BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #817889 przez Misiowa
Cześć dziewczyny:) Od miesiąca opiekuję się córeczką sąsiadów więc do 14 zupełnie nie mam jak usiąść do komputera:) Wczoraj zakupiliśmy wózek dla bliźniaków bo bez tego nie dało się w ogóle na spacery z dziewczynkami wychodzić. Zaraz wam wkleję fotkę z dzisiejszego wyjścia:)

AiF święta minęły zdecydowanie za szybko ;) Chociaż gdyby trwały dłużej to w ogóle nie zmieściłabym się w swoje ubrania:) Hani prezenty bardzo się podobały ale wygrała zdecydowanie zwykła lala za 30 zł :D hahaha a my się tak wysilaliśmy:)
Ja ciągle jestem na urlopie wychowawczym. Chociaż teraz można powiedzieć, że mam etat niani ;)
A jak filipkowi się podobały prezenty?
Ja ostatnio sama się szczepiłam i nie dziwie się Filipkowi, że mu się to nie podobało... biedne te nasze dzieciaczki, że tyle razy muszą być kłute :(

Kamyczka aktualnie obie jesteśmy zdrowe. Ale przed świętami nie było za ciekawie... Hania rozchorowała się po wizycie na basenie więc stwierdziłam, że zimową porą odpuszczę sobie pływanie. Mam nadzieję, że szybko minie gorący okres w pracy i będziesz mogła sobie odsapnąć:)

Daners u nas na razie ząbkowanie przystopowało. Czekamy na górne 4 i wszystkie 3 przed nami...Ale Hania (odpukać) ząbkowanie znosi bez problemów :) Mam nadzieję, że u was szybko minie:)

Bidol
Haniula super się rozwija ale łobuz z niej okropny. Odkąd opiekuje się córeczką sąsiadów to muszę bardzo uważać na to co ma w ręce bo ciągle ją czymś po główce okłada... Na spacerach drze się w niebo głosy jak nie idziemy tam gdzie chce albo pora wracać z placu zabaw :D
Super, że tak ładnie Kamilka woła na nocnik ja sadzam często ale nie chce sama wołać. Mam nadzieje, że udało się wam jednak przespać noc spokojnie:)

Olga u nas ta sama zabawa króluje:D Co te dzieciaczki mają za pomysły:) Hania dostała sanki na święta i też tylko stoją i się kurzą.

Majówka
no to już niedługo wielki dzień:) Ale Ci fajnie, że tak możesz sobie poszaleć z malutkimi ciuszkami:) Te rzeczy są takie słodkie:) Szkoda że maluszki wyrastają z nich w tempie ekspresowym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817894 przez Misiowa
Z dzisiejszego spacerku :)



Mój mały łobuz :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817937 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817945 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817967 przez Majowka
Misiowa, Hania jest przesliczna!!!! Jejku jak wyrosla! Super masz z tym etatem! Hani na pewno sie przyda towarzystwo!

Lucas dzis zasnal o 20h, strasznie szybko! Pewnie w nocy beda pobudki....

AiF, nie wiem co sie dzieje, juz dwa razy go dawalam do naprawy.... Teraz juz nie ma sensu, moj juz wiekowy, okolo 6-7 lat ma i gdyby nie te ladowarki dalej bym go urzywala....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817983 przez daners
QQ ;}

witam mamuski ;]

Bidol Gratki za postepy ;] reszta musi Was gonic my rowniez :) ale wiadomo ktos musi dowodzic hahaha Kamka ma to po mamnie ;-pPpP

Olga jak tam czytanie czas masz czy teraz co innego :)
oby co do zimy sie sprawdzilo choc w sumie ja tez kupilam sanie...ale zimy nie lubie
Misiowa Haniulka sweet :)

kto mnie pytal jak zabkowanie hmm Bidol hmmm eeech taaaa pamiec :silly:

nienarzekam i odpukac znosi to jak prawdzwy facet :lol: procz przegyzionych smokow jak boli to pokazuje ze mam mu posmarowac :) i jest gites :)

Majowka to idz spac bo jak wstanie w srodku nocy..... :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818009 przez Olga
Mamy drugą 3,tym razem dolną :lol: i bezobiawowo wyszła :lol:

Misiowa,ale lalunia z tej Hani :) śliczna dziewczynka i wygląda na bardzo grzeczną,a mamusia takie cuda wygaduje o córeczce :ohmy: :ohmy: :ohmy:

daners teraz mnie na filmy wzięło,bo nie mam żadnej dobrej książki.Córka mi poszła wypożyczyć i wzięła mi taką,co już czytałam :( a nie mam kiedy iść wymienić :blink:

majówka,ale masz fajnie z tymi zakupami :) zazdroszczę :blink:

kamyczka dobrze,że Dominiś z ciocią się dobrze czuje :blink: a planujecie jeszcze powrót do żłobka,czy na razie sobie odpuszczacie?

bidolek,ale wam zazdroszczę tego nocniczka,mój "bobek"szybko nie usiądzie :blink: na wypłatę szukam jakiejś fajnej klapki na sedesik i bliżej wiosny biorę się na całego z moim bobkiem :lol:

Zapisałam dzisiaj Marikę na kurs prawa jazdy :) w rocznicę mojego zdania zacznie :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818085 przez agnesssa
Hej ciotuchny :)

Jak zwykle Was podczytuje, i właśnie jem śniadanie, więc postanowiłam w międzygryzie coś napisać :)

Bidolku
Kamka jest cudowna, no i brawo za nocniczek :) Przykro mi z powodu wujka :dry:

Olga Ignaś jest przeuroczy, a w tych wielkich butach musi wyglądać kosmicznie :) A co lubisz czytać, bo ja też z tych czytających, chociaż od listopada nie miałam ani chwili na czytanie :( Teraz jestem na etapie Camilli Lackberg, ale czekam za kolejną częścią, za to na gwiazdkę dostałam Dana Browna i też czeka :dry:

Misiowa
Śliczna jest Haniulka :) Podziwiam, ogarnąć dwa takie żywioły to nie lada wyzwanie :)

Daners To dzielnego masz facecika małego :) A jaki bystrzak ze smarowaniem :)

Kamyczka Maks też siada ale tylko w ubraniu, woła sisi na nocnik i siada, ale jak tylko ściągam pieluchę to krzyk i usiąść nie chce :dry: Ja poczekam aż będzie ciepło w tedy będziemy się oduczać pieluchy :) Na razie jak większość dnia jest w żłobku to nie widzę sensu bo tam nie uczą, a tak jak będzie ciepło też bez pieluchy w domu będzie biegał :lol:

Majówka Lucasek jest przesłodki :kiss: A Ty jak zwykle wyglądasz cudnie :) Mi również Twoja ciąża szybko minęła, a tu za chwilkę już będziecie tulić maluszka :) Zazdroszczę zakupów i kompletowania wyprawki, też już w sumie bym chciała drugie... ale jeszcze poczekam :) A moja przyjaciółka, która mi powiedziała o ciąży zaraz jak się dowiedziałam o Twojej, od dawna wiedziała, że ma być córeczka, a wczoraj się dowiedziała że będzie chłopak, a wyprawka pod dziewczynkę :silly:

U nas wszystko ok. Maks rośnie ostatnio jak na drożdżach, ładnie się rozwija, zaskakuje mnie prawie codziennie jakimiś nowymi słówkami :) Po za tym jest małym łobuzem jak na chłopca przystało :silly:

Pozdrawiamy serdecznie :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818196 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja. Wczoraj nie wchodziła bo jakoś nie miałam weny byliśmy na szczepieniu z Tymkiem jakoś ciężko przeżywam tę szczepienia jak zobaczyłam jak Tymek się trzęsie z bólu albo strachu wtula się we mnie i błaga wzrokiem żebym mu pomogła wzięła stąd ech za słaba jestem na to zaraz mi się beczeć chce :-(ale już po wszystkim!
Kiedy teraz przypada następne?
Tymi miał na wieczór temperaturę i zasnął już o 20 normalnie 23chodzi spać

Co do mojego palca już jest mniej siny ale wciąż nie idzie chodzić za bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818200 przez Daria23
Bidol-co ty gadasz Kama tak to ładnie złapała? AAle ci zazdroszczę. Powiedz jak ty to zrobiłaś masz dla mnie jakaś radę co do nocnika? Tymi nie chce nic robić ostatnio tylko na nim siedzi a jak go wyciągne to w pampersa nawali.
Jak tam choroba wciąż trzyma?

Majówka-jej walizkę już kiedy ta twoja ciąża zleciała? Nie dawno nam się pochwalilas a tu zaraz rozwiązanie:-)a może w urodzinki zaplanuj będziecie razem świętować?:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818209 przez Daria23
Misiowa -jej ja też podziwiam cię że ogarniasz to wszystko choć fajnie bo Hania ma koleżankę:-)zdjęcia oczywiście boskie a córeczka przecudna!!! Teraz możesz zobaczyć jakby to było z dwójeczka:-)

Olga-błagam cię nie strasz że zimy nie będzie a my też takie wypasione sanki kupilismy:-(no i kombinezon wciąż czeka w szafie:-(fajnie by było poszaleć na śniegu z małymi

Kamyczka -ty się czujesz ciężko? Co ty za bzdury opowiadasz na FB Takć laską jesteś więc nie wieżę że masz z czego się odchudzać!jak tam Dominiś znosi rozłąki z tobą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818212 przez Daria23
Kochane sorki że w tylu postach ale na tel nie zdążę napisać to już mnie wyloguje
A propo dziewczyn których nie ma MM już tu wieki nie było czy mi się wydaje?

U nas znowu tak szaro i deszcz pada zanosi się na kolejny dzień w domu:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818299 przez Olga
Hejka.

Ja już po obiadku,mały po zabawach na placu padł moment :blink: dostał dzisiaj porządną oryginalna piłkę do nogi od taty,bo obiecał,że na kolejny zasiłek mu kupi i jak zobaczyłam reakcję Ignasia na widok piłki,to już wiem,że będzie piłkarze ha ha.Za swoim chrzestnym pewnie,zresztą Rafał swego czasu też grał :blink: już była wypróbowana na dworze,bo u nas wiosny ciąg dalszy :lol:

agnesssa ja po skończeniu Graya,przeczytałam "Abonent czasowo niedostępny",niedawno skończyłam "Szmaragdowa tablica". Ja to maniaczka jestem,jak zacznę to potrafię do 4 nad ranem czytać :lol: a to co czytasz to fajne-polecasz,to zapytam w bibliotece?

Daria no takie są prognozy :) mi to by to wcale nie przeszkadzało,wcale nie tęsknię za śniegiem i mrozem :blink: szkoda tylko tych sanek,bo też sporo kasy za nie daliśmy :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818324 przez agnesssa
Olga To takie kryminały podobne do Millienium, ona ma serię 8 książek, każda ma swoją zagadkę kryminalną do rozwiązania, ale główni bohaterowie Ci sami, mi się podobają, też jak już zacznę to mam problem żeby skończyć, dlatego nie siadam wieczorem do książek :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818407 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl