BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 dni temu #882242 przez Olga
Hej :)

Co wy dziewczyny jeszcze śpicie?

U nas upał,idziemy na placyk póki jeszcze nie grzeje tak mocno :) ( w majteczkach-zobaczymy,czy mi się nie odechce ) :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #882252 przez mama89muminka
Hej

Mialam sie wczoraj odezwac, ale Miro byl nie do wytrzymania. Zasnal o 18, przebudzil sie o 23:30, zasnal znowu o 00:50. Godzine pozniej budze sie, a ten pieron nad moim lozkiem stoi i gada :dry: Tak sie rozgadal, nie chcial spac wcale, zaczal mnie ciagnac, zeby sie z nim bawic... Jaki byl placz, ze nie chcialam nawet wstac. Zasnal o 4 rano i pobudka o 8:30 :dry: Jestem nie do zycia, ledwo na oczy widze.
Ide po druga kawe i biore sie za doczytywanie was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #882262 przez mama89muminka
Bidol nie wiem czemu, ja tej fotki lozeczka nie widze.

Daria i jak po weselu? Co do namiotu Miro mial przez pare miesiecy dwa polaczone takim tunelem, ale zepsul to dziadostwo i teraz stoi w szafie :P Wlasnie takie jak wstawilas. No i bardzo duzo miejsca zajmuje, musisz sie z tym liczyc, ze do malego pokoju nie wejdzie. Takiego z kulkami nie widzialam nigdzie.

Daners dobrze, ze umie przeprosic :D Miro to robi tak, najpierw mnie glaszcze, pozniej coraz mocniej i bije. Ma z tego frajde i nic mu nie idzie przetlumaczyc, ze to boli :angry:

Olga a jaka kasze ty dajesz Ignasiowi?

Saiko no wreszcie jestes. A wy nie mieliscie sie starac o kolejnego dzidziusia, czy mi sie cos pomylilo?

Bidol bardzo mi przykro, najgorsze co moze byc dla kazdej matki to smierc dziecka :( Moja mama przechodzila przez to samo. Zycze kuzynowi i jego zonie, zeby sie nie poddawali, to wielka tragedia, ale wszysko kiedys sie ulozy. Co do glupich kierowcow mi tez Miro kiedys by wpadl pod samochod...

Majowka obejrzalam filmik - nie mam zielonego pojecia o czym rozmawiasz z tym panem :D Ciesze sie ze u was piekna pogoda, i ze jestescie lokalnymi gwiazdami ;) Zaproszenia piekne. Oj, oby kazde dzieko bylo takie jak twoj Salvi :)

KM zazdroszcze odstawienia pieluch, teraz przynajmniej zaoszczedzicie troche, bo jak wiemy - pieluchy kosztuja i to sporo jak na cos, co po kilku godzinach wyrzuca sie do kosza :P

Saiko 2km? No to bedziesz miec podroznika, dzieci to maja sily...

U nas tez ladna pogoda juz od soboty, korzystamy ile sie da - nigdy nie wiadomo, czy znowu nam sniegiem sypnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #882307 przez krecik
Hej:)

My juz po zakupach, pojechalismy po sandalki dla malego, kolor niezbyt atrakcyjny, ale mielismy ten model w tamtym roku i jest sprawdzony, siosrra po poludniu przyjedzie ijeszcze czekam na aprobate z jej strony do tego podrzucimi malego do pilnowania i zamowila u mnie zupke dla niego, bo podobno mu smakuja najlepiej, wrecz podejrzewaja ze sole...

Km toz to prawdziwy sukces, moj juz tez chwyta sie za pieluche ale nadal boi sie usiasc na nocniku i ucieka:( a gdzie jedziecie? Bo mi umknelo...

M89m, to mialas przejscia w nocy:/a to jaka maciepogode jesli nie pada snieg?

Daners, mi tez sie dostaje od meza, ze na forum siedze:d do czwartku mam spokoj

Stas mi usnal, toprzynajmniej siostra z jerzykiem go nie obudza, u nas tez upal, stas wczoraj latal po placu w samych skarpetkach

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #882319 przez mama89muminka
Krecik a jaki model sandalkow macie? Ja tez musze sie zebrac i kupic mlodemu sandalki bo w tych trampkach nogi mu sie poca... Pogoda ladna, 25stopni niemal codziennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #882339 przez krecik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #882343 przez mama89muminka
Krecik wygladaja na wygodne. Jezeli chodzi o najbrzydsze buty jakie widzialam to crocs... Ale wyglad nie zawsze ma znaczenie, prawda? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #882353 przez krecik
M89m, my mielismy w tamtym roku i sa rewelacyjne, w skarpetkach czy bez, jak sie ubrudzily wieczorkiem wypralam, i rano jak nowe, do pralki tez wrzucalam, stasiu w nic smigal caly sezon, a teraz siostrzeniec ma je w spadku:)
A ja jednak oddaje te co kupilam dzisiaj ikupie mu na all model z tamtego roku bo tutaj te kolory mi nie odpowiadaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #882392 przez Olga
Hej,my już po spacerku. Bez pieluszki się obyło,raz zrobił na nocniczek na placu i dwa razy u babci i raz zrobił niespodziankę w majteczki,jak bawił się na balkonie,na szczęście taką do ogarnięcia ha ha :) ale jestem dumna z Ignasia,teraz to już nie możemy się poddawać :) Krecik mamy takie same sandałki,tylko inny kolor,takie szare,z zielonymi wkładkami w środku :) a jaki macie rozm,bo my 25 :) i mamy jeszcze dwie pary innych,dzisiaj już śmigał w sandałkach :) m89m ,czemu Miro tak Ci śpi niespokojnie? Raczej to normalne,że się obudził,bo to trochę za wcześnie,żeby na noc już spał :) wyspał się i chciał się w nocy bawić :) nigdy nie miałam takiej sytuacji i chyba bym się wkurzyła ha ha :) Ignasia to w nocy atom nie ruszy :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #882393 przez Olga
m89m kaszkę dosypuję do mleka tą z BoboVity,albo Nestle,tylko taka dosyć gęsta musi być :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #882394 przez km
krecik-fajne te sandałki, właśnie sprawdziłam czy u nas są ale niesttey nie mają Kacpra rozmiaru. A wyjeżdżamy za tydzień na Malte :) :)

Olga-wow 25 to niezłą ma Ignaś stope, a to ty z nocnikiem chodzisz na dwór ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu - 10 lata 5 dni temu #882401 przez bidol
hej rybki kochane :kiss:

jakos mi to nowe forum nie leży ;)

Z Kamcia lepiej- choć wystraszyła się :unsure: teraz tylko mama i mama :blink:
za to ja cholernie sie teraz boję tamtędy przechodzić :(
kama z reszta też chyba bo pamięta to nieszczęsne miejsce - pokazuje palcem i mówi pam bum :(
to jest właśnie ten zakręt - facet pojechał prosto tak jak ten samochód w tle stoi a my szłyśmy w drugą stronę niz teraz - byłyśmy metr przed słupem :dry:


Co do odpieluchowania - to az mnie skręca jak pomysle ze Kama juz 6m temu wołała :evil:
no ale nic - dis chodziła w majteczkach - kilka siku na podłodze kilka w nocniku B) kupa w majtach :sick:

M89M - zaraz wstawie raz jeszcze fotke

ale super pogode macie - u Nas upały :blush:
a Miro no co mam Ci powiedzieć - no przegina chłopak - noc jest od spania :woohoo:

Krecik - mamy takie sandałki - ale one sa na niskie podbicie - kamie ledwo nóżka wchodzi :(
czekam na fotki mieszkanka :whistle:

Olga - U Nas tez upały że chooo- nie wiem czy ostatnio gratulowałam wygranej Olgi - GRATULACJE !!!! :kiss:

Majówka - piekne zdjęcia - cudne wprost - uwielbiam tą estetykę i minimalizm :laugh: no i wywiad jak juz mówiłam - superrrr- sława ahh sława B) :kiss:

Saiko - co za doła masz ?? - przestań tak na to patrzec - bunt 2-latka pewnie sie uaktywnił - nie martw sie tak tym - to pewnie taki jego moment w zyciu ;)

Daria - a jak siostra ? kiedy rodzi ?? no i jak na placu było? juz lepiej tym razem - czy znowu uciekałaś z Tymkiem pod pachą i wypiekami na twarzy :blush:

KM- ale szczęściara z Ciebie - no bosko masz bez tej pieluchy :woohoo: GRATULACJE po 100 - kroć :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daners - a co u Was ?? Filipek nadal grzeczny ??

AF - gdzie sie podziewasz ?? a co to za przeprowadzka - bo mi nie odpisałas :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #882414 przez mama89muminka
Olga wlasnie nie wiem co mu strzelilo, jak sie bardzo zmeczyl i nie spal w ciagu dnia to kladl sie o 18 i spal juz cala noc az do 8 rano.
To ty mu jeszcze kaszki kupujesz? Nie probowalas mu dac np. platkow owsianych? Ja daje Mironowi owsiane na wodzie, pozniej dolewam troche mleka, czasem z maselkiem, czasem z dzemem i nie morduje sie juz z tymi bobovitami itd. bo sa mega drogie, za ta cene mam 3 opakowania owiasanych/manny.

Bidol u nas tak samo z nocnikowaniem. Bylo fajnie, ale coz... Lozeczko z Ikei? Chcialam takie samo kupic mlodemu, bo jest przecudowne, ale nie wiem czy nie za "babskie" jak dla niego :P

Uff Miro wreszcie zasnal, ide i ja sie chyba zdrzemne, bo ledwo usiedziec moge...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #882421 przez Daria23
hej Kochane witam się na chwilke. U nas upał upał i jeszcze raz upał:)jest po prostu bosko!!! popołudniu planuje wycieczke rowerową 4 km do babci mojego męża mam nadzieje że Tymi tyle wytrzyma:)
Od 9 rana do 13 siedzieliśmy na dworze Tymek tak szaleje jak jest taka pogoda:)
Laski wyciągnęłyście ju,z baseniki???
U nas od rana bez pieluszki jak na razie cały czas mokre majtki tzn tak co godzine ale nie wiem jak to ogarnąć bo on nawet nie zawoła a jak się zesika to mu to nie przeszkadza:( Nie wiem czy Tymi nie jest jeszcze tak kumaty czy jak ech. A jak widziałam że zbiera się na kupe to szybko zdjęłam mu majtki i zrobił na trawke. Nocnik to w ogóle nie idzie w gre bo jak ma usiąść na niego to jak poparzony:/

Bidol-no zakręt niezły jej dobrze że nic się nie stało!!!
Piękna focia nie mogę się nadziwić te łózko wasze jest takie piękne!!!
Moja siostra ma już 3cm rozwarcia:) wszystko poskracane może urodzić w każdej chwili,mała ma już 3,400:) a termin ma tak na 26 maja także też wszystko już blisko:)
Na placu zabaw było oki podchodził do dzieci z łapami ale szybko mówiłam Tymek aja robimy i już ładnie głaskał ogólnie bawił się i biegał sam jak to on ale zawsze trochę się napatrzył na dzieci:)nawet się ładnie słuchał mnie także zero wstydu:)

Km-u nas to sięchyba nie uda:( przypominanie nic mu nie da na widok nocnika ucieka w siną dal ech:( ratunku;/

Saiko-nie myśl tak widocznie nasze maluchy jeszcze nie mają ochoty na nocniki ja jestem tak samo bezradna jak ty Tymi na sam widok nocnika ucieka gdzie pieprz rośnie ;/

Olga-zazdrsze i tobie tego że Ignaś robi i woła wy macie ten plus że zrobi na nocnik a Tymi nie chce to samo jak mu ściągnę majteczki to w życiu nie zrobi siku jak będę nad nim stać albo ściągnę mu majtki do połowy nie wiem może to jeszcze nie jego czas;/ co byś zrobiła jakby Ignaś wcale nie chciał nocnika itp.?tak w naszej sytuacjibo nie wiem jak go podejść

M89M-ojoj to ale miałaś noc;/ ja już nie pamiętam tych strasznych czasów naszczęście!Tymi teraz idzie spać 21-22 i wstaje 6-7 i to mi pasuje ech jak pomyśle że ponad 1,5 roku nie spałam po nocach-dobrze że już to minęło!!!
Po weselu oki ech nabawiliśmy się za wszystkie czasy.My jesteśmy z tych co non stop tańczą jak muzyka leci stwierdziliśmy że częściej byliśmy na sali tanecznej niż para młoda-jacyś dziwni prawie w ogóle nie tańczyli.
Namiot jednak kupimy inny jak przyjdzie to wstawie foty:)a miejsca mamy dużo więc nawet 6metrów może mieć:)

a tu stolik Tymcia i potem on sam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #882547 przez Olga
Przeżyłam środę,jeszcze dwa dni i wolne :)


m89m ja jednak wolę te kaszki,bo wiem,ze bez problemu w 5 min butlę 360 wytrąbi,wiem ile wsypać,żeby była ok,a cena nie jest tragiczna-10zł na tydz mogę poświęcić :)

km mamy nocnik z Disnaya i on ma taką dodatkową nakładkę,ona taka płaska jest i ją nosimy pod wózkiem :) Ignaś ma 15cm stopę :) a ile mają wasze dzieciaczki?

Daria powiem Ci,że nie mam pojęcia,co bym zrobiła,bo zawsze może się Ignasiowi odwidzieć i nie będzie chciał siadać :( ale niech chodzi w majtkach jak najwięcej,to się przyzwyczai :) Ignaś wybiera które chce założyć,najbardziej lubi takie z nadrukami mrówek i z karetką :) ja już się nie poddam,córki miały 1,5 roku to już chodziły bez pieluch :) a zdjęć nie widzę :( my jutro basenik wyjmujemy :)

bidol dziękuję za gratulację :) ja już mam dosyć tych upałów,jednak wolę trochę chłodniej :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl