BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #816839 przez Olga
daners a jeszcze nie zaczęłam diety,a już mam jej dosyć ha ha :ohmy:

Oglądałyście może film "Trzy metry nad niebem",ale super film,zabieram się teraz za 2 część :blink: aktor boski :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817027 przez Olga
Co to za pustki :ohmy: :ohmy: :ohmy: Już po świętach dziewczyny,wracać tutaj raz,dwa :ohmy: :ohmy: :ohmy:

My już po spacerku,dzisiaj trochę chłodniej,bo wiaterek jest,ale i tak słoneczko świeci,to przyjemnie :blink:

Wypiję kawkę i idziemy kłaść się spać :blink:

Wczoraj do 3 w nocy oglądałam film "Chłopiec w pasiastej piżamie"-nie lubię sama oglądać takich filmów :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817046 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817051 przez Misiowa
Hej dziewczyny:)
Dużo zdrówka i szczęścia w Nowym Roku :kiss: :kiss:
Melduje się po świętach :D Moja siostra przyleciała na całe 2 tygodnie i nie miałam nawet kiedy włączyć komputera. Ale bardzo się ciesze, że była tak długo bo strasznie za nią tęsknie. Teraz przyleci w lutym a w marcu z Hanią lecimy do niej na 3 tygodnie:) Mam nadzieję, że pogoda choć trochę dopisze.

Bidol biedna Kamilka :( Zdrówka wam życzę :kiss: :kiss: Mam nadzieję, że nowy antybiotyk szybciutko zadziała. Przykro mi z powodu Twojego wujka :(

Olga ja też chce się odchudzać ale nie mogę się zmusić żeby zacząć ;) Życzę Ci dużo wytrwałości :) :) Ignaś pięknie się rozwija :)

Daners niezły agent z Twojego Fifiego ;)

Hania się obudziła... nawet godzinki nie pospała. Uciekam więc obiad szykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817186 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817360 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817389 przez daners
dobry wieczorek :)

Kamykowa rany dawno Cie tu nie widzialam ;]

rozbawilas mnie ty wdranzaniem glodowek heheh fajnie to zabrzmialo ;]

wlosy scielas widzialam na fejsie ze jakies takie krotszee ;-P

Jak Dominis ? Zdrowy bryka grzeczny w domciu pomaga mamie ;P

Olga ja tam ledwo co mam czas ogladnac M jak morderczy karton ;] jak to Kamyczkowa mówi... hehe ale z checia by sie ogladnelo jakiegos horrorka dramacika badzx thirleera ;p

Misiowa równiez szczescia i zdrowka w Nowym 2014 juz roczku ;]

Super ze sie odwiedzacie z sisterka niema to jak wiezi rodzinne L:)
a co u Hani zabkuje czy tylko u mnie goracy okres :)

AniaFifek pewnie byl dzielny tylko tata slaby i zwalil na syn a hahaha


dziewczyny poszly w kosz juz 4 smoczki z nuka Fifek w tym goracym okresie zabkowania przegryzl je...wlasnie przed chwila ponownie a maz do pracy wiec na szybkora do sklepu jechal i juz wrocil ufff smok jest ale ost byl hehe

milego wieczorkjaaa



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817422 przez bidol
Wieczorek :)

Misiowa - super ze jetes :) juz sie balam ze nad zostawilas :( no to sienacieszylas siostrą a jak Hania? Dawaj focie :)

Olga - do ktorej??? Zwariowals?? Masz zdrowie ci powiem :)

Kamyczka - no wiesz co ? Nie zawstydzaj mnie ja to dopiero powinnam przejść na dietke :(

Majowka - co tak cichutko ??

Daners - kama jeszcze żadnego smoka nie zniszczyła :) a jak zabkowanie?

Af - dzielni chłopcy. Oby bez powikłań :*


No Ja sie pochwale. Kama cały dzień bez pieluszki :) wołała i siku i kupkę :)
Teraz obudził Ja katar Ojj to będzie kiepska noc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817444 przez Olga
Kurcze 1,5 godz mały nie mógł zasnąć :( coś drugi tydzień ma problemy,niby spać mu się chce,trze się,marudzi,a później leży i przewraca się z boku na bok :( nie wiem,co się dzieje :unsure:

My też jeżeli nie zgubimy ( 2 szt ) to żadnego jeszcze nie przegryzł,on intensywnie ssie ha ha :blink: nawet przy ząbkowaniu nie gryzie smoka :blink: no i te stare są najlepsze :lol:

Mój synek dzisiaj znalazł sobie nową super zabawę.Prosiłam,żeby mi przyniósł moje buty jak szliśmy na spacer.Przyniósł mi dwa różne ( oba moje ),więc jednego wzięłam i mówię,takiego mi przynieś,to poszedł przyniósł,a tego nie od pary zaczął sobie zakładać :lol: i tak mu się spodobało,że z pół godz przymierzał wszystkie buty ( na stojąco oczywiście ) i postawił zdecydowanie na adidasy taty rozmiar 43 ha ha :lol: te były w sam raz na niego-muszę mu kiedyś zdjęcie zrobić,bo dzisiaj zapomniałam :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817445 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817724 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817765 przez Olga
AiF ja jestem,ale z kim mam pisać,zaglądam,odświeżam i tyle,chyba nie ma sensu,wszyscy wolą FB :(

U nas nocka super,wstałam o 9.30,zdążyliśmy zrobić spacerek przed deszczem :( czarno w domu strasznie teraz jest :( ale na szczęście piszą w necie,że zimy ma nie być,jakiś drobny epizod z mrozikiem i tyle :lol: chyba nie potrzebnie zainwestowaliśmy w sanki :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817772 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

Wczoraj mialam zabiegany dzien. Wymieniam teraz ciuszki na mniejsze rozmiary, Bo faktycznie zimowych na 3m pewnie juz nie ubierze. Bylam wiec w centrum, wczoraj dzis I przebieram, wymieniam I tak jezdze w ta I we ta...

Bylismy tez wczoraj u Gina, skurczy juz nie mam, mam sie po prostu oszczedzac I przytulanka jesli juz to po 36ty, wiec za miesiac!
Wybralismy tez date porodu, 21 luty, ja mam urodziny 22-ego, wiec Antonio chce namowic Gina zebysmy rdzili 24-ego, zeby w przyszlosci synek nie byl skacowany na mamusi urodzinach hahaha

Komputer mi znowu wysiadl, wiec tylko ipada mam...komputer mi ladowarki niszczy, chyba juz 5ta nie dziala, a drogie sa bardzo, wiec chyba poczekam do urodzin I moze Antonio sie zlituje I kupi mi nowego Maca....drogie cholernie, a ja zamiast zbierac to kase na ciuszki wydaje....

Choinke juz rozebralam, Bo Lucas juz do polowy ja oczyscil. Wlasnie pakuje pudla.

No I zabieram sie za kompletowanie walizki na oddzial polozniczy, pizamke, kapcie kupilam. Wypiore tez lucaskowych kilka body, Bo tylko to zuzyje. Niestety nie da rady wiecej wykorzystac, Bo wtedy takie upaly byly....

No I metki wczoraj rozpruwalam :)

Bidol, gratuluje serdecznie!!!! Ale fajnie! Jeden wydatek mniej!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817782 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817821 przez bidol
Ja też jestem i jak Olga czekam ....

I co mam pisać i komu. .. :(

AF - Moze łańcuszek do smoka przyczepić :) a Filipek może zabkuje ?? Szkoda mi ciebie :(

Majowka - Ale zazdroszczę zakupów :) uuuu bez przytulanek przez miesiąc :ohmy:
Ja wyprzadalam 80% Kamk ciuszkow :) kaski mnóstwo zebralam na nowe :)

Olga - u Nas tez sanki stoja i sie kurza :/

Kamka dziś tylko raz się zsiusiala :)

Lece do okulisty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl