BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355912 przez Kamyczka
Witajcie mamusie :)
Anna77,fajniutki brzusio,wcale nie taki duży,przesadzasz z tym narzekaniem na kg :blink:
Chłopek,super,że wychodzisz dziś :kiss:
Olga,pewnie masz grzeczne córki,to test dmuchania wyszedł negatywnie :blink:
Daria,leż-nie chodź!!!!!!
U nas ciepełko i słoneczko,a ja leżę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355922 przez Daria23
Leże juz leze kamyczka....u mnie dzisaj troche chłodniej a moze i nawet lepiej ze nie jest tak gorąco...a ty Kamyczka masz juz cała wyprawke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355923 przez bidol
doberek kochaniutkie :laugh:

Anna - ja dla Sebka mam takie łóżeczko allegro.pl/lozko-regulowane-rosnie-wraz-...bcm-i2295383156.html - kolor średnio mi podchodzi, ale resztę mebli też mam podobną :)

Olga - no pewnie że się nie zmienią :laugh: Ja się tylko nadziwić nie mogę żę ten czas tak szybko leci i to co niedawno jeszcze robiłam Ja już niedługo będzie robić On :silly:

Chłopek - superaśnie że dziś wychodzisz :laugh: tylko się oszczędzaj :laugh: zero noszenia Ksawcia na rękach itp.

Necik - no - przynajmniej raz dziennie masz się meldować :angry: :laugh: co do aptecznych rzeczy to mamy tu taką specjalisrkę Anna - mowa o Tobie i dała nam namiar na taką aptekę gdzie z kartą dla Mamy i Dziecka - masz duże rabaty - www.doz.pl/apteka/k290-Ciaza_i_dziecko - a pampersy super tanie są :laugh: :laugh: Ja też już wszystko mam (prawie wszystko). Tylko te apteczne rzeczy muszę kupić, pampersy, chusteczki, kosz na pieluszki i fotelik nad którym ciągla dumam :S

Kafelka - magnez nie zaszkodzi :) a może taki w zwykłych tabletkach?? Co do bólu ud - to tak bardziej przy biodrach???

Daria
- leżeć proszę :kiss:

Kamyczka
- :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355930 przez Olga
Witam was dzieczynki w piękny,sobotni poranek.


Znów dzisiaj pospałam,już jestem po sniadanku,drugie pranie się pierze.Przebrałam pościel,bo uwielbiam taką świeżą,a teraz czas na kawkę.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355931 przez bidol
Olga - Ty wspominałaś o tym płynie do kompieli maluszka - jak się nazywał?? zamółwiłaś pieluszki w tej aptece?? bo ja dziś chciałam ale są niedostępne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355933 przez Kamyczka
Daria23 napisał:

Leże juz leze kamyczka....u mnie dzisaj troche chłodniej a moze i nawet lepiej ze nie jest tak gorąco...a ty Kamyczka masz juz cała wyprawke?

Mam wózek,wanienkę,łóżeczko zamówimy dziś,parę ubranek,tylko tyle jak na razie.Mąż kupuje powoli,ale muszę zakupić te apteczne rzeczy,bo nic nie mam.A Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355936 przez necik
Witajcie :)

U mnie w mieście pochmurno i sennie... ledwo co wyniosłam suszarkę z ciuchami na taras i już musiałam ją wnieść do domu bo zaczęło padać :( chociaż muszę się przyznać, że jestem zadowolona z dzisiejszej temperatury, może moje nogi odpoczną i nie będą tak szybko puchły. :)

Daria23 - odpoczywaj, maluszek najważniejszy ;)

Bidol - postaram się bywać częściej... :) myślę, że jak już skończymy remont to będę bywać codziennie :) Zajrzałam na stronę tej apteki i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba... jak będę miała chwilę to poszukam tam kilku rzeczy dla siebie i małego :)

Olga - widzę, że już od rana działasz :) to tak jak ja... tylko znajdź trochę czasu na odpoczynek :D

Chłopek - super, że wychodzisz :) wracaj do domu i duuuuuuużo odpoczywaj :)
to biorę się za pakowanie rzeczy z szafy :)
Miłego dnia Wam wszystkim życzę i mieszkańcom waszych brzuszków też ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355937 przez Daria23
Kamyczka napisał:
[
Mam wózek,wanienkę,łóżeczko zamówimy dziś,parę ubranek,tylko tyle jak na razie.Mąż kupuje powoli,ale muszę zakupić te apteczne rzeczy,bo nic nie mam.A Ty?


Ja Kamyczka mam łózeczko, posciel,przewijak, laktator i narazie tyle ale teraz siedze na necie i robie sobie liste a po wypłacie pozamawiam wiec zostana mi apteczne rzeczy , wanienka z reczniczkiem i wozek do kupienia pomalu sie ogarniam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355938 przez Kamyczka
Daria,bo to trzeba jakoś już ogarniać,w końcu mamy maj.A jaki laktator masz,bo nawet nie wiem jaki kupić?Ja łóżeczko zamawiam(tesciowa płaci) z całym wyposazeniem,więc z głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355947 przez Olga
bidol napisał:

Olga - Ty wspominałaś o tym płynie do kompieli maluszka - jak się nazywał?? zamółwiłaś pieluszki w tej aptece?? bo ja dziś chciałam ale są niedostępne :(





bidol poszukałam pierwszy lepszy,ale taki będę kupować,tylko są pojedyncze też i ceny trzeba przejżeć.Sa też podróby typu Oli coś tam i są chyba tańsze,ale ja miałam ten i był super,a starczał na wieki,bardzo wydajny.

allegro.pl/balneum-baby-basic-olejek-pie...0ml-i2306073455.html



To jest ta tańsza firma,koleżanka teraz kupiła swojemu synkowi,ale ja pozostanę przy tamtej. allegro.pl/oillan-emulsja-natluszczajaca...0ml-i2314225998.html

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355959 przez daners
hej mamuski :)
ja tez juz pomyłam okna w dwóch pokojach i teraz relaks na cappucino :] troche ciezej mi sie oddycha ale mam chwile relaksu wiec odpoczywam :):) Pogoda u nas zapowiada sie super :D

Anna brzusio fajniutki i własnie gdzie Ty te kg masz chyba tylko w brzuszku :)

Olga widze też działas:) jakos mnie tez tak nastroiło na sprzatanie ;] wkoncu...haha



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355968 przez maksiu
Hej moje drogie panie:D
Unas tez pieknie pranie sie suszy obiadek gotuje mam na obiad pomidorowke z makaronem:)
Maks spi juz bo wstal o 6 ale za to cala noc spal sam i nawet nie plakal
Ja wypralam jescze spacerowke no i mialam zamiar popielic w warzywniku sobie ale wuj mnie wyprzedzil :)) wiec zaraz ide wrzucic mkaron i mam laby czekam na telefon bo ma wpasc moze ciocia do nas popoludniu
no i pije kawe sobie

No i zostalo 9 tyg:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355974 przez maksiu
No i odpoczelam maly sie obudzil i koniec moze pojde z nim do kolezani tylko ciekawe czy w domu jest mhhh:)dopije kawe i na dworek idziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355975 przez Daria23
Kamyczka napisał:
(Daria,bo to trzeba jakoś już ogarniać,w końcu mamy maj.A jaki laktator masz,bo nawet nie wiem jaki kupić?Ja łóżeczko zamawiam(tesciowa płaci) z całym wyposazeniem,więc z głowy :))

Ja Kamyczka mam taki ręczny ze szklanym pojemnikiem - szklane zawsze lepiej wygotować tak mi sie wydaje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355977 przez Kamyczka
Daria a jakiej firmy,jeśli można spytac?To butelkę do tego trzeba kupić tak?
Maksiu,gratuluję,już Ci mało zostało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl