BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 11 miesiąc temu #881605 przez Olga
Hej.

Od,odmelduję się tylko i wpadnę wieczorkiem,alb wcześniej,bo dzisiaj mam wywiadówkę,to wzięłam sobie wolne :)

bidol tragedia z tym maleństwem :( czemu tak wcześnie zaczęła rodzić?
Ty masz pecha z tymi samochodami,ja bym to od razu zgłosiła :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881614 przez krecik
Rzeczywiscie forum nie jest doskonale, ale przynajmniej dziala:)

Bidolku, wspolczuje:( uwazam, ze zle zrobilas, ze nie zadzwonilas na policje, nie trzeba takich ludzi zalowac, dobrze, ze chociaz mialas refleks i Kamilce nic sie nie stalo
A jak sie tata czuje?

Mi po dwoch godzinach udalo sie ogarnac mieszkanie, dzisiaj mamy upal, pasowaloby mi, zeby maly usnal, bo siostra ma przyjechac, to pojechalbysmy na szybkie zakupy, a potem z chlopakami do parku:)
Wczoraj bylismy na tej dzialeczce, no poprostu raj dla dzieciakow, ogrodzone, piaskownica, hustawka, trampolina i towarzystwo do zabawy, jeszcze mi tylko piwka brakowalo do szczescia, ale niestety robilam za kierowce

Daria, do 4 na weselu! Mlodosc...ehhh ja todo pierwszej gora:d

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #881651 przez Majowka
czesc dziewczyny,

Witam Was wszystkie bardzo goraco po dluzszej przerwie!

U nas duzo sie dzieje ostatnio, jak zreszta widac na FB po zdjeciach, ktore wrzucam codziennie! :P

Mielismy przepiekna pogode, wiec jezdzialam z chlopcami codziennie nad morze do domku dziadkow. Maja duzy ogrod, wiec Lucasek ciapal sie w basenie, biegal po trawce z wezem, etc

Bylismy w TV!!! widzialyscie!?!? to dopiero cos, prawda!????
w portugalskiej "jedynce", jestesmy teraz rozpoznawani na naszym osiedlu, w sklepach, masarniach, no super! :)

Dla Sloneczka i AiF wstawie linka do filmiku


teraz chlodniej, wiec odpoczniemy troche, ale juz za tydzien jedziemy z dziadkami na poludnie Portugalii do Algarve na tydzien wakacji, do domku dziadkow!!! bedziemy plazowac kilka razy dziennie!

Przygowtowania do slubu trwaja i zaczyna sie robic goraczka przedslubna...may juz fotografa, sale, orkiestre, opiekunke, oddalam sukienke do prania...mysle nad welonem. Kupuje dzieciom ubranka na impreze. Jeszcze nie myslalam nad tortem, wiem tylko ze podamy go zaraz po obiedzie-kolacji jako deser. Dekoracje kosciola musze zalatwic. Bylismy juz z Antonio na naukach przed malzenskich hihi i wszystkie dokumenty potrzebne juz sa zalatwione! :)

wczoraj wyslalismy zaproszenia!!!





taka ma okladke hihi


Bylismy juz w Lucaska przedszkolu na spotkaniu z jego wychowawczynia. lucasek idzie do przedszkola od polowy wrzesnia tego roku!
Pieknie sie rozwija. Duzo mowi!
A Salvadorek juz niedlugo bedzie mial 3 miesiace! jupiiiiiiii
Jest niezastapiony! cichutki, grzeczniutki, zero problemow. Przesypia noce! jak go karmimy o polnocy to spi do 6h rana! no mowie Wam niesamowite! tak fantastyczne to nasze dziecie!

Bidol, cos okropnego z tym samochodem! Jak dobrze, ze tak zareagowalas!...no i to malenstwo! straszna tragedia... :((((((((((
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881717 przez saiko
Bidolku - masakra :( przykro mi z powodu "szwagierki" :( oj trzeba było zglosić palanta na policję jak miałaś możliwość

Majóweczko - o matko kochana, jakiego ślubu, przeciez braliście rok temu!!! Ja widziałam kawałek wywiadu - nic nie zrozumiałam :P ale czytałam komentarze. NO i widzę, że Lukas dużo bardziej rozwinięty od Szymulina bo mój mały nie mówi nic prawie jeszcze

u nas dziś potworny skwar na słońcu :( bardziej pasowało mi wczoraj bo było więcej chmurek i wiatru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881752 przez km
hej dziewczyny , w koncu forum działa:). U nas po staremu, pomału szykujemy się do wyjazdu :). Osttanio miesliśmy codziennie po 22 stopnie, więc Kacper chodził tylko w majteczkach i dzięki temu całkowicie odstawilismy pieluchy :) już tylko jedna dziennie idzie na noc.

bidol-ty to z tego co pamiętam co rok masz jakąś niefajną przygode z kierowcami :( , strasznie mi przykro z powodu szwagierki, takie rzeczy nie powinny sie zdarzać :(

majówka- super te zaproszenia, no i fajnie że tak sobie dobrze radzisz z dzieciakami, jak ja sobie przypomne jaki Kacper był przez pierwsze 4 miesiące to aż się boje drugiego dziecka :laugh: . wy to macie fajnie z tą plażą, też mieliśmy jechac do Algarve ale były za drogie bilety lotnicze, a słyszałam że tam pięknie jest :). miłego odpoczynku. A i powiedz jak tam się znalazłaś w telewizji?

saiko-w końcu powróciłaś, wow 14 kg waży Szymon to chyba ma niezły apetyt:) . Mój to może z 13 , je dużo i dosłownie wszystko ale wszystko wytrzęsie z siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881765 przez krecik
Hej, my juz wrocilismy zplacu zabaw, maly padl, niestety tez malo zjadl i zrobie na szybko jakas zupke:)

Majowka, super te zaproszenia, nie zazdroszcze organizacji na odległość, ale na pewno bedzie swietnie:)
My tez od wrzesnia do przedszkola, znalazlam takie dla dwu latkow, nawet jeszcze blizej niz to co mialam poprzednio upatrzone, z buta ok 10 min, niestety troche droga ta przyjemnosc, ale szkoda mi malego bo tak garnie do dzieciakow:d i pojde na aqua qerobik:d

Saiko, mom tez nie zaduzo mowi:)tez nie znosze takich upalow, do tego malemu jeszcze nie kupilam sandalkow, wiemy jakie chcemy, ale wtym roku wyszla seria w ochydnym seledynowy kolorze i musze podjechac , zmierzyc mu buta i kupie mu przez internet model z tamtego roku oby tylko byly!

Km, to ja tez ostro biore sie za odpieluszkowanie, tylko od lipca, jak bede u rodzicow:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #881771 przez Olga
Hej.
U nas upał,byłam z małym na placu,ale z godz wytrzymała,tak grzeje.Ignaś cały mokry,a w spodenkach i na krótki rękawek był :( od jutra zaczynamy chodzić tylko w majtkach,już torbę spakowałam i będziemy sikać na zieloną trawkę :) czas najwyższy zacząć odpieluchowywanie :)

majówka super,że jesteś :) dawno Cie tu nie było.Zaproszenia super i ślub już tuż,tuż ;) powiedz mi,jak się znalazłaś w tv,bo mi coś słabo się otwiera filmik i nic nie rozumie :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881790 przez Daria23
Dzień doberek przywitam się i ja:) Jej jak tu dziwnie jakoś nie podoba mi się ale być może to kwestia przyzwyczajenia:)
U nas dziś upał:):):):) ale bosko jej nie myślałam że po wczorajszej pogodzie dziś będzie tak cudownie ciepło:)szok czekam aż mały się obudzi i jedziemy do pobliskiego miasteczka na plac zabaw-może spotkamy jakieś dzieci:)
Ja tak jak Olga od jutra wkładam Tymkowi same galotki i zobaczymy:) Napewno na początku będzie sikał i nawet nic mi o tym nie powie-no właśnie jak wyjaśnić takiemu małemu żeby zawołał i dopiero jak ściągniemy majtki sikał???????????niech jakaś mama mnie olśni w tej kwesti:)

Bidol-ojojoj jakie nieszczęście:(Jak muszą się strasznie czuć ci rodzice:(mojej siostrze dziecko umarło w 4 miesiącu i też musiała urodzić tzn wywołali jej poronienie-ciężko to przeżyła a ci mieli jeszcze większe:(przykro naprawde.
Jej i Kamcia strach normalnie dobrze że Ten u góry nad wami czuwał i nic się nie stało!!!!

Olga-co to za mina na upał trzeba si,e cieszyć:):):) powiedz mi jak będziesz tłumaczyć Ignasiowi że nie siusia się w majtki???
co do stolika to tak mammuta są krzesełka a stolik kriter czy coś takiego ale fajnie ogólnie to wygląda każdy jeden mebelek jest innego koloru także kolorowo:)


Majówka-o mamo przecudne zaproszenia!!! sama bym chciała takie śliczne dostać:) Kolejny ślub czy ty nie masz za dobrze?:):)
A o czym był ten wywiad?i jak to się stało że znaleźliście się w tv?nie moge coś odtworzyć filmiku.
No widzisz jaki masz Skarb w domu Salvadorek daje ci się zrelaksować przy nim:) I Luki do przedszkola_super sprawa ja też bym bardzo chciała dać Tymcia ale u nas nie ma gdzie:(

Km-a jak u was wygląda robienie kupki?siku wiadomo a kupke woła i biegniecie do toalety czy na dworze?no i czy zdąży zawołąć?

Krecik-cofam na weselu nie byłam do 4 tylko do 2 ale z tego względu że optarły mnie buty i nogi odmówiły posłuszeństwa nawet jak już przebrałam na niższe buty-było za późno plastry nie pomogły już więc trzeba było zwijać wrotki:P

Nic lece robić obiadek bo potem szybciutko na placyk do dzieci:)

Fotki stolika wstawie jutro obiecuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #881808 przez Majowka
Saiko, drugi, no koscielny! dla mojej polskiej rodzinki na polskiej ziemi. Zaprosilismy okolo 60 osob, taka liczna ta rodzinka, ale z pewnoscia wiekszosc osob tow. nie bedzie. To bedzie tradycyjny polski slub, z weselem i tancami, ale w malym gronie. Z Portugalii nikogo nie bedzie.

Lucas, nie zeby mowil juz, ale tworzy juz zdania, zaskakuje nowymi slowkami, typu 2 dni temu powiedzial: mamo, babciu, patrzcie! Samolot! hihi (po portugalsku)
Lucas 2 tyg temu wazyl 13.300kg i mierzy 90cm.

KM, no Algarve piekne! no niestety, bilety bardzo drogie..moj brat znalazl jakies lowcostowe linie i za 100e leci, ale z ograniczonym bagazem, przez Londyn, wiec mi nie pasuje...teraz nasz czeka mega wyprawa z dwojeczka. Lecimy 17czerwca. O Salusia sie nie boje wogole, ale Lucas pewnie da nam w kosc, no coz....

a w TV znalazlam sie, bo jedna z moich kolezanek wspolpracowala przy organizacji tego tematu o Polsce i spytala czy nie chce pokazac zdjec ciast i czegos upiec, a okazalo sie pozniej, ze mieli inna Polke od gotowania i mnie wzieli do opowiadania o tym jak sie znalazlam w Portugalii i jakie sa roznice kulturowe. Wszysto stalo sie nagle z dnia na dzien, spytalam tylko czy moge zabrac tesciow i dzieci i mniej wiecej o co beda pytac, a wcale tego nie pytali, wiec zaskakiwaly mnie pytania i troche krecilam i wymyslalam hahahahaha
balam sie bardzo o Lucaska, bo byl na skraju wytrzymalosci, jak tylko sie skonczyl wywiad rzucal sie na ziemie w szale. Byl zmeczony, glodny, bo troche nas tam przetrzymali....

Krecik, u nas przedszkole tuz za rogiem. nic specjalnego, ale najwazniejsze ze bliziutko i pani mila. Dzieci dosc duzo bo 18 na 3 doroslych :( wszystko z wyzywieniem (sniadanie, obiad, podwieczorek) kosztuje 300e na miesiac, wiec to jedna z najtanszych ofert tutaj. Lucasek tez sie garnie do dzieci, ale czasami sie ich boi...ogolnie to potrzebuje teraz innej stymulacji i zasad, ktore trudniej mi teraz zapewniac, bo jest Salvadorek i tez przy nim cos trzeba zrobic

Daria, dzieki! no zaproszenia z inej beczki, bo malo kto moze na zaproszenie na slub wstawic swoje slubne zdjecie hahahahahahaha
wyzej opisalam to z TV
tez juz uczymy Lucaska nocnika, ale jeszcze postepow nie ma. jak zrobil kupe u babci na taras to poszedl po mopa i chcial wyczyscic sam,hehehe, plakal jak mu zabralismy i pozbieralismy...ciekawe ile to potrwa...

Fajnie ze macie teraz super pogode!!!! Korzystajcie!!!!! dla dzieci to raj!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881809 przez km
Daria-ja kacprowi często przypominam Ze nie ma pieluszki więc musi wołać siusiu, wie że dopiero jak zdejme majtki i albo go posadze że nocnik czy sedes, no albo go przytrzymam nad trawką to dopiero ma zacząć robić:) . A jak chce kupke to i tak woła sisi :) jak jesteśmy na dworze to i tak robi na trawke nie biegne do domu, tym bardziej że daleko chodzimy, mam zawsze woreczek ze sobą , zbieram to co zrobi i wyrzucam do śmietnika na psie kupki:) . Teraz już nawet na drzemke nie zakładam mu pieluchy, a spi zawsze z 3 godziny, naprawdę potrafi długo wytzymać, no i uwielbia wszystkie publiczne toalety, tylko wejdziemy do jakiegoś sklepu to odrazu wołą sisi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881854 przez mama89muminka
I ja sie przywitam szybko, bo obiad trzeba robic.
Cos przez kilka dni nie moglam sie dostac tu na forum, nic nie dzialalo, widocznie u was dziala lepiej, skoro tyle postow sie namnozylo. Doczytam was w wolnej chwili, bo teraz mnie Miro morduje, zeby go na barana wziac :dry:
Jeszcze tak na szybko napisze co u nas, pracy nie dostalam, babka byla ze mna szczera, ze szukaja pracownikow z plynnym finskim. Nie wiem po jakiego czorta mnie zapraszali na rozmowe skoro cv wysylam im po angielsku i tam wyraznie jest napisane, jakie umiejetnosci jezykowe posiadam :dry: wniosek jeden: nie czytaja wcale cv :dry:
Miro robi sie coraz fajniejszy, smiesznie dyskutuje, co prawda po swojemu, ale zdarzy mu sie powtorzyc jakies slowo. Na spacerach potrafi sam przejsc ok 1km sam o wlasnych silach. Ze spaniem ma ogromne problemy, w ciagu dnia juz nie sypia prawie wcale, na noc chodzi spac o 23-24, wstaje 7-8 rano.
Odezwe sie do was za jakas godzinke, ide tego mojego diabla zmeczyc jakos i biore sie za ten obiad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882044 przez saiko
widzę, że temat odpieluchowywania. Ja się tego strasznie boję :( w ogóle nie wiem jak ugryźć temat :( Szymul w ogóle nie chce siedzieć na nocniku, ostatnio strasznie wścieka się jak mam mu zmienić pieluchę, przebrać czy ubrać :( ucieka, wymachuje nogami i po całej akcji normalnie mokra jestem z nerwów :( Straszny buntownik jest z niego.
Z obcinaniem pazurków też jest problem, ma tak wrażliwe stopy że nawet na śpiocha wyrywa i się budzi :( Często mam wrażenie że całkiem sobie nie radzę z opieką nad nim, z jego wychowywaniem itd ;(

m89m - Szymul przeszedł mi ostatnio ponad 2km!! i wyobraź sobie potem ominął drzemkę i zasnął normalnie o 21 :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882142 przez Olga
Hej wieczorkiem :)

U nas majteczki zaczęły się na dobre,założyliśmy małemu po drzemce jak do babci na działkę jechaliśmy :) w torbę zapakowałam z 10 par majteczek i chyba ze 4 pary spodenek i nocnik,a tu zdziwienie,bo Ignaś się nie zsikał ani razu,za to ze 3 razy zrobił na nocnik i podlewał później tym kwiatki i kamienie ha ha :) pierwszy pampers zaoszczędzony,ale za to po kąpaniu,założona czysta pielucha Ignaś zaczął się chować za szafę,znaczy idzie bobek,posadziłam na nocnik-tylko siku,założyłam pampersa,nie minęło 5 minut bobek zrobiony :unsure:
ale będziemy stanowczy,bierzemy się ostro do pracy,bo jak dzisiaj poczułam nie ładny zapach od trzylatka,który się bawił z Ignasiem,to nie fajnie to wyglądało.Dostał się ten chłopiec do przedszkola od września,ale pod warunkiem,że umie korzystać z toalety,a on pojęcia nie ma jak na razie :(

Daria ja podobnie jak km,co 15-20 min pytam,czy chce siku i namawiam,żeby usiadł na nocniczek ( dzisiaj nawet przed blokiem raz siedział ha ha ) i ciągle mu przypominamy wszyscy,żeby pamiętał,że pampusia nie ma,tylko majtusie :) a jaka radość jest jak zrobi i oczywiście wszyscy muszą bić brawo :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882150 przez daners
łooorany faktycznie jak z 0 lt wstecz to forum eeeeee daremne ale coz..


witam sie ;]

Bidol rany kiedy te tragedie odejda z waszej rodziny... przykro mi z powou szwageirki -biedna co za rozpacz;/ a z Kamilka dobrze ze zareagowalas i jestes czujna. Coi u Was taki ruch jak w rzymie ;/

Majówka gratuluje gwiazdeczkooo :) wywiadu i wogole otoczki tv :)

Daria gdzie foto ;-p

co do pieluch to ja odsuwam temat bo sie tez go boje ;-p

saiko no niewierze SZYMUS taki a wyglada na grzeczniutkiego ;-p

dobranoc uciekam bo maz krzyczy...cd jutro ;P



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882219 przez km
hej dziewczyny ja dzisiaj totalnie niewyspana, Kacper przybiegł do mnie o szóstej i zaczął wołać sisi, pielucha po nocy suchutka , ładnie zrobił siku po nocy na sedes :) , wczoraj spał 4 godziny w ciagu dnia bez pieluchy i też się nie zasikał, zrobił an nocnik jak wstał. Cieszę sie bo przynajmniej na wyjazd nie muszę brac pieluch tylko 7 sztuk na noc i tyle :)

Olga-Ignaś mądry chłopak to raz dwa opanuje, kwestia tylko tego żeby zaczął sam wołać :)

Daners- a czego tu sie bać, zacznij małego wysadzać na nocnik i tyle :)

saiko- może dla Szymka jest jeszcze za wcześnie, ale próbuj go wysadzać po nocy , bijcie brawo, niech sam później wylewa do kibelka :)

U nas dzisiaj może będzie ładnie, więc zaraz lecimy na spacer a później pierogi lepimy na obiad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl