BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355787 przez Olga
Anna77 brzusio super :laugh: ,wielkością dosłownie jak mój.Tylko Ty dalej jesteś parę tyg.Ja w poniedziałek mam wizytę,ale nie wiem,czy usg też będę miała.


Czekam za córcią,bo na grilu jest i po 22 powinna wrócić,no i będzie dmuchać ha ha. :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355789 przez mloda_mamuska
Anna ja w srode mam,ale nie wiem czy będę miała usg.... Mam nadzieje,ze po wizycie szybciutko sie pochwalisz ile Maluszek podrósł.


Majowka
jeszcze troszke i bedziesz taki miala.. ale z takim większym to już ciężko jest :P
Przynajmniej mi...chociaz nie mam mega dużego,to jakos juz jak idę na większe zkupy to po godzinie ciężko mi strasznie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355798 przez Dżasta
Ale wam zazdroszcze tych wizyt dziewczyny. Ja mam teraz dopiero 27maja i juz nie moge sie doczekac a to jeszcze tyle czasu. Co prawda nie bede miec usg, ale chociaz serduszka poslucham, uwielbiam to :D

Wiem ze jeszcze wczesnie jest aleja juz lece spac, bo niestety ide jutro do pracy rano :( strasznie mi sie nie chce,ale co zrobic, jeszcze tylko troche musze wytrzymac.

milego wieczoru zycze wszystkim i do jutra :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52504 [/url]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52499 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355809 przez mloda_mamuska

dżasta
a co jaki czas masz wizyty u lekarza? ja ide pierwszy raz tutaj,wiec nie wiem jak to bedzie.mam nadzieje,ze zrobi usg. a jak nie to pojde prywatnie. w polsce tez chodzilam prywatnie i mialam bardzo dobrą opiekę.a dzisiaj jak nas (mnie i meza) rejestrwalismy u lekarza to takie niemile babki byly az mąż zaczął na nie narzekać. wiadomo jak prywatnie pójdzisz to inaczej do Ciebie podchodzą. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355826 przez bidol
Kamyczka - i tak trzymać :kiss: :kiss:

Kafelka - ja miałam brzuszek wysoko - zaraz pod (.)(.) a teraz tak niziutko. Nawet ginka zwróciła uwagę ;) ale nie wiem czy przez to można wcześniej urodzić ;)

Olga
- ja też kilka dobrych lat już kupuję na allegro i pierwszy raz mi się tak zrobiło :( niby kwota niewielka ( ok 40 zł) ale zła jestem, bo wtedy jeszcze nie było szału na parasolki i można było tanio wylicytować, a teraz- w sezonie cena 3 razy wyższa za orginał - a inne do mojego wózka nie pasują :( A Ty się nie martw, to pewnie przez wekend - w poniedziałek dojdzie :laugh:

M_M - mi się kolorek podoba :laugh: lubię takie :laugh: a łóżeczko b.ładne :laugh: ja dla Seby mam z ikei takie rosnące z dzieckiem i jestem bardzo zadowolona. Taki mebel się opłaca :)

Majóweczo
- to super - wakacje fajna sprawa :laugh: ja z tych oszczędnych skner - wolę te pieniądze wydać na dom :silly: i tak od 5 lat jedziemy na wakacje :silly: robimy tylko wypady na kilka dni i tyle. Ale ja się cieszę kiedy jakieś ulepszenia mam w domu- a na to fura pieniędzy idzie :dry: ale w zamian za tegoroczne wakacje - mam altanę i meble ogrodowe i jeszcze temont klatki schodowej się zapowiada :laugh:

Chłopek - oba imiona śliczne :cheer: daj znać jak już się zdecydujecie :woohoo: a jak samopoczucie??

Anna
- no palneła bym Cię, gdyby nie fakt że w ciąży jesteś :angry: jesteś szcupła przeciesz :) masz brzuszek tylko :) z resztą piękny - a tak płaczesz na te kilogramy :huh:

Dżasta - też tak nieraz mam że nic mi w oko nie wpada :dry:

Olga - hahahahahaha - też pamiętam jak musiałam chuchać :silly: cudowne czasy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355831 przez Anna77
Bidol też dla Kuby mam łóżko z Ikei, to rosnące z dzieckiem :) Lubię ten kolorek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355835 przez Olga
bidol czasy ze sprawdzaniem dzici sie chyba nie zmienią ha ha.Obym nic nie wyczuła,bo by źle było. :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355839 przez Anna77
Olga no właśnie jak widziałam Twoją fotkę, to też pomyślałam że mamy podobne brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355842 przez chłopek
bidol samopoczucie tak sobie poprawi się jak jutro wyjdę do domu do Ksawusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355847 przez Olga
chlopek zobaczysz,że wszystko będzie dobrze,a humorek wroci jak tylko synusia przytulisz :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355855 przez necik
Saiko - Gratuluję zamążpójścia ;) piękna suknia... skromna i elegancka - lubię takie :)

Kafelka0 - nie wiem czy można używać maści z kasztanowca, gdzieś kiedyś czytałam, że nie bardzo dlatego nawet nie używam tej co mam. A jeśli chodzi o masaż... to mój mężuś ma już dość... ;D tzn. nie narzeka, jeśli poproszę to masuje (robi to codziennie) ale jest już zmęczony remontem i nie mam sumienia go prosić o to jeszcze częściej... a by się przydało ;D a brzuszek masz śliczny :) niestety, nie znam się i nie wiem jak powinien wyglądać... to po prostu indywidualna sprawa każdej z nas. Ja mam za to ogromny brzuchol, tak mi się przynajmniej wydaje ;)

m_m - łóżeczko prześliczne i fajnie, że można je wykorzystywać przez wiele lat :)

Chłopek - a jednak synuś :) Gratuluję :D

Anna77 - piękny brzuszek :)

Maksiu - jeszcze nie moczyłam nóg w wodzie z solą, dzisiaj wypróbuję, mam nadzieję, że pomoże :)

Bidol - oj tam, oj tam... zaraz w kulki ;) jestem coraz częściej, i częściej piszę ;D Jeśli chodzi o moje zakupy, to właśnie przed chwilą zamówiłam łóżeczko i materac, wózek, fotelik i jeszcze kilka rzeczy dostanę od szwagierek, bo temat małych dzieci to u nas teraz na porządku dziennym... ;) teraz myślę o tym co kupić do szpitala, muszę się w końcu wybrać na zakupy ale nie bardzo mi się chce...

Kończę i idę spać :) życzę dobrej nocy wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355858 przez Anna77
chłopek daj znać jak już będziesz w domku.

Też się już wyłączam. Dobranoc dziewczyny i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355887 przez chłopek
część ja dzisiaj wychodzę do domu,dostałam jeszcze kroplowke,a później maż po mnie przyjedzie.mam brać magnez i się oszczędzać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355898 przez kafelka0
Anna77 śliczny brzusio. Ja mojego nago nie pokazuje, bo mam rozstęp na rozstępie. Smaruję się dziennie 2 razy od początku ciąży a jednak mnie dopadły.
Moja siostra też tak miała, ale za to moja mama urodziła 3 córki i nie ma ani jednego.

necik to może popytaj ginekologa, w zielarskim albo w aptece. Może coś doradzą. Im więcej osób tym więcej opinii i porad :)

Kamyczka zastanawiam się nad braniem magnezu, bo w moich witaminkach go nie ma. Chciałam kupić rozpuszczalny, ale w każdym są słodziki. Moja ginekolog mi powiedziała, że cukru nie mogę ale słodziki tak. Co czytam na necie to piszą że w ciąży cukrzycowej absolutnie nie brać słodzików, bo są gorsze od zwykłego cukru. Będę musiała wytrzymać do poniedziałku i wypytać się diabetyka na ten temat. Ogólnie nie mam skurczów tylko jak śpię w jednej pozycji dłużej to mnie dziwnie uda bolą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355907 przez Daria23
dzien dobry kobitki:) jak tam wam sie spało?mi średnio budzenie sie co 3 godz jest naprwde meczace ale jak mus to mus....
Kamyczka- ja tez jestem Fanka sagi Zmierzch przeczytałam wszystkie ksiazki i byłam na kazdej czesci filmu w kinie czekam tylko na ostatnia:)
jakie macie dzisiaj plany>?ja bede lerzec niestety wczoraj troche pochodziłam i juz mnie brzuch zaczal bolec:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl