BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855098 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855135 przez lusiamamanikosia
No to dodam pare zdjęć Nikosia z Łazienek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855136 przez lusiamamanikosia
Niki i jego skarby
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855139 przez lusiamamanikosia
i jeszcze jedno jak Niki siedzi na drzewie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855176 przez Majowka
hej,

u nas piekna pogoda, 20 st w CIENIU! :laugh:
ale dzieciaczki tak jak w Polsce chodza ubrane jak jest 18st w sloncu, co kraj to obyczaj widac
w nocy jeszcze zimowe temperatury, wiec rano i na wieczor chlodno

my duzo nie wychodzimy, bo Salvadorek kaszle, katar....taki chorutki :(
z Lucaskem chodzimy na plac, do centrum, na zakupy, ale jeszce nie uruchmilam wozka blizniakow :laugh:

jedziemy dzis znowu do pediatry sprawdzic ten kaszel, oby go tylko do szpitala nie zabrali :(

Olga, zaczelas prace?

M89M, i co? ciaza???

Lusia, super fotki i spacerek! czekam na foto lozka Nikusia

AiF
, zdrowka dla Filipka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855189 przez krecik
Hej, ja tez powrocilam:) wczoraj pRzyjechalismy, na wsi mial super, od samego rana na polu, tylko jedzenie i spanie w domku:) bylo tak cieplo, ze w samej bluzie tylko chodzil, polubil latanie po ogrodzie i nie ciagnal za kazdym razem na plac zabaw:)
Dzisiaj juz od 9 bylismy na placuvzabaw, ale dopiero od10 zrobil sie ruch

Aif, biedny filipek, niewiem co Ci doradzic z tym lekarzem:(a co do lekow, ja zawesze wszystko woze ze soba jak mnie zycie nauczylo, zawsze jest potrzebny ten lek, ktorego sie nie ma, zdrowka!

Lusia, piekne fotki:) ale ten Nikos odwazny, wogole sie nie bal wiewiorek!

Bidol, a co u Was? Jak wyniki Taty? Albo mi umknelo albo nie pisalas...

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855295 przez km
hej dziewczyny ja mam dzisiaj wolne, ale jutro pracuje :( dziisaj popołudniu jedziemy na parapetówkę do znajomych, kacper jedzie z nami bo i tak długo nie posiedzimy bo na 7 rano mam do pracy :angry:

AiF-ja to już jak kacper ma tylko kaszek to do lekarza nie chodze, no chyba ze czuje po plecach jak mu chrupocze jak oddycha, to wtedy ide żeby go osłuchał i tak jeszcze żadnego leku na kaszel mokry nie dostał bo tutaj nic nie mają, dlatego zamawiam zawsze z apteki polskiej internetowej w uk, mucosolvan czy flegamine plus syrop prawoślazowy. Na twoim miejscu zamówiłabym sobie właśnie jakieś syropy na jutro by ci już doszły :) Rozrzedzą wydzielinę i łatwiej będzie mu wszystko odkrztusić.

lusia-super fotki :)


A mi się coś wydaje że Kacper może mieć robaki :( bo przy zmianie pieluchy drapie się po pupie ciągle, nie ma apetytu i ciągnie go do słodyczy, których nigdy nie lubił, tata mi wczoraj wysłał juz lek, nawet jak nie ma to i tak nie zaszkodzi. Niby dzieci które mają kontakt ze zwierzakami czy bawią się w piaskownicy to raz na jakis czas powinno im się dac ten lek na robaki, a mój to ciagle te wszystkie koty na dworze głaszcze , wszystko z ziemi zbiera i do buzi, więc wole mu dać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855413 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855428 przez bidol
Af - moze rodzice Ci przesla cos?? Ja mam w donu apteke ;) a i te plastry to z UK mamy ;)
Oby mu przeszlo :)

Km - ja kame po lecie bede odrobaczac. Bo faktycznie takie maluchy wszystko do buzi pchaja :(

Lusia - fotki super :) ale Nokos miał atrakcje :) fajnie macie :)

Krecik - no to wypoczeta jestes ?? :)

Majowka - wow to u Was prawie lato :) zdrowka dla Salvadorka ♡ oby mu przeszlo szybciutko zeby mogl na slonku sie wygrzewac :)

Co do wynikow taty to dzis siostra odebrala czesciowe. I ogolnie w komorek rakowych w tkankach nie ma ale lekarze chca sie jeszcze przyjrzeć kosciom bo maja obawy ze ptzezuty moga byc do kości :(

A zaraz wam wstawie fotke kamy - patrzcie jakiej alergi od kota dostala :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855434 przez bidol
Buzka dzis
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855445 przez bidol
A to z wczoraj - nie ma porownania :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855506 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855536 przez km
AiF ja zawsze z tej zamawiam z tego co widze do to irlandii tez wysylają
www.e-apteka.co.uk/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855558 przez Anna77
Hej Kochane, nie mogę o Was nie pamiętać oczywiście. Podczytuję na bieżąco. Nie miałam czasu, bo troszkę zamieszania.

Najpierw Kamil wrócił w sumie na 10 dni i w środę rano znowu wyjechał. Wróci dopiero 30.03. Do tego jeszcze się ostatnio pochorowałam. Zaczęło się od kataru, a skończyło na zapaleniu krtani z obrzękiem. Ale dzięki temu że mój lekarz stosuje na mnie leki jak dla konia, jestem na prostej.Biegi musiałam zawiesić i od niedzieli nie biegałam, ale ćwiczeń w domu nie odpuszczam :)

Poza tym cały czas szukałam opiekunki. No i dzisiaj znalazłam :) Rozpuszczała wici tylko wśród znajomych i przedwczoraj zadzwoniła koleżanka, że ona "zwalnia" opiekunkę w maju i gorąco ją poleca. Dzisiaj się z nią spotkałam i jest super, także to mam z głowy i bardzo się cieszę. Wracam do pracy od maja, albo nawet już po świętach wielkanocnych. Na początku tygodnia ustalę grafik z szefem. Będzie ciężko, no ale już zdecydowałam.

Majówka mam nadzieję że waga i zdrówko Salvadorka szybko wrócą do normy.

Olga super sprawa z tą pracą :) Popieram i wspieram.

Bidol zdrówka dla Kamki :kiss: Kurcze, potężna ta alergia. A jak tam Sebek?? Nie było już przebojów z tą reakcją alergiczną? Mam nadzieję, że te przerzuty do kości to jednak będzie fałszywy alarm??

Słoneczko no wreszcie :kiss:

Lusia Wiewiórki na spacerze mnie wzruszyły. Cudny ten spacer mieliście.

Kurcze, przepraszam ale nie pamiętam więcej.

Zdrówka dla wszystkich choruszków.

Ja właśnie przedwczoraj odrobaczałam Kubę i Mateusza. To nigdy nie zaszkodzi. Poza tym Mati ostatnio chodzi z całymi rączkami w buźce. Kły mu wychodzą, więc to pewnie dlatego. A Kubie zdarzało się zgrzytać zębami przez sen, a to podobno często jest oznaką robaczków.

Jutro też będziemy mieć zamieszanie, bo Kubuś ma 7 urodzinki. Na 16 przyjeżdżają dziadkowie i prababcia. A na 18 jedziemy do klubiku na urodzinki dla dzieciaków.

Uciekam Kochane. Pojawię się wkrótce mam nadzieję :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855589 przez słoneczko
czesc dziewczyny

unas strasznie wieje i pada deszcz;)

wkoncu sie zdecydowalam i kupilam wozek quinny ;)

Bidol trzymam kciuki aby z wynikami dalszymi bylo dobrze;)ale pieknie ubierasz Kamilke;)

Anna fajnie ze wracasz do pracy ja to jak chcialam wrocic do swojej to uslyszalam ze jak mam dziecko to juz sie nienadaje do pracy ale po remoncie poszukam opiekunki i bede szukala pracy .

Dziewczyny a jak sie nazywa ten lek na odrobaczenie?

AniaFilip zdrowka dla Filipka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl