BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 5 miesiąc temu #803998 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #804061 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804236 przez daners
hej mamunie ;]

jaka macie pogode hmmm snieznie ;] sanki widze u niektorych poszly w ruch.... u nas narazie musza jeszcze poczekac ;]

od tych porzadków strzelilo mi w kregoslupie i ajć boli boli wiec narazie jestem nie dyspozycyjna,jedynie w pozycji stojacej jestem wmiare ok ;]

powoli udziela sie juz świateczny nastroj widze :):) fajnie....



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804261 przez Olga
Hej mamusie.

My w końcu mogliśmy się ruszyć z domu,bo byliśmy od piątku uziemieni :( wczoraj nawet o moim miasteczku w tvn gadali,telewizja była zobaczyć ten mega korek ha ha :) ludzie po 18 godz siedzieli w samochodach,a w rowach pełno aut :(

Zakupy zrobione :blink: ale tanie w biedronce wielkie ciężarówki z wadera,takie ogromne,po 50zł z kawałkiem :) już tatuś się napalił na taką,ale szybko wybiłam mu to z głowy,bo 2 takie czekają na Ignasia w piwnicy,na lato :blink: po kuzynach dostał :blink:

Miałyśmy piec pierniczki,tzn.dziewczyny miały,ale Marika zrobiła nas w konia i pojechała sobie do Wiktora :( :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804414 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804424 przez Olga
No ruch tu dzisiaj u nas straszny ha ha :)

AiF nie podobało się małemu,ale to chyba przez ten wiatr :( ledwo obeszliśmy rundkę w koło bloku-całe 5 min.ale dobre i to,bo ostatnio mały był w środę na dworze,taka pogoda straszna była :angry: ale mamy spacer na śniegu udokumentowany ha ha :lol:

Kupiliśmy dzisiaj małemu sanki-takie wybrałam :)
allegro.pl/sanki-materac-pchacz-oparcie-...rex-i3729528070.html

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804429 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #804430 przez Majowka
czesc dziewczyny!

My dzis rodzinnie w domku. Wynieslismy troche rzeczy do piwnicy, posprzatalismy to i tamto. Oczyscilismy salon z zabawek Lucasa. Zostawilismy mu 6 zabawek w salonie. Reszta poszla na dol, lub schowana, zeby wymienic za kilka miesiecy. Zrobilo sie czyscie, przestronnie, przyjemnie. Moze to wplynie na wieksza koncentracje Lucaska zabawka. Zobaczymy!

Wczoraj bylismy na swiatecznych zakupach. Luas byl nieznosny! Cos strasznego, rzucal sie na podloge, krzyczal, uciekal na oslep... Antonio nim sie zajmowal a ja weszlam do paru sklepow. Udalo mi sie kupic prezent dla Antonio, sweterek...i koniec zakupow!
A jakie tlumy, kolejki na parking, korki, cos strasznego...

AiF, sprawdzalam, ale nie ma nic z ta marka i jakimis przypisami po portugalsku. Hiszpanski blog znalazlam, ale na portugalskich stronach nic :(

Olga, ale musialo sie dziac tam u Was. W nasych stronach tez byl straszny wypadek autobusu, co za pogoda :(
Sanki, super!! ale wymyslaja! kiedys takie proste byly, a teraz!!! Najbardziej podoba mi sie ten materacyk..kiedys sie w kocach wozilo hehehehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804437 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804504 przez maksiumama
Część i przepraszam ze się nie odzywałam ale nie miałam siły. miałam okres załamania po olsztynie już mam dosyć normalnie. więcej napisze jak będę na kompie ale gdyby nie błażej i maks to mogło być ze mną źle. buziaki dla was i doczytam wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804510 przez krecik
Hej:)
Po weekendzie jak zwykle pustki:) impreza mikolajkowa zaliczona, bylo strasznie przez pierwsza godzine stas musial miec smoka i siedzial na kolanach u mnie lub u meza , potem przyszedl mikolaj, tak sie zaczal drzec gdy podeszlismy, jakby co najmniej mikolaj chcial zabrac mame:/niewiem czy mamy choc jedno dobre xdjecie
Jak juz sie zbieralismy to sie maly rozkrecil :)
Wracajac trafilismy na zamiec sniezna i jechalismy zakopianka 30km/h, samochod za samochodem
Bylismy u jednej babci i u drugiej stas rozdawal prezenty, choc za bardzo jie mial ochote:d

Aif, moge sobie Was tylko w tym sklepie wyobrazic, Stas mi kiedys tez sie tak darl ze az mu spodnie z tylka sie zsunely, dzieki Bogu rzucania na podloge jeszcze nie opanowal;)

Olga, my tez saneczki chcemy kupic, dostalismy nawet nawet na sanki od mikolaja, ale ooprostu u nas tyle wydatkow mikolajowych ze szok! Jeszcze jutro ixziemy do kuzynki, bo maly ma urodziny i trzeba bylo kupic cos lepsiejszego bo oni zawzse cos stasiowi pezynosza

Bidol zazdroszcze entuzjZmu przy swia tecznych porzadkach;)

Maksiu, a co z Wami?

Ja jak czekam na drzemke, zeby jeszcze podloge umyc bo dzisiaj szwagier przychodzi i zapraszaja nas na chrzest robia w swieta i popsuli nam plany jak malo kto
Dzisiaj pada, kaloryfery musial poodkrecac namaksa, bo by mi znowu pranie nie wyschlo:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804651 przez bidol
Doberek :kiss:

Ja mam dzis jakiegos doła :dry: na dworze zimno wieje i pada deszcz- tak wiec po sniegu juz prawie sladu nie ma :P
W gogatku od 2 tygodni boli mnie non stop głowa :dry: :dry: a dodam że głowa to mnie raczej nigdy nie bolała :ohmy: Myślę że jest to związane ze wzrokiem - znowu mi sie pogorszyło :(
dla tego w week mało się odzywałam - przeczytanie czegos na kompie doprowadza mnie do białej gorączki i okropnego bólu głowy :( :( musze strasznie wysilac wzrok :( i skupić sie nie mogę :dry: :dry: :dry:

Majówka
- ja też często robię akcję porządek i wynoszę 80% zabawek na strych :) jak wtedy jest cudownie - przestrzennie :)

AF, Majówka
- mam to samo co Wy - no może nie zawsze - choć nie - hmmm - chyba jednak zawsze :dry: ludzie w sklepach patrzą na Nas jak na jakąś patologię - Seba płacze bo mu zabawki nie kupiliśmy a Kama ucieka - jeden wielki młyn :angry:

Krecik - super że zabawa udana - bardzo mnie to cieszy :lol: :lol: zadowoleni z prezentów?? Zobaczysz na przyszły rok Staś sam będzie biegł do Mikołaja na kolana :blink:

my w piątek bylismy o teściów - teściowa zawsze sie przebiera - Ale Seba ją rozszyfrował - po paznokciach :dry: ale udawał że niby jej nie rozpoznał - dopiero w domu sie przyznał- bo bał siie że nie dostanie prezentu :P
tak w sumie to tylko po drobnostce dostali i słodycze :) - i to mi sie podoba - nie lubię jak dzieci są rozpieszczane zbytnio :silly: nie wiedzą z czego sie cieszyć później :)

Maksiu - a co się dzieje??

Olga
- fajne te saneczki - Kama już jeździła :) strasznie jej się podoba :) :woohoo:

Anszka - co złego to nie ja :silly:
www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/bebe-b...zzy-spacerowka-.html ten wybraliście?? koniecznie daj znać jak się sprawuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804733 przez krecik
Bidol, ale z S. cwaniaczek , nie przyznac sie ze babcie poznal;) z prezentow zadowoleni , ale nastroj najwazniejszy:)
A co z tymi oczami? A bol glowy najgorszy , najlepej gy sie bylo polozyc i oczy zamknac, ale z dzieciaczkami nie tak latwo:(

A co z reszta? Dziewczyny juz po weekendzie-wracac na ziemie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804781 przez słoneczko
czesc dziewczynki jutro bede miala naprawiony laptop naprawa 280 zl:( ale nas Pawelek zalatwil z tym laptopem ;) no ale trudno :>

widze ze pustki na forum pewnie przygotowania do Swiat ida pelna para ;)

Bidol ale Sebek madry i co zrobisz za rok? ;) moze dziadek sie przebierze ?

Krecik super ze imprezka sie udala;)

Olga fajne saneczki tylko troche cena przeraza:(

Majowka to taki Lucasek niegrzeczny byl w sklepie?Pawelek naszczescie jest bardzo grzeczny w sklepie gorzej w domu:(

bylam w szpitalu chcialam sie zarejestrowac a tu rezonans dopiero za 6 miesiecy tomografia za 7 miesiecy a o reszczie czyli leczeniu moge pomarzyc bo jest wszystko wstrzymane ,niema pieniedzy na leczenie,nic mozna tylko sie modlic zeby przezyc do tego terminu:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #804875 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl