BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849207 przez km
hej dziewczyny ja dopiero mam chwile zeby siąść przy kompie, ten tydzień mam 1 zmiane więc od 6 do 16 mnie nie ma :( a później wiadomo szybko coś zjeść zakupy, zabawa z Kacprem, kolacja, mycie i nagle patrze na zegarek 21 , jejciu jak ten czas leci, a tu jeszcze trzeba obiad ugotować :angry:

majówka-jejku biedny Lukasek, mama zawsze wyczuje że coś jest nie tak z dzieckiem, dobrze że już ma antybiotyk to zaraz mu przejdzie. Super że Salvadorek taki grzeczny, Kacper to pamiętam jadł co 2 godziny i to po 40,50minut i taki chudzinka był :)

Olga-bluza super :) piżamka zresztą też :)

bidol-znowu Kamilka chora, buziaki dla niej, trzymaj się :kiss:

Lecę do kuchni , miłej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849246 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Dzieciaczki juz spia, nakarmione :laugh:
Pobudka pewnie okolo 2-3h bedzie mam nadzieje, ze nie obu naraz! :ohmy:

Olga, bluza I pizamka pierwsza super!

Masz racje, jakos to bedzie, dzis juz duzo lzej bylo, a to dopiero drugi dzien. Musze sie z tym wszystkim po prostu oswoic.

Lucaska teraz przestawiamy zeby zasypial w swoim lozeczku na drzemke, dzis sie udalo. Zasnal na stojaco :( Ale musi tak byc, jak bede sama nie dam rady z nim lezec godzinami ....
A wieczorem siedzialam przy nim I straszylalam tatusiem jak sie podnosil, lezal :laugh: Ale niestety po godzinie dopiero zasnal.
Z jedzeniem odpuszczam zmiany, Bo dopiero co zaczal jesc troche, po tej kilkudniowej glodowce

Ok, lece spac. Do jutra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849319 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja po małej przerwie. Ech nie miałam kiedy wejść weekend taki intensywny był mojego taty imieniny moje urodziny teścia imieniny za dużo tych imprez pod rząd. Ale następne dopiero 17 i 31marca-imieniny rodzeństwa
Kurcze dostałam na urodzinki książkę-drugi i trzeci rok życia dziecka Heidi Murkof normalnie jest super nie mogę przestać jej czytać taka ciekawa i przedstawia takie problemy właśnie ktore teraz są na początku dziennym-polecam każdej.

Majówka -przykro mi że Lukas okazał się chory ale nie niej żalu do nich bo rzeczywiście tak jest że matka rozpoznaje i rozróżnia płacz ojcowie zazwyczaj tego nie potrafią ale co się dziwić wkońcu my jesteśmy z nimi 24na dobę a oni pół dnia w pracy. Oby choroba szybko was opuścila.
A Salvador jest przecudny:-) Lukas też miał takie czarne włoski po urodzeniu? Cieszę się że Luki nie jest zazdrosny będzie z nich cudne rodzeństwo zobaczysz

Bidol-oj i wy chorzy:-(:-(:-(znam uczucie tej irytacji mnie też wkurza jak lekarz gada że wszystko wporządku a na drugi dzień dziecko ma angine ech ale co zrobić. Życzę wam naprawdę dużo dużo zdrowia :-*:-*:-*:-*:-*

Anna-super że jesteś zdjęcia superowe:-):-) mati jaki już duży jej:-)tę dzieci nam tak rosną ja czasem patrzę na Tymka i nie dowiezam:-)
Sama caly tydzień oj:-(ale dasz radę jesteś taka dzielna mamusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849326 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849327 przez agnesssa
Dzień dobry :)

Olga Ale super ta bluza, już się nie mogę doczekać Ignasia w niej :lol: Może też się zdecyduje, bo cena kusząca, a piżamka tez mi się niebieska bardziej podoba :woohoo:

Daria To wszystkiego najlepszego :lol:

KM Doskonale Cię rozumiem, mój plan dnia podobnie wygląda :huh: A jeszcze wieczorami zaczęłam chodzić na siłownię, więc jak wracam do domu jest 22 i już na nic siły nie mam

Majówka Na pewno wszystko się unormuje, trzymam kciuki, żeby Lucasek ładnie zasypiał :kiss:

Bidolku Biedna Kamilka :kiss: Dużo zdrówka dla niej :kiss: Ciekawi mnie tylko jak lekarze mogą mówić, że dziecko jest zdrowe, skoro ciągle choruje :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849337 przez Daria23
Olga-moje gratulacje dla Olgi super masz zdolna córkę!!!
A Ignas już wogóle wymiata:-)jej to już naprawdę sukces jak polubił wołanie itp tylko pozazdrościć Tymi wali równo w pampersa:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849343 przez Daria23
MamaEmilki-a może Emilka sobie już tak ustawiła dzień że nie bedzie już spać w ciągu dnia? A pójście spać o 17już nie traktuje jak drzemki tylko normalną porę do spania? UTrochę wcześnie ale jak taka padnieta już jest po całym dniu to nie dziw

Agnessa-a dziękuję:-)

Napisałabym coś jeszcze ale mój mały już mnie ciągnie ostatnio już wcale się sam nie bawi wciąż trzeba z nim być itp:-(i nic człowiek zrobić nie może

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849405 przez krecik
Hej:) tez troche bylam nieobecna, w niedziele wieczorem wrocilismy do domu wcsoraj bylam u siostry i S. Spal mi tylko 15 min w aucie iby, nie do wytrzymania, doatkowo wczoraj sie wieczorem nocnikowalismy i obsilam sciane:/


Bidol, och ale Was dopadlo:(zdrowka Wam zycze:) a co do mojego spania, rzeczywiście taka ostatnio jestem nie do zycia i juz sie balam, ze to moze pierwsze objawy ciazy, ale kolezanka z gory ma tak samo wiec sie uspokoilam:)

Majowka ale mieliscie przejscia! Wam tez zdrowka i czekamy na nowe info o S.:)

Aif, hihi przejelas funkcje Bidola i teraz poganiasz wszystki bybyli aktywni na forum:djestem, jestem

Me, rozmarzylam sie jak napisalas ile Emilka spala:)

Daria, wspolczuje, ze tak Tymi ciagnie do Ciebie, umnie tez troche podobnie, jak cos robie np gotuje to bawi sie spokojnie, ale nie daj Bozejak usiade na chwile to odrazu leci domniei chce wlez mi na glowe:/

Olga, super ta zolta bluza! ale Ignas robi postepy znocnikiem, gratuluje

Anna77, super masz tych chlopakow, zazdroszcze tych wyjazdow nad morze:))

Km, no tak jest ze jak chodzi sie do pracy toten dzien zleci niewiadoko kiedy:(

Aaaaa zapomialam, Daria, najlepszego na urodziny, maz sie postaral?

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849704 przez Olga
Hej.

My już z Olgą po testach-3 godz w szpitalu później za alergologiem czekaliśmy,tylko po to,żeby mi powiedział,że mam w czwartek przyjść po receptę na Olgi szczepionkę,bo jednak będzie odczulana ( szczepionka najdroższa ze wszystkich,500zł na pewno ),ja raczej też ponowne odczulanie,bo to co miałam przez 3 lata odczuliło mnie na trawy,a teraz mam jeszcze kilka innych do odczulenia :( tylko nie wiadomo,czy będzie odpowiednia szczepionka :( jestem załamana-znów to chodzenie co miesiąc,teraz też z Olgą i jeszcze tyle kasy :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849871 przez bidol
Hej lalki :)

Olga - oj a na co Olga ma alergie??
Kama tez ma teraz nawet nie wiem juz na co niby wyszedl pies kot i kon i troche brzoza. Mala ma teraz mega zsypana buzie i takie plamy jakies :( wyglada jak zombi ;)

Me - wow od 17 :ohmy: toz to srodek dnia... co Ty robisz jak spi tyle???

Anna - u nas juz sie skonczylo do 9.30 spanie . Kama budzi sie ok 8 rano :)

Agnesssa - a co u Was???

AF - no i tak trzymaj. Trzymaj towarzystwo w ryzach bo ja ju sil nie mam.

Majowka - oj biedna Ty. Ale predzej czy pozniej musicie przejsc przez etap usypiania :)

KM - ja nie wiem skad ty czas masz na wszystko ??? :woohoo:

Daria - jeju no to week zalatany mieliscie. A jak wasze nocki???

Krecik - obsukalas sciane????? :S

Kama ciut lepiej. Mam nadzieje ze jej przejdzie. Choc dzis ma dzien wyjca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849892 przez krecik
Bidol, stas obsikal sciane: p a co u Was z ta alergia? Nasilila sie teraz?
Stas tez taki niedobry, ale widze ze mu trzonowce znowu ida

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849916 przez AniaiFilip
o czasu mnie mam dla sibie. Dzis np chcialam sama sie zdrzemnac bo taka padnieta po nocce jestem a ten maly trzpiot jak duracel wogole nawet nie ziewnal !!!

Zle mi sie pisze bo mi Filip pozmienial ustawienia na tablecie a tel sie laduje.
czy Wasze dzieciaczki tez uwielbiaja ogladac filmiki ktore im nagraliscie? Moj woli to od bajek!!! :laugh:
Moglby wkolko 1 filmik ogladac

krecik-witaj w klubie :) Ja to juz taka niedospana chodze ale pocieszam sie ze jeszczev1,5 roku(tyle moja mama chodzila niewyspana przeze mnie)

bidol-Szkoda ze twoja Kamilka tak choruje, przynajmniej nie jest
j a kas mega marudna. Wogole nie widac po niej ze chora. Tyle razy co nam mowilas ze chora a tu nagle cudna fotke wrzucasz. Przynajmniej dobrze to znosi wszystko.
Zdrowka dla chorowitki malej i pociesz sie ze juz niedlugo lato :)

A nocniczek super. Gdzie go mozna nabyc?

Olga-Strasznie drogie te odczulania, a inaczej sie nie da?

Majowka-jak nocka?

Daria- super ze tyle sie dzieje. I spoznione zyczenia wszystkiego co najlepsze.

Me- ja bym sie bardzo zdziwila jakby Filipek tak mi usnol. A juz na pewnonie spalby do rana tylko po 3 h wstalby wyspany :dry:


Fajnie macie mamuski ze wasze dzieciaczki tyle spia. Filip zazwyczaj zasypia miedzy 9-10 a wstaje 7-7:30, czasem wczesniej.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849928 przez AniaiFilip
Hej

No i prosze jakie cuda, bez wstępu i zakończenia post poszedł :laugh:
Ja juz tak z telefonu obstukana ze inaczej nie umiem a jak mnie wywali jak posze na tablecie to juz zaskompilkowane dla mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849967 przez Olga
My się z dziewczynami i Ignasiem na basen wybraliśmy przed 18.Mały się tak wyszalał,bo z siostrami mu się nie nudziło,a ile się wody napił :lol: :ohmy: lał sobie kubkiem na głowę ha ha :blink: dzisiaj z płaczem z basenu wychodził :silly:

bidol Olga jest na alternaria uczulona,nic się u niej od ostatnich testów nie zmieniło,a miała robione z 6 lat temu.Ze mną gorzej,tzn na więcej cudów jestem uczulona,ale sprawa z odczulaniem bardziej skomplikowana :( Skąd wiesz już na co Kamka jest uczulona? Z krwi takie dokładne wyniki są? U nas testy od 3 roku robią :(

AiF no nie da się,leki biorę w czasie nasilenia,tzn od maja do września,ale już mam tak dosyć,więc jak można sobie pomóc na stare lata.to działam.Jednak po testach widać,że 3 lata odczulania na trawy nie poszło na marne,bo teraz znak miałam bardzo mały w porównaniu z tym co było kiedyś,teraz muszę inne alergenty wyeliminować :)
Olga za to nie ma żadnych objawów,oprócz czasami dziwnego chrumkania i mówi,że czuje,jakby miała w gardle kulkę,jakby jej coś tam przeszkadzało,więc też trzeba w końcu coś z tym zrobić :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850046 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Nocka tragiczna, Bo cos z Lucaskiem bylo nie tak (zoladek, katar....) co godz sie budzil....musialam biegac co chwile do salonu go usypiac, ehhh

Za to dzien super! Dziadkowie przynosza pysznosci, wiec biesiadujemy, mama po zakupy, Antonio sie bawi z Lukim, Salvi spi, zyc nie umierac! :laugh:

Nie jest tak zle, ale to dlatego, Ze ogromnie mi wszyscy pomagaja!

Usypianie nocne Lucaska, dzis odbylo sie wtrakcie karmienia Salvadorka :laugh: Oboje zasneli! Mam fotke, musze wam pokazac!

A jutro ide na zdjecie szwow.

Bidol, duzo zdrowka dla Kamilki! :kiss:

Daria, tak Lucas tez mial ciemne, ale mniej I krotsze...te salvadorkowe nie sa typowo ciemne, taki ciemny blond. Ja obstawiam drugiego blondyna, tesciowie mowia ze czarny! :laugh: Zobaczymy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl