BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 5 miesiąc temu #803576 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803642 przez Olga
Hej dziewczynki.

U nas dzisiaj straszny dzień,jeszcze takiej burzy śnieżnej nie widziałam na oczy :) mój Rafał żeby wrócić z pracy,musiał jego szef go prowadzić pługiem,bo by nie dojechał :blink:

Oldze na mikołaja dostała katar,czuje się coraz gorzej,oby małego nie zaraziła :( nie mam jak wyjść do apteki,taka zawierucha,ale Marika się zlitowała i poszła :(

bidol zdjęcia cudne-jak zawsze :silly: masz talent do robienia fotek,no i super modelkę :blink:

słoneczko to łobuziak z Pawełka-chyba wszystkie Pawełki to łobuziaki-mój siostrzeniec też taki był :blink: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803691 przez Majowka
czesc dziewczyny!

Ja dzis poszalalam, bo dziadkowie zostali z Lukim 3h

AiF, nie da rady, regal ma dwa poziomy, metrowy taki (typu komoda), ksiazek tam bez liku. Nie mam gdzie ich wyniesc i nie bede z salonu robic pokoju dzieciecego. Trzeba karcic i tlumaczyc :)

Olga, wiem wlasnie po zdjeciach Lusi i moi rodzice mi wlasnie mowili...ale pogoda, ale sanki sie przydadza, kombinezony. Ciekawe jak Ignas zareguje na snieg? byl juz?

My teraz czekamy na tatusia i kapanko Lucaska bedzie, kaczka juz w piekarniku, uff dzis mam wolne!
Wczoraj robilam i ta kaczke i Lucaskowa zupe w takim ekspresie, ze fizyczny bol odczuwalam na plecach...coraz ciezej oddycham, musze troche zwolnic... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803698 przez Olga
majówka coś ty,nie był,u nas dzisiaj nie ma możliwości z domu wyjść,szkoły poskracane lekcje miały,te na obrzeżach miasteczka pozamykane,bo światło wysiadło-normalnie czegoś takiego jeszcze nie widziałam.Trampolina stała przed blokiem,taka wielka,bo sąsiedzi nie sprzątnęli i niestety pofrunęła :lol: z domu strach wyjść,żeby czymś w głowę nie dostać :(
No chyba czas troszkę zwolnić tempo,bo to już nie żarty-oszczędzaj się chociaż troszkę :blink:

Wiecie co,dzisiaj dostałam taki gruby list polecony,a to wyrok z sądu w sprawie tego oszustwa w tamtym roku na Tablicy.Facet 27 lat z Poznania.Pozew zbiorowy,wyszczególnionych 50 takich pokrzywdzonych jak ja,wszystko to wózki,leżaczki,firmowe zabawki i pampersy :( W sumie 3.300 zliczyłam,jedna kobitka na 900zł została oszukana,dużo podobnie jak ja 300-400zł i sporo takich od 50-200 :blink: Więc facet dostał 1 i 2 mies do odsiadki,ale z tego co wyczytałam,został tymczasowo zwolniony,żeby oddać do jakiejś wyznaczonej daty tą kwotę,jeżeli tego nie zrobi,mamy złożyć do komornika papiery o ściągnięcie długu :blink: Ciekawe,czy kiedyś odzyskam tą kaskę :unsure: to by była miła niespodzianka :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803720 przez lusiamamanikosia
dziś kolejny dzień z bólem głowy ale teraz na chwilę obecną jest lepie :)
Niki dziś wyjątkowo po 19 mi zasnął :D może przez ten spacerek na chwile na górkę na śnieg :D Powiem Wam że był w wielkim szoku :D ale bardzo mu się podobało nie chciał do domu wracać :D oczywiście się nie obyło od spróbowania mam nadzieję że się nie przeziębi od tego ... ale musimy kupić jakieś ciepłe nie przemiękające rękawiczki bo mieliśmy przy kombinezonie ale dziś zobaczyłam że jedna rękawiczka jest źle zszyta :( jedna ładnie się trzyma na ręku a druga spada :(

Majówka - no teraz to chyba trzeba zwolnić tempo :) żeby maluszkowi było dobrze długo w brzuszku :)

Olga - no to jest nadzieja dużo chyba żebyście odzyskali pieniądze :)

a teraz tak sobie sama leże bo męża nie ma jeszcze w domu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803738 przez Daria23
Hej Laseczki:)To ja pamiętacie mnie jeszcze????Mam nadzieje że wiecie że was nie olałam\/bardzo tęsknie za wami.Jak pisałam kiedyś nie bede miała neta przez jakiś okres i tak się stało ;/ a najgorsze to to ze nie wiem kiedy będe mieć:/ Ale ciesze się że mogłam wpaść na chwile:)Jestem na weekend u rodziców bo ten głupi Ksawery-huragan sprawił że na mojej mieścinie nie będzie prądu dwa dni!!!!!Masakra ale co zrobić\;0

\\u nas oki Tymi zdrowy jak rybka a broi za dwóch\;) Oprócz tego zaczyna coraz wiecej mówić a jak już kłócić się potrafi:P:P:P

Nie zdąże was nadrobić niestety ale dziękuje wszystkim którzy o mnie nadal pamiętają!!!Obiecuje wam że jak tylko będe mieć neta będe odzywać się codziennie\\\\\;:):):)

Mam nadzieję że u was wszystko wporządku i jakieświelkie newsy mnie nie ominęły?????????????

Nic mykam do rodzinki- wszystkiego naj naj z okazji Mikołajków:):):)

Buziaki dla wszystkich:* do usłyszenia:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803746 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803758 przez Majowka
AiF, nie wierze zebyscie mieli cos tak starego i przedwojenego jak my :dry:
ta taka scienna farelka, co sie nagrzewa do czerwonosci i wytworzone cieplo znika od razu po wylaczeniu. Tak naprawde to sluzy do jednorazowego nagrzania pokoju. Tak wlasnie teraz robimy, czyli, jak Lucas sie kapie to nagrzewam tym "kaloryferem" pokoj do 24st.

W salonie nagrzewany klimatyzatorem, zycia sobie bez tego nie wyobrazam. Od roku mamy, niestety tylko w salonie. Zuzycie pradu jest ogromne, ale zima cieply salon, a reszta pokoi lodowka, brrrr :(

Oprocz tych sciennych farelek mamy tez w kazdym pokju taki kaloryferek na kolkach olejowy chyba, na prad i tym ogrzewam czasem pokoj Lucaska w nocy, bo cieplo sie troche utrzymuje po czyms takim.

U nas istny dramat z ogrzewaniem zima. Moja kolezanka ma w domu 14st! :ohmy: Zimniej niz na zewnatrz za dnia...w nocy teraz jest okolo 6st wiec mieszkania to istne jakinie bez centralnego....
...urok mieszkania w Portugalii.... :dry: :dry: :dry:

My mamy to szczescie, ze slonce nam nagrzewa przez duze okna cale mieszkanie! dochodzi nawet do 23 st za dnia w sloneczny dzien (z tempka za oknem 16st) nie jest zle! :laugh:
Teraz przy tej pieknej pogodzie oszczedzamy kupe kasy!

Daria, nareszcie! Brakowalo tu Ciebie!!! Wracaj!!!! Cieka jestem co tam u Was!

Olga, oby sie udalo!

Lusia, fajnie ze sie Nikosiowi podobalo na sniegu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803770 przez Olga
Daria super,że się odezwałaś :) Czekamy na was tutaj cały czas i nikt o was nie zapomniał :)

majówka to macie wesoło z tym ogrzewaniem :lol:

AiF tak to jest z dziećmi,zawsze chcą tą samą zabawkę ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803776 przez AniaiFilip
Aaa Olga co za wiadomosc to moze jeszcze odzyskasz pieniadze, fajnie by bylo. I tak pod wrazeniem jestem ze faceta zatrzymano wogole.
Ale macie pogode! To w calejnPolsce tak wieje i sypie?

Majowka-Ja o regale na ksiazki pisalam, czasem ciezko sie polapac co pisze przez ta domyslna klawiature ale staram sie poprawiac bledy w miare mozliwosci:)
To niewesolo zima macie za to lata pozazdroscic. My na szczescie ogrzewanie w cxynszu mamy wiec jestcaz zagoraco czasem:)
A nie ma u Was centralnego wogole???A kominek i kominkiem rurami jakos albo inny system bardziej ekonomiczny niz klima?
Dobrze ze od slonecznej strony miesxkanko macie jak wygrana na loterii zima:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803780 przez Olga
AiF tak,w całej Polsce( i nie tylko ) chyba tak jest-najgorzej na wybrzeżu,o 20 w wiadomościach mówili już o 4 ofiarach śmiertelnych :(

Co do oszusta,to mnie oszukał już prawie na koniec swojej kariery złodziejskiej - jestem na końcu listy :) a i tak ciągnie się to już przeszło rok,a ci z początku,to już pewnie ze trzy lata,a czy coś odzyskamy to ciekawe,pewnie,jak komornik się tym zajmie,to facet już jakąkolwiek w życiu pracę podejmie,to od razu będzie ściągane - bynajmniej mam taką nadzieję :blink:

Stolik z krzesełkami kupiony,w środę będzie-teraz znów wracam do tematu sanek,oczy już mnie bolą,nie wiem,czy te wszystkie bajery są potrzebne? ile razy one będą w użyciu-czy warto inwestować w droższe :unsure: milion pytań :ohmy: i szukam,szukam,szukam :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803867 przez Olga
Hej dziewczynki w sobotę.

Jak wam nocka minęła :unsure: ja się wyspałam,chociaż poszłam o 2.30 :) ale mały do 9 mi dał pospać :) U nas wiatr troszkę mniejszy,ale i tak wieje strasznie :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803881 przez bidol
doberek laseczki - :lol: :lol: :lol:

Mam taki dobry humor że ho ho :lol: :lol: :lol:

Czuję już magię świąt :lol: :lol: :lol: dzisiaj robię porządki :lol: :lol: za oknem biało :lol:

KM - :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: z brylantem to ja na zaręczyny dostałam - a to było lat temu parę już :( :dry: :silly:

Słoneczko
- :ohmy: ale zbój z Pawełka - Kamce nie dajemy ani laptopa ani telefony - bo wszystko by zepsuła :(

AF - ja robię na byle jak w Paincie :silly: tak na oko :silly:

Majówka
- wózek booski - cudowny i kolor rewelacyjny :lol: :lol: :lol:

Olga
- ale jazda - to jest nadzieja :blink:

Daria
- :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: nareszcie - :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: ja tęskniłam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: co u Was??

dziękuję w imienu kamki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803924 przez krecik
hej dziewczyny,
my już dotarliśmy na mikołaja do babci, jutro do drugiej, więc odeazwe się dopiero w poniedzialek:)

buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803994 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl