BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816233 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816252 przez krecik
jak tak czytam co Wy macie z tymi ząbkami, to jak sobie przypomne to aż mi się włosy jeżą...

nawet n ie skomentuje tak te Wasze dzieciaczki rozgadane:(

Bidolek, przemywasz Małej oczka rumiankiem? ja tez nie pozwalam sobie wejśc na głowę, ja na razie jestem na etapie tłumaczenia mężowi, że MUSIMY się we wszystkim zgadzać, jak ja powiem, ze nie wolno to on ma to poprzeć,a póżniej najwyżej pogadamy o tym, mąż, jak zaznaczałam, to ciężki przypadek i długo będziemy jeszcze nad tym pracować
ale u Was to juźż chyba troszke lepej, bo znowu zaczęłaś sie odzywać?


Daners, wiem o czy mówisz, jak jak jesteśmy u babci jednej czy drugiej to tylko się udenerwuje, a z Filipka to nieżly przystojniak:)

AiF, dobry ten pomysł z baby einstein, też puszcze, żeby dzieciak był inteligentniejszy:D my też spimi maksymalnie półtorej godzinki, ale i tak mi nie daje bardoz popalić, bo nie musze za nim latać krok w krok
Fajnie, że jedziecie do polski:)

Olga, odważnie z tym kąpaniem:D a nie bałaś się, że będziesz mieć basen w łazience?

a ja siedzę sama w domu, reszta pojechała do babci tomka, a ja korzystam i odpoczywam, szkoda tylko , ze do kościola na Msze nie moge iść, bo psy latają, a ja ich się boje:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816273 przez Olga
krecik basen w łazience i tak mam codziennie - chodniczki na czas kąpieli są ściągane :lol: mamy małą łazienkę,a Ignaś uwielbia się kąpać z Olgą.Raz nawet Marika odważyła się z nim wykąpać,ale już więcej nie chciała ha ha :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816347 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816399 przez Majowka
AiF, u nas od kilku miesiecy to samo. Nawet w nocy Lucas ciagnie mnie do kuchni, Bo tam mam ipada w jednym miejscu I mu puszczam bajki. Wrzask niemilosierny jak sie skonczy....tez sobie troche chwile Bo moge wtedy zrobic/zjesc sniadanie, etc :laugh:

Daners, cudny Fifi!!!

Olga, Bidol! Wy to dopiero macie dzieciEinstein!!!! Naprawde chyle czola!

Wczoraj bylam na IP w szpitalu!
Mialam juz pierwsze skurcze!!! Z lukim nigdy nie maialam przedwczesnych, ale tez powstrzymywalismy sie wtedy od przytulanek, a teraz nie :laugh: :laugh: :laugh: no I takie hulanki skonczyly sie wlasnie tak :dry:
Ale juz wszystko dobrze, juz na ktg nie malam prawie nic....

A dzis zrobilam bigos!!!!! Poezja smaku! Fantastyczny mi wyszedl!!!! Dodalam duzo grzybow! Mniammmmm
Bedzie na jutro do pierogow, Bo jutro urodziny Antonio :laugh:

Lucas dzis bardzo wczesnie zasnal, nie wiem czym sie tak zmeczyl, ale ide za jego przykladem, nigdy nie wiadomo jaka bedzie noc!

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816416 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816490 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja wyspana,Ignaś zauważyłam,że już prędzej niż o 9 się nie budzi,z każdym dniem śpi dłużej :) Teraz szaleje z Olgą w piżamach,bo nie da się ubrać :lol:
Przed godziną mieliśmy w domu akcję z szukaniem kluczyków od samochodu,Rafał miał jechać na załadunek do pracy i z pół godziny lataliśmy ha ha.Pierwszy raz nam się takie coś zdarzyło :blink: No i znalazły się w samochodzie ha ha,a auto całą noc nie zamknięte na parkingu stało :lol:

majówka oj to pomału się już zaczyna,w kolejnych ciążach wszystko się szybciej odczuwa :blink:

U nas dzisiaj 10 stopni,piękne słońce,byliśmy z Ignasiem pograć w piłkę i na placu zabaw :blink: Kocham taką pogodę :kiss: Nie chcę już zimy :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816573 przez daners
witam i jaaa;]

u mnie standardowo ;] relaks przy kawce :)
mały ma drzemke ;]

Olga u mnie tez pogoda super Mam ndzieje ze Filut malo bedzie spal i ruszymy na polko ;]

Olga jak Ignas spi tak dlugo to ma drzemke jeszcze w dzien? ile? i o ktorej zasypia ;] spiooch z niego chyba co :):)

dziewczynki komplementy mile mile :) lobuz jest jak tylko mu sie nudzi a tak to hmmm niechce zapeszac grzecznego mam syna ;]

dziewczyny czy Wasze "maluszki" :silly: nieboja sie wychdzic na spacer wieczorem?
zauwazylam ze jak sie sciemnia to Fifi marudzi albo na rece albo stoimi kolo klatki i pepla ze do domu, Niewiem czy to faktycznie z "ciemnosci" czy tylko jakie widzimisie ;] :silly:

Bidol jaaa jaaaa czajeee te dziadzie ;-p


a Kamilka i Ignas no no pedza z rozwijaniem sie ;]
u nas powoli gadamy gadamy ale nielaczymy slow jeszcze...

Majowka no no bigosik a tez dzis mialam ochote ale wygraly pierozki tesciowej :D


Milego dnia



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816578 przez Olga
daners Ignaś śpi zazwyczaj od 14 do 17 i wtedy tak po 21 zazwyczaj już go kładziemy,czasem zaśnie szybko,czasem pokręci się do 22.Jak wczoraj pospał tylko 1 godz.to o 19 już nie szło z nim wytrzymać,nic mu nie pasowało,więc ok 20 tatuś się z nim położył i d..a,biedny nie mógł wcale zasnąć.Ojciec już po 1,5 godz zrezygnował i przejęła go Marika i o 22 zasnął.Wiec Ignaś musi swoje 2,5-3 godz w dzień odespać i wtedy bez problemu idzie wieczorem :blink:

Na spacerki wieczorne my chodzimy,bo nie zawsze mogę wyjść z nim tak jak dzisiaj do południa ( chociaż się staram,bo takie piękne słoneczko ).Jak wstanie i zanim zje,to często ok 18 idziemy jeszcze i on się nie boi,lubi być na rynku,tam jest teraz pełno lampeczek,fontanna bez wody i gonimy się w koło pomnika :lol:

Dzisiaj miałam wolne,wyszłam z małym na piłkę,a dziewczyny robiły obiad :blink: ale fajnie tak,bo ja nie lubię gotować :blink: i o dziwo zrobiły małemu nugetsów i mały nawet trochę zjadł :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816636 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja. Wczoraj na urodzinach siostry było miło i fajnie a brzusznek już też ma taki fajny:-)
Ja miałam pecha wczoraj potknełam się na schodach i uderzyłam się mocno w palec drugi od nogi i boli mnie mam siny i jak chodzę to boli ale nie mam złamanego bo mogę ruszać

Co do nocek są straszne Tymi ma katar znowu i przez to śpi nie spokojnie ciekawe czy go w środę zaszczepia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816641 przez Daria23
Olga-myślę że w tych czasopismach dobrze piszą o rozwoju dzieci nie możesz z nimi porównywać Ignasia bo on i np Kama moim zdaniem są wybitnie do przodu z mowa i ze wszystkim. Tymi jest daleko w tyle za nimi.:-):-)
A jak tam ząbki już wyszły,?

Daners- ale Filipek jest bombowy fajna ma fryzurę:-)wyglada na małego rozrabiake:-)

Bidol-jak tam Kama?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816646 przez Daria23
Majówka -już skurcze? Jej ale numer pewnie się wystraszyłas,? Ale to przypomina o tym że to już tuż tuż:-):-):-):-):-):-)
Bigos-m m m smaka mi zarobiłeś:-):-):-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816658 przez bidol
doberek

Kama bierze jednak drugi antybiotyk - :( ma gorączkę a uszka to nie przelewki - nie chce z nia wylądować w szpitalu na paracentezie jak z Sebciem :(

Krecik - to nic nie daje - bo przyczyną są uszka - i dotąd bedą oczka ropieć aż uszka się wyleczą :(
Dobre podejście - :) my po latach do tego doszliśmy :blink:

Majóweczka - ojj to juz tuż tuż - nie wiem kiedy ta Twoja ciąża zleciała :lol: :lol: :lol: :lol:
kama z bajek to tylko piosenki początkowe lubi :lol:
wszystkiego dobrego dla Antonio :kiss:

OLga - my też nie chcemy zimy juz :lol: juz mamy dość chorowania :dry:

Daners - Kama wcale się ciemności nie boi - chodzi po całym domu w ciemnościach egipskich i nawet nie kwęknie - ale różnie dzieci reagują - mze to byc to :huh:

Daria - oby ciąża Twojej siostry przebiegała pomyślnie :kiss: :kiss: ojj pewnie otłuczony palec jest :( ale Ten Tymek daje Ci popalić :ohmy:


a ja mam kiepski humor - brat Mojego taty (przyrodni - inne mamy mieli - bo mama mojego taty została zamordowana jak mój tata miał 9 miesięcy i dziadzio "musiał" wziąć drugą żonę) ma raka - dowiedzieliśmy się wczoraj :( jest już w ciężkim stanie - w bardzo krótkim czasie schudł 10 kg ma żółtaczkę i lekarze nie dają mu żadnych szans - :( szkoda mi go do byłam do niego bardzo przywiązana - :( jakie to niesprawiedliwe - nawet wnuków nie doczekał :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816693 przez Olga
bidolek tak mi przykro z powodu wujka :( to życie faktycznie jest niesprawiedliwe :(
Kamka biedna się wymęczy :( i nie chcę Cię straszyć,ale moja Marika zaczęła chorować od 8 mies. i w późniejszym wieku latem często chorowała,pamiętam wakacje-lipiec,a ona w szpitalu z zapaleniem płuc leżała :( Uszko też miała strasznie,zapalenie ucha środkowego,łącznie z przekłuwaniem i wkładaniem sączka :( Oj straszne to było :(

Daria współczuję wam tych nocek :( Zębol jeden wczoraj był na pewno,reszta sprawdzania będzie po kąpieli :blink: a ja tam uważam,że w tych artykułach trochę zaniżają poziom co do wieku :blink: jak jest napisane,że dziecko może już kapnąć w piłkę-no nie wierzę,że dziecko w tym wieku nie trafi w piłkę :ohmy:

My po kolejnym spacerku-dotleniamy się na całego ha ha :ohmy: Od jutra dieta,a właściwie od dzisiaj,już kupiłam sobie wodę i będę piła,dziewczyny też nie każą kupować słodyczy,to razem będzie lżej :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816791 przez daners
witam sie z wieczorka ;]

co do miemnosci to niewiem sama...Wczoraj bylam na placu zabaw o 17 to juz ciemno jest w sumie niebylo tam zabardzo oswietlenia to sie bawil...wiec niewiem co sie dzieje :silly:

u nas pogorszylo sie z zasypianiem ;/ kreci sie i kreci wyrzuca smoczek pieluche ale to pikus Musi mnie trzymac albo czuc ze jestem obok wtedy sie uspokaja i lezy grzecznie...

a jak jestesmy razem w domu to Fifi widzi tylko mame i wszystko z mama i mama Tata sie nie liczy tez tak macie? albo zatesknil za mna albo jakis etap na mame ma :):):)

Bidol wspolczuje no przykre to....

Olga fajnie masz z córkami pomoga zajma sie :) zreszta napewno dziecko rozwija sie inaczej z rodzenstwem ;] ide zaraz poczytac o buncie zeby sie przygotowac ;]
Olga dieta hmmm to jestesmy we dwie ;] tez oczyszczam sei z toksyn hahaha woda kroluje :)

zeby nie bylo ze pisze tylko o nas ;] ale jeszcse mi sie przypomnialo ze Fifi sie wycfanil i probuje mnie nabierac ze zrobil kupe on mowi pupe i potem fuj fuj tfu...zeby isc z nim do lazeienk rozebrac i wstawic do wanny tak mu zawsze myje tylek a on wtedy bawi sie zelami mydlem itd wiec teraz zawsze tam ciagnie ;/ a jka nie to wrzaaaask ;]

Daria no nocki masz dramatyczne ale dzielna mamuska jestes ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl