BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 11 miesiąc temu #882641 przez Olga
Hej dziewczyny wstawać :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882644 przez mama89muminka
Przywitam sie z rana nowina

Dzis rano zobaczylam na tescie 2 kreski. Jakos z radosci nie skacze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882653 przez Olga
m89m gratuluję :) ale przecież planowaliście :( to czemu taka smutna?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882656 przez mama89muminka
Olga planowalismy, az pewnego pieknego dnia z J doszlismy do wniosku, ze zaczekamy jeszcze z rok, zebym mogla spokojnie isc do pracy, bo maz codziennie po 15h pracuje a kasy i tak nie wystarczalo. No poza tym ostatnio miedzy nami bylo bardzo roznie, tydzien czy dwa temu myslalam o rozwodzie, wiec sama juz nie wiem co mam o tym myslec. Moze z czasem mi przejdzie i zaczne sie bardziej tym cieszyc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882789 przez Daria23
hej Kochane widze że już wszystko działa wczoraj aż si,e wystraszyłam że znowu mój piękny długi post szlak trafi.
U nas jest tak gorąco że masakra!!! wczoraj Tymi od 8:30 do 12 tak latał po dworze-chyba się tak cieszył z tej pogody ze jak po 12 padł to obudził się o 15;30!!!!Masakra pierwszy raz moje dziecko tak długo spało:)ciekawe teraz do której będzie spał jak narazie śpi już 1,5 godz:)
U nas dziś bardzo silny wiatr wieje jak nad samym morzem ale może i dobrze bo bez niego dopiero skwar by był. Ale przez ten wiatr najpierw nie było prądu a jak już jest prąd to nie ma wody :blink: :blink:
A musze dziś ogarnąć bo jutro przyjeżdża do mnie kumpela na weekend ze szkoły:) cztery lata z nią mieszkałam w internacie :)
także będzie super:)

Olga-Tymi lata non stop w majtach jak się zesiusia to nic nie powie a jeszcze podepta tą kałuże itp.Mówie mu co jakiś czas czy chce siku itp ale jak mu ściągne majtki do połowy i mu dotkne siulka to zaraz się złości i nerwowo majtki podnosi do góry-wydaje mi się że wciąż ma ten uraz po tym lekarzu jak mu się wtedy to stało.
A jak na nocnik go posadze i go zagaduje puszcze bajke czy coś to on itak już jest niespokojny i tylko wciąż po swojemu mówi że chce zejść;( mnie to tak dołuje bo chciałabym żeby chociaż tak nie uciekał z tego nocnika zaraz....

M89M-gratulacje kochana naprawde. Mimo że masz teraz ciężki okres to musisz się cieszyć bo masz w brzuszku dar od Boga. Czesto tak jest że jak sie czegoś nie chce to jest ale może w waszym wypadku to dobry moment może właśnie ta ciąża wszystko zmieni w waszym życiu i poukłada!!!

Laski a tak z innej beczki to skąd wiecie że chłopek jest w ciąży???bo pamiętam po tym tygodniu kiedyś mojej nieobecności coś mi się obiło ale nie wiedziałam skąd itp

Uciekam robić obiadek buziole

wstawiam foty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882791 przez Daria23
laski powiedzcie mi tu jak się wstawia foty bo zwariuje-załącznik mi wogóle nie wchodzi... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882804 przez km
hej dziewczyny u nas znowu powrót angielskiej pogody czyli 15 stopni i deszcz, ale mieliśmy lata całe 3 dni :(

Daria-[/b to może poczekaj jeszcze, za jakis czas zacznij znowu, może narazie niech chodzi w pieluszce i tylko czasami go wysadzaj, ja tak z Kacprem robiłam i po jakims czasie zobaczysz że załapie .

m&m - gratulacje, chociaz troche Cię rozumiem, bo też niby się staramy ale tez do końca nie jestem przekonana, tak to bym mogła już szukać nowej pracy, bo moją firme za rok przenoszą, a jak w ciąży będe to będe musiała to zostać i potem po macierzyńskim zacząć szukać. Mnie troche goni czas bo zaraz 30 , więc jak nie teraz to dopiero za 2 lata będziemy mogli znowu o tym pomyśleć , a wiadomo że później będzie coraz trudniej :( . I tak w sumie sama nie wiem co robić, teraz otwierają u nas w mieście nową firme i tak bym chciała tam pójść .

Lece jeść pierogi i do pracy miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882808 przez mama89muminka
Daria Chlopek czasem sie na Listopadowkach 2014 udziela. A do nas nie zajrzy :angry: Co do fot nie wiem jak sie wstawia teraz. Ja zawsze wstawiam na wstaw.org i wklejam linka na forum :)

KM no wlasnie, z jednej strony dobrze, z drugiej zle, smemu sie nie wie co wybrac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882855 przez krecik
Hej,
Wrescie usiadlam

M89m, a to nius! Teraz to nie ma co biedolic tylko sie cieszyc:) serdecznie gratuluje:)
Daria u nas to samo tzn. Na nocnik nie chce usiasc wogole, ale lapie sie za spodenki gdy chce suisiu wiec chodzi tu u strach, jie wiem jak go przekonac:(dzisiaj tonawet stal z 10 min na desce od kibelka i spuszczalam wode... ehh

Olga, my mamy rozmiar 23, 5 i jeszcze dobry cm brakuje, juz nie moge sie doczekac kiedy przyjda, bo w tych co ma teraz to nie dowytrzymania, zreszta pisalam, ze w skarpetkach lata po placu zabaw

Km, malta! Cudnie! Z przyjemnoscia bym pojechala
Dzisiaj oficjalnie zapisalam malego do przedszkola, az lza sie w oku kreci:(
Odezwe sie wieczorkiem, bo my dopier na pole idziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882988 przez chłopek
hej dziewczyny tak mnie mamamuminka na styczniówkach wywoływała ze was odwiedziłam.
Mamamuminka jeseszcze raz gratulacje
u mnie chłopcy chorzy, mąż w domu i wogóle ja jakos nie mam czasu zeby do was zaglądac. Dzisiaj cały dzien nie mielismy wody bo rura poszła, całe szczescie ze akurat jak mój był w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883015 przez bidol
Hej rybenki kochane :*

Ale skwar u nas - ja ramiona mam boedowe - pieka jak cholera :pinch:

Daria - na spokojnie. Wiem ze nic na sile sie nie uda. Jak Tymek bedzie gotowy da Ci znak.Zobaczysz Sebcio tak zrobił :P
Oby nocka wam super minela :)
Ja fotki najpierw zmniejszam i na dole jest zalacznik i tam dodaje a pozniej jest jeszcze opcja wstaw chyba :)

M89M - wow.- gratulacjeeeeee :woohoo: ♥♥♥♥♥
I zgadzam sie z Daria w 100% z super to ujęła :)
Co do lozka - tak ikea :) przesliczne jest :)

Km- super masz ten wyjazd. Wypocznij nalezy Ci sie pracusiu :laugh:

Krecik - no niwtety - ja odkladam jak najdluzej decyzje o zlobku i przedszkolu. Chce sie cieszyc byciem mama. I miec nieograniczony czas na bycie z dziecmi. Kocham to :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883067 przez krecik
Hej,
Dzisiaj wstalam przed 7, stas rozwalil sie na mojej polowce i spia z mezem, bo maz wczoraj wrocil z bydgoszczy, a dzisiaj wzial sobie wolne:d jak dobrze miec chwile dla siebie z samego rana. Wczoraj ledwo zylam, caly dzien cos zalatwialam, potem w poludnie polozylam S. I siostrza zostawila mi jeszcze siostrzenca, stas po niecalejgodzinie sie obudzil, no i tlumaczylam mu , ze ma byccicho, bo Jerzyk spi, i byl cicho tylko wyciagnal grajaco zabawke i na niej usiadl, dobrze ze chociaz obiad zdazylam zrobic

Bidol, unas tez taki upal, pisalam, ze niecierpie upalow? Rano jestesmy do 10, a popoludniu wychodze dopiero o 17, tak do 20:) a przedszkole, wiesz, ze ja jestem z nim sama 24 h na dobe i on ze mna juz sie nudzi, teraz to jest ladna pogoda i gdzies wyjdziemy, ale jesienia/zima? u Ciebie wiecej osob i cos sie zawsze dzieje:) zreszta czas znowu pomyslec o pracy, choc ciezko to widze, bo jak zachoruje czy cos, to na meza nie mam co liczyc:(


Chlopek, narescie sobieo o nas przypomnialas:) jak sie czujesz?

Małego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883084 przez bidol
Doberek :)

Ja juz po kawce. Dzieciaki spia. Dzis ide na szczepienie obojga - bo maja zalegle. Bo do tej pory gluty zawsze albo koszel był. Lekki co prawda. Ale ja wolę nie ryzykowac. Szczepie tylko zdrowe dzieciaki :) wiec trzymajcie kciuki bo bedzie sajgon czuje :S

Krecik - no ja to rozumiem. Kamcia chciala by do dzieci i wiem ze w przedszkolu dala by sobie rade :) ale ja bez niej chyba nie ;)

Chlopek - my ci juz tu gratulowalysmy. Swoja droga moglas nam napidac a nie z innych watkow sie dowiadujemy :whistle:
Ale jak sie czujesz co u Ciebie? Jak chlopaki?

Aaa i dla dziewczyn bez fb ...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883220 przez mama89muminka
Chlopek i wzajemnie :P Opowiadaj jak ty sie czujesz? Zdrowka dla chlopakow :kiss:

Bidol u nas tez upal, wyszlam na 10 minut z mlodym i nie wytrzymalam, musialam do domu wrocic. Trzymam kciuki za dzieciaki, no i zeby to szczepienie pomoglo i gluty odpuscily :) A Kamcia jest przezdolna, slicznie jej to idzie!

Krecik no co ty chcesz, cicho byl, tylko zabawka halas robila :d

Ja zdycham, duszno nie do wytrzymania, ciekawe co bedzie w lipcu-sierpniu? Patelnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883267 przez krecik
jejku, jaki u nas upał, że wytrzymac nie można

wkońcu zrobiła zdjęcia pokoju po remoncie ( uwaga! dużo fotek)

edytuje: niestety nowe forum nie chce ze mną współpracować i fotek nie będzie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl