BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu #847259 przez agnesssa
MajówkaPewnie Ci ciężko było bez Lucasa, tym bardziej jak wiedziałaś co się dzieje w domu :huh: Ale już dzisiaj będzie całą rodziną razem :woohoo: Trzymam kciuki żeby Lucasek przyjął nowego członka rodziny pozytywnie :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847297 przez bidol
Doberek

No widze ze dzieki tym Majowkowym emocjom Agnesssa do Nas wrocila :)

Majowka trzymam kciuki oby braciszkowie sie polubili.

Daria - jak dla mnie jasne takie sosnowe bedzieok :)

AF - u nas jest duza roznica wieku miedzy Sebkiem a Kamcia ... 4,5 roku. Sebcio wszystko rozumial. Wszystko mu tlumaczylismy :) on sie doczekac nie mogl i przyjal Kamcie z calego serduszka wpatrzony jak w obrazek byl i jest do dzis :)

Lece dzis z nimi do lekarza na dmuchanie choc Kama ma jakis stan podgoraczkowy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847308 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847476 przez km
hej dziewczyny u nas znowu pada od rana :angry:, od dzisiaj moge już jeździć swoim, samochodem, więc rano pojechaliśmy na zakupy z babcią i kacprem i normalnie czułam się jakbym na pierwszej jeździe była :lol: , w niedziele idziemy na urodzinki 4 latki więc po drodzekupiliśmy prezent, dzisiaj po południu idziemy do fikolandu. Jutro jedziemy na miasto musze sobie kupić jakąś bluzkę i jeszcze kolejny prezent, bo za tydzień idziemy na parapetówkę. Wieczorem mąż się wybiera na wyścigi psów, ma za zadanie wygrać na moje nowe buty a reszta dla niego :silly: . Jak zwykle weekend minie nam błyskawicznie :) .

majówka-biedny lukasek :( , aż tak przeżywa rozłąkę, dlatego ja się staram często zostawiać Kacpra z innymi żeby nie był tylko do nas przywiązany, za tydzień na przykład zostaje sam z babcia na noc.

Daria- ale duży pokoik. Ja to bym chyba kupiła łóżko zwykłe sosnowe no albo białe, bo ściany masz błękitne, chyba że planujecie pomalować ściany na biało to wtedy można pobawić się w kolory :)

Olga-o taki picasso z Ignasia, dlatego ja kupiłam Kacprowi markery zmywalne, chociaż i tak mu narazie schowałam bo obgryza końcówkę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847527 przez Olga
Hejka :)

My dzisiaj byliśmy z Olgą i Ignasiem u alergologa,tzn.Ignaś tylko towarzysko,bo jak na razie nie ma żadnych objawów alergii.Wyhasał się z jakąś koleżanką,ze dwa lata starszą,on bardzo lubi starsze dzieci,a rządzi nimi konkretnie :ohmy: My z Olgą na 4 marca mamy powtórzyć testy,bo już sporo lat minęło od tamtych,ja najprawdopodobniej znów będę miała odczulanie,tym razem na chwast,a Olga zobaczymy co wyjdzie w testach :( Teraz się boję,żeby Ignaś czegoś nie załapał,bo tam trochę kichających ludzi było,a jak do tej pory to choroby go mijają :)

Muszę pochwalić mojego synka,wszyscy się wczoraj bardzo cieszyliśmy.Przed kąpaniem jak zdjęłam mu pampersa,to udało mi się go w końcu namówić,żeby usiadł na nocnik.Od razu się zdecydował,wstał kilka razy,spojrzał w nocnik i nic,mówię usiądź jeszcze,może będzie bobek.No i usiadł i nagle oczu mu się zeszkliły i mówi "bobek",wstał a tam siusiu :lol: ale się cieszył dziewczyny,jaka radość była.Widać,że sam był z siebie dumny :silly: poszliśmy wylać,opłukać nocniczek i spuścić wodę :blink: rano też usiadł,ale mu się nie chciało chyba,ale najważniejsze,że sam chce usiąść i że już zaczyna to kontrolować.Czuję,że nie będzie tragedii z nocniczkiem,gorzej będzie ze smoczkami :(

majówka tak mi żal Lukaska-biedactwo :( pewnie straszne to przeżycie dla niego,rozstać się z mamusią,ale na szczęście już jesteście wszyscy razem :blink: daj znać jak reakcja Lukaska na braciszka,bo jestem ciekawa :blink:

daria,ale Tymuś ma fajny pokoik,oj chciało by się mieć taki metraż :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847542 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847728 przez Anna77
Hej Kobitki, no niestety nawalam z regularnością, ale muszę się z tym pogodzić :( Podczytuję, sprawdzam, ale ... Dzisiaj zostałam sama na tydzień. B wyjechał na tygodniowe rekolekcje, wraca za tydzień w sobotę popołudniu. Oj chyba wyląduje w jakimś wariatkowie po tym czasie. Tym bardziej, że Mateusz jest ostatnio strasznie oryczany. Pierwszy raz chyba widzę o co chodzi z tym buntem dwulatka. Bo to niestety chyba to. A że ja się staram nie dawać, więc krzyku jest sporo, he he. Poza tym, Kamil wraca w poniedziałek wieczorem do domu wreszcie, ale pobędzie 9 dni i znowu wyjeżdża. Kuba ma za dwa tygodnie urodzinki, więc musimy przygotować zaproszenia i zamknąć sprawę imprezki.

Majówka gratulacje pisałam Ci już na fb, ale Salvadorek jest tak uroczy, że ściskam Cię tutaj jeszcze raz :kiss: :kiss: :kiss:

KM naklejki super! Zwłaszcza, że Puchatek nadaje się na ściany niemal w każdym wieku :blink:

A przy okazji, pamiętam że był ten temat. Mateusz został wyprowadzony z naszego pokoju do pokoju Kuby - ich wspólnego, dokładnie rok temu w lutym. I obeszło się bez żadnego problemu. A pamiętam, że Kuba został sam w pokoju, kiedy miał niecałe pół roku, a Kamil miał 8 miesięcy.

A co do sprzątania przez facetów. Mieszkamy w naszym mieszkaniu równo 15 lat i przez ten czas B zrobił gruntowne porządki dwa razy. Raz kiedy wylądowałam w szpitalu na WZW A, bał się że i tak Sanepid wpadnie, bo taka jest procedura (nie było ich na szczęście ostatecznie). Wtedy odkurzył i wymył wszystkie szafki, książki itd.. No ale wtedy mieliśmy też mniej mebli i w ogóle mniej wszystkiego. To było 14 lat temu!!! A drugi raz jak urodził się Mati. Jak wróciłam do domku, to naprawdę byłam w ciężkim szoku, bo wszystko lśniło i pachniało świeżością i pomarańczami (olejek). I to tyle.

AiF muszę wypróbować to risotto. U nas nie było problemu żadnego z pojawieniem się Mateuszka. Kubuś jest bardzo opiekuńczy cały czas. A z kolei jak Kuba się urodził, to Kamil miał 9 lat, więc też problemu zazdrości nie było. W szpitalu z reguły byłam długo, ale u nas zawsze dzieciaki były przyzwyczajone, że czasem nie ma mnie dłużej. Wyjazdy służbowe, szkolenia itp, więc daliśmy radę. Ale tęsknota byłą

Olga he he, ta kawka w termosie, to nie taki zły pomysł. Może jakiś kubek termiczny :unsure: A Ignaś jak widzę kolejny raz pokazał swoją artystyczną duszę. Nic, trzeba przeczekać ten okres i dopiero potem myśleć o malowaniu. A pisaki zmywalne mamy właśnie w Kołobrzegu, muszę tutaj też kupić. Rewelacyjne są. Schodzi wszystko ładnie z rączek, buzi i mebli. A i na ścianę nakleiłam taką czarną tablicę www.pomyslowamama.pl/samoprzylepna-tablica-kredowa/ kupiłam kredy i Mati bardzo chętnie tam rysuje. W ogóle to fajna sprawa, bo można pociąć i dowolnie wykorzystywać. Część mam naklejoną w kuchni. Na allegro są też tańsze. U nas powoli z tym nocnikiem idzie, ale to głównie przez to, że mi się nie chce :silly: Jakbym go dała teściowej na tydzień, czy dwa, to jak ją znam, wrócił by z pieluchami tylko na spanie :silly:

Bidol obgryzanie ścian :unsure: Hmmm, może jej wapna brakuje :lol: I nie zapomniała, nie zapomniała, ale chyba czas przyjąć na klatę, że tak to już będzie u mnie. Staram się, ale nie daję rady tak często niestety. Ale pamiętam ZAWSZE :ohmy: Jak Kamka po "dmuchaniu", no i co z tym stanem podgorączkowym?

Daria mnie też się wydaje, że najlepsze chyba będzie sosnowe.

No i to tyle. Na pewno wszystkim nie odpisałam, bo nie wszystkie strony zdążyłam przeanalizować. U nas jest jeszcze nowina taka, że już postanowione, że od maja wracam do pracy. Szef już powiadomiony, więc odwrotu nie ma. W sumie to się cieszę. Na czas do końca sierpnia mamy już opiekunkę, no a teraz musimy coś wykombinować od września.

A tu jeszcze kilka zdjęć z naszego styczniowego wyjazdu nad morze.





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847732 przez Olga
Anna fajnie,że się odezwałaś :) ale nowina,to jednak wracasz do pracy :) to fajnie,jak TY jesteś zadowolona,to my też :silly: tylko jak wrócisz,to pewnie jeszcze rzadziej będziesz nas odwiedzać-a może częściej,zobaczymy :unsure:
Z tym nocnikiem,to ja też mam lenia,nie chce mi się ściągać ciągle tych pampersów,dlatego czekam,aż będzie ciepło i wcale mu nie będę zakładać :blink: ale dzisiaj przed kapaniem też było siusiu i radość wielka :lol:

Jutro Olga ma zawody i to o 9 rano,nie wiem jak ja się z Ignasiem wyrobię :ohmy: :ohmy: :ohmy: chyba się troszkę spóźnimy,ale iść musimy,bo Ignaś to kibic Olgi najważniejszy,chodzi na każde jej zawody,od noworodka ha ha :silly:

Odpoczęłam dzisiaj sobie 1,5 godz na basenie,dzisiaj na trybunach,sama bez Ignasia :silly:


Anna fotki super-fajniutkie masz dzieciaczki :blink:


bidolek i jak dzieciaczki?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847733 przez bidol
Zabki moje kochane :)

KAMILKA JEST ZDROWA JAK RYBKA !!!! USZKA ODETKANE I ZDROWE - CUDA SIE ZDARZAJĄ! !!!!!!
no i rzecz jasna dmuchanie leki i inhalacje tez sie przyczynily :)
Jestem taka szczesiwa ze nie poszlam na aerobik :silly:

Ania - no nareszcie - wiesz ja Cie tu brak???
A Matus daje popalic. Mam to smo :( ale u Nas juz tak chyba zostanie :(
Non stop pisk i "moje" "Oddaj" i "sioo"
Glowa mi peka :(
Takie chodzace zlotko :S

Ale chlopcy sa sliczni :)
Lubus jaki duzy :)
A Mateuszek wyglada jak aniolek :) sliczny jest
Bardzo do Ciebie podobny :)

Olga - dasz rade :) ja ostatnio daje rade juz na 8 rano z Sebkim i Kamka bylam na badaniach odraczajacych Sebe od obowiazku pierwszej klasy i to juz trzeci raz :)
Trzymam kciuki za Olge :kiss:

Majowka - i jak???

A i jak to lekarz ujął - w przyrodzie musi byc rownowaga hahahah
Seba ma zapalenie uszu :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847735 przez Anna77
Bidol już pisałam na fb. Świetnie. Wyściskaj Kamilkę :kiss:

Znalazłam jeszcze ciut nowsze fotki, jak zdążę, to jeszcze wkleję :) Już zasypiam pomału. Jutro wieczorkiem coś wrzucę jeszcze. Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847738 przez bidol
Ania fotki widzialam - juz edit zrobilam up :)
Chopcy boscy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847741 przez Olga
bidolek super wiadomości :) jednak zdarzają się cuda :blink: oby teraz Sebkowi szybko to minęło :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847748 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847807 przez bidol
Doberek :lol:

Dziewuszki u Nas takie piekne slonce ze az się zyc chce :laugh:
Dzieciaki do 9 pospaly i chwala im za to bo my z jedrula filmy do 1 w nocy ogladalismy :)
Mam dzis tyle energii - okna bym chetnie umyla ale nadal jestem troche przeziebiona i nie chce sie doprawic :S

Kamcia cos pokasluje ale zaraz inhalacje im zrobie :)
No i @ mnie dopadla - nie to ze sie nie ciesze ale boli bzusek strasznie i jak slon sie czuje :dry:

Olga - i jak na sawodacha ????

Af - ja najwczesniej z 2-jka dzieci na 7.50 bylam kiedys gdzies - pewnie do lekarza umowiona :S :silly:

To Filipek daje Ci popalic - a moze to bunt 2 latka ???

Kama jest niemozliwa ale i taka smieszna przy tym - strasznie do facetow lgnie :ohmy: u lekarza jednego chlopaka zaczepiala . Na poczatku sie smial do niej ale jak sprawa przybrała obrot na tyle powazyny ze na krok go nie odstepowala i patrzyla na niego jak nastolatka na justina bibera to bal sie na nia spojzec pozniej - hahahahaha az mi sie glupio zrobilo - pomyslal sobie biedak ze jakies wariatki dwie napalone hahahahah :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847868 przez Olga
Hej mamuśki :)

My już zawody przeżyliśmy,standardowo 1 miejsce w kategorii 11-13 lat grupy mieszane,ale były tylko dwie dziewczynki łącznie z Olgą :blink: Ignaś się wylatał,zjadł spaghetti i zaraz się kładziemy :)

Pogoda u nas też piękna,na basen wybraliśmy się wózkiem,o 9 wyszłam z domu,więc jak na nas,to super czas :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl