BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

8 lata 9 miesiąc temu #993540 przez lusiamamanikosia
Bidolku i cała reszta gdzie jesteście !!??!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994171 przez Daria23
Hej Kochane i ja się melduje.
U nas masakra mały od soboty rana tak zaczął gorączkować co mu podałam lek pomagał na godz dwie i znowu :( w niedziele zadzwoniłam do lekarza prywatnie i wyszło szydło z worka-angina:(:( biedny tak się meczy bo do tego upały ech szkoda gadać żal mi go tak:(

Agnessa-woow to już du,za szansa na dziewczynke:) chyba każda marzy o takiej parce w domu--a w szczególności kobieta o kiteczkach ,spódniczkach etc:):):)
ale jakby był chłopak też super:) czekamy więc na dalsze relacje:)

Lusia- fajnie że Niki się przyzwyczaił i juz nie musisz go odklejać:) Tymuś też już bez problemu chodzi tylko prawdopodobnie nasze przedszkole zamkną do końca sierpnia funkcjonuje a potem koniec-chyba ze grom dzieci by sie zgłosiło a w to wątpie. Ale naszczęście otwierają w tej samej miejscowości salke przedszkolną w szkole już dzwoniłam i wrazie co raczej mi go wezma-bo tam jest od 4 lat. Zobaczymy.

nic mykam buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995032 przez bidol
kochane moje jestem - bardzo Was przepraszam ale mam ostatnio duzo na głowie - wakacje to czas urodzin i wszelakich spotkań w naszej rodzinie. Więc cały czas cos sie zieje i duzo jestesmy poza domem.

W dodatku chciałam sie Wam pochwalić iż Kamcia została modelką kilku firm odzieżowych. Nie ukrywam ze jestem szczesliwa. Robimy to co lubimy :D

Daria - bosko ze jesteś !!!! tęskniłam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Tymcio jest uroczy - nadal ma te boskie oczyska !!! :kiss: :kiss: :kiss: a pracy Ci chyba współczuję - jak dla mnie praca na 3 zmiany dla matki - to jakaś masakra - całkowite rozregulowanie :(
zdrówka dla Tymcia :* :* :*

Lusia- jestem kochana jestem :* :* - Nikoś już duzy chłopczyk - ciekawa jestem jak Kamcia da sobie radę :blink:

Agnesssa - aaa - trzymam kciuki kochana !!!!! niech fasolka zdrowo rosnie :kiss: :kiss: :kiss: A jak Ty sie czujesz ? juz lepiej ???

kochane - do mnie sie odezwała Słoneczko - gorąco Was pozdrawia !!!!!

no i jeszcze 100 lat 100 lat dla wszystkich solenizantów !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995103 przez lusiamamanikosia
i Jak tam zdrówko dzieciaczków chorych ?? :)

Bidolku - o nareszcie jesteś :P
wow modelką :D a jakich firm zdradź i jak wam się udało to zrobić ?? gratulacje !!! też myślałam kiedyś o zdjęciach ale Niki eh ciężko mu fotki zrobić :D

i co tam u Słoneczka ?? co tam u niej słychać ??

a u nas dobrze jest w sumie ... za tydzień w sobotę organizuje wcześniejsze urodzinki Nikosia dla rodzinki takie skromne ... torcik jakieś ciasto owocki i tyle ... i to będzie taka niespodzianka ... babcia z Nikim wyjdzie na spacer a my przystroimy pokój i goście przyjdą i zrobimy mu taką mała niespodziankę :D
a 9 sierpnia jedziemy na tydzień nad morze:) już się doczekać nie mogę ... już mam dość Warszawy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995175 przez krecik
Bidol, wow! Przyjemne i pozyteczne, może nawet do pracy nie bedziesz wracala, bo Kamilka sama na siebie zarobi;)
My tez zaiwestowalismy w nowy aparat, co prawda nie lustrzanka, ale juz mi sie kilka zdjec porzadnych udalo zrobic:)

Lusia, swietny ten pomysl, to sie maly ucieszy:) gdzie nad morze? My w tym roku do leby, mi wystarczy zeby tylko nie lało i bede zadowolona


Daria, no to Cie gonia w tej pracy, a le Ty to mloda jeszcze jestes to dasz rade:)

Ja po 3 tygodniach przywiozlam staska sdo kr, bo widac juz taki steskniony byl, weekendy nie wystarczaly, narazie korzystam z siostry i rano go zawoze, siostra jako tako daje rade z 3 (dwojka jej), jak nas pogodni to zawioze go do rodzicow, bo dopiero od przyszlego tygodnia mam wolne:)


Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003439 przez mama89muminka
Wow nie spodziewalam sie jakichkolwiek postow a tu taka niespodzianka.
Ciekawe czy po urodzinach jeszcze bedziecie zagladac...

Agnessa gratuluje!

U nas masakra, Miro przechodzi drugi bunt, Poli zeby wychodza jeden za drugim, ospa nas dopadla zaraz po powrocie z pl, miro zapomnial jak sie po finsku mowi... poza tym wreszcie jesesmy bez pieluch w razmiarze 6, mlody nosi tylko na noc. Za to Pola juz siada, raczkuje i wstaje w lozeczku, oczy trzeba miec dookola glowy zeby ich oboje upilnowac.

Buziaki dla wszyskich, moze uda sie reaktywowac forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1021453 przez Olga
Może ktoś jeszcze kiedyś tu zajrzy :( to byłby już nasz 5 Sylwester :) życzę wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021701 przez mama89muminka
Olga ja zajrzalam :) Jak sie domyslilam, nikt po ostatniej akcji urodzinowej nie zajrzal, poszly urodziny do polowy, a reszta tak na odczepnego, na raz, teraz po co zagladac - smutne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022591 przez Olga
m89m to już chyba jednak koniec naszego forum :( we dwie nie będziemy ze sobą pisały jak głupie :( a urodziny-ech szkoda gadać,już nie pamiętamy o naszych szkrabach,tak jak kiedyś :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022601 przez krecik
Hej
Olga, M89m, chyba mnie sciągnelyście myslami:) tez duzo dobrego w Nowym Roku:)
Co u Was nowego?
My pomału myslimy o drugim:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022615 przez Olga
Krecik u nas się kręci :) Młody chodzi chętnie do przedszkola,Marika mi wyfrunęła do Poznania,Olga zmieniła szkołę,ma teraz rzut beretem haha :) Nadal walczymy u Ignasia z niedoborem żelaza i brakiem apetytu,do tego wyszło mu podwyższone TSH od tarczycy.Tak poza tym wszystko po staremu :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022647 przez mama89muminka
Krecik zamiast pytac o nas to sama bys tez powiedziala co u was :) Ciesze sie ze cie przywolalysmy razme z Olga :D Pochwal sie jak juz zobaczysz dwie kreseczki!

Olga biedny Ignas...

U nas pomalu do przodu, szykujemy sie na roczek Poli. Wymyslilam sobie motyw biedronki, skoro mowie na nia biedroneczko :P
Miro jak to Miro, nie daje spokoju, co chwile zadaje tysiace pytan: mama co robisz? mama, gdzie Pola? mama a co to? a po co? a dlaczego? Buzia mu sie nie zamyka i do tego sie madrala zrobil, uwielbia dyskutowac. Przyklad, maz go usypial i glaskal po glowie, a Miro na to: tata, przestan, Miro tyle razy mowil, Miro straci zaraz nerwy! :D
Poza tym ja w miedzyczasie zalozylam sobie spirale miedziana i o tyle mam swiety spokoj na 5 lat z dziecmi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022833 przez krecik
Hihi z tym malenstwem to nie tak szybko, dopiero zaczęlam brac kwas foliowy, zreszta jak slysze ze pary sie i pol roku starają to tez sie nie nastawiam, ze szybko pojdzie, bynajmniej mam cichą nadzieje na dziewczynke.... wiem ze przede wszystkim zeby bylo zdrowe, ale jak by mi sie dziewczynka udala ufff rozmarzylam sie;)
A tak pozatym to nic nowego, Stasiekma stwierdzoną astme, jest codziennie na inhalacjach (przeciwaapalnych),wiec prawie nic nie choruje, na wiosne chcemy go wziazc nad morze na 2 tyg, ale nie wiem gdzie jechac, by bylo co robic

Olga,Duzo ponizej normy to zelazo, moze to wlasnie z tego ze malo je? I do tego to Tsh, musicie to kontrolowac.
Dobrze, ze masz tego Ignasia, bo Olga tez juz niedlugo na studia pojdzie:)

M89m, pewnie sama torcik zrobisz, pochwal sie potem:) Pola grzeczniejsza niz Miro?
Moj pezeszedlkolejna faze i dopiero teraz zrobil sie dyskutant:)
Ja bym tam chyba nie chciala spirali, ale napisz czy jestes zadowolona, bede wiedziala na przyszlosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022862 przez km
hej dziewczyny widze ze forum troszke ruszylo :) Ja to dosc czesto wchodze ale glownie to poczytac marcowki 2015. U nas w miare ok Kuba wlasnie zaczal raczkowac, Kacper chodzi do ang. przedszkola i pomalu zaczyna lapac slowka po ang. za to roozumie juz bardzo duzo . Za dwa tygodnie lecimy do polski na wesele , maz leci tylko na weekend, a ja z chlopakami zostaje na dwa tygodnie. Niestety skonczyl mi sie juz macierzynski, a ze moja cudowna firme przeniesli do innego miasta to zostalam bez pracy, w sumie i tak bym nie miala co zrobic z Kuba, niestety u nas nie ma panstwowych zlobkow a prywatne kosztuja jedna cala pensje. Narazie jestem zatrudniona u meza w firmie jako pani dyrektor :laugh: a tak naprawde to ogarniam mu papierki, wystawiam faktury itp.

krecik starajcie sie jak najszybciej bo pozniej jak jest jzu roznica 5 lat to dzieci jzu sie razem nie bawia, widze to nawet po sobie i siostrze

Olga to jeszcze Ignas ma te problemy z zelazem :( , wspolczuje, u nas tez raz Kacper ma apetyt raz nie, jednego dnia cos lubi drugiego nienawidzi, wiec to chyba normalne w tym wieku , jesli dziecko wazy dobrze to grunt to sie chyba nie przejmowac. Kacper od ponad roku wazy tyle samo 16 kg, ale to normalne ze dziecko w tym wieku idzie w gore a waga stoi. Mojemu mozna wszystkie zebra policzyc, chociaz wazy chyba sporo ale jest dosc wysoki ma 104 cm no i nie usiedzi w miejscu wiec wszystko spala :)

mamamuminka tez sie zastanawialam nad spiralla, ale jakos sie troche balam i slyszalam ze czesto sie tyje wiec pozostalam przy plastrach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022923 przez mama89muminka
Dziewuszki, ja mam spirale miedziana, po niej sie nie tyje, bo nie ma w niej hormonow, tylko miedz, ktora dziala plemnikobojczo. Jak dla mnie super sprawa, bo przez 5 lat nie musze sie martwic, ani gumkami, ani ciaza. Chociaz paranoje sa, musze przyznac ;) Na codzien jej nie czuje, tylko brzuch boli nieco bardziej przed okresem, ale da sie przezyc - zajmuje sie dziecmi i nie zwracam na bol uwagi.

Krecik trzymam kciuki za bezproblemowe zajscie, no i za dziewczynke rzecz jasna :D Przyjedzcie ze Staskiem do nas, przeciez my nad morzem ;) :P
No ba - pewnie ze sama bede piec, tutejsze cukiernie sa okropne i wcale sie na niczym nie znaja. Pola duzo grzeczniejsza niz Miro, no ale od brata sie uczy szybko glupot, np. wlaznia tam gdzie nie wolno czy rzucania zabawkami, tudziez innych wsciekusow. Nie ma dnia zeby sie nie ganiali po domu - oboje na czworakach. Pola dopiero sie uczy chodzic i mam nadzieje ze to szybko nastapi bo nie mam sil juz asekurowac ja przed upadkami na kant lawy na kazdym kroku. Guzy juz zbija, ale te rogi od lawy sa na tyle ostre, ze az strach, do tego blat ze szkla, grrrr...

KM nasze styczniowki przeniosly sie na fb, mamy tajna grupe, ale lipcowki jakos sa mi blizsze. A nie macie mozliwosci dostac jakis znizek na zlobek? U nas socjal placi polowe za przedszkole, nie wiem jak u was. To cie malz wysoko obsadzil :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl