BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu #852100 przez słoneczko
czesc dzewczyny
wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :kiss:

Majowka jak nocka :kiss: jak Salvadorek sie czuje :unsure:

Bidol tak mi przykro :( zdrowka dla taty :kiss:

Olga Ignasiowi nic nie jest po tym mleku :unsure: jakie dajesz mleko laciate :unsure: a powiedz mi jakie buty kupilas dla Ignasia na wiosne :unsure: newiem jakie buty kupic na wiosne :dry: a my jeszcze robimy remonnt bo jak ja bzlam chora albo Pawelek to nic nierobilismy, ale juz nieduzo nam zostalo :)

Ania Filip ale inteligentny Filipek ze pamietal gdzie schowal wow :ohmy: to dobrze ze chociaz spi pol nocy w lozeczku dobre i to :) a Filipek je wszystko :unsure:

My sie juz dawno pozegnalismy ze smokiem :) Pawelek juz sam je obiady przy swoim stoliczku :) w lozeczku sam sie przykrywa zreszta maly potrafi calymi dniami przesiedziec w lozeczku :)

zaraz powrzucam pare zdjec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852101 przez słoneczko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852102 przez słoneczko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852103 przez słoneczko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852104 przez słoneczko


a tu pokoik do zabaw Pawelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852107 przez słoneczko

a tu jego lozeczko :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852127 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852139 przez lusiamamanikosia
Aif - byliśmy puki co tylko porozmawiać i dowiedzieć się co i jak ale poszliśmy na góre bo na dole w sali maluchy miały leżakowanie i poszliśmy na górę gdzie jest sala i sala do gimnastyki i Niki zaczął sobie chodzić krzesełka przestawiać potem na sale poszedł do gimnastyki i zaczął przestawiać materace , zaczepiał Panią właścicielkę zagadywał ,nie czuł w ogóle skrępowania i Pani powiedziała że widzi po nim że nie będzie problemu z adaptacją a zaczniemy ją właśnie na początku sierpnia już :)Pani powiedziała że może już od początku sierpnia przychodzić na parę godzin by się przyzwyczaił bo mniej dzieci będzie i żeby już we wrześniu nie było problemów :)

Słoneczko - śliczne zdjęcia :) a pokoik bombowy :D super wygląda i kolorowo bardzo :) my ostatnio małemu fototapetę daliśmy do pokoju z samolotami z lidla :) ciężko było strasznie ją przykleić :( ale jakoś to wygląda :D jak będzie cieplej to będziemy malować mebelki wszystkie na biało :D Bidol mnie zaraziła tymi białymi mebelkami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852162 przez słoneczko
Lusia super wiadomosc tym przedszkolem, ja tez sie zastanawialm zeby Pawelka dac ale ciezko by bylo z odbiorem jakbysmy musieli zostac w pracy, niemial by go kto odebrac bo niemamy wogole babc ani dziadkow, wiec unas lepiej jakbym wziela opiekunke, chyba ze uda mi sie znalezc prace taka zebym niemusiala zostawac dluzej chodz wiadomo ze praktycznie w kazdej pracy trzeba zostac dluzej.Ja mam pomalowane mebelki na bialo w sypialni narazie Pawelek spi w pokoju z nami, bo tam gdzie ma pokoik do zabawy to spac niemoze niestety bo obok zaraz ma pokoik dziewczynka - sasiadka ktora ma 3 latka ale calymi dniami krzyczy , drze sie , wali wiec Pawelek by sie niewysypial, wspolczuje rodzicom ta dziewczynka wiecznie placze i krzyczy :(

Dziewczyny czy wasze maluszki spia w dzien? bo Pawelek ma 2 razy dziennie drzemke, wlasnie teraz spi i po 14 ma druga drzemka a idzie spac po 19 i po 6 rano sie budzi, a spi na drzemkach tak po 1,5 do 2 godz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852163 przez słoneczko
Lusi a co u Nikosia? opowiadaj jak sie rozwija?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852166 przez słoneczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852167 przez słoneczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852169 przez słoneczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852242 przez km
hej dziewczyny, mały właśnie padł, więc na chwilkę weszłąm do Was. U nas wczoraj była piękna pogoda 12 stopni, pierwszy raz kacper biegał bez czapki i szalika :) tak było ładnie, po pracy pojechałam z nim do lekarza bo już mnie dobija to jego ciągłe drapanie, przepisał nam jakiś lek, zobaczymy czy pomoże. Później po lekarzu pojechaliśmy do fikolandu ,a po nim do Mcdonalda na kolacje, Kacprowi tak smakowało że zjadł cały zestaw dziecięcy, kurczaczki z frytkami :) . Także wczoraj jak wyszłam do pracy op 6 to wróciłam do domu o 19:30. Ale w końcu weekend i 2 dni wolnego :)

słoneczko-wow 2 drzemki w ciągu dnia :ohmy: to ty to masz dobrze :) mój to chodzi pać o 21 wstaje ostatnio po 6, jak spał z nami to wstawał po 8 , ale odkąd śpi sam w swoim normalnym łóżku to niesttey tylko do 6 . Drzemke ma tak koło 11 1h czasami 2. Urwis z niego straszny, nie moge go zostawić samego nawet na chwile bo wspina się po wszystkim, nawet wchodzi na parapety, kłóci się niesamowicie, wrzeszczy na wszystkich jak coś mu się nie podoba i jeszcze teraz zaczął bić :angry: nie wiem z kąd mu się to bierze. Fajnie że twój pawełek taki grzeczny, szkoda tylko że tak choruje :( . Buciki super tylko troche drogie. Ja tydzień temu kupiłam Kacprowi takie buty, zimowe sa juz za małe, uznałam że nie opłaca się kupowac kolejnych, a na takie krótkie adidasy co ma to jeszcze za zimno
direct.asda.com/george/boys/shoes-boots/...9767,default,pd.html

Lusia-super że znalazłaś w końcu to przedszkole, widzisz wszystko zaczyna wam się układać mąż ma nową pracę, teraz przedszkole, zaraz ty pójdziesz do pracy :)

bidol-przykro mi strasznie z powodu stryja :( , trzymam kciuki żeby tacie się poprawiło


Jak tam mężowie pamiętali o dniu kobiet? bo mój to dał mi na buty, a że ja to jestem oszczędna i najbardziej lubię wyprzedaże, akurat w New look były przeceny i starczyło na buty , bluzkę i kolczyki wszystko - 75 % :lol: takie zakupy to ja lubię najbardziej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852254 przez słoneczko
Km ale lobuz z Kacperka oj to daje wam popalic, a nieplakal Kacperek jak sam spal w pokoiku?jak ja bym miala takiego urwisa w domu to chyba bym oszalala:/ a Kacperek chodzi do przedszkola ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl