BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #880753 przez bidol
Doberek.

U nas jeszcze nie pada jest nawet cieplo. Że 16 stopni :)

Krecik - no ja taka pewna nie jestem. My robimu popoludniami. Regipsy prawie skonczone. Jeszcze dziś docinki zostaly. No i jutro pewnie szpachlowanie - z tym sie zejdzie ze 2-3 dni pewnie. I panele to pewnie jednego dnia malowanie i juz. Ale cos czuje ze dopiero w prYszlym tygodniu skonczymy. I to pod koniec tygodnia.

M89M- to trzymamy do jutra kciuki. A Miro pewnie sie czyms podtrul :(

A i obiecana fotka lozeczka. Taka byle jaka nq szybko.
Kamcia przespala do 8 rano jak krolewna. Miala tyle miejsca :) niczym nie podpierwlam. Polozylam jedynie materac przy lozku. Nie spadla :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880805 przez krecik
hej:)

m89m, dobrze, że małemu już przeszło:)chociaż będziesz mieć spokojną głowe, a my tez jutro będziemy trzymać kciuki:)

Bidol, ależ mi się spodobało to łóżeczko! to pewnie przez tą hosstese:D chyba zaczne się rozglądać za takim dla S., tylko, że raczej od przyszłego roku, bo dopiero mi w styczniu go przyjmą do przedszkola, a tak jak często jeżdzimy to jak go kłade to poprostu ucieka, będzie się przewracał a nie pójdzie spać

gdzie reszta?

a unas już nie pada, ale Staś był 10 min na polu i buty przemokły, podsusze suszarką i może jeszcze dziś pójdziemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880820 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja. U nas jako tako leci ja już żyje piątkiem i weselem ech znowu sobie podylamy z mężem:)Szkoda tylko Tymcia martwię się jak przeżyje tą noc bez nas to już rok jak go nie zostawialiśmy na tak długo:(:(:(

U nas pogoda masakra:/ wciąż pada a jak nie pada to wiatr głowe urywa i ponuro a już taka ładna wiosna była ech
Nos jeszcze ciutke siny na samej kości więc jak ktoś się nie przyjrzy to nie widać:)ale jeszcze boli jak się go dotyka;/

Bidol-jej jakie cudne łóżko!!!! idealne dla dziewczynki!!!podobają mi się one strasznie:)
Już widze pokoik Sebcia jaki będzie prześliczny:)
Przykro mi z powodu taty że znowu tyle musi wycierpieć ale grunt to się nie poddawać!!!
a które okularki wkońcu wzięliście Sebie??

My wczoraj zamówiliśmy Tymciowi stolik i dwa krzesełka bo jeszcze nie miał w pokoiku i chcemy jakiś namiot z kulkami albo coś takiego widzieliście coś fajnego w tym stylu??????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880976 przez krecik
Daria, nie przejmuj sie Tymusiem, wkoncu zostanie u siebie w domu, a Wy przed switem wrocicie:) a jaki stoliczek i krzeselka? Bo tez poluje -siostra zazyczyla sobie to kupic stasiowi na dzien dziecka/urodziny. A co do tego namiotu i kulek, to tylko kwestia tego ile macie miejsca w pokoju, jak macie-szalejcie!
Mi sie bardzo podoba to co jest u Lusi, lozko i u gory domek, zawsze o czyms takim marzylam , dla siebie ofkorse


My juz jutro jedziemy na wieś, a w piatekdo Kr, juz nie moge sie doczekac, a w przyszlym tygodniu zakupy, bo juz mysle o tym bikini na wakacje:d

To do sb/niedzieli!

Milego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881140 przez Daria23
Witam witam tylko kogo???pustki straszne laseczki.
U nas dziś pobudka o 5 ;/ a już było tak pięknie pare dni z rzędu Tymi wstawał o 7

Krecik-zamówiłam dwa krzesełka i stolik z ikei.Już przyszedł -w dwa dni!:) Jak mąż złoży itp. to wstawie fotke:)ciekawe czy młodemu się spodoba:)
Co do Tymcia to nie dokońca zostanie u siebie bo będzie u dziadków spał-stamtąd mamy bliżej na te wesele.Oby było oki bo ostatnio jak spaliśmy u moich rodziców i Tymi spał ze mną to jak się obudził o 2 to do 5 nie spał bo nie mógł zasnąć z tego wszystkiego że ibudził się nie u siebie;/ Dlatego się boję że obudzi się zobaczy że mnie nie ma i dupa.Ale myśle że nie dłużej jak do 4 tam będziemy więc go przytule;)

mój mąż chce coś takiego kupić allegro.pl/namiot-4w1-iglo-tunel-wigwam-...7w1-i4199507014.html i część chce do ogrodu a część w domu ale moim zdaniem takie namioty nie nadają się do kulek więc będziemy myśleć a miejsce nie gra roli mamy pare pokoi wolnych i dużych także plac zabaw można w jednym zrobić;p

Jutr imprezka jupi:) wypije za wasze zdrówko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881289 przez daners
czesc dziewczynki :):):):)

nawet niemam usprawiedliwienia a moze w sumie ....
kurde mamuski przed komunia musialam isc na wyrwanie zeba bo mi przebil dziąslo ;/masakra...wiec komunia z podwojnym policzkiem uznam za malo udana ;] hehe ale wiadomo przygody musza byc. A ogolnie
Fifek sie pochorowal potem ja i egzystowalismy jak dwa "flapy" Naszczescie juz po... :)

a u niego
Mamy etap-Bicia ;/ jesli sie zezlosci to reka wymachuje przed moja twarza czasem mnie szmyrnie a potem mowi przeprasam i przytula grrr mam nadz ze to minie...
a procz tego to nadal mam grzecznego synusia ;-p

Daria a kreacje masz na tance hulance ;]
Tymek na fotkach superowo szczegolnie w mamusi okularach--macho :):))
jak znosisz te poranne wstawanie? my tez na nogach zawsze o 6 badz troszke przed...

Olga jak tam Ignasiowi apetyt powrocil ;] a Ty Olga jak przezylas ciezki dzien w pracy hmm ;]

Bidol zdrowka dla taty- przykro..ale trzymajcie sie dzielnie.
Kamcia faktycznie jak królewna w swoim boooskim lozeczku,no superowe naprawde.
ze tez takich cudeniek niewidzialam na bojsss.
My jeszcze w starym lozeczku,pewnie jeszcze troszke pokisimy w nim

Krecik udanego,slonecznego pobytu ;] wypoczywajcie ile wlezie... :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #881293 przez daners
grrr
powrocilam pare str wczesniej by odpisac innym mamusiom i co
rany czemu to forum tak dziala;/ skasowalo mi to <placz>



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881325 przez Olga
Hejka.

Przywitam się wieczorkiem :)

Jeszcze jutro i wolne :) we wtorek mam wywiadówkę,więc wzięłam sobie urlop,nie będę leciała na łeb,na szyje :lol: oby było słoneczko,to będe miała cały dzień dla Ignasia :lol:

Dzisiaj nam przyszedł rowerek-fajny,przejeździmy wiosnę i po jesieni go sprzedam :) biegówkę dalej szukam,żeby była dobra na teraz :blink:

Apetytu u Ignasia brak-2 x 360 kaszy i trochę pizzy i kurczak z pizzy w gyrosie przez cały dzień :( obiecałam sobie,że nie dostanie żadnego serka danio,jak nie chce obiadu,to znaczy,że nie jest głodny i poszedł na drzemkę spać nie najedzony :( i skończę z tymi serkami,będzie żył kaszką,aż sam zawoła coś normalnego :ohmy:

Daria super ten tunel,na działeczkę fajny,tylko ciekawe jak go się szybko składa w razie deszczu :unsure: pokaż stolik z krzesełkami-Mamuta kupiliście,czy inny?

daners przeżyłam bez problemu,kiedyś się bałam,że nie zdążę wszystkiego posprzątać,a teraz już wiem,co i jak i w ciągu niecałych 3 godz mam wszystko zrobione i siedzimy z ochroniarzem i pijemy herbatkę :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881361 przez saiko
Dziewczynki,

strasznie mi wstyd, że nie zaglądam. Wykręcać się nie zamierzam, mam mało czasu ale która z Nas nie ma ...

ostatnio bylo u mnie kiepskawo, przez około półtora miesiąca, czułam się tragicznie, chciało mi się non stop spać ... okazało się po różnych badaniach że to musi byc wina tabletek anty, ktore brałam i faktycznie, już po 3-4 dniach bylo lepiej. Zawaliłam przez to i szkołę i ćwiczenia i dietę ...
No ale juz jest lepiej

Szymulek dobrze sie ma choć jest bardzo niegrzeczny, bije mnie, sprzeciwia się a nawet nauczył sie kłamać choż jeszcze prawie nic nie mówi ;)

Waży ok 14kg, już 3x obcinałam mu włoski ... Z jedzeniem bywa różnie, ale nie jest źle...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881381 przez bidol
Pisze z poprzedniej strony bo ze strony 2309 nie wczytuje mi nowych postow. Konczy sie na poscie Olgi sprzed kulku dni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881412 przez bidol
Aaaaaaaaaa jednak dziala !!!!!! Nareszcie :)


Saiko - juz nas nie zostawiaj. Juro od rana pewnie bedzie młyn na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881451 przez lusiamamanikosia
no i chyba u mnie też działa zobaczymy jak to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881455 przez Olga
Hejka :)

Jestem i ja-chyba działa :) ale nie podoba mi się nowa odsłona :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881481 przez AniaiFilip
Hej dziewczyny

Przepraszam troche mnie nie bylo ale dopiero dzis udalo mi sie zalogowac!!!!

Widze ze nowe "szaty" ma nasze forum ;)

Buziakuje i odezwe sie jutro pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881495 przez bidol
Dzis juz dziala ale mi sie nie podoba :( obrobka graficzna jak z przed 10 lat :( no i czcionka mala bardzo :(

Dziewuszki u nas tragedii ciag dalszy :(
Mojwgo brata ciotecznego zona urodzila w 6 miesiacu martwe dziecko :(

W dodatku wczoraj samochod zabil by mi Kamilke :( facet jechal z ogtomna pretkoscia i nie wyrobil sie na zakrecie wpadl w poslizg i na chodnik. Gdybym nie zareagowala i nie szarpnela wozka w tyl i w trawe. Po moim malenstwie nie bylo by sladu :(
Bardzo zaluje ze nie zglosilam tego na policje :( ale ja to juz mam takie miekkie serce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl