BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

8 lata 9 miesiąc temu #991275 przez bidol
Olga - gratulacje osiągnięć dzieciaczków !!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Daners - a o Ci dopiero niejadek . Kama je wszystko co popadnie !!! :woohoo:

a fasolka - u mnie - o nieeee
Krecika wpuszczam w kolejkę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991337 przez lusiamamanikosia
Jednak udał mi się zalogować pod tym nickiem :)
Cześć wszystkim !!!
Miło wrócić po dłuższym czasie nieobecności...

agnesssa - gratulacje !!!

I wszystkim Maluszkom w sumie to już dużym dzieciaczkom , które miały i mają teraz urodzinki - wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka i niech rosną nam te bąbelki :) :*:*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991400 przez krecik
Reanimacja, dzien drugi:)

Przeslodkie buziaki urodzinowe dla Tymka, Kamilki i Kacprerka:)

Bidol, kolejka kolejką, a ktos zawsze moze sie wcisnąc, my narazie myslimy a nie dzialamy, choc nie ukrywam, ze maz by juz chcial

Olga, super, ze Wam sie juz ta integracja zaczęla:) bedzie jakas jeszcze przed samym wrzesniem?
I gratulacje dla dziewczyn, dobrze, ze Ci choc Ignas tak szybko nie dorosleje:)

Daners, z tym jedzeniem to raczej bym nieliczyla na przedszkole, choc wiadomosuper by bylo

Lusia, czesci! Widzialam na fb, ze u Ciebie nie bylo dobrze ostatnio:( dobrze, ze mozesz sie cieszyc swoimi chlopakami:)

Wszystkim odpisalam? Mam nadzieje, ze tak

U nas kolejny dzien upalow, rano burza, teraz duszno i starszne wietrzysko idziemy dzisiaj ze staskiem do kontroli, ale chyba wybronilismy sie z tej anginy bez antybiotyka

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991487 przez bidol
doberek babeczki

KM - Kacperku - 100 lat 100 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Krecik - hahaha- mówisz że Twojemu sie chce ??? no działaj kobieto nie zastanawiaj się bo jeszcze mu sie odechce i trza bedzie sobie nowego chłopa do reprodukcji szukać :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Lusia - bosko że jesteś - dawaj fociszcze Nikosia :D

a tu moja dzisiejsza solenizantka


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991582 przez lusiamamanikosia
Kreciku - no ostatnie 2 miesiące były dla mnie koszmarem ... ciężko mi się pozbierać ... przez ostatnie ponad 4 lata bardzo się zżyłam z Babcią a wcześniej darłyśmy koty bardzo ... a daje radę jakoś tylko dzięki Nikosiowi ... bo na męża liczyć nie mogę :(

u nas też upały w Warszawie to masakra z tymi upałami nie idzie wytrzymać ... dziś już było lepiej ... ale podobno teraz kilka dni ma być chłodniejszych ... zdrówka dla Stasia ... powiem Wam że ja jestem w szoku Niko zaraz będzie chodził już rok do przedszkola i tylko parę razy go nie było ... jedynie z katarem przychodził ale szybko mijało :)

co do jedzenia Niki w weekendy mało co je ale w przedszkolu mówią mi Ciocie że dużo je z dokładkami i wszystko zjada śniadania zupę drugie danie i podwieczorki czasem za kilka dzieci zjada a chudy taki że wszystkie żebra policzyć można :P Daners - zobaczyć jak będzie widział jak dzieci jedzą to zacznie jeść pozatym będą mieli tyle różnych zajęć że brzuszek będzie napewno głodny :)

Bidolku - postaram się jutro jakieś zdjęcie zrobić Nikosiowi bo te co są aktualne to na fb a aparat już nam odmawia pstrykania a z telefonu czasem ciężko coś zrobić by nie było rozmazane :P
Ah ta Twoja córeczka jest BOSKA !!! tak super pozuje , zazdroszczę mojemu to tak ciężko bardzo zrobić jakiekolwiek zdjęcie bo ciągle w ruchu :P najlepiej to on by całe dnie tańczył :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991608 przez Olga
KM bidol buziaczki dla solenizantów :) wycałujcie ich bardzo mocno :) i dla dzieciaczków,które już skończyły 3 latka również buziaczki :)

My torcika w sobotę będziemy mieli,kolega z koleżanką z przedszkola przyjdą i chrzestana z synkiem,to taka imprezka dla dzieci :) a w piątek tylko ciasto,kawka i jakieś winko dla mojej rodzinki :)

krecik właśnie już nie będą mieli ,a szkoda,powinno coś być na koniec sierpnia,bo co niektóre dzieciaczki to zapomną wszystko :( Ignaś był zachwycony,nawet na placu zabaw koło przedszkola zostawił mnie i poszedł z panią,którą widził godzinę po piłki do środka :) i był bardzo zasmucony,jak po 4 dniach już nie szliśmy

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991624 przez agnesssa
Sto lat dla wszystkich Jubilatów i Jubilatek, którzy skończyli już 3 latka :)

Dziękuję za gratulację :kiss:

Bidol
Pięknie Kamilka wyglądała w swoje urodzinki :kiss: Zresztą Kamcia zawsze ślicznie wygląda :)

Daners Łączę się z Tobą w bólu z niejadkiem moim :unsure: Maks też nie chce jeść nic normalnego, tylko makaron akceptuje i rosół, naleśniki ale to też nie zawsze :huh: Owoce czasami, ale warzyw nie tknie :angry: W żłobku je tylko suchy chleb i chrupki bo nic innego nie chce jeść, obiady to koszmar też liczę, że w przedszkolu będzie trochę lepiej. Też od września idzie, a tam rozmawiałam z paniami, które mówiły, że niejeden niejadek zaczął jeść więc jestem pełna nadziei ;)

Olga Gratulacje dla Twoich dziewczyn :) U nas w przedszkolu adaptacja dopiero pod koniec sierpnia jest, ale w przedszkolu byliśmy już kilka razy żeby Maks z samym miejscem się oswoił, na plac zabaw tam czasami chodzimy i Maksiu sam mówi, że nie może się doczekać :)

Krecik
Dobrze, że bez antybiotyku się udało :)

Lusia
Nic tylko się cieszyć, że Nikoś tak mało Ci choruje, oby tak dalej :) Maks od listopada do marcac praktycznie był klika tygodni w żłobku, bo nie mogłam go z choroby wyciągnąć :unsure:

A mój Maks złapał jakiegoś wirusa... ponoć ospopodobne, ma wysypany cały brzuszek w takie ropne krosteczki. Byliśmy w niedzielę nad jeziorem i pływaliśmy na rowerach wodnych Maks miał kapok i mi się wydaję że mimo że miał bluzeczkę to właśnie od tego kapoka coś złapał, bo dokładnie na klatce brzuszku i pleckach ma wysyp, nigdzie indziej, dostaliśmy jakąś maść na opryszczkę i się smarujemy, no i musiał w domu zostać żeby nie pozarażać dzieci w żłobku :S






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991831 przez lusiamamanikosia
agnessa - oby się polepszyło u nas Ciocię mówią że najczęściej właśnie dzieci z 1 grupy chorują a potem już jest coraz lepiej :)

ja dziś zrobiłam Nikiemu wolne od przedszkola - budzik rano zadzwonił a mi się tak wstać nie chciało :P więc siedzieliśmy w domu i teraz dopiero padł i wieczór mam tylko dla siebie bo męża nie ma ... a ja nie mam pomysłów co robić hehe :P

Bidolku - dziś udało mi się tylko takie zdjęcie zrobić bo mi uciekał :P

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992021 przez bidol
Kochane przepraszam za wczorajszą nieobecność :blush: :kiss:

spóźnione ale jakże szczere ....

Misiowa - dla Hani - 100 tat 100 lat :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Anszka - dla Wojtka - 100 tat 100 lat :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

M_M - dla Oliwiera - 100 tat 100 lat :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daners - dla Filipa - 100 tat 100 lat :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



a ja kochane mam mętlik w głowie - z racji moich 30 - stych urodzin - J kupił mi nowy aparat - załamana jestem bo nie umiem sie do niego przełamać - ciągle szukam w całym dziury ....

Olga- udanej zabawy :*

Agnesssa - biedny Maks - tez mi ie wydaje ze to moze byc od wody (kapoka) moja bratanica ostatnio chlapała sie w basenie i tez sie nabawiła czegoś podobnego - i tez tylko na brzuszku i plecach :( Mam nadzieje ze juz u Was lepiej :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Lusia - ale słodki jest Nikoś - bardzo do Ciebie podobny :D
wypoczywajcie ile sie da :D

Daners - niejadek mówisz ..... Boze słodki - ja z Kamką mam na odwrót .... :blush: juz mi się przelewa jak widzę że podchodzi po raz setny do blatu w kuchni i mówi " mooożeeeee zjadła bym ....... " wszystko w ogrodzie objedzone - porzeczki czerwone - zapomnij ze były - wiem powinnam sie cieszyc ale ona NON STOP JE :woohoo: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992537 przez agnesssa
Lusia Ale przystojniak z Nikosia :kiss: Ciekawe co w końcu zrobiłaś z wolnym czasem, tylko nie móż że wzięłaś się za prasowanie :P

Bidolku Maks też co chwile woła, że brzuszek jest głody i że chce coś do jedzenia, ale jak już ma coś zjeść to wojna, bo na wszystko słyszę, że "TO NIE" kończy się to płaczem i moją frustracją :dry: Więc chyba bym wolała, żeby jadł jak Twoja Kamcia ;) A porzeczki prosto z krzaka to też wyjadał u mojej babci, to wstrzymałam oddech że moje dziecko je owoce :P

Z Maskem lepeij byłam na kontroli u innej lekarki i potwierdziła moją tezę, ze to od kapoka bo wysyp miał tylko "pod kapokiem" niestety prawdopodobnie był to wirus opryszczki więc obawiam się, że teraz będzie mu nawracać :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992575 przez lusiamamanikosia
Bidolku - dziękuje :) a co za aparacik dostałaś ?? i jak się fotki robi ?? już się do niego przekonałaś ?? :) To masz łakomczuszka :D

agnesssa - dziękuje :) a dwa miałam takie wolne wieczory - jednego dnia poległam i leniuchowałam w łóżku a drugiego wieczoru kąpiel domowe spa :P i film sobie obejrzałam :P

a Niko porzeczek nie lubi za kwaśne dla niego są , woli wyjadać borówki i malinki :P

a jak Wam dziewczynki weekend minął ?? Jakie plany na wakacje macie ??

widzę że już coraz więcej 3 latków mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993083 przez lusiamamanikosia
hej dziewczyny co tu taka cisza ?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993188 przez Daria23
HELOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ:):):):)

Jestem i ja:):) Jej jak fajnie że forum się ruszyło i że Bidol jak ten Feniks z popiołu nas wszystkich pobudziła:):)

Na wstępie NAJSZCZERSZE ŻYCZENIA DLA NASZYCH MAŁYCH 3 LATKÓW:) BUZIAKI DLA WAS;*:*:*

Najpierw co u nas tak w wielkim skrócie. A więc ja pracuje sobie od lutego chodze na 3 zmiany i powiem szczerze ciężko wszystko ogarnać -najgorsze nocki przyjeżdżam o 6:30 z pracy czekam do 9 żeby zawieść małego do przedszkola ide spać i o 13 wstaje bo o 14 małego trzeba odebrać także po całym tyg padam na twarz.
Poza tym mały chętnie chodzi do przedszkola, broi za dwóch buzia nie zamyka mu sie ani na chwile czasem jedno pytanie te same pada 10 razy z rzęduA;P Ale jest kochany taki pocieszny-pasja do traktorów wiąż trwa także chyba naprawde rolnik nam rośnie:)
Póki co rodzeństwa nie planujemy ale nie mówie że zawsze tak będzie:P

BIDOL
ECH Bidol:):):):):):):):) tęskniłam:*:*:* Kama to jakiś cud świata:) ona jest taka piękna:)oby nam si,e udaóo trzyma ć te forum tak jak kiedyś:) choć łatwo nie będzie przez prace etc
Nowy aparat no no ty masz taki talent do fotografowania że nie narzekaj na nowy aparat tylko bierz sie za niego ostro:)

AGNESSA- sliczna ta wasza mała Łobuziara:):) Moje gratulaje z okazji dwupaku Kochana:)a te dolegliwości wkońcu kiedys miną co nie;p ciekawe co masz tym razem w brzuszku":):)

KRECIK- dużo zdrówka dla Stasia. Tymi to już notorycznie ma katar wydaje mi się że od zimy non stop:/ Urlop ech zazdrosze-ja miałam całe 4 dni i spędziłąm je na sprzątaniu w domu i przygotowywaniu urodzin małemu.
Krecik no to do roboty Staś duży więc idealnie na drugie:)

DANERS- jupi i ty tu:):) naprawde dużo radości widząc nas tu wszystkie:):) powiadasz że nadal nie jadek mój Tymi też zaczął się bawić w pieska francuskiego-wybrzydza na każdym kroku:/
zdjęcie oczywiście będzie ale ty też pokaż swojego niejadka:)

LUSIA- NIKI jak zwykle słodki:) nie przejmuj sie tym jedzeniem bo Tymi też w domu średnio je a podobno w przedszkolu i śniadanko i to i tamto także chyba między dziećmi bardziej im smakuje:)

OLGA- super że Ignasiowi podobało sie na integracji =-dzieci między dziećmi są szczęsliwe będzie git:):)

wybaczcie że tak chaotycznie i krótko każdej odp ale po nocce jestem wi,ec moja pamięć i myślenie lezy odłogiem:P:P:P:P

A to Tymuś


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993281 przez agnesssa
Daria Ale Tymi to przystojniak, a oczyska cudowne jak miał tak ma :cheer: :kiss: :kiss: Ojj wierzę, że trzy zmianowa praca daje w kość, ale fajnie że sobie radzisz. A na rodzeństwo przyjdzie czas ;)

Lusia Fajnie, że miałaś chwilę dla siebie :) Ja w sumie teraz też nie mogę narzekać, bo odkąd jestem w ciąży i wiecznie jestem zmęczona, mąż wieczorami bierze Maksia na podwórko żeby pograć w piłę ect a ja mam czas żeby odsapnąć :)

Byłam wczoraj u lekarza, dzidzia zdrowa, ładnie rośnie prenatalne badania ok i jak na razie siusiaka brak ;) Jeszcze nie chcę się nastawiać ale jak na razie dzieciątko pokazało, że nic nie ma miedzy nogami :laugh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993485 przez lusiamamanikosia
Daria - fajnie że masz pracę i że jakoś udaje Ci się wszystko ogarniać :) Tymi taki słodki a te jego oczka :)

agnessa - czyżby dziewczynka była ?? :D super że wszystko na badaniach wyszło dobrze oby tak do końca :)

Jakie plany macie na weekend ??

Ja właśnie wróciłam do domku zawiozłam Nikiego do przedszkola , od tygodnia już sam wchodzi do sali , daje buziaka przytula i leci :D wcześniej to wisiał mi na szyi i było tak że ciocie musiały go brać i wyprzytulać i wycałować i szedł się bawić z dziećmi takiego pieszczocha mam :P

no i chyba znów upały wracają :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl