam wreszcie do tego - kupuję tylko to w czym na bank dzieci lub ja będziemy chodzić - ale tak na bank - i szafa wreszcie się przewietrzyła :) same perełki mamy i tyle - nie kupuję nic pod wpływem impulsu i "do ciuchania" tylko droższe a ładne bo Kama i tak bardzo nie niszczy a jak juz zaplami to wyższą temp. odplamiacz i jak nowe :lol: :lol: :lol:

TV - ok duuuży :ohmy: strasznie :ohmy: ma 120 cm szerokości :ohmy: jedyny plus to to że juz na bank trzeba bedzie trzeba sypialnie pomalowac bo kabelki trzeba pochować -bo nie wspominałam - ale ten kolos wisi u Nas w sypialni :angry:
no ale 3d fajnie się ogląda - nie powiem :blink:

Dziś ide do okulisty - postaram się - chce założyć sobie szkła no i zbadać wzrok :huh:

Obiadek juz się gotuje :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806626 przez Majowka
czesc dziewczyny!

ja dzis mialam test na glukoze, bardzo jestem zmeczona...po nieprzespanej nocy spedzilam 3h w szpitalu :dry:
teraz uspilam Lukcia i chyba sama sie zdrzemne, bo Antonio dzis sprobuje sie urwac z parcy zeby zrobic zakupy prezentowe dla calej rodziny, takze duzo mnie jeszcze czeka!

Bidol, ja bloga juz mam na fejsbuku, nie potrzbuje wiekszej audiencji hehehehehe
dzieki za komplementy

Na lutowkach nie wiem czy sa staraczki, chyba nie. Bardzo duzo lutowek! ogromna lista, a strony produkuja jak make!

Lubie duze telewizory! fajnie macie!

Dzieki ME

AiF, ja te pierniki na choinke robilam z przepisu kwestia smaku, dobre wyszly! Polecam!
www.kwestiasmaku.com/desery/ciasteczka/pierniczki/przepis.html

a to zdjecie moich!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806862 przez maksiumama
Kochane jednak się nie przeslyszalam dostałam decyzyje i 7punkt jest na tak:-) jeszcze nie wieżę.tym bardziej ze pani z gminy mówiła ze jeśli dostanę spłatę to aż od września normalnie póki nim będę widziała decyzji z gminy i kasy na koncie to nie uwierze niby tylko na rok dostanę ale dobre i to do tej pory jesten w szoku :-) jak w styczniu dostanę to kupię małemu spacerowle i fotelik bo jeździ w tym małym cały czas:( jak jadę gdzieś z dwójka bo jak jaę z samym błażejdm to biorę ten maks a

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806868 przez daners
Bidol ;-p

kurde ledwo wyczytam i musze pitac bo "dooopka" a moze i duuupsko juz hyhy boli eeech ten kregoslup...

u nas powoli zabkowanie sie przejawia zas;/ slinimy sie mega wiec moze wreszcie wyjdzie ;] i mam nadzieje ze nie bedzie to straszny okres :silly:

dobra musze uciekac bo niedaje rady w tej pozycji....

Pozdrawiam wszystkich



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806882 przez bidol
Daners - ojj - dupsko boli - hmmm - a czemu to - może niegrzeczna byłaś i mikołaj Cie zlał :ohmy: :silly:

Maksiu - gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Majówka - cudowny Lucasik i pierniczki piękne - to ciastek za shreka prawda :unsure: :lol: zdjęcia bombowe - uwielbiam takie sterylne - jasne - ale Wy tam macie chyba lepsze słońce niż my? :lol:

mam dobre wieści :lol: jutro ktoś do Nas wróci :lol: :lol: :lol: :lol: zgaduj zgadula kto?? :blink: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806900 przez Majowka
Wszystkie dzieczyny chyba sprzataja lub pieka taka cisza tutaj.
Ja uratowana, bo my mamy gosposie co sprzata i prasuje :blush:

U nas dzis smiesznie, bo pojechalismy z Antonio na te zakupy swiateczne, o ktorych Wam wspominalam i wyobrazcie sobie, ze wracajac dzwonie do babci, ktora zostala z Lukim, zeby zawiadomic, ze juz wracamy a tu news!!!! babcia biadoli, ze na chwili zamknela oko (starsi ludzie juz i czesto im sie zdarza "zasnac przy stole"), a maly w tym czasie wyjal sam butelke wina porto z barku, wyjal korek i ....ona nie wie co, ale jak sie obudzila to na sofie olbrzymia plama, porozlewane po podlodze a ten w kacie siedzi z butelka .....gagatek maly!

nic nie wypil chyba, bo nie byl brudny, ani na buzi ani na bluzce, ale wez tu teraz zostaw dziecko z babcia :( :( :( :( :(
a wczoraj wlasnie mialam zle przeczucia jak z nim poszli, ehhhh

Bidol, jakiego shreka! to najpopularniejsza forma do piernikow! nie znasz sie! :blink: :P
wpisz sobie gingerbread cookies i zobaczysz co wyskoczy w images! :laugh: ...ja moje foremki kupilam w vileroy&bosch :P :P :P

a sloeczko, no niesamowite jest, dlatego ze jest nisko tutaj, w polsce wysoko, wiec tak nie grzeje jak tu
zobacz linka:
www.kolektorysloneczne-pompyciepla.pl/index.php/warunki-polskie

a zdjecia sa takie z kuchni bo mamy ogromne okno na cala sciane, za lucaskiem jest wiec eksplozja swietlna wychodzi jak cos pstrykam...a ze Lucas nieustawialny model i idzie gdzie chce to ma tak jak wyjdzie...

dzieki :kiss:

a zgadywac kogo to duzo by wymieniac! tylko widze jak sie loguja i czytaja :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Czesc Daners, a jakie to zabki sie zapowwiadaja, bo trojki, to faktycznie, jak dziewczyny mowily, najgorsze i bedzie bolec i Ciebie i Fifiego :( :( :(


co pieczcie na Swieta dziewczyny? sorki ze sie powtarzam, ale chyba nikt nie odpowiedzial...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806907 przez Majowka
na szczecie sofa z ikea, wiec sciagalna kapa, ciekawe czy sie spierze..ide wstawic pralke...
no i jesli nie, to mozna tylko kape kupic! co my bysmy teraz zrobili gdyby to byla nie ikea-owska sofa! :laugh:


pol butli wina wylane na sofe!!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806913 przez Olga
majówka Lukasek łobuziak-w tym wieku za alkohol się brać :lol: ja na święta robię babeczki z serkiem mascarpone,standardowo dla mnie 3bit,sernik i inne ciasta kupię,bo ja nie umiem piec :(

Ja stawiam na Darię lub Anie,nikt więcej mi nie przychodzi do głowy :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807010 przez mama89muminka
Maksiu ciesze sie ze chlopaki zdrowe. Ja wczoraj dostalam jedna decyzje po 3 miesiacach :huh: Super ze troszke kaski ci wpadlo.

Majowka ja na 100% robie pierniczki, moze rolade do tego albo sernik. A co ma ci sie nie udac, tobie wypieki wychodza duzo lepiej niz mi :D Chociaz ja mam ochote zrobic rafaello albo rolade. W sumie duzo mam pomyslow ale komu tu piec jak maz na diecie a nie sadze zeby ktos do nas przyjechal na swieta bo siedze sama w domu... Skoro mowisz ze taki fotelik lepszy to pewnie masz racje :) Historia z babcia i Lucaskiem mnie rozwalila :lol: :lol: :lol:

Bidol z praca to juz sie chya poddam. A tutaj wlasnie tak jest, ze praca znajduje sie sama, wystarczy ze jest sie zapisanym w urzedzie pracy czy jakiejs innej agencji i oni za ciebie szukaja :P Bo Finowie to lenie sa. Fajnie, ze Kamilka nie niszczy ci ubranek, tez bym tak chciala, a tu lipa, nie dosc ze Miro zniszczy swoje to moje tez :dry: To teraz bedziesz spedzac wieczory przed super tv :lol:

AF widze ze sie wciagnelas w remont :) I dobrze, przynajmniej sie nie nudzisz a pozniej jakies efekty z tego beda :)

ME zdrowka dla was :kiss: Oby sie nie rozwinelo chorobsko w cos gorszego. A ja mam ten sam problem ze spaniem co ty, codziennie rano po 3 kubki kawy ida :huh:

Daners u nas to samo z zabkowaniem, wytrwalosci w tych okropnych dniach :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl