BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu #355981 przez maksiu
CO do laktatorow ja mialam zwykly reczny i chyba bede dalej go stosowac tylko musze wygotowac go bo na strychu lezy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355983 przez mloda_mamuska
Witajcie ale juz naskrobałyście :laugh:


ja juz po kawusi,teraz mężuś robi śniadanko,więc szybko wskoczyłam do Was :kiss:


Olga też kupiłam te balneum :) faktycznie wydaje sie wydajne ;)


maksiu gratuluje rozpoczęcia 31 tygodnia :kiss:

chłopek
super ,ze wychodzisz ! :kiss:


Daria
ja tez wstaje srednio co trzy godzinki,ale do wc. wiem,ze męczące ..neistety ;)

DZIEWCZYNY
no i nie wiem jakiej firmy kupić te butelki itp. AVENT CZY TOMMEE ?? bo już sama nie wiem,a w koncu musze zdecydować. :)


I jeszcze jedno pytanie Dziewczyny Misiek musi zdecydować na kiedy wziąć urlop okolo tydzien moze... mam termin na 3,5 lipca i tak sie zastanawiamy na kiedy najlepiej... 5.07?? bo i tak mama do mnie przyleci na początku lipca,więc nie będe sama w razie czego... ale chcemy mniej wiecej trafic..chociaz ciezko przewidziec dokladną datę.. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355985 przez maksiu
MM no ja ci nie pomogew niestety bo ja sama niewiem na kiedy moj bedzie mial wolne, przegladam wlasnie asortyment apteki i robie liste szuikam szamponu z nivea ale chyba nu\ie maja a ja stosowalam go dla maksa od maluszka i szczerze wam powiem ze zadnego uczulenia nic nie mial on jest razem z szamponem do wloskow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355986 przez bidol
no ja już wszystko zamuwiłam w aptece :laugh:

U Nas jakieś ciśnienie w rurach kiepskie i nawet prania nie da się zrobić :dry:

M_M
- z tym urlopem nie ugadniesz - ok 1miesiąc tolerancji jest - bo możesz urodziś 2 tyg przed terminem jak i do 2 tyg po terminie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355987 przez Kamyczka
MM no właśnie sama chciałbym znać dokładną datę porodu,trudno trafić :) ale dobrze,że mama przyjedzie,to nie będziesz sama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355989 przez kafelka0
bidol tak, bardziej przy biodrach. W nocy się wiercę jakby mnie mrówki obchodziły. Ale co mam zrobić jak to taki dziwny ból. W tabletkach magnez to wypytam się diabetyka może mi coś zaproponuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355990 przez bidol
kafelka0 napisał:

bidol tak, bardziej przy biodrach. W nocy się wiercę jakby mnie mrówki obchodziły. Ale co mam zrobić jak to taki dziwny ból. W tabletkach magnez to wypytam się diabetyka może mi coś zaproponuje.


Kafelka - powiedz o tym bólu ginkowi - to może być początek rwy kulszowej :dry: a stawy Cię nie bolą??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355992 przez Olga
m m no co do wolnego Twojego męża,to faktycznie nie ma możliwości wiedzieć na przód,kiedy nastapi poród.To jest raczej nie możliwe.Pisałam wam ostatnio o koleżance,co ma termin na 15 maja i już przeszło tydz.mówiła jej gin.że powinna w ciągu tygodnia urodzić,a ona chodzi cały czas i jak na razie nic się nie dzieje,a niby już na ktg skurcze miała.Żeby się czasem nie zdziwiła,jak urodzi po 15.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355993 przez maksiu
Ok lece odlac makaron A POWIEDZCIE MI JAK TO JEST Z TA APTEKA U NICH PRZEZ INTERNET SIE ZAMAWIA I JAK PLACI PRZY ODBIORZE CZY JAK i jak i gdzie jest odbior bo ja zielona w tych sprawach a patrze ze pamppki maja duzo tansze niz w tesco czy kerfurze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355995 przez kafelka0
bidol rwa kulszowa to mnie na początku ciąży bolała, teraz jakoś ustąpiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356004 przez Anna77
Dzień Dobry Mamusie

Bidol ja mam takie allegro.pl/ikea-leksvik-lozko-rosnace-ra...iem-i2310699121.html , ale ta seria chyba się skończyła, bo mój brat ostatnio szukał i był w Ikei i nie było.

A co do czego do kąpieli, to ja też kupię Balneum. Ale są też Oilatum, Emolium itp i też są dobre.

Necik fajnie że apteka się spodobała :)

Daners kg mam głównie w d.... i w udach, he he.

Maksiu co do laktatorów, ja mam ręczny Aventu. Sprawdził się poprzednio i teraz taki dostałam. No i witaj w 32 tygodniu :)

Kafelka0 ja też mam w nocy takie bóle bioder, muszę się przewracać z boku na bok. W poprzedniej ciąży też tak miałam.

mm oj z tym urlopem to faktycznie ciężko będzie ustalić niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356005 przez mloda_mamuska
no trudno.. tak myślałam,zeby wziął od 5.07 . Najwyzej jak jeszcze nie urodzę to podpytay ginekologa co mozna zrobic,zeby szybciej urodzić... bo to i tak juz termin bedzie. Na pewno duzo sexu pomaga..tak slyszalam :lol: chociaz pod sam koniec to już ciężko ,bo i brzuszek duzy i niewygodnie... Zobaczymy jak to będzie ;)

Mój mały dzisiaj malo kopie od rana i sie zmartwilam,ze cos nie tak,ale mąż mnie ciągle uspokaja,ze on w tych godzinach malo kopie,bo w nocy daje czadu,ale ja i tak ciagle sie zamartwiam jak juz 3 godzinki nie daje o sobie znac. Na szczescie przed chwilą troszkę się powiercił i kilka kopniaczków zaliczył znowu chwilowo spokoj..

a od ktorego miesiaca/tygodnia juz mniej mały kopie??? bo slyszalam,ze w ktoryms tam tygodniu juz mniej bedzie kopniaczków,bo bedzie coraz większy,coraz mniej miejsca tam ma i nie ma jak fikołków juz wywijać ;)


później jak znajde w torbach te swoje apteczne rzeczy dla małego to Wam napiszę co mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #356008 przez Daria23
Kamyczka napisał:
([Daria a jakiej firmy,jeśli można spytac?To butelkę do tego trzeba kupić tak?
Maksiu,gratuluję,już Ci mało zostało :)
)

Kamyczka nie mam pojecia jaka to firma bo mis kupował jak byłam w szpitalu a pudełko wyrzucił jak to on zrobie ci po niedzieli zdjecie go jak chcesz:P

a ja mam taki z pojemniczkiem co do niego leci odciagane mleko a potem mozna je przelac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356010 przez mloda_mamuska
Pytanie do doświadczonych mamusiek :

Czy laktator ręczny od tego elektrycznego duzo sie rozni ?
bo cenowo bardzo,ale chodzi mi o użytkowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356012 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

Bidolku, rozumiem Cie, my nie mieszkamy za ciekawie, niestety nie jest to ani moim priorytetem, ani miska, trudno... Cos za cos, powolutku robimy remonty :(

Chlopek, ciesze sie ze juz w domku!!!

Maksio, gratuluje!!! Tylko 9!!!!! :laugh:

Daria, Kamyczka, a slyszalyscie cos o elektrycznych laktatorach? Podobno super sa :dry:

M-M, ja chyba wszystko kupie marki Avnet, wszyscy tak zachwalaja...tej drugiej nie znam :(

Dzis pogoda taka sobie, ale jade na plaze, pochodze po brzegu, dotlenie sie podczas gdy misiek bedzie w wodzie, zobaczymy....
A dzis na sniadanko zrobilam sobie owsianke. Powiem Wam, ze tak mi smakowala jak najwiekszy rarytas!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl