BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 tygodni temu #356101 przez maksiu
Kamyczka napisał:

Chłopek to super :kiss: ale teraz odpoczynek!!!Już niewiele czasu zostało :blink:
Maksiu,niezła agentka z Ciebie :lol: odnośnie ogóreczków :blink:
Olga i jak włoski?


To to jeszcze nic bo cala ciaze zadnych zachcianek nie mialam az do teraz a z aksem ja sama nie wiedzialam ze jestem w ciazy.Jka pojechalam na noc do tesciow i mojego na stole lezaly ciastak francuskie a mialam ochote na kwasne wyslalam m do sklepu po sledzie marynowane jak przyszedl to zrobilam sobie kanapke z kielbasa sledziem musztarda majonezem i podgryzalam tym francuskim ciastkiem jak tesciowa weszla do kuchni zobaczyla co jem to od razu stweirdzila ze w ciazy jestem hihi

A jak sie wprowadzilismy na swoje to zrobilam klopsiki w occie w sloiki no i byla moze jakas godzina 23lunb moze 24 a ja do kuchni po jeden sloik pol bochena chleba i kompot z wisni przyszlam do pokoju usiadlam przy lawie i jem moj sie budzi i do mnie z tekstem a to co juz rano ty snaiadanie jesz?? a ja nie kochanie spij to dopiero 24 to mi nie wierfzyl i musial wstac zobaczyc w telefonie :laugh: :laugh: :laugh:


auc jak mi sie maluch wierci a na pecherz jak ugniata o mamusiu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356103 przez Kamyczka
Maksiu,hehe nie widać po Tobie tej ilości zjedzonego żarełka :blink: i to w jakich konfiguracjach :lol: a mnie Dominik też ciśnie na pęcherz,więc biegam do kibelka co chwilę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356105 przez maksiu
Tak b o tak samo jak z maksem mi szlo w plod wszystko tak i teraz jak ostanio widzialam sie ze znajoma to sie pyta ile mi dni zostalo :laugh: a a do niej nie dni tylko tyg kochana to nie chciala sie jej wiezyc mowi ze mam taki brzuch jak bym byla juz po terminie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356106 przez chłopek
własnie troche spałam ale mi Ksawcio po głowie zaczął chodzić :( męzuś grilla pali to soebe kiełbaske zjem.
a cos mi znouw se mały napręża i na szyjke naciska bo mnie kłuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356107 przez Kamyczka
Chłopek,a jakieś leki dostałaś?Mój ma czkawkę chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #356108 przez mloda_mamuska
maksiu ale masz zachcianke co do jedzenia ;p ? :silly:

bo ja to nie moglabym mieszac nic ;PP
nie wiem jak niektore kobiety jedzą np.cos ostrego i do tego miód...bleee..na pewno źle bym sie czuła po takiej mieszance :lol:

hahaha Kurde wlasnie przeczytałam jakie miałaś zachcianki w ciąży z Maksiem..kurdę... :lol:

Anna
miałaś tą wizytę dzisiaj ? ;)

Majowka jak tam Twój remoncik ? idzie coś do przodu ? :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356110 przez daners
chlopek super zes juz w domu;] przynies jakis kawałek tej kiełbaski bo pewnie pychotka:D

Anna mi tez te kg idaw te partie w które niechce;/grrr

u mnie tez bez zachcianek m_m jak tam dzien mija hmm



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356112 przez chłopek
kamyczka lekarz mi kazał magnez brac ale nie powiedzial ile i jak czesto:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356115 przez maksiu
No mi troche w biopdra poszlo z maksem np prawie cala ciaze chodzilam w dzinsach a teraz nic a z malym przytylam 20 kg:) W tym 3630maks i moze z kilogram lub ponad lozysko bo niewiem oile tak moze wazyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356120 przez saiko
hejka,

Bidol - dzięki za tak mile powitanie "Wszelki duch..." :*
a co to jest ta karta "dla Mamy i dziecka" w aptece ?

mm - fajne to łóżeczko, tyle ze ja wole jasne - sosnę jakąś bo nie chce zaciemniac naszego pokoju a istniejące meble sa jasne.

Majówka - byłam w Algarve :D na ostatnich wakacjach z moim byłym ;) bylismy w Portimao - super plaza i nic poztym ale Faro nam sie podobało

Anna77 - mój brzuszek bardzo podobny jest do Twojego :)

rzadko zagladam bo jakoś tak latam cały czas a dzis zaczęłaam szukać rzeczy dla małego. Znalaząm sklep - Wszystko.dal.dziecka.pl i najprawdopodobniej zamowie tam sporo gadzetow ale wstrzymuje sie jeszcze do wtorku bo dostane wtedy ostatnią partię rzeczy z odzysku.
Nażarłam się dziś młodej kapusty - aż żal, że podczas karmienia nie bede mogla jest takich pyszotek
w pasie dzis mam 101 cm czyli przez tydzien przybylo mi jakies 1,5 cm :P najgorsze, ze jestem przyzwyczajona do szybkiego chodzenia a juz zaczyna mi byc ciezko - ważę ok 60kg
na razie zadnych rozstępów ne ma a smaruje raz dziennie :D
no i opadło mnie uczulenei na pyłki i ciezko bylo bo nie moglam sie leczyc niczym poza wapnem, ktore niewiele dawalo
wczoraj bylam w szkole rodzenia, widzialam porodowke i sale i odrazu powiedzieli, ze ze znieczulen to tylko gaz bo nie ma anestezjologa na porodowej :/
Mały mi sie wciąż wypycha na górze brzucha śmieję sie do niego, że jeszcze za wcześnei i nie tędy droga na świat

współczuję dziewczynki częstego wstawania do toalety i opuchniętych nóg - ja na szczęście tylko o takich problemach słyszałam

co do laktatora to ja mam dwa - zdobyczne, obydwa ręczne MamivacMamivac i Avent

co do chrztu to nie wiem, nie zastanawialam sie nawet nad tym

dziewczynki - a znacie sposób transportowania ściągniętego mleka? we Wrzesniu zostawie pod opieka małego a wiecej niż dobę i bede chciala przetransportowac ze soba schlodzone mleko.

Ja do kąpania malszka mam Emolium - kupiłam pól roku temu dla siebie ale zostało sporo a to dobry produkt. A o Johnson&Johnson czytałam na forach, ze albo uczula albo wysusza skórę małuszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #356121 przez Majowka
M-M, tak postepuje. Malarze beda juz w poniedzialek, do wtorku pewnie bedzie zrobione. Pozniej juz tylko mebelki zostana, ale mysle, ze jeszcze w tym miesiacu nam dowioza :)

My juz wrocilismy, po plazy pojechalismy do centrum, kupilismy karnisz do pokoiku malego, jednak na bialy sie zdecydowalismy, ciekawe jak to bedzie wygladac.

Przypadkowo dokonalismy mega zakupu. Byla obnizka na taki super modny fotel, wiec nie czekalismy ani chwili. Juz od roku go ogladalsmy, przyjedzie w srode :)
housepict.com/tag/white-leather-lounge-chair/

Saiko, super! My zawsze jezdzimy do Sagres, to na tym cypelku najdalej wysunietym na zachod, tam sa fale do surfowania, wiec sila rzeczy :laugh: :laugh: :laugh:
No i jak Ci sie podobala Portugalia? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #356123 przez mloda_mamuska
daners a nawet,nawet głowa rano mnie troszkę bolała. Teraz juz jest okey. Trochę mam doła,bo ostatnio Oliwierek mało się rusza... mniej niż wcześniej . Nie szaleje tak..tylko co kilka godzin pare razy kopnie i już...

pogoda u Nas średnia. Wcnam sobie brokuły i pije herbatkę. odkurzyć jeszcze muszę,bo tam gdzie mogłam to pozamiatałam.
a jak Tobie mija ? :*


maksiu
ja teraz chodzę ciągle w tych samych jeansach co przed ciążą . Ale to pewnie dlatego,ze jem duzo,ale zdrowych rzeczy,a takie jedzenie typu chipsy,żelki czy słodycze ograniczyłam do minimum. :)

a jak u Was laski z rozstępami???
ja mam te które miałam na piersiach a na brzusiu (odpukać!) póki co nic ! :)) ale smaruje codziennie ,zeby nic nie wyskoczyło,bo teraz to podobno najwięcej brzuszki rosną-w 3 trymestrze;)


saiko
ja też jestem przyzwyczajona do szybkiego chodzenia,a ostatnio robi mi się ciężko i musze wolniej chodzić i męczy mnie to :PPP
wiesz co odnośnie tego mleka,to są przenośne lodówki,więc myśle ,ze taka opcja jest dobra. :) My mamy dwie ,jedną się podłącza w aucie,druga jest taka zwyczajna,ze wrzuca sie do niej kostki lodu i ona po prostu trzyma tą temperaturę dzieki tym kostkom. ta druga jest mniejsza i jak na plażę z mężem jeździliśmy często tak tam sobie zabieralismy szampana czy cos co wymagalo zimna i super sie przechowywało ;))


Majowka
no to super,ze zakupy sie udaly niespodziewane ;) pokaz ten fotel !! jestem ciekawa ;)) moze znajdziesz jakis w internecie podobny ?
to jakiś specjalny fotel do masazu czy cos? ;))
a jakie mebelki kupiliscie dla Maleństwa? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356124 przez saiko
Majowka napisał:

Przypadkowo dokonalismy mega zakupu. Byla obnizka na taki super modny fotel, wiec nie czekalismy ani chwili. Juz od roku go ogladalsmy, przyjedzie w srode :)
housepict.com/tag/white-leather-lounge-chair/

Saiko, super! My zawsze jezdzimy do Sagres, to na tym cypelku najdalej wysunietym na zachod, tam sa fale do surfowania, wiec sila rzeczy :laugh: :laugh: :laugh:
No i jak Ci sie podobala Portugalia? :)


tak sobie - nie pozwiedzalismy w ogóle, ale pogoda i plaże super, Faro ładne - fajna starówka - tylko ze wyjazd był obciążony tym, ze chcialam zerwać z nim a byłam z nim zareczona, kupilismy mieszkanie itd ;) wiec rozumiesz


co do siedzisk to zastanawiam sie nad kupnem worka Sako, takiego: XXL
siedzialyscie kiedys na takim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #356126 przez Majowka
M-M, wyzej wrzucilam linka, ten z podnozkiem z bialej skory. Bedzie nam pasowal do salonu.

Mebelki zamowimy w ikea, juz mniej wiecej mamy wybrane: bialy chaise long, szafa, komoda, lozeczko i zwykle polki.

www.ikea.com/pt/pt/catalog/products/20067829/

www.ikea.com/pt/pt/catalog/products/90111391/

www.ikea.com/pt/pt/catalog/products/50208366/

www.ikea.com/pt/pt/catalog/products/S19873988/

Na razie kupimy te rzeczy, pozniej jesli jeszcze cos sie zmiesci kupimy dodatkowe rzeczy, jakies polki, stoliczki...

Saiko, no to szkoda :( ja niestety tylko kilka razy bylam w Faro, ale nie na starowce, wiec nawet nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356129 przez daners
m_m to dobrze,że głowa juz nieboli bo to pierunstwo okrutne ;]
a dziekuje mi tez jakos nawet milo minoł nabrałam troche checi na sprzatanie a potem byczenie sie lekki spacerek i znowu zauwazylam ze ledwo wyszlam to brzuch mnie zaczol bolec i stwardnial na kamien hmm ciekaw3e od czego tak sie dzieje;/

ogladacie cos fajnego hmmm
bo ja juz niewiem co moge przegladac na necie ;];p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl